• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky konec roku 2010. Najdou se?

26. září 2011 
jééé, to já jsem aji kolikrát ráda, že na dva tři dny zmizne :o) občas jede někam přednášet nebo školit, tu a tam nějaká konference... a to já si doma zapálím aromalampu, sežeru pytlík chipsů nebo celou čokoládu, koukám na nějakou romantickosladkou nesmyslnost v televizi, ňuhňám se na gauči s pejskama a jdu brzy spát. v posteli si užívám, že nikdo nechrápe, nevrtí se, nedejchá na mě vinné nebo pivní dechy... a druhý (třetí, čtvrtý...) den se na něj těším tak, že uvařím něco moc mňam a máme zase krásnej večer spolu :grinning:
jasně že se bojím, že spadne letadlo nebo bude na D1 havárka, nebo cokoli.... ale jednou za čas mi to udělá moc dobře :o)
tak například dnes - jak mám hrozně nateklý prsa a bolí mě břicho, tak se mi spí děsně blbě. no, drahému jsem k dobré večeři otevřela modrého portugala... po jedné flašce není opilý, ale i když vypije málo, v noci chrápe. a nejraději spí na zádech - a to chrápe příšerně. takže ve finále jsem dnes spala asi hodinu než si šel lehnout, pak hodinu kolem jedné a pak hodinu kolem čtvrté. takže jsem fakt skvěle vyspalá a odpočatá! jestli to moje spaní půjde takhle dál, asi chcípnu únavou. jsem totiž typ, co když se nevyspí, tak jsem protivná a nesoustředěná a děsně nakrknutá :o)
PS: chrní si spokojeně ještě teď....
21. lis 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi Milá ssassi, děkuji za vyčerpávající odpověď. Také bych tomu ráda dala tak ještě rok a pak bych s ním důkladněji promluvila o tom, že už bych chtěla miminko, blázněj mi hormony a mám šílenou touhu. V jeho rodině je 5tiletý bráška, s kterým si vždy vyhraji, pak má ročního bratrance, s kterého jsem uplně paf, protože je překrnásnej. S dětmi si dokáži pokaždé vybudovat hezký vztah a to mne ani nemusí znát. Tak už i to vede k tomu, že jednou budu skvělá máma.
21. lis 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 Ahojky Petrushko a kolik let je tomu příteli tvé kamarádky? Mému příteli je 21.
21. lis 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka Držím ti moc palečky, ať se na tebe štěstíčko usměje a budeš moct dát svému drahému těhu test třeba jako dáreček pod stromeček.
21. lis 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já mám za sebou krutou noc. Bára od půl jedný do tří nespala, ale brečela, protože jí zase leze zub :confounded: Takže jsem s ní byla v obýváku a hrála jsem si s ní, mezi tím jsem jí mazala dásně a zkoušela unosit, a různě uspat, ale až kolem tý třetí prodtě padla únavou :confounded:
21. lis 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky,

máme podobné noci s @vicky007 :sweat_smile: ale už jsem si nějak zvykla na nedostatek spánku :grinning:

@ssassi máš krásné těhu příznaky :D už se na ně také těším :grinning: teda krom té hrozné únavy, která se mě držela celé těhu...
@vicky007 Jsi přímo z Prahy?
21. lis 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jesterka09 no nestraš. unavená celé těhotenství??? to abych dala výpověď. jak nejsem v práci 100% ready, nemám šanci! a to mám psát ještě příspěvek o orofaciální stimulaci! chtěla jsem to za tento víkend napsat, místo toho se pozoruju a snažím se moc nehýbat, jinak mám mořskou nemoc:o) hlavně aby bylo vše v pořádku! to pak všechny ty nespavosti a bolesti ráda přežiju!
21. lis 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kopweti moc děkuji :slight_smile:
@vicky007 jejda, tak snad se zoubky brzo vyklubou a bude vše ok :wink:
@ssassi určo bude vše v pořádku, neboj. Hele a Vám se to teda taky podařilo docela rychle ne? A co Albert na ten pozitivní těh.test?
21. lis 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka no vpodstatě první měsíc s tím clostilbegytem. předtím jsme zkoušeli i bez něj, ale to nebyla vůbec ovu. ale pravda je, že co jsem přestoupila k současné doktorce, tj asi 4 roky, tak souvisle pracujeme na tom, aby to tělo nějak fungovalo, abych menstruovala, abych byla v nějaké přijatelné "formě". poslední půlrok mi "léčbu" zintenzivnila, chodila jsem na sono, pozorovala vaječníky. v září mi vytáhla tělísko, v říjnu jsme to zkusili jen tak a teď ten poslední měsíc jsem měla ten clost. takže aktivní snažení v podstatě jen dva měsíce. ale všechny ty hrstě prášků a injekcí, co jsem absolvovala předtím... brrr, nikomu nepřeju. co jsem tu tak různě četla, s clostilbegytem se daří otěhotnět hezky, takže věřím, že ty se dočkáš hodně brzy! no a hlavně: albert má za sebou všechná možná vyšetření (když řešil dítě se svou ex) a je naprosto v pořádku. takže možná i proto se podařilo tak brzy. jen abych to, holky, nezakřikla, aby se něco nepokazilo! bojim bojim. když je člověk denodenně mezi dětmi s postižením, tak ty obavy nabírají neskutečné rozměry.... :frowning2:

no, jak přijel včera tak utahaný, tak na ten test tak nepřítomně zíral - nechala jsem ho v koupelně.. až jak si odpočal a najedl se, nějak se projevil. miminko si moc přeje, ale říkal, že jásat začne, až to budu mít potvrzený od doktorky. to víš, asi je opatrný, má za sebou dva potraty své ex.
21. lis 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky! @kopweti Je mu 26, takže je o něco starší než tvůj přítel. Ale dej tomu čas. A on si taky vyhraje s dětmi, nebo jak se tváří na svého malého brášku a na ročního bratrance?
@vicky007 a @jesterka09 Tak bezesné noci vám nezávidím, ale čeká nás to všechny. Hlavně že se na to dá zvyknout :grinning: :grinning: :grinning:
@ssassi Tak to ho chápu, že se začne radovat, až to bude potvrzené od MUDr., když má za sebou takové zkušenosti. Neboj, nic se nepokazí, bude všechno o.k. :slight_smile:
21. lis 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi moc Ti to přeju, ale samozřejmě kapku závidím :slight_smile: určitě bude vše v pořádku, musíš myslet pozitivně. Je jasné, že má po těch zkušenostech strach. Tak jak to půjde tak hupkydupky k MUDr. nechat si to potvrdit :wink:
No právě beru 3. měsíc clostilbegyt, tak jsem zvědavá. Už jsem tak paradoxně přemýšlela, že když by to vyšlo, tak který měsíc by se to narodilo, že by to hezky vyšlo pak s nástupem do práce - to jsem ale blbá co, že jsem řešila práci. Teď jen chci, aby se to podařilo. Kdybych si mohla vybrat, nechtěla jsem mimi v zimě a už mi to je fuk...... tak moc si mimi přejeme :slight_smile:
21. lis 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka Já jsem taky dřív koukala hlavně na práci, jsem tam chvíli, co by tomu řekli, teď mám smlouvu na dobu určitou, jen do konce února a ani nevím, jestli mi ji prodloužej. Říkala jsem si, že počkáme aspoň do toho února, ať vím, na čem jsem, ale teď je mi to fakt jedno. Jednou mi ji už prodloužili, ale kdoví, co bude teď. Ráda bych se tam třeba po mateřské vrátila, to určitě, už jen kvůli skvělé pracovní době, která by se dala zkloubit se školkou, ale fakt se mi nechce pořád čekat a brát na něco ohledy. Koukala jsem i na to, že s manžou máme nějaké úvěry, které bychom rádi doplatili, než půjdu na mateřskou, ale teď si říkám, že to nějak zvládneme. Není mi 20, abych to pořád odkládala :frowning2:
21. lis 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 jojo máš pravdu. Já tam budu v lednu 4 roky. Smlouvu už mám na dobu neurčitou, takže to neřeším, i když nevím, jestli než bych se vrátila by tu moji třídu nezrušili. Ale máme hypotéku, jsme 3.měsíc v novém bytě tak se zabydlujeme. A spousta věcí nám chybí. Tak jsme si říkali taky až bude to až bude ono a pak jsme se shodli, že není na co čekat. A asi jsme dobře udělali, protože to zatím nejde...
Peti a co děláš, jestli se můžu zeptat?
21. lis 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka Přesně tak, jsem taky ráda, že jsme už začali, když vidím, že to není jen tak :angry:
Pracuju jako obchodní manažer ve firmě, která se specializuje na montáž potrubí v chemičkách atd. Jsem v kanceláři, občas jedu na jednání, ale většinou s manažerem projektu. Jinak předtím jsem pracovala pro úvěrové a leasingové společnosti, takže zpracovávala úvěry, leasingy atd. To mě asi bavilo víc, klidně bych se do toho oboru vrátila. Jen najít něco takového. :frowning2:
21. lis 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka no jestli jsem opravdu těhotná, mělo by se to narodit na přelomu červenec/srpen. takže v těch největších vedrech budu funět v porodnici. fakt terno. ale zas výhoda bude asi oblečení - nějaké volné triko nebo šaty a nemusím řešit svetry, kabáty, nebudu se muset ohýbat přes břicho ke kozačkám - prostě se nazují crocs a jde se :o) jen nevím, kdo mi bude na nožkách lakovat nehty! .. a první krůčky budou venku v přírodě, to mi přijde fajn. ale vše má asi své pro a proti. jsem ráda, že mi to přeješ, závidění úplně chápu. ještě před měsícem jsem taky všem záviděla. Brzo se dočkáš!
@petrushka1 já řeším práci pořád. sama jsem zástup za mateřskou, mám být do prosince 2011. ale jak to tak vypadá, bude ředitel hledat zástup za zástup. asi to není uplně fér, ale odkládat něco kvůli práci zas není fér vůči mému chlapovi a není to fér ani ke mně. všechny známé, které už mimi mají mi říkaly, ať se na práci vykašlu, že od toho je tam ředitel, aby si to nějak zařídil. ale když já to takhle za hlavu hodit neumím :o) ale asi mi nic jiného nezbyde :o)
21. lis 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 s tou prací to opravdu není jen tak. Tak to máš dobré, že jsi aspoň v té kanceláři. A až to vyjde plánuješ chodit do práce? Nebo budeš doma?
21. lis 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi No právě, i já vždycky brala ohledy na zaměstnavatele. Ale bere on ohledy i na mě? V této firmě jsem už skoro 2 roky, tak uvidím, jak to dopadne. Ale čekat už fakt nebudu.
21. lis 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi a ty máš v plánu chodit do práce?
21. lis 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka Asi bych ráda chodila do práce, už jen kvůli penězům, které opravdu potřebujeme. Ale abych měla vůbec kam chodit do práce. Pokud mi smlouvu neprodlouží a já už budu těhule, tak mě těžko někdo někde zaměstná :frowning2: Vůbec nevím, co pak :frowning2:
21. lis 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 asi bysme se měly soustředit samy na sebe a své partnery a svůj život a na zaměstnavatele se vykašlat. Já si plním všechny povinnosti, makám jak debil a že ta práce fakt není lehká. A když jsem byla naší zástupkyni minulý týden oznámit, že potřebuju příští pátek k lékaři a protože to mám z ruky tak že budu pryč na celý den a to byly kecy!!! Už zase??? a podobně. Byla jsem tam totiž i minulý měsíc a jak to tak vypadá, tak zatím každý měsíc tam jezdit budu. Tak jsem se fakt nas........... Oni na nás ohledy taky neberou. Ale já jsem citlivka a vše si moc beru k srdci, takže mě to vždycky mrzí...
21. lis 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka U nás sice s doktorem problém není, ale jsou tam jiné mínusy. V září jsem tam byla dost často i 17 hodin denně a nikdo to nezaplatí a ani tě nepochválí. Naopak nám všem snížili odměny :frowning2: Takže přesně jak píšeš, soustředit se na sebe a na své partnery je to nejlepší, co můžeme udělat :wink:
21. lis 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka těhotná do práce? no nevím. kolegyně vesměs odcházely ve 4. mesíci. a že jich ty minulé roky na mateřskou odešlo! skoro půlka je nás tu zástup:o) ale mám kolegyni, dělá asistentku ve třídě praktické školy a ta už zašíná 7. měsíc a chce vydržet. jenže to jsou už velké děti, nemůsíš se k nim ohýbat, je to "nejslabší" třída praktické, takže to jsou takoví pomalí a relativně "neškodní" človíčci. ale co já? tůdle mi jeden (nechtěně) zapích logopedický zrcadlo do břicha, pak jsem byla přiražená lavicí ke zdi (holt ten kluk rychle vstal a v tom mém malém kamrdlíku, kde se málem ani neotočíš to bylo raz dva), válí se po mně děti ( a to někteří mají i 80 kilo, žádní drobečci), válí se po mně psi, já se plazím po zemi s mrňatama. no, ráda bych třeba doklepala školní rok, aby měl ředitel o starost míň, ale kvůli řediteli nepřijdu o dítě. zrovna v pátek jsem šla po chodbě, nesu hrnek horkého čaje a jeden hodně živý kluk vyběhl ze třídy tím stylem, že jsem doslala klikou do boku. takže jestli se mám nechat dát od čtvrtého na rizikové? nebo každý den trnout, co se stane? kdo do mě vrazí, kdo dostane amok, kdo se zas kde bude prát a kdo po kom co bude házet a já to schytám? mám rozdělanou práci, rozběhlou AAK, plán ILP... upřímně: nevím co mám dělat!
21. lis 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jesterka09 Ahojky, jojo, jsem z Prahy. Jo, taky jsi se ptala, kde jsem rodila, tak to bylo na Bulovce a byla jswem maximálně spokojená. Přemýšlela jsem o Motolu, ale od toho mě odradila máti - prabuje na urgentím příjmu dětí a na porodnici má známé. A taky mě odradil přístup k mé švagrovce, která tam měla rodit. Když tam pak přijeli, tak jí hned poslali pryč, at jede na Bulovku, že tam zavolají, aby o nich věděli, nikam nezavolali, talkže, když na tu Bulovku dojeli, koukali na ně jak na Marťany, ale vzali je, tak jsem si to tam okoukla, a aspoň jsem věděla, jak to tam vypadá :grinning:
21. lis 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 všude je něco. Myslím, že to nikde není ideální. Ale co naděláme :slight_smile:
Holky, dobrou chuť k obědu :wink:
21. lis 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 máš pravdu! taky nám sebrali peníze, makám jak debil, jsem unavená, drbu se se vším, každému se snažím vyjí vstříc.... taková ta poslušná loajální zaměstnankyně... no, toho rozhovoru s ředitelem se bojím. ale asi ne dřív než v tom 3. měsíci, že? až bude jisté, že se nic "nepoláme".... :confounded:
21. lis 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi tak uvidíš. Ale u nás to je stejné. Opravdu rizikové pracoviště :slight_smile:
21. lis 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka no mně přát dobrou chuť je ale škaredý humor :o))))
ale děkuju :grinning: albert má vařit špagety (za trest, že jsem se nevyspala :o))) , tak snad suché nudle něja přežiju :o))))
21. lis 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, na zaměstnavatele se vyprdněte, já jsem si kvůli práci jen zrušila žlučník :angry: z těch přesčasů , nepravidelné stravy, baget k obědům!!!! Několikrát jsem byla v práci přes noc a pak následující den do konce pracovní doby. To bylo fakt děs, když jsme měli něco odevzdávat. A dík od zaměstnavatele jsem fakt nesklyšela Pak když jsem otěhotněla, tak prostě padla půl pátá a já vypínala komp a nazdar!Pracovala jsem až normálně do začátku mateřské 6 týdnů před porodem, ale jen kvůli penězům.
21. lis 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka jo a jak ty děti zjistí, že je některá v tom, pořád sahají na břicho. ta kolegyně má v 7. měsíci děsně malý břcho a nosí takový volný pracovní svetřík, takže to děti ještě nezjistily, tak to má zatím dobré :o)
21. lis 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007 nojo, kdybych měla "jen sedět" v kanceláři, tak to bych asi zvládla, ale ten kolotič, co já mám každý den, to se asi s břichem nedá :frowning2:
21. lis 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek