• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky květen/červen

Holky,kdo se bude snažit ????? :wink:
1. kvě 2014 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jááá :grinning:
1. kvě 2014 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky:slight_smile:... začali jsme už v dubnu, tak uvidíme, jestli mrcha přijde nebo ne.... :slight_smile:
1. kvě 2014 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky :slight_smile: od června
1. kvě 2014 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucinka1502 my jsme také zacali v dubnu. :slight_smile:))
1. kvě 2014 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
u nás bych to viděla spíče na červen.
1. kvě 2014 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já taky... tedy pokračuji, minulý měsíc to neklaplo :/
1. kvě 2014 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, taky sme začali už v dubnu ale raději nečekáme hned nějaký zázrak
2. kvě 2014 v 00:14  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj taky jsme zacali v dubnu a uvidime v pondeli :slight_smile:
2. kvě 2014 ve 02:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 no ja taky,,a asi jsem na to tak stejne taky minulí mesíc neklaplo,,doufala jsem ale dostavila se MS ,ale dnes končí a pokračujeme :slight_smile:
2. kvě 2014 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tomstr mě skončila v úterý... ale zatím se to snažim moc neřešit... nevíkk kdy je ovulka.. jen si prostě užíváme. Řekla jsem si, že to nebudu řešit půl roku. Tak uvidíme. Je pravda, že ten první měsíc na ostro pro mě byl psychicky strašnej nátlak.. tak sem se rozhodla, že na MK nebudu chodit tak často.. byla jsem s ním jeden čas úplně posedlá :D :D :sweat_smile:
Tak uvidíme :slight_smile:
2. kvě 2014 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky,já si vůbec nepřipouštím,že měsíc který jsem si vybrala k otěhotnění by mi neměl vůbec vyít :grinning: :grinning: Přece jen dvě děti už máme,tohle by bylo třetí.
2. kvě 2014 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@summer18 noo,,nátlak to byl i pro mne a hlavne potom to sklamaní,,ale tak asi to necháme taky tak ,budeme si proste užívat a doufat že se zadaří,,,už jedno díte máme,,a tam to vyšlo hned na poprve,,tak jsem myslele že i ted by to mohlo tak být,,bohužel,
2. kvě 2014 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
obě těhu mi vyšly napoprvé,tak snad i tentokrát :frowning2:
2. kvě 2014 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marselina noo mne to vyšlo hned napoprve když jsem čekala maleho,,,a to jsem si myslele že i ted,,,uplne jsem zostala překvapená když jse dostavila MS nečekala jsem to,,ale stejne je to divne príznaky mám jako když jsem byla tehotná poprve,,citlivé prsníky ,,pálení v prsou a ráno težko od žaludka :( ,,test jsem si robila ted behem MS a negativný,,četla jsme že se MS muže objevit i když jsem tehotná,,,tak skusím ješte pár dní počkat a udelat si další test,,,ale ze snažením pokračujeme :slight_smile:
3. kvě 2014 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tomstr :jééé,tak to držím moc pěstičky ať objevíš dvě čárky :slight_smile:
3. kvě 2014 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marselina moooc dekuji,,,:slight_smile:
3. kvě 2014 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marselina mooc bych si přála aby to vyšlo,,,naplanovala jsem si totiž druhe mimčo tak na unor:slight_smile: než pujde malý do školy nech mame miminko už aspon pár mesícu doma:slight_smile: tak uvidíme
3. kvě 2014 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marselina
@lucinka1502
@lucifereeek
@spygy
@marselina
@summer18
@iz
@majkylove
@tomstr ahojky...tak já se k vám taky přidávám...zkoušeli jsme už dříve, ale nic...ale nešlo to skrz stěhování atd...aletento měsíc začínáme znovu, tak doufám, že se nám všem brzo povede....:slight_smile:
6. kvě 2014 v 00:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Zdravím dámy, taky se začínáme snažit o miminko. V srpnu máme svatbu a já bych ráda mimčo co nejdřív. Přítel si přeje to samé (ideální chlap?) =) tak uvidíme. Každopádně od chvíle, kdy jsem vysadila HA, tak MS nikde. V pondělí naklušu na gyndu a budu tahat z pana doktora rozumy. =) Dočetla jsem se tu něco o kys. listové, tak se nechám inspirovat. Každopádně každá další rada dobrá! =) Hezký den všem =)
6. kvě 2014 v 06:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 Držím palce :wink:
6. kvě 2014 v 08:27  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@susanne88 ahojky vítám tě tu mezi námi, zítra dobírám poslední prášky a pak se můžeme vesele snažit, tak snad se nám všem povede co nejdříve :slight_smile:
@ja707 taky beru listovku i když ne tak podstivě, jak bych měla, mám s příchutí jahůdky a je moc dobrá :slight_smile:
6. kvě 2014 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marselina tak to jsi měla štěstí, já čekala na první 13m (skončilo stejně nakonec potratem) a druhé po 4m snažení, tak doufám, že tentokrát to vyjde na poprvé, max. na podruhé :wink:
6. kvě 2014 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88
@spygy noo ,,nám prvný mesíc se nepodařilo,,ale ted se snažíme znovu další mesíc,,takže doufáme že se podaří:slight_smile: taky jsem si naordinovala listovku :slight_smile:,,
6. kvě 2014 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tomstr tak to nám taky ne, ale nezvdáváme se...dnes jsem vzala lékárnu útokem a dorazila jsem s listovkou domů a zítra si musím vyzvednout ten kontryh. čajík, neměli ho...:( museli mi ho objednat...:slight_smile: ale paní líkárnice byla moc příjemná tak mi poradila listovku s vitamínem B12 a jodem...:slight_smile: prý nejlepší...:slight_smile:
6. kvě 2014 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spygy děkuji za přivítání...:slight_smile:
6. kvě 2014 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dámy, opět se mi potvrdilo, že všechny zdravotní komplikace jsou v hlavě. Jen jsem se smířila s tím, že MS po vysazení HA nikde, během pár hodin jsem to dostala.. =) A snažení může za pár dní vesele pokračovat =)
6. kvě 2014 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@susanne88 no přestne tu mám taky doma,,:slight_smile: a mužu poprosit ten čaj je jaký??žebych si ho taky zabehla koupit :slight_smile: a vesele snažení :slight_smile: nech se nám zadaří:slight_smile:
7. kvě 2014 v 06:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ja707 ahoj,,,no ja si taky tak myslela že už jsem asi tehotná ,,,dokonce i příznaky,,byly ale pak se dostavila MS a všechyny příznaky zmizli,,,takže jsem je mnela jen hlavě,,nebo spíš jsem je chctela mit:(,,,ale tak po mecíci nic nevzdávame a vesele pokračujeme ve snažení :slight_smile:
7. kvě 2014 v 06:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tomstr. =) já jsem to myslela jinak - ne že bych si myslela, že už těhotná jsem, jen jsem měla strach, jestli není něco špatně, protože jsem to nedostala a test byl negativní. Ale už jsem zase v klidu, protože vím, že "funguju normálně". =) Každopádně souhlasím, že příznaky se dají u každé z nás objevit kdykoliv se nám zachce. =) To mam vyzkoušené taky. =)
7. kvě 2014 v 06:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ja707 aha,,no je to tak ,,,snažím se na to nemyslet a nic nenamýšlet:slight_smile:
7. kvě 2014 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 52
Tvůj příspěvek