• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky konec roku 2010. Najdou se?

26. září 2011 
Ahojky, mohu se k vám také přidat? Já mám menší problém, miminko bych strašně chtěla, ale můj přítel je ode mne o 7 let mladší a tak musím brát trochu ohledy na něj. Je mi 28 a cítím se už dost vyzrálá na to, založit rodinu. S přítelem se moc milujeme nemůžeme bez sebe být, ale když z legrace začnu mluvit o zásnubním prstýnku,nebo o svatbě, tak by o tom nejradši nechtěl slyšet, podivně se ušklíbá. Říká, že má na vše dost času, ale co když já ne? Řekla jsem mu, že do 30 let chci mít první mimčo, ale podle mne to jde jedním uchem tam a druhým ven. Máte nějaký zaručený recept na to, jak v takovýchto řešeních na chlapi? Můj přítel se nechová na 21 let, ani na to nevypadá, je pozorný, doma pracovitý, vydělává slušné peníze, ale na dítě se ještě necítí. Jenže já ho strašně chci, achi ach :frowning2:
19. lis 2010 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@kopweti vítej :wink: musím říct, že s chlapem většinou nic neuděláš.. Já osobně bych řekla upřímně jak to je a vzhledem k Vašemu věkovému rozdílu musí brát ohled i on.. Jak jste spolu dlouho?

@petrushka1 sleduješ nějak ovulku či teplotu?

@cupi za jak dlouho se podařilo Vám? To je krásné jak to Kubík vnímá!! :slight_smile:
19. lis 2010 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@kopweti Ahojky, vítej :slight_smile: No, chápu, že po miminku toužíš. Jestli můžu radit, tak přítele hlavně do ničeho nenuť. Oni se neradi nechávaj do něčeho nutit. Takže bych o tom spíše nemluvila. Kamarádka má asi o 5 let mladšího, svatbu teda zatím neměli, ale miminko už mají. Jsou spolu 5 let.
@jesterka09 Zatím jsem nezkoušela nic. Přemýšlela jsem o ovu testech, abych aspoň zjistila, jestli nějakou ovulku mám. Nemám totiž žádné příznaky. :frowning2:
19. lis 2010 ve 22:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@cupi snažení jen 2 měsíce je fakt nádherný. Tiše závidíme že holky :wink: Ale ne, moc Ti to přeju, jen už bych chtěla taky objevit ty krásný 2 čárky na testu :slight_smile:
@ssassi jojo, máte těch oslaviček moc v krátkým období :wink: My máme vlastně výročí na Tvoje narozeniny :wink: :wink: :wink:
19. lis 2010 ve 23:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssassi moc gratuluju :wink:
19. lis 2010 ve 23:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@gabulenka děkuju! doufám, že ty se dočkáš co nejdřív! abychom se mohly těšit spolu!!!!!
@kopweti vítej. jasně, hlavně na chlapa netlač. otěhotnět bez jeho vědomí je podpásovka, když o tom mluvíš, nevnímá tě... těžké. nevím, jak jste spolu dlouho, ale jestli bez sebe nemůžete žít, meli byste se respektovat navzájem. on musí chápat taky tebe. jsi připravená, akorát ve správném věku.... dejte si třeba ještě rok a pak bych byla pro snažení. nenutila bych ho, ale poskytla bych mu nějaké relevantní informace (proč s otěhotněním moc nečekat, jak tebou mávají hormony a touha.) myslím, že když mu racionálně vysvětlíš svůj postoj, tak jestli tě opravdu miluje, pokusí se ti vyjít vstříc. já mám opačný problém, můj přítel je o osm let starší, bude mu v lednu 35. tak já zase "spěchám" kvůli němu. chce tři děti, pohodlnej je už teď, no už ho vidím, jak v padesáti běhá s dětma za balónem :o) takže tak
20. lis 2010 v 07:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@cupi a poprvé bych mohla fazolku vidět už tak za těch 14 dní? nemůžu se dočkat. potřebuju slyšet, že je vše v pořádku.....
20. lis 2010 v 07:02  • Odpověz  • To se mi líbí
jo, kdyby někoho náhodou zajímalo, proč vstávám v sobotu v šest hodin ráno, tak je to proto, že si milý zapomněl vypnout budík - než odjel. vyhodit ho nemůžu, dostal ho ode mě k vánocům:o) ale asi dobře. vysvobodil mě ze zlého sna. zdálo se mi, že můj bývalý (kapitola sama pro sebe, psychopat a magor (no, je psycholog, ale psychopat je víc), necelé dva roky jsem s ním byla jen proto, že jeho byt byl pro mě jako levné studentské koleje a možnost, jak vypadnou z baráku) má dítě s jednou mou značně oblíbenou kolegyní. hehe, už jenom ta představa. on nesamostatný nekňuba a ona organizátorka zeměkoule. no v tom snu on zůstal na mateřské a ona chodila dál do práce. všichni se mi to báli říct, kolegyně porodila v letních prázdninách a já se to neměla dozvědět, abych netrpěla. paradoxem je, že on opravdu bude brzy otcem, ale s nějakou, která podle všeho vlastní dlouhé vlasy a chodí hlavně v šatech a sukni. tak jsem pořád v tom snu přemýšlela, jak zvolil dobré maskování, když mi říkal, že jeho partnerka takhle vypadá, protože kolegyně je sportovní typ s krátkými vlasy a sukni jestli vlastní ani nevím :o) no nakonec mě v tom snu pozvali k sobě domů, kolegyně ale dostala hysterák, že ji chci jiřího zase přebrat a vyhodila mě z bytu. sedla jsem na nějaký autobus, který objížděl celé brno a vždycky, když už jsem si myslela, že zahne správným směrem, odbočil úplně někam jinam. už jsem to nevydržela, vystoupila a že dojdu pěšky. po cestě mě okradli, málem zatkli, stala jsem se pašerákem autíček na dálkové ovládání a pak naštěstí zvonil ten budík..... no zlatý sny, kdy jsem se před maturitou hádala s Platonem, před státnicema s Freudem a Piagetem... :o)))))
20. lis 2010 v 07:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ránko! V Hradci svítí zatím sluníčko, huráááá :slight_smile:
@ssassi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ty máš sny!!! Pašerák autíček na dálkové ovládání :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ještě že si milý zapomněl vypnout budík, kdoví, jaké by to mělo pokračování :grinning: :grinning: :grinning:
My vaříme s manžou obídek (teda spíš on :slight_smile: ) Taky upekl muffinky, už se na ně těším :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. lis 2010 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrushka1 no mně se zdají kolikrát fakt děsný hovadiny. už jsem si i říkala, že si to začnu někam psát a vydám pak knížku nočních hororů :o) ony vraždy, honičky v autech a jiný krváky nejsou výjimkou:o)))
mně se drahoušek vrátí odpoledne, chystám mu svátkové menu. bude špíz z prasátka, slaninky, dobré klobásky a spousty cibule, to on rád. já si udělám krůtí se žampióny, to mám zase ráda já. pečené brambůrky a spousta salátu. modrý portugal k tomu :o) akorát se mi mírně navaluje už jen při představě, že rozdělám ten tácek s masem. žeby ranní/polední nevolnosti? nebo se jen moc pozoruju. to bude ono :grinning:
v brně bylo ráno nechutně zima a vlezlo, teď se začíná dělat celkem hezký nebe. už se těším na odpolední procházku s psíčkama.
20. lis 2010 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssassi to jsou teda sny :slight_smile:
@kopweti vítej, souhlasím se ssassi, netlač na to :wink: ono to přijde neboj :wink:
Se mi líbí, že se snažím všechny okolo sebe podporovat (i v práci) a sama jsem přitom v prdeli z představy, že to zatím nejde :frowning2: I když teď to budem zkoušet teprve 3.měsíc :frowning2: ať žije depka :slight_smile:
20. lis 2010 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@gabulenka Tak to mám stejný, všechny ostatní uklidňuju a přitom sama si říkám sakra, proč to nejde? :frowning2:
20. lis 2010 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrushka1 asi tak nějak :unamused: manžílek peče muffinky jo? Tak to je šikula :slight_smile:
Přeju pěkné odpoledne holky, jedu na oslavu 5.narozenin synovce :wink:
20. lis 2010 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@gabulenka jojo, je to šikula :grinning:
Užij si oslavičku, my dneska odpočíváme doma, mě bolí hlava, tak jsem ráda, že nikam nemusím :unamused:
20. lis 2010 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@gabulenka užij si oslavu, pořádně se nacpi dortem! já dnes nemám na nic chuť, snědla jsem aspoň kousek zelenýho salátu. jestli to takhle půjde dál, bude těhotenství nejlepší odtučňovací dieta:o) i když, jaksi těm dvoum čárkám nějak nemůžu uvěřit.

tak za hodinu by se měl vrátit milý. jsem zvědavá, jak se bude tvářit. a taky by moch donést aspoň nějaký kvítko, ne? :grinning: :grinning:
20. lis 2010 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssassi Asi tomu uvěříš, až to budeš mít potvrzené od MUDr, ne? Ale tvůj milý už o tom ví, ne? Kvítko by donést mohl, ta potěší vždycky, zvlášť při takovéto příležitosti :wink: :slight_smile:
20. lis 2010 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrushka1 aha. tak přijel s kyselým výrazem, bez kytky,... prý je hrozně unavenej... no klasika :o) a já se tady jako blbec půl dne piplám s večeří.... taky klasika.... :grinning: kdyby mě spoň nebolelo to břicho :unamused:
20. lis 2010 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssassi Nic si z toho nedělej. I muži mají své dny :frowning2: ALe vím, jak se cítíš. Těšila ses a pak to takhle dopadne. Třeba si odpočne a nabere sílu a bude to zase miláček :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2010 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrushka1 já vím, vždycky se potřebuje oklepat a pak je zas milej.... ale jsou dny, kdy je to člověku líto.... a já bývám občas taky taková... :grinning:
20. lis 2010 v 16:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssassi Mě to taky vždycky přijde líto. Člověk se na něj těší celý den někdy dokonce i týden a on pak přijede s náladou na bodě mrazu. A mě to je pak taky líto. Ale taky se vždy oklepe a pak je to můj miláček :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2010 v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, koukám, že je to všude stejný:slight_smile:)) Jinak oslava ok, hlava mě od rána bolela taky, ale pak jaksi přestala po takové příjemné partnerské záležitosti :astonished: :sunglasses: takže můžu jen doporučit :wink: :wink: :wink:
20. lis 2010 ve 22:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@gabulenka Super lék :grinning: :grinning: :grinning: Jen kdybych neměla MS :frowning2: Na mě spíš něco leze, dopolko mě bolela hlava i v krku :frowning2: Snad to přejde, nechci být nemocná :confounded:
Půjdu do postýlky, krásnou dobrou noc přeju!
20. lis 2010 ve 22:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrushka1 no mě MS skončila včera, tak jsem zvědavá, jak dopadne naše snažilkování :wink: Mám pocit, že je teď všude plno bacilů, taky mě bolelo v krku. Snad to přejde, nesmíme být přece nemocné :grinning:
Dobrou noc :wink:
20. lis 2010 ve 22:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@gabulenka Mě snad skončí zítra. Aspoň doufám, pak jede zase manža na týden pryč :grinning: :grinning: :grinning: Tento měsíc se musíme snažit víc, ať máme na vánoce o dáreček víc :slight_smile: :grinning:
20. lis 2010 ve 22:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrushka1 to by bylo krásný překvapení viď? Peti a jak to zvládáš bez manži, když je přes týden pryč. Můj se vrátil před týdnem z týdenní služebky, za 14 dní jede zas a já jsem z toho pěkně hotová. Stejskání bylo hrozný. Nejsem zvyklá být sama...
20. lis 2010 ve 22:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@gabulenka To by bylo nádherný překvapení. Kdybych to vydržela, tak bych dala manžovi těhu test pod stromeček :slight_smile: Gabi, teď už to zvládám dobře, protože manža jezdí takhle pryč už asi 10 let a my jsme spolu necelých 12 :slight_smile: Začátky ale byly hodně těžký, nemohla jsem si zvyknout a spoustu nocí probrečela. :frowning2: Teď už jsem na to zvyklá, i když, když je třeba týden doma a pak má zase odjet, tak je mi taky smutno. Až bude mimčo, tak to bude bez něj těžký, ale musím to nějak zvládnout :slight_smile:
20. lis 2010 ve 23:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrushka1 aha, tak to už musíš být opravdu zvyklá. No já jsem měla slzavý údolí tak den a půl, ale pak ok. Zjistila jsem, že jsem na něj bohužel nějak moc citově závislá :frowning2: On totiž jede tak jednou dvakrát za rok. Samozřejmě se mě hlavou honí takový ty tragický scénáře - spadne letadlo.... - jsem magor :slight_smile: No až bude mimi, tak to budeš mít bez něj těžké, ale určo to zvládneš na 1*. Moje sestra prvně byla nešťastná, že má manžela pořád pryč a teď, když je doma, tak říká ať radši odjede, že jim narušuje ten jejich týdenní režim :grinning:
20. lis 2010 ve 23:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@gabulenka Tak jestli ti jezdí takhle málo, tak to chápu, že máš slzavý údolí :frowning2: To doufám, že to zvládnu, nic jiného mě asi nezbyde. Naštěstí mám pod sebou rodiče, takže doufám, že pomůžou :wink: Mě to přes týden ani nějak nepřijde, že jsem sama. ALe o víkendu, když náhodou manža nepřijede, tak to je hrozný. V létě to ještě jde, jedu na chatu za našima, ale v zimě to je hoooodně dlouhý. :frowning2: Naštěstí teď už o víkendech moc nepracuje, tak ho mám doma a jsem ráda :slight_smile:
20. lis 2010 ve 23:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrushka1 to věřím. Pro mě jsou nejhorší ty večery :frowning2: ale je plno horších věcí - si to hezky odůvodním a stejně pak bulím jak želva :grinning: Je fajn, že máš pod sebou rodiče, určo pomůžou, když bude potřeba. To je výhoda.
Tak dobrou noc a pěkné sny :slight_smile:
20. lis 2010 ve 23:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@gabulenka jojo, mamina se na to strašně těší. Brácha sice má dvouletýho klučinu, ale nebydlí v Hradci, tak ho moc nevídají. I když jsou jen 20 km od HK. A čekají další mimčo. :slight_smile:
Tak papa, dobrou noc!
20. lis 2010 ve 23:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek