• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky konec roku 2010. Najdou se?

26. září 2011 
@ssassi Kariéru taky žádnou nedělám, ale poslední dobou jsem přišla několikrát o práci, teď jsem na dobu určitou, nevím, jestli mi smlouvu prodloužej, protože firma má problémy, takže slyším jen, běž na mateřskou atd. Jako kdyby to bylo tak strašně jednoduché, že? :cry:
14. lis 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 taky jsem si tůdle komusi postěžovala, že toho teď mám v práci moc, přibylo další papírování a přitom papírování není to, co jsem studovala.... a taky mi na to řeknou: tak bež na mateřskou, nebo nejvyšší čas se na ně vykašlat a jít na mateřskou.... taky vždycky vduchu spolknu větu, že to není tak snadný, jak si myslí.... ale to na dobu určitou je hnusnej strašák a moc to na pohodě nepřidává. já jsem na dobu určitou taky, sice až do příštího prosince, ale trochu nervy mám - co když neotěhotním, budu někde hledat práci? když ji najdu, budu tam třeba měsíc a otěhotním? to taky asi k novému zaměstnavateli není fér..... takže ne že by mě čas tlačil moc, ale trochu přecejenom jo :o)
14. lis 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi Mě čas tlačí víc, smlouvu mám jen do konce února. Jednou mi ji už prodloužili, ale kdoví, jak to bude teď :frowning2: A přesně jak píšeš, nastoupit někam a pak otěhotnět není moc fér vůči novému zaměstnavateli. No, uvidíme, jak to všechno dopadne :slight_smile:
14. lis 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 no musíme doufat, že dobře!!!
14. lis 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsme to nikomu neřekli, protože otázky typu "tak co, už jsi těhotná?" nepotřebuju slyšet. Ví to jen kamarádky,které se taky snaží o druhý mimčo, tak teď to bude, která první :slight_smile:
14. lis 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mona01 Přesně tak, tyhle otázky taky nepotřebuju slyšet :grinning: Už takhle nesnáším otázky: Kdy budete mít miminko? Proč ještě nemáte? Na co čekáte? :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Krásný nedělní večer!!! :slight_smile:
14. lis 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 takže všude stejné :o) hrůůůůza :grinning:
14. lis 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi jj, přesně tak, hrůůůůůůza :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mona01 jo tak u nás to je stejný,jenom že mě už všechny předběhly a já už jsem "ta poslední" :frowning2:
15. lis 2010 v 00:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petruskaaa myslim, ze tohle posloucha kazda :( bohuzel i nas vsechny kamaradi predbehly :frowning2:
15. lis 2010 v 10:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petruskaaa @lucie_kol můj přítel je o osm let starší a většina jeho dobrých přátel, kolegů atd už mimino má... no a tak se tak na nás koukaj a popohání nás ... takže moc mi to příjemné není. naopak moje nejbližší kamarádky ještě děti nemají, tak na mě koukají jak na ufona, že co blbnu s nějakým děckem :grinning: :grinning: :grinning: takže tak. a nikde žádná blízká kamarádka, která by toužila a snažila se tak jako já... taková zvláštní situace :slight_smile:
15. lis 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, taky to nikdo neví, tak jsem ráda, že si tu můžeme "pokecat". Mě je docela bídně. Ničemu nerozumím. Dnes 36.den cyklu, od pátku lehounce špiním, dnes to bylo kapku víc, tak jsem si říkala, že se menses rozjede a zatím nic extra. Nevím od kdy počítat měsíčky, když mám pocit, že je pořádně nemám. Už jsem to nevydržela a v neděli dělala test - negativní. Od 5.dne mám brát clostík, a nevím kdy ho vzít. Asi budu muset zavolat MUDr. a to já tak nerada... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
15. lis 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi Moje nejlepší kamarádka už taky mimi má, brácha čeká třetí mimčo (samo že ne on, ale jeho přítelkyně), švagrová má taky mimčo, takže kolem mě je toho nějak moc. Moje bývalá spolužačka má dokonce už 9-ti letého a 2-letého kluka :astonished:
@gabulenka Tak to bych taky nevěděla, kdy začít brát, když to máš tak podivně. Asi se nevyhneš tomu zavolat MUDr. Aspoň budeš mít jistotu :slight_smile:
15. lis 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak po 3. měsících snažení to vyšlo, objevily se // čárky. Zítra jdu na kontrolu tak doufám, že se to potvrdí :slight_smile:
16. lis 2010 v 00:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax obrovská gratulace :wink: :wink: :wink: tak snad se k Tobě brzy přidáme do klubu // :slight_smile:
16. lis 2010 v 05:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi a co jáááááá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: já taky toužim a snažím se:slight_smile: ale je pravda, že jsme se dlouuuuuuuho neviděly. S tím bysme mohly něco udělat :wink:
16. lis 2010 v 05:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax Jééé, gratuluju, po 3 měsících snažení, to je nádhera. Dej nám pak vědět, jak dopadla kontrola :slight_smile: Doufám, že i my brzo najdeme // :wink:
16. lis 2010 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lejlax, velká gratulace k //. :slight_smile:

Na nás naštěstí okolí "netlačí" a nevyzvídá, ani u prvního to tak nebylo, jsme s manželem dost mladí rodiče, tak to spíš nikdo nečekal. :grinning:
16. lis 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax moc gratuluju a tiše závidím :wink: . Já mám žaludek jak na vodě, žáha pálí jako blázen. Dělala jsem si jeden testík (ale asi moc brzo) a nic, tak asi ještě zkusím jeden o víkendu.
16. lis 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax no gratulace veliká

@gabulenka gabi, mně říkala, že počítat od prvního dne špinění, že na intenzitu nehledět.
taky myslím, že jsme se dlouho neviděly, ostudy jsme! kdyžtak napiš sms, kdy budeš mít čas, já se nějak přizpůsobím :sunglasses: :wink:

já mám dnes 29. den cyklu, prsa nateklá jako balón, bolí jako -píp-, břicho tak nějak divné. no pravda je, že se přehnaně pozoruju. nemám ráda lidi, co skuhrají krz každý píchnutí, takže když píchne někde něco mě, obvykle na to nemyslím a jede se dál... teď ale ne, celé tělo pod drobnohledem, co kdyby :o) no ale obávám se, že to brzy dostanu. dnes jsem volala doktorce, jestli už do mě zas budou cpát vyvolávací injekci, ale říkala, že mám počkat do konce týdne a když nic, v neděli udělat test a v pondělí zavolat výsledek. no když já už to chtěla popohnat, jako abychom se už zase honem mohli snažit... tak zas další týden ničeho .... aaachich ach! :grinning:
16. lis 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi třeba se zadařilo:slight_smile: Teď je toho v práci atd. moc, ale jak to trochu půjde, pisnu, ráda bych tě viděla. No mě se menses nakonec tak nějak prapodivně rozjel. Volala jsem MUDr. a ta říkala ať si to počítám od pondělí, kdy to začlo být silnější. No je fakt, že o tom víkendu to bylo jakoby nic. Už se v tom nevyznám. 12 den mám jít na ultrazvuk. Navíc kolegyně se mi neustále diví, jakto, že mě doktorka cpe prášky už takto brzo, takže nad tím často přemýšlím. :frowning2: Ale snad ví, co dělá...
16. lis 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já dnes dostala MS po 36 dnech. Ráno bolelo bříško hrozně a během chvilky MS přišla. :frowning2: Takže začneme znova :slight_smile: ALe nehroutím se, jsem docela v klidu :slight_smile:
17. lis 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 nic si z toho nedělej, jsme na tom stejně. Já to dostala taky až 36.den. Holky to je teda chemie co :grinning:
Tak jedem na novo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. lis 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka Jasně, jedeme na novo. Však ono se to jednou určitě povede!!! Jen doufám, že to bude brzy :sunglasses:
17. lis 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 taky doufám, že to bude brzy :wink: :wink: :wink:
17. lis 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka @petrushka1 holkýýýýýýý, to je hroznýýýýýýý!!!!!! proč to nemůže jít hned???? mně už břicho bolí úplně nechutně, takže se asi opravdu nepovedlo :o(
17. lis 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi Taky nevím, proč to nemůže jít hned. :cry: No, začnu myslet na vánoce a uvidíme, třeba se to povede :slight_smile:
17. lis 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 tak jo. tatínkovi raclette, mamince trhač na jabka, aby jí nemusel jezdit přítel třepat se stromem ... a já už si taky ježíškovi napsala.... pečeš cukroví? já toho mám v práci tolik, že asi jen něco symbolicky s mamkou... aby měla radost... vyšetřím si na to jeden víkend a bude:o) teď ještě řešíme, jestli budeme na štědrý den jen sami s přítelem nebo pojedeme k našim. loni jsme byli doma, tak letos to asi neprojde a budem muset oblažit moji rodinu :o) no chtěla jsem oznamovat radostnou novinu pod stromečkem, teď budu oznamovat prd :o( ale mohli bychom oznámit aspoň to zasnoubení... jestli už se drahý odhodlá :o)))))
17. lis 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi Cukroví nepeču, moc to nejíme. Jen manžovi kokosky, ty on miluje a sobě včelí úlky. Jinak mamina peče, takže od ní vždycky dostanu krabičku :grinning: My večeříme s manžou sami, pak si rozbalíme dárečky a jdeme k našim na dárečky :slight_smile: O Silvestru zatím přemýšlíme. Jezdili jsme vždycky s kámoškou a jejím přítelem na chalupu, ale v červenci se jim narodilo mimčo, tak bysme museli jedině k nim domů. Tajk uvidíme. Já Silvestra moc nemám ráda, takže kidně budeme s manžou na chaloupce sami :slight_smile: No tak snad se Tvůj drahý odhodlá a požádá tě o ruku :slight_smile: To by byl taky pěkný dáreček, ne? :wink:
17. lis 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 to byl.... plánujem se brát na jaře ... tak by to požádání mohl uspíšit, abych se taky trochu potěšila s prstýnkem. jelikož on šíleně nenávidí jakékoli vybírání čohokoli, posílám mu občas nějaký ten odkaz pro inspiraci. tak třeba: http://www.sperky.cz/prsten-z-chirurgicke-oceli-rss227.html mám ráda ocel a netradiční řešení a on by se chudáček stejně do mého vkusu netrefil... takže jsme oba nejspokojenější, když si napíšu ježíškovi (mail s odkazama na konkrétní věci) a vymyslím si i něco k narozkám, výročím atd... :o)
no, já bych to udělala taky tak - prvně večeře sami a na dárky večer k našim. ale máti že ne, že na nás nebudou čekat. u nás doma je totiž se vším strašný problém:o) my na silvestra většinou mizíme někam mimo civilizaci - blízko centra brna, kde bydlíme, lítají rachejtle dva dny před a den po silvestru a našim psům to moc dobře nedělá (venčíme psa i mojí skorotchýně a loni, když jsme byli na procházce, hodil nějakej magor petardu přímo před něj a on se poněkud lekl). no uvidíme.....
17. lis 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek