• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky konec roku 2010. Najdou se?

26. září 2011 
Jee, taky mám doma kozorůžka. To vymýšlení je fakt blbý, musím dárek k narozeninám kupovat už před Vánoci, za ty dva lednový týdny nejsem schopná nic sehnat. Ach jo, ale fantazie mi fakt dochází.
18. lis 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!
@ssassi Tak prstýnek je teda nádherný :grinning: Já mám naštěstí doma lva, takže narozky řeším až v létě. Jinak v rodině má před vánocema narozeniny tchýňka a to 18.12., ale dáváme si jen maličkosti, takže to nijak neřeším. Další členové rodiny mají až v dubnu, takže dost času.
Jdu se nasnídat (už v práci) a v 9 odjíždím na tu služebku :frowning2:
19. lis 2010 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky,
vezmete mě mezi Vás?? Dnes jsem si naivně myslela, že jsem těhotná, ale opak byl pravdou.. Začneme se tento měsíc intezivněji snažit :dizzy_face:
19. lis 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak po delší odmlce se zase přidávám :grinning: My máme teď děsný období. Barča moc nespí, rostou jí zuby a je to teda peklo. Už máme 3, možná vylezl nějaký další, ale teda všechny doslova prořvaný. Nic nezabírá. Ani čipky proti bolesti už moc nefungujou :frowning2:
Jinak my už teda s tím snažením tak nějak začali, ale asi jsme nezasíli :slight_smile: ...
19. lis 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, když ta první čárka není tak sytě červená jako první, ale je spíš růžová - vadí to??
asi se zblázním
19. lis 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
....teda jako ta druhá, kuš, už nevím, co píšu...... muži svému milovanému jsem poslala mms s testem... no ale vzhledem k tomu, že není "otrokem mobilu", najde to buď večer nebo nikdy. navíc je služebně do zítřka pryč.... a zrovna dnes by se mi doma hodil!
19. lis 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no na gyndě už samožřejmě nikdo o půl třetí v pátek nebyl... to bude snad poprvé, co se budu těšit na pondělí :o)))))) když já už s tím vůbec nepočítala!!! a proč mě teda tak bolí to břicho? co když bude něco v nepořádku???? :astonished: :astonished: :confounded: :astonished: :unamused: :astonished: :frowning2: :rolling_eyes:
19. lis 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sasi: mě u toho také bolelo břicho resp. podbříšek,ale to je zcela normální.. Na gyndu tě objednají až tak za 14 dní, teď by tam ještě nebylo nic vidět :pensive: Ale neboj v nepořádku určitě nic není,jen kdyby jsi začala silně krvácet.. Držím palečky..

Vicky: nám vždy zabral brufen a calgel, pevné nervy :sweat_smile:
19. lis 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jesterka09 a to bolí jako furt??? no já se na starý kolena ještě dozvím věcí..... dík za povzbuzení. stejně tomu stále nevěřím..... :slight_smile:
19. lis 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi furt určitě ne, ale pár dní to ucítíš :wink: tak nám vyfoť testík :wink:
19. lis 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi Ahojky, neboj všechno bude ok. Mě taky bolelo břicho, jako kdybych to měla dostat.
19. lis 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jesterka09 jojo, Calgelu jsme vymazaly snad už tuny :sweat_smile:
19. lis 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007 zoubky jsou fakt zoufalsví a špičáky dvojnásobné :confounded:
19. lis 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. lis 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007 zčínám se mírně třást... ten můj úžasně ftipný muž se ptá, zda jsou dvě čárky dobře nebo špatně. místo aby jel domů, dělá si ze mě opět srandu.
to je jako když mu říkám:
"zdálo se mi, žes mi byl v praze nevěrnej s prostitutkou."
on na to: "hm, a jak v tom snu vypadala?"
já: "měla takový dlouhý vnitý světlý vlasy..."
a on: "tak to nebyla ona"

no nezabily byste ho? :o)))))
19. lis 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi čárka je krásná :slight_smile: máš vtipného manžela :slight_smile: kdy jsi měla mít MS?
19. lis 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi no, to jsou chlapy :confounded:
Jinak čárka je dobrá... :slight_smile:, uvidíš, ráno bude silnější
19. lis 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jesterka09
@vicky007 vy jste na mě takové hodné :o) dnes 32. den cyklu. s norethisteronem jsem měla cyklus krásných 28 dní, s tím utrogestanem, co mám poslední dva měsíce, mi musela minule vyvolávat, už jsem myslela, že půjdu zase.
no, vtipný on je, ještě přítel. chceme se brát na jaře. no jestli jsem vážně těhotná, tak to budem muset uspíšit. s pupkem já se nevdávám! chci korzet! :grinning:
19. lis 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a když už jsme u těch dobrých zpráv, kdy můžu očekávat ranní nevolnosti? :grinning:
19. lis 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi no hele, já jsem měla spíš večerní nevolnosti, zvracela jsem ale furt - celé těhu. No, ale původ to bylo ve žlučníku - stresy v práci a nepravidelná strava udělali své :rolling_eyes: , dělali se mi tam kamínky, no a 2 měsíce po porodu jsem šla na operaci :confounded: , už jsem jedla jen suchý housky a i po nich mi bylo blbě...Zase byla to taková krásná dietka, zhubla jsem docela hodně a mám -15kg než jsem otěhotněla... Ne vážně, bylo mi fakt už blbě. Fakt se divím, že jsem udržela kojení, kojíme dodnes :slight_smile: ale teď je mi krásně
19. lis 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi třeba ani žádné mít nebudeš :wink: mě se to také vyhlo :wink:
19. lis 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007 no ufff teda
@jesterka09 to by bylo krásné :o)

nic dámy, jóga volá. no, jsem tak vyklepaná a nějak nesvá, že spadnu i ze sedu, tak doufám, že dnes bude minimum balančních pozic, nerada bych si namlela kokos :grinning:
19. lis 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se také loučím jedeme k babičce :slight_smile:
19. lis 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sassi, ten je určitě pozitivní. :slight_smile: Moc gratuluju!
Když to zkusíš hnedka ráno, tak bude čárka určitě tmavší, to je nejvyšší hladina toho hormonu hcg.
Tvůj přítel je fakt vtipálek, to s tou slečnou by se dalo vyprávět i jako vtip. :grinning:
19. lis 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi Určitě zkus testík ještě ráno a uvidíš. Ale určitě je všechno v pořádku, neboj :slight_smile:
@jesterka09 Vítám tě mezi námi :slight_smile:
19. lis 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cupi
@petrushka1 dík holky. no a musím ráno dělat druhý? když se tento tváří pozitivně?

no vůbec si nedovedu přestavit, jak je to teď mrňavé. a jestli je to klučičí mrňous nebo holčičí mrňousice.... hrozně ráda bych to řekla mámě. ale asi počkám, až co řekne doktorka... asi bych se ještě neměla moc radovat. prý každě čtvrté těhotenství spontánně končí během dvou měsíců... kdybych to řekla babičce a ono se "něco pokazilo", určitě by byla smutná...
kdy je nejlepší čas šťastnou novinku sdělovat?
19. lis 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi Jsme mysleli pro tvůj klid, aby sis ráno udělala další, aby byly // lépe vidět a tys mohla být klidnější :slight_smile:
Já bych taky chtěla vydržet asi co nejdýl, to neříct. Ale rodina by to věděla asi brzo, zbytek tak po 3 měsících.
19. lis 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi říká se, že 3 měsíce se to nemá říkat, už právě kvůli těm potratům, pamatuji si, že MM jsem to volala hned a v práci to na mě po měsíci poznala kolegyně a pak už se to nějak rozkřiklo :sweat_smile: (prý podle očí)

@petrushka1 vy se už snažíte? mátě nějaké dítko?

@vicky007 rodila jsi v PRaze?
19. lis 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky bych to chtěla vydržet a oznámit co nejdýl. Jenže já jsem na tohle děsná, jak mám radost, tak to musím svým nejbližším říct. Navíc Kubík, kterýmu jsem samozřejmě řekla, že budeme mít miminko, pořád chodí, hladí mi břicho a říká "rádi mimi, rádi". Zítra mají dorazit mí rodičové na víkend, takže jim to určitě řekne.
Ssassi, těš se, až ti u mudr. udělají první ultrazvuk a uvidíš tu malou "fazolku". :dizzy_face:
19. lis 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jesterka09 Snažíme se přes 2 měsíce, zatím bohužel neúspěšně :frowning2: Dítko právě ještě nemáme, ale už bysme chtěli. Přeci jen nejsme už nejmladší :unamused:
19. lis 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek