• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky konec roku 2010. Najdou se?

26. září 2011 
@gabulenka nojo, taky je pro mě důležitějsí mimi než vzhled. ale když už horkotěžko zapínám kalhoty a nad nimi se rýsuje taková pěkná pneumatika...ještě větší jak dřív:o))) a to jsem na sebe byla na jaře tak pyšná, najela jsem na cvičící režim, pár kilo jsem zhubla.... jenže teď jsem jak balón a už se ani nedokopu něco dělat.. začarovaný kruh....
7. lis 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi Tak to znám. Přijde mi, že v jednu dobu u mě byl nějaký šotek ve skříni a vyměnil mi mé oblečení za menší :o)) Taky se nedokopu něco dělat. Nejhorší je, že bych potřebovala shodit i boky, stehna a zadek, ale to je to nejhorší, co se dá shazovat. Vždycky se začne hubnout tam, kde to člověk nepotřebuje. Takže v mém případě by to byly prsa a to fakt nepotřebuju. Jsem ráda za to málo, co tam mám :o))) V létě se dá aspoň vyjet na kole, ale v zimě, ajk je brzo tma, tak se mi fakt nechce nic dělat :o(((
8. lis 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám takový dotaz.... ohledně hlenu při ovulaci. máte ho? musí být?
8. lis 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi Tak já se přiznám, že nemám žádný hlen, takže nepoznám, jestli ovulaci mám nebo ne. Můžu se max řídit podle nějakého ovulačního kalendáře.
9. lis 2010 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 aha... no já už jsem z toho všeho počítání tak zblblá.... furt se pozoruju... a z toho utrogestanu tak ospalá, že těhotná snad nikdy nebudu, protože když jde drahý do postele, já už chrním jak špalek :o))))
10. lis 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi To chrnění dřív než manža znám. Já jsem z toho celotýdenního vstávání do práce tak hotová, že usínám už v 9 u tv :o) I o víkendu. A manža chodí spát o víkendu docela pozdě, takže se v posteli potkáme ráno, když se vzbudíme :o)
11. lis 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 ale i ráno to jde :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
no holky, jsem na tom s tím spaním úplně stejně :slight_smile:
11. lis 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka Jojo, jde to i ráno. Naštěstí :grinning:
Venku je dneska hnusně, co? Studený vítr, ble. Zlatě doma v teple :slight_smile:
11. lis 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, je tam hnusně. Topíme a mě je stejně pořád zima. Vypadá to, že začínám špinit, takže to opět dostanu asi s 5denním zpožděním, jako minule a tento měsíc to asi nevyjde. I když jde teprve o druhý měsíc, stejně to mrzí. Obdivuju ty, kteří se snaží moc měsíců nebo i let :wink:
11. lis 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka Já jsem si udělala horkou čokoládku, tak mě krásně zahřívá :slight_smile: Taky obdivuju ty, kteří se snaží několik let. Když jsem byla mladší, tak jsem si říkala, že si jednou nevezmu HA a budu těhotná. Teď ji neberu už asi 4 měsíce, z toho 2 si nedáváme pozor a pořád nic. Ale nezoufejme, určitě brzo ty // objevíme i my :grinning:
11. lis 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 horká čokoláda je dobrý nápad :wink: Jsem si taky říkala, proč by to nemohlo být hned :slight_smile: Snad ty // objevíme brzo. Říkala jsem si jak to beru v klidu a stejně malý zklamáníčko je :unamused: Ale co, jedem nanovo no ne? :slight_smile:
11. lis 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka Taky jsem byla zklamaná, když jsme se pokoušeli ten první měsíc a jhá pak MS dostala. :frowning2: Ale taky si říkám, že se to nepovede hned jen tak někomu. I manža mě potěšil, když jsem mu to psala, podržel mě, ať si z toho nic nedělám, že se to naporvé většinou nepovede :slight_smile: No snad už příští vánoce budeme slavit ve třech :slight_smile: Nebo aspoň 2v1 plus manža :grinning:
11. lis 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka
@petrushka1 já byla první měsíc taky úplně zklamaná. odcházela jsem z gyndy tak opařená, že jsem si zapomněla nechat dát razítko na propustku.... a taky jsem si říkala, jakej nejsem tvrďák.... no nejsem... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak mně zima není, máme počítačem řízené vytápění...(a nesmí se říct, že to topí blbě:o)) ) a navíc, s těma špekama navíc jsem jak v kožichu.... tak šup, teplý ponožky a kuřecí vývar... ten je prej uplně nejvíc nejlepší na všechno - a hlavně na zimu:o)
11. lis 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi Kuřecí vývar bych si dala :sunglasses: O víkendu ho asi uvařím. Dnes byly k večeři jen párky :confounded: Přes týden moc nevařím, stejně jsem většinou sama doma, v práci občas chodím na obědy, když uvařej něco dobrýho a nebo se stavím u našich, tam většinou je navařeno :grinning:
11. lis 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 no já vyvařuju celkem pravidelně. a když už, tak toho dělám kotel, drahý si to vezme druhý den v krabičce na obídek do práce a nemusí na meníčka. teď zrovna koukám na hromadu špinavýho nádobí. kdyby se tak ta myčka uměla nacpat sama!! :grinning: :grinning:
11. lis 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi Buď ráda, že máš myčku, já myju vše ve dřezu. Ale myčku jsem zatím nechtěla, když jsem většinou sama doma, tak ten hrníček počaji si opláchnu i ve dřezu. Možná až přijde mimi, tak změním názor :grinning:
12. lis 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1
@ssassi my myčku taky zatím nemáme, ale máme vývod na vodu, kdyby někdy náhodou :slight_smile:
No holky já to pořád nedostala. Dnes je to 6.den zpoždění. Minule to bylo 5 dní. Doktorka mi říkala, že to může být těma pitomejma hormonama, co beru. Občas slaboulince špiním, ale nic. Už mě to neba, samozřejmě na sobě opět pozoruju všechny příznaky... Radši ať už to teda přijde, ať můžem začít nanovo. Todle čekání je hrozný. Mám doma 1 test, ale stejně se ho bojím udělat, aby mi to zas nebylo líto :frowning2:
13. lis 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka Ještě vydrž a testík nedělej. To zklamání je pak opravdu větší. J mám zatím příznaky MS, začíná bolet bříško, na břiše ani nemůžu ležet, jak mě bolej prsa, takže to čekám zítra :frowning2: V prosinci se s manžou musíme snažit víc :grinning:
13. lis 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka
@petrushka1 to stejný. asi nic nebude. prsa bolí jak blázen, břicho pobolívá... dnes 26. den cyklu, takže je to jasný, za pár dnů jsou měsíčky tady... jsem smutná.... test nemá cenu dělat... :frowning2: taky se budeme muset snažit víc :grinning: i když při tom pracovním zápřahu.... nevim nevim kdy :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi Pracovní zápřah bude i u nás. Ale od 21.12. až do ledna budeme mít v práci volno, tak doufám, že se nám to podaří :wink:
13. lis 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se řídím teplotou. Tento měsíc to u nás taky nevyšlo. Teplota klesla (což by nemělo), takže se připravuji na prosinec :angry: . Doufám,že už to vyjde.To by byl krásný dárek pod stromeček,že? Držím palce,ať je tu co nejdříve nějaká kladná zmíňka o // :dizzy_face:
13. lis 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi me to taky nejak nefunguje, menstruaci mam jen obcas a ted jsem byla 10 mesic na vyvolavacce a 11 taky :cry:
sliznice pekne ovaria taky, tak nevim. Ted jsem si objednala gynex kapky a ovulacni tester tak jsem zvedava :slight_smile:
13. lis 2010 ve 21:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mona01 To by byl ten nejhezčí dáreček, který bysme mohly najít :grinning: :grinning: :grinning: Snad se nám to vyplní :sunglasses:
13. lis 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 no krásnej dárek by to byl... ale snažím se na to moc nemyslet, už se doma málem bojím něco říkat, protože podle přítele zbytečně stresuju... sice počítám a ano, zaměstnává to mou mysl...ale to bych asi nebyla normální natěšená ženská, ne? kdybych na to nemyslela. snažím se nechodit do zbytečně zakouřených putik, snažím se jíst vitamíny, jím kyselinu listovou.... no těším se. copak je to špatně? a potřebuju o tom mluvit. a on jen utrousí: "no co, tak to bude příští měsíc, nebo za rok, dyť je to jedno." no jemu možná, chlapi tohle asi nepochopí.......
13. lis 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi To víš, že to není špatně. Těší se snad každá z nás a potřebuje o tom mluvit. A s chlapama to kolikrát moc nejde :grinning: Ženský si víc rozumí. Ještě že jsme se tady všechny sešly a můžeme si o tom promluvit :grinning: :grinning:
13. lis 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 :grinning: :grinning: :grinning: taky jsem ráda, že se máme :grinning: :grinning: :grinning: no a co dělaly naše mámy, když nebyl internet????? ale přijde mi, že ta generece našich maminek jen kroutí hlavou nad těmi našimi problémy s otěhotněním... za nich to podle mě šlo tak nějak líp.... někde jsem četla, že za hodně věcí může černobyl - já jsem ročník 83 a když to bouchlo v 86, tak jsem toho prý plno posbírala - a proto že je těď hafo problémů s početím. no tož nevím, ale pravda je, že v mém okolí (myslím podobně staré maminky jako jsem já) se podařilo otěhotnět na poprvé jen jedné z nich! :unamused:
14. lis 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi Taky mi přijde, že za dob našich maminek se takovýhle věci neřešily :unamused: Oni asi neměli probvlémy s otěhotněním. V mém okolí se to povedlo docela brzy. Jen jedna kamarádka musela jít na umělé oplodnění, ale jinak všechny otěhotněly docela brzo.
14. lis 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 tak to mají ve tvém okolí veliké štěstí. taky bych chtěla! no já doma ani neřekla, že už se o miminko snažíme..... to by byly rady a porady všeho druhu a nejlepší rada by byla, že mám zhubnout:o) to vím taky. jenže když neco shodím, příjde paní doktorka s dalšími léky a já mám zpátky všechno pracně vypocené a k tomu ještě nějaké to kilo jako bonus navrch :o) takže tak. můj začarovaný kruh. kdyby se mi povedlo otěhotnět, tak si ani nedovedu představit, jak to bude probíhat, už teď jsem XXL!!! obávám se, že neprojdu dveřma :zipper_mouth:
14. lis 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi Já to našim taky neřekla. Mamina si to přeje teda už dost dlouho, ale opravdu nechci poslouchat ty rady. To si radši nechám poradit tady od vás :grinning: :grinning:
14. lis 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 přesně! :o))))))))
tlaky jako blázen už delší dobu. vykašli se na kariéru, rodina je na prvním místě, bla bla bla.... jak kdybych zrovna já dělala nějakou kariéru :o))))))
14. lis 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek