• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky květen/červen

@susanne88 děkujem za chválu :slight_smile: Můžeš dát v klidu dvě jména, křtěná není. K svátku dostala oblečení, zákusek a moc pusinek :wink:
15. kvě 2014 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@denca2000 sluší vám to holky a malá má krásná obě jména :slight_smile: Přeje všecičko nej nej k svátku:slight_smile:
15. kvě 2014 v 17:22  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@denca2000 to je pěkný...:slight_smile: jinak má krásný kukadla...:slight_smile:
15. kvě 2014 v 17:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzajda20 děkujeme - jména musela být bez háčků, v přijmení má č, ž a ř :slight_smile:
@susanne88 oči má velké a co teprve ty mega řasy :wink:
15. kvě 2014 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@susanne88 to jeste asi ne :grinning: ale tak autosugesci se na to musi...ahaaa....a pry nemyslet na to...jdu si vsugerovavat :grinning:
15. kvě 2014 v 17:57  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky tak asi smolik....2 kapky krve na kalhotkach a naruzovely toaletak. To asi nebude nic dobreho :-/
15. kvě 2014 v 18:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@teenyel ach jo :-/ ale vzhůru do dalšího snaženíčka:wink:
15. kvě 2014 v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@denca2000 stejne si zejtra na tu krev dojdu. Neco jsem o tom ted cetla a snad jeste nemusi byt vse ztraceno. Pry se to obcas stava. Tak uvidime. Ale pokazilo mi to naladu.
15. kvě 2014 v 18:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@teenyel pokud je to slabé špinění nebo tmavý výtok, tak nic není ztraceno - nesmí to být rudá krev. Uvidíš sama
15. kvě 2014 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@denca2000 je to ruzivy. Ted jsem to na wc zkoumala.
15. kvě 2014 v 18:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@susanne88 super,,moooc gratuluji:slight_smile: mám z teho radost že se ti to povedlo:slight_smile: a určite sílit bude když už tam je tak už tam proste zostane a zachvilku uvidíš pořádnou dálnici //,,,:slight_smile: ted ja ješte musím počkat,,,:slight_smile: to je hroznééé,,ale doufám tomu že taky povede
15. kvě 2014 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@teenyel no j ajsem taky četla že Ms mužeš mít i když si tehotná,,třeba ješte doufat,,,ale veřím ti že náladu to pokazí,,ja to tak mněla minulí mesíc,,,dost mne to zebralo když se to nepovedlo,:( tak doufám že ted to bude jinak a budu se tešit:slight_smile:,,jenže mám taký blbý pocit že zteho zase nic nebude,no uvidíme
15. kvě 2014 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@tomstr tak tohle neni ani ms podobny. Tak snad se to nerozjede :-/ uvidim uvidim...uz jen do pondeli,nezsneco budu vedet.
Holky myslite, ze z krve to 10DPO bude mozne poznat? Aby mi nevysla krev negativni ze jsem tam brzy. To by byl pech.
15. kvě 2014 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@tomstr děkuji mo , doufám, že bude sílit...:slight_smile: neboj taky se ke mně přidáš...:slight_smile:už se těším až tu napíšeš , že jsi těhule...:slight_smile:
15. kvě 2014 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@teenyel no to nevím ja myslím že z te krve to poznat už bude:slight_smile:
15. kvě 2014 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@susanne88 :slight_smile: si zlatá,,tak snád se přidááám k tobě:slight_smile:
15. kvě 2014 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@teenyel a nechceš si na tu krev skočit třeba až v pondělí? Aby si měla jistotu, že už tam něco poznat půjde. Vím, že to čekání je na nic, ale tak je pořád lepší než být třeba zklamaná, že tam nic není, protože bylo brzo.
15. kvě 2014 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@tomstr určtě...čekám na vás všechny...:slight_smile:
15. kvě 2014 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@tomstr snad :slight_smile:
@zuzajda20 ja uz jsem objednana a cely pristi tyden bych to nestihala kvuli praci :-/ zeptam se te pani jestli to ma cenu odebirat. Dle vseho by to melo byt poznat uz tyden po moznem oplodneni.
15. kvě 2014 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@susanne88 :slight_smile: jenž eje to mám dostal až koncem mesíce tak ješte si musím počkat i na test,,jsem hrozná,,ja vííííím,,ale jsme hrozne nedočkavááá :slight_smile: snád se to čekaní vyplatí :slight_smile:
15. kvě 2014 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@teenyel veřím tomu že se přidáš k susanne88,,,a zachvilku snád taky i jáá :slight_smile:
15. kvě 2014 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@tomstr já vím, to čekání je děs...já doufám, že zase u mě bude zítra už silnější...:slight_smile:

neboj ono to rychle uteče....a pak už budeš testit a budeš tam mít pěknou dálnici...:slight_smile:
15. kvě 2014 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@tomstr budu nam vsem drzet palce :slight_smile:
15. kvě 2014 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@susanne88
@teenyel dobre ráno,,,moc vám dekuji,,ja taky veřím že se zachvilku pridáme k susannne88 :slight_smile:,,dnes v noci mne strašne bolelo břicho jako kdybych to mnela dostat ,,tak nevím ,,a susannne88 videla jsem fotečku tvého testíku a ta druhá čarka tam je krásne videt ješte jednou gratuluji :slight_smile:
16. kvě 2014 v 07:00  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Holky, myslíte, že za 10 dní po ovulaci už by se mohla ukázat na těhu testu druhá čárka? Nechce se mi čekat do 20., kdy to mám dosta....jsem nedočkavec....navíc jsem teďka pila kontryhelový čaj, tak budu mít beztak cyklus trošku jinak než dříve... dneska je pátek a kde je do úterka...
16. kvě 2014 v 07:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holky dnes jsem byla na tom odberu a ve 3 vyzkousim zavolat jestli uz budou vysledky. Jinak bych musela cekat az do pondeli. Jinak je mi z te krve pekne zle a mam hlad :grinning: a nechapu jak to delam, jim normalne a necvicim a mam dalsi kg dole :slight_smile:
@mikracek to nevim. Nekomu pry jo. Ja dnes nemela ani ducha. A jsem taky 10dpo a mam to dostat 19-20.
16. kvě 2014 v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@teenyel Tak to tfuj tfuj pro štěstíčko :wink: Já jdu s malou k doktorovi a vyzvednu si v lékárně testík.
16. kvě 2014 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@denca2000 tak az otestujes, dej vedet :slight_smile: budu na tebe myslet :slight_smile: testovat budes jeste dnes nebo az jindy?
16. kvě 2014 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@teenyel Asi dnes :grinning:
16. kvě 2014 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@teenyel tak ja pred chvilickou byla na wc a zacala jsem slaboulince spinit, ach jo :cry: ze by ta mrcha prisla tak brzo? :frowning2:
16. kvě 2014 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek