Snažilky, konec roku 2014

misanka22
11. říj 2014

Ahojte Snažilky!!!!
Máme 5letou dcerku, která už rok prosí o brášku 🙂 Letos v létě jsme se plánovaně pokusili o prcka, hned druhý měsíc to vyšlo, ale v 7tt odešlo ☹ Podstoupila jsem revizi. Doktorka z pohotovosti doporučila hned po první MS zkusit, že není důvod čekat. Ale můj ošetřující gyndař doporučil aspoň 3 měsíční posečkání a 6 týdnů úplnou sexuální abstinenci. Nakonec jsme se s manželem dohodli na dvouměsíčním čekání a pak se na to vrhneme se vší vervou a budeme doufat 🙂
Piju kontryhelový čaj, nosil a jím listovku a céčko, tak doufám, že do třetice všeho dobrého 🙂

klaaaara
12. říj 2014

Ahoj, mam podobnou zkušenost jako ty. Vysadila jsem HA v lednu/2013, otěhotněla jsem v dubnu/2013,ale v 11tt tedy červenec/2013 neboli srdíčko, takže revize. Pak rok bez ms, první přirozená přišla v červnu/2014 od té doby každý měsíc ,,neočekávám" MS, ale zatím mrcha pořád chodí. Na jednu stranu jsem ráda, že už jsem po roku ok, ale na druhou už si taaaak přeji miminko. Dr říkala, že pokud neotěhotním do prosince tak mě i s přítelem pošle na vyšetření jestli je vše jak má být. Jinak piju kontryhelový čaj od 1.DC do 12DC a jím listovku a pokud se tento měsíc opět nepovede tak začnu jíst Femibion 800. Tak snad se brzy Vám i nám zadaří. Držím palce. 😉

misanka22
autor
12. říj 2014

@klaaaara Ty jo nad tím, že by teď MS vůbec nedorazila, jsem vůbec nepřemýšlela ... tyjo, doufám, že odrazí 🙂 mrcha jedna!!!!

klaaaara
12. říj 2014

Určitě já nikdy neslyšela, že by někomu nedorazila. Já jsem vyjímka, většinou schytám to nejhorší. Neděs se toho. Držím palce.

dilca
13. říj 2014

Ahoj, v listopadu oslaví náš synáček 2 narozeniny a my by jsme si přáli mu pořídit sourozence. Snažit jsme se začali už na začátku roku 2014 - menstruovat jsem začala ( po prvním porodu ) kolem února - ale zatím nic.... Malého stále kojím a tak jsem si říkala, že to může být tím...od května jsem začala chodit do práce, takže se pauzy v kojení zvětšily až na 12 hodin...Necháváme tomu volný průběh... K dnešku mám zpožděnou MS o 2 dny...počkám do konce týdne a pak udělám test...tak jsem zvědavá...

misula29
13. říj 2014

Ahoj, my jsme se nakonec taky rozhodli pořídit ještě jednoho do party 🙂 Snažit jsme se začali v září pak jsem uprostřed cyklu začala špinit ,zjištěna cysta a nasazen ultroš. Tak snad se brzy zadaří 😎

misanka22
autor
14. říj 2014

@klaaaara Tak přeju ať se vše v dobré obrátí 🙂

@dilca Tak vítej 🙂 JJ u někoho prý kojení může fungovat jako antikoncepce ... ale je fakt, že někdo na to spoléhá a vlítne do toho 🙂

@misula29 Vítám Vás (Tě) taky 🙂 Já u prvního těhu měla cystu 12,5cm velkou, že nebylo vidět ani embryjko ... a pak se vstřebala a už to bylo jasné 🙂

dilca
16. říj 2014

Holky tak je to tam... V úterý dopoledne jsem si dělala test a jsou tam // ...v pondělí jdu k doktorce, tak snad je vše tak jak ma byt....

dilca
16. říj 2014

@misula29 ahoj, vitam te!

misula29
16. říj 2014

@dilca děkuju a moooc gratuluju !!! 🙂

dilca
19. říj 2014

Děkuji tak jsem byla u doktorky už v pátek, jelikož jsem začala krvácet/špinit ...něco mezi .... Po kontrole mi řekla, že nevidí důvod proč bych měla krvácet, doporučila mi hospitalizaci - což mě přišlo trošku přehnané.... Stejně jsem si jí nemohla dovolit, práce, syn.... Chtěla mi napsat nějaké vitamíny - hormony - ale to jsem stejně nemohla jelikož kojím. Podle MS i ultrazvuku jsem 5+6 ( dnes) ... takže jsme na startovní čáře.... čekáme na srdíčko....doufám, že bude vše v pořádku! v pondělí jdu na další kontrolu....

misanka22
autor
25. říj 2014

Ahojte Holky, vracím po delší odmlce. Popovídat za Vámi ... už jsou to 3týdny a MS zatím nikde ☹ Nálada na bodu mrazu ... jsem protivná jak zadnice na své blízké i ostatní lidi, no děs ...

Jak se máte Vy???? Někdo nový s dálnicí????

nellyverca
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dilca
28. říj 2014

Tak srdíčko bylo už na 6tt+0. Takže mi spadl kámen ze srdce, teď jen aby bylo všechno v pořádku. Dneska 7tt+1.

misanka22
autor
29. říj 2014

@dilca Super! Tak tak to teda gratulace 🙂

dilca
30. říj 2014

@misanka22 a co ty, dělala jsi testik?

misanka22
autor
30. říj 2014

@dilca Na kontrole 29.9. doktor zjistil nesrovnalost ve staří a velikosti plodu a o týden později ... došlo k samovolnému potratu s následnou revizí ☹ Tehdy to bylo cca 7tt. A včera jsem byla na kontrole jestli je vše ok, tak vypadá to, že ano, ale kvůli revizi začít se snažením až od ledna, tj 3měs po ... MS mám čekat až za 4t ýdny dle tloušťky sliznice. Ale dnes mě bolí břicho jako před MS, tak nevím ...

polaks
31. říj 2014

Ahoj,zdravím všetky snažilky..Tak aj my plánujeme,pred mesiacom som si nechala vybrať vnútromaternicové teliesko,mali sme počkať do prvej menštruácie a potom sa o to pokúsiť.Ovuláciu mám od dneška,tak dúfam,že sa nám cez víkend podarí zasadiť 🙂 .. Ak to bude fungovať,tak ako pri predchádzajúcich tehotenstvách,tak by som už ďalšiu menštruáciu nemala dostať. Máme už doma tri detičky,1 slečna a 2 bojovníci a tak sme si povedali,že skúsime ešte jednu slečnu,aby sme boli vyrovnaná partia 😝 ..tak uvidíme,či sa nám podarí :D

dilca
1. lis 2014

@polaks obdivuji tě - čtyři dětičky ... to budete mít doma veslo! Tak přeji ať se zadaří krásná zdravá holčička 🙂

dilca
1. lis 2014

@misanka22 tak to mě moc mrzí....☹ Nedokážu si představit jak těžké to musí být... To je dobře, že je všechno v pořádku! Moc ti přeji, aby se Vám brzy zadařilo !!

mischel26
1. lis 2014

je ahojky holky, koukám, že konečně nějaká aktuální diskuze....všude už jsou samé těhule 🙂 Tak zdravím tu všechny...já jsem právě po druhé MS po potratu v 11tt, včera si myslím byla u mě ovu, tak jsem zvědavá 🙂 Nicméně jsem byla a stále jsem dost nastydlá, takže možná mám rozhozený cyklus, tak z toho tento měsíc nic nebude...ale tak jsem si říkala, že kdyby to klaplo další měsíc, tak potom mi to vychází tak, že na Vánoce bych klidně mohla dát dáreček 🙂 no, doufám, že nejsem moc naivní...tak všechny zdravím a držím palce a tobě Dilčo gratuluji 🙂

misanka22
autor
1. lis 2014

@dilca Už jsem OK 🙂 Nejhorší byl ten den a den poté, pak jsem se otřepala a jedeme dáál! Hodila jsem to za hlavu a začínám znovu .-) první těhu bylo ukázkové a kdyby mi nerostlo od 5.měs břicho, tak ani nevím, že se něco dělo .-) Ale to druhé už bylo jiné ... doufám, že do třetice všeho dobrého!!!! Termín jsme původně měli stejně jako Vy, 15.5.2015 🙂 Držím palec, ať vše probíhá hladce!!!!

@mischel26 Ahojky, vítej u nás 🙂 Hemží se to tady těhulemi, i my se k nim časem přidáme 🙂 Já jsem teprve po první MS. Jak dlouho Ti doporučili lékaři počkat s dalším těhu???

dilca
1. lis 2014

@misanka22 Děkuji, moje 2. těhotenství také zatím probíhá jinak, nevolnost, špinění, výtok.... u 1. jsem to neměla... Přesně do třetice 🙂 Říká se to ! Věřím, že to vyjde na jedničku. Děkujeme

amendee12
1. lis 2014

Dobrý den snad se k vám mohu přidat našemu klukovi budou v prosinci 3 roky a my se snažíme otěhotnět od července jsme vysadila prášky, chtěla jsem se optat 25.10 mě skončila menstruace a už to je týden a pořád špiním hnědo růžovým výtokem včera jsme ale dělala test a byl negativní. myslíte že tak brzo po ms by to bylo vidět?

misanka22
autor
1. lis 2014

@amendee12 Zdravím! Vítejte mezi námi 🙂 Jaké máte cykly? Kdy míváte OVU?

amendee12
1. lis 2014

no mám cyklus po 28 dnech takže ovulaci dochází většinou 9 den podle výpočtu na internetu. nevíte co by to mohlo znamenat?

mischel26
3. lis 2014

@amendee12 ahoj, myslím, že tak brzo určitě nic vidět nepůjde, spíš máš nějakou nevstřebanou cystu či něco takového...zkusila bych dojít k dr..ten bude vědět 😉

amendee12
3. lis 2014

tak už jsme byla u dr a jsem zdravá brala jsme před 3 týdny atb tak to je z toho tak se snažínkujem dál 🙂

sari_nka
3. lis 2014

Pridam se k vám, i když koukam, ze už jsou tu vetsinou maminky 🙂 teda snažící se maminky 😉 já jsem mesic bez antikoncepce, čekám první menstruaci a tak nejak se snazim zorientovat, co se v tom tele bez prášku děje 😀

zuzajda20
3. lis 2014

Ahoj holky, taky bych se k vám ráda přidala, ve skupinkách kde jsem byla, už je to samá těhule, tak jsem tam zůstala sama snažilka :(
Já jsem čekala na ms rok po vysazení antikoncepce a teď posledních pár cyklů se konečně objevuje, ale nic moc, tak piju a beru co se dá, jestli to třeba nepomůže a zatím nic, no chtěla jsem to stihnout než bude mít malá 3 (do dubna), tak doufám, že se to podaří.

stepicech
3. lis 2014

Ahoj holky, ráda bych se k Vám přidala..🙂 Jednu princeznu už doma máme a rádi bychom jí pořidili sourozence. O miminko se snažíme zhruba od července a stále nic..První dcera se nám povedla hned napoprvé, tak jsem si naivně myslela, že druhé půjde stejně tak dobře 🙂 Příští pondělí bych měla dostat MS..Doufám,že nedostanu, ale už se skoro smiřuji s tím, že mrcha dorazí..dnes mě docela popíchávalo v podbřišku a bolely záda a právě si myslím, že je to z přicházející MS..☹ Jsem dost netrpělivá, tak nevím, jak to týden vydržím, než si budu moct udělat test.. Myslíte, že když zkusím testnout už o víkendu, že by tam mohlo něco být?? 😒 😉