• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky konec roku 2010. Najdou se?

26. září 2011 
@ssassi Prstýnek je krásný, tak snad ho pod stromečkem najdeš :grinning: Je to takhle lepší, když si sama vybereš a pošleš jen odkazy. U nás je to podobné, taky si většinou řeknu, co chci. Ono taky, co skoro po 12 letech furt vymýšlet? :slight_smile: Loni jsem dostala notebook, který jsem opravdu nečekala. Bylo to krásný překvapení. V létě nám totiž vykradli byt a samo si vzali můj i manžův noťas. Byli jsme zrovna na dovče, takže návrat byl dost hrozný :frowning2: Náš pes rachejtle taky dost blbě snáší. Bojí se toho, takže štěká. Bydlíme v centru, tak je tu všechno slyšet. Na chalupě sice taky sousedi střílej, ale není to tak hrozný jako ve městě. Tak uvidíme, co vymyslíme. To je dobrý magor, když hodí petardu pod psa. Bych mu to vrátila. Chudáci psiska, sluch maj tisíckrát citlivější než lidi, takže opravdu trpěj :frowning2:
17. lis 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 my jsme spolu teprve necelé tři roky, ale taky už mám problém něco vymýšlet. prý chce jeden malý dárek. no, oříšek. asi mu koupím nějaký opravdu hezký pásek... na ten, co si dovezl z dovolené, dost nadává... snad se trefém lépe. no vykradený byt já naštěstí neznám, ale muselo to být celkem hustý. nevíš, na co všechno šahali, kde všude se hrabali. no když to nikdy nezažiju, budu ráda!!!
17. lis 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi No bylo to opravdu hrozný. Už jen to, že někdo cizí chodil po bytě. Fůůůj, dost dlouho jsem se z toho vzpamatovávala. Ještě že byl manža po dovče doma, jinak jezdí na montáže, bála jsem se každýho zvuku. Nic příjemného a nikomu to nepřeju :stuck_out_tongue_closed_eyes: My jsme si s manžou taky letos řekli, že si dáme něco malého a nebo si koupíme dárek společně. Chtěli bysme ten Sodastream, tak uvidíme. Já už pro něj teda něco mám, ale to nevadí. :grinning: Aspoň bude pod stromečkem víc dárečků :slight_smile:
17. lis 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 ono to tak ve finále dopadne vždycky, že nezůstane u jednoho:o)
17. lis 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi Přesně tak, jen u jednoho nezůstane :grinning: Objednala jsem mu další 2 :grinning: :grinning: :grinning:
17. lis 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě taky čeká takové menší pečení cukroví s tchýní a švagrovou. Dárky ještě žádné nemám, jen něco neteřince a ani mě neláká jít na nákupy. Silvestr zatím neřešíme, já ho teda taky moc nemusím. Sasi, tak zasnoubení je přece taky krásný dáreček :wink: Snad se odhodlá :wink: Bylo by na čase ne? :slight_smile: Ten prstýnek je krásný.
Holky, zajímalo by mě, co všechno děláte proto, aby se mimi zadařilo? Ovu testy, měření teploty nebo tak něco? Dumám nad tím, jak tomu ještě víc pomoct :slight_smile:
17. lis 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 a co jsi objednala? hledám inspiraci :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. lis 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka Objednala jsem mu trenky a chrániče na fotbal :slight_smile: Jinak pro něj má ještě parfém, ten jsem objedávala už někdy v září.
O těch ovu testech jsem přemýšlela. Ráda bych totiž zjistila, zda ovu vůbec mám :unamused: Jinak beru jen Calibrum baby plan, až mi dojde, tak koupím kyselinu listovou.
18. lis 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hoky, udělala jsem si ráno testík a jsou tam //
Mám děsnou radost, Kubíček mi hnedka začal pusinkovat bříško, když jsem mu řekla, že budeme mít mimi. :dizzy_face:
Držím všem pěstičky, ať máte pod stromečkem ten nejhezčí dárek - //
18. lis 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabu, já jsem si ovu testíky nedělala, ani neměřila teplotu. Nechala jsem to tak nějak náhodě, hlavně si pořádně užila snažení. Jediný, co beru, je listovka.
Jej, já bych na Vánoce pekla, až bych brečela. Děsně mě to baví a pak ta konzumace, mňam, mňam. Ale asi to nedopadne, mám děsnej fofr v práci a protože jsem na RD, tak můžu pracovat jen, když malej usne, takže na pečení už nezbyde čas. :frowning2:
18. lis 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cupi Jééé, gratuluju, to je ten nejhezčí dáreček, jaký bysme si přály všechny :slight_smile: Jak dlouho jste se snažili o mimi?
18. lis 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes jsem si dělala TT a nic, takže snažení zase příští měsíc,doufám,že to vyjde a budeme mít krásný dáreček pod stromeček. Už jsem si nakoupila ovu testy (zn.sebetesty-jsou asi nejlevnější), měřím teplotu a sleduju (po hmatu:slight_smile:) čípek. Tak snad už to příště vyjde. Taky jím listovku.
cupi moc gratuluju!!! po jaké době se to povedlo?
18. lis 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 kyselinu listovou bys měla jíst apoň půl roku před snažením! orofaciální rozštěpy jsou šviňa!
@gabulenka no, já neměřím nic, doktorka říkala, že to stejně není úplně přesný, ovu testy nevlastním, nechci to nějak strašně hrotit. už dost, že počítám krz ty blbý prášky a injekce. kdybych se měla ještě měřit, asi bych se zbláznila. a chlap můj asi taky.
@cupi gratulace!

já si budu testík dělat až v neděli. pořád tiše doufám, i když to břicho bolí jak čert... dnes jsem se musela trošku oblažit na duši, byla jsem se podívat v karátu na snubní prstýnky... no měla jsem pocit, že je to jakýsi průhledný... od prstenu očekávám, že budu mít kus kovu na ruce, ne záclonku... úplně mě znechutili. i kyž teda řekli, že mi ho na přání udělají festovnější, tak se mi žádný moc nelíbil.... takže zvednutí nálady se nepovedlo :o)
18. lis 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi Já beru to Calibrum a to obsahuje z větší části kyselinu listovou plus další vitamínky. Půl roku před snažením, jsem to teda nebrala, ale někdo přece nebere vůbec nic :wink: Jen jsem na vitamíny lajdák. Nevím, jak se přinutit si každý den prášek vzít. Zajímavý, že když jsem brala HA, tak jsem takovýhle problémy neměla. Na ně jsem nezapomínala :unamused:
18. lis 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 tak to jooooo. no já jak blbec dodržuju zdravý životní styl - nekouření - teda já jsem nekuřák, myslím to pasivní - nechodím už s kamarádkama na tahy zahulenýma putikama, jím zeleninku, cvičím jógu, snažím se myslet pozitivně....
přítelova neteř otěhotněla v 18 letech. že je těhotná, zjistila koncem pátého měsíce tak, že ji jeden z "partnerů" poslal k doktorovi, že má divný břicho. když rodině oznamovala tu šťastnou událost, bylo to jako: jé, maminka mi koupí křečka, já se tak těšííím! no a v tomto stylu probíhal zbytek těhotenství, porod a také péče o dnes už skoro ročního syna. doktorka jí řekla, že má malému masírovat nožky, ale ona zapomněla jak, další "partner" jí bral všechnu mateřskou a protože kvůli zatajení zánětu bradavek nekojila, malý řval hlady, protože nebylo na sunar. nemluvě o tom, že druhý týden po porodu (v zimě) jela i s malým na druhý konec republiky, tam točila pivo a dítě hlídaly go-go tanečnice (její bývalé kolegyně, ona se totiž vlnila u tyče až do pokročilého stadia těhotenství). no já se dívám na dítě, které má modrák na hlavě, protože jí nedošlo, že hrana stolu je ostrá... a přemýšlím, proč zajištěné solidní páry mají s otěhotněním problém... a tahle ale jinak velmi milá slečna otěhotní ani neví jak....
18. lis 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi No tak to je hustá neteř :astonished: Když si vezmu, že mojí neteři je 16 a tohle by se mohlo stát za 2 roky, tak je mi špatně. Ale snad má rozum :sunglasses: Ale je to tak, někdo otěhotní ani nechce a ten kdo chce s tím má problémy.
Já teda zdravý životní styl moc nedodržuju, říkám si, že už bych to moc hrotila. Ale když se nebude dařit, tak asi začnu :grinning:
18. lis 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 no, zdravý jsem myslela spíš jako né úplně nezdravý :grinning: ale pravda je, že dávám pozor na maso a vajíčka - jestli bylo dobře uchovávaný a jestli je tepelně dobře opracovaný, tatarák by teď asi nejedla:o) no musím na sebe být opatrnější v práci. máme s gabulenkou "riziková pracoviště", viď?
18. lis 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi Tatarák já naštěstí nerada :slight_smile: Riziková pracoviště? Co si pod tím mám představit? :grinning:
18. lis 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 speciální školství :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi taky to tak mame od pritele kamaradi deti maji a moje nej kamaradky zatim ne :slight_smile: ale moc si miminko prejeme a doufame, ze se brzo zadari :slight_smile:
18. lis 2010 ve 20:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie_kol tak držím palečky!
18. lis 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi jojo speciální školství :grinning: :grinning: :grinning: tak to je opravdu drsná neteř. Jak jsem četla o těch rozštěpech, úplně jsem si vzpoměla na doc.Klenkovou z fakulty :wink:
@cupi moooc gratuluju, snad se k tobě brzy přidáme :wink:
@petrushka1 ten můj taky hraje fotbal, takže to vidím mimojiné taky na nějaký fotbalový dárek :wink:
18. lis 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka Fotbalovým nebo tenisovým dárkem a něčím do auta nikdy nic nezkazím :grinning: Minulý rok dostal oblečení na tenis, rok předtím světla na autí, tak letos od každého trochu :grinning:
Půjdu dát sprchu a zalezu asi do postýlky. Přeji pěkný večer! :wink:
18. lis 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 to je fakt, něco na auto, to je další možnost :wink: pěkný večer a dobrou noc
18. lis 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka nojo, nenaděláš. a na radu, aby si na děcko pořídila šátek, když se jí nechce tahat kočár po schodech mi řekne: šátek? by mě bolely záda... takže tak :o)

@petrushka1 dobrouuuu

děcka, jinak vítěz pro nešní den http://snubni-prsten.cz/1450-astra-stone-ocelove-snubni-prstynky-se-zirkony.html no musím se nějak zabavit, abych si neletěla udělat test :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juj, ta neteř je drsná. :confounded: Tohle fakt nechápu...
Chi, chi, já mám pro manžílka polštář z líné pěny, aby se mu hezky hajalo. :wink:
18. lis 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snažili jsme se dva měsíce, stejně jako minule.
18. lis 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ssassi, ten prstýnek je nááááádherný
18. lis 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cupi ten můj hajá hezky kdykoli a kdekoli, takže bez brblání chrní i v černým povlečení, hehehe :o)
jinak jsem zjistila, že vyšel novej pratchett, takže jeden dáreček už mám :o) jenže on je kozoroh, tudíš má narozky v půli ledna, takže budu muset vymýšlet znova. no a výročí máme koncem ledna, takže do třetice všeho dobrého. jediný, co mě těší je to, že on to má horší:o) já mám narozky koncem prosince! :grinning: :sunglasses: :grinning: :sunglasses: :grinning: :sunglasses:
18. lis 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cupi jenom dva měsíce? no to je sen!!!!!!! to se máááááte :wink:
18. lis 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek