• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky květen/červen

@tomstr moooc děkuji, dnes jsem opět testila a je i na dalším testě dušík, tak musí sílit ...:slight_smile:

neboj přidáš se ke mně...:slight_smile: všechny se ke mně přidáte...:slight_smile: moc děkuji...:slight_smile:
16. kvě 2014 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@denca2000 už si testovla? šup sem s tím...:slight_smile: držím pěstičky...:slight_smile:
16. kvě 2014 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@mikracek to nevím, to ti neporadím....nejsme v tom jeeště tak zběhlá...:slight_smile: ale některé holčiny, taky začaly špinit a pak to přestalo...a někdo měl třeba menstruaci, pokud došlo k oplodnění později a a byly nakonec těhule...:slight_smile: moje sestra mesntruovala až do 3.měsíce...:slight_smile:
ale věřím, že kdyby mě přišlo špinění taky se tu bduu vyptávat...

uvidíš, přeji aby se to povedlo, a byla jsi těhulka...:slight_smile:
16. kvě 2014 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@denca2000 drzim pesti! :slight_smile:
@mikracek to ja mela vcera, ale uz to preslo :wink:
16. kvě 2014 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky, já přilítla s malou od doktorky a měla jsem tak plný močák, že bych si ani skleničku nestihla vytáhnout :grinning: Malá má zánět v oku, dostala antibiotika v kapkách a za chvíli razíme na Moravu k našim, tak to nechám na pondělí - ať je tam opravdu něco vidět. Břicho mě bolí pořád, ráno na papíře takový tmavý hlen, ale toť vše - nemám z toho ale dobrý pocit -. uvidíme a přejeme si všechny, ať to klapne :wink:
16. kvě 2014 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@denca2000 Denčo tak napiš v pondělí. U mě ms pořád nic, ale test je bílý, tak počítám, že taky nic, tak aby teď hlavně dorazila a můžeme začít znovu :slight_smile:

@susanne88 Tak já to vidím, že se přidám, až v dalším cyklu, ten test je bílý jak sníh, břicho bolí a ms nikde, tak čekám, že se spíše zpozdila ms

@teenyel držím pěsti, tak pak napiš výsledek
16. kvě 2014 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@mikracek mi po tom kontryhelovém čaji chodila pravidelně co 24 dnů, tak třeba příjde dříve a nebo je to hnízdění :slight_smile:
16. kvě 2014 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, já zatím jen nakukuji a čtu. My máme plány začít v červnu, tak zatím nemám čím přispět. Ale moc všem fandím :slight_smile:
16. kvě 2014 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzajda20 co 24 dní? jaj, mě by kleplo mít mrchu tak často....ale zas to má výhodu, že člověk nemusí čekat tak dlouho od ovulace :slight_smile: @teenyel tak snad to u mě taky přejde....je to fakt hrozně slabučké, břicho zatím nebolí, tak jsem zvědavá, no.. @susanne88 děkuji, aspoň mě to trochu uklidnilo :wink: holky, přeju vám všem, ať se zadaří pokud možno hned....nám všem :sunglasses:
16. kvě 2014 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@mikracek 24 cyklus, ale nebylo to tak špatné, lepší než dlouhé a větší šance na otěhotnění, dříve se snažíš znovu :slight_smile:
16. kvě 2014 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zuzajda20 to je fakt, při snažení je to nakonec asi fakt lepší :slight_smile: už mám doma další kontryhelové čaje, že kdyby náhodou mrcha přišla, ať jsem připravená na "snahu" v dalším cyklu......ale nejradši bych, kdyby nepřišla :grinning:
16. kvě 2014 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tak dle krve negativni....
16. kvě 2014 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@teenyel nezoufej, ja myslim, ze je i na krev jeste brzy:wink:
16. kvě 2014 v 16:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzajda20 uvidíš, pokud ještě nepřišla tak pořád je tu možnost...třeba budeš mít čárku až dýl....
16. kvě 2014 v 17:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@mikracek mozna. Prestavam to az do MS resit. Bud prijde nebo ne. A jestli by tqm prece jen neco bylo,tak to bude malej alkoholik,protoze vecer se po dlouhy dobe planuji natruc opit,koupit si cigara a hotovo. Bud tam je neco odolnyho co to vydrzi,nebo tam nic neni a ja se tim nebudu trapit.
16. kvě 2014 v 17:02  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@teenyel třeba je ještě fakt brzo. Taky jsem si řekla, že to dlabu a nebudu na to myslet, pokud mi ms do příštího týdne nedorazí, tak jdu k dr. na vyvolávačku a začneme znovu.
@susanne88 tak pořád tu ještě malá možnost je, navíc jsem dost nemocná, tak třeba i proto se neobjeví a nebo prostě nic, ale pokud ta ovu proběhla, tak byla ve čt před 14 dny, tak bych dneska byla 15 den od ovu a to už by se asi měla objevit, tak uvidím, nesmím to tak řešit, u prvního jsem to nechala tak a povedlo se celkem brzo, tak teď to asi budu muset udělat stejně, ale jde to hůře :(
16. kvě 2014 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@mikracek to si piš, že jo, já když slyšela, jaké mají jiné holky dlouhé cykly, tak já v jejich jednom cyklu mohla být těhotná klidně i 2x :slight_smile:
16. kvě 2014 v 17:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@teenyel ja to tež tak mám ..jednou jsem to prostě nevydržela a šla na krev (já a trpělivost nejsme moc dobré kámošky), a ono to bylo negativní a mrcha nikde, tak jsem se šla ožrat, protože jsem toho už měla plné kecky :grinning:
16. kvě 2014 v 17:31  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zuzajda20 já budu věřit a doufat za tebe, žese to povedlo...uvidíme....hrozně moc ti to přeji, prý je to hodně o psychice no...já to taky pak nechala být když se nám nevedlo na začátku roku a pak jsme v květnu na to ''vlítli'äle jen párkrát a snad se podle testu povedlo....a to jsme se u posledního ''vlátnutá''modlila aby to vyšlo a aasi na 5 minut jsem si zvedla zadek...:D
16. kvě 2014 v 17:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@susanne88 Je to asi lepší to vypustit, já to tak měla u prvního těhu a sice to nebylo na poprvé, ale bylo to vklidu a bez stresu, tak na to dlabu asi i teď. No je takového záhadné, tak jsem zvědavá, ale myslím si, že těhu nejsem, tak teď jenom aby přišla co nejdříve a nejlépe sama od sebe a začneme znovu :slight_smile:
16. kvě 2014 v 17:35  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@zuzajda20 hezký přístup, prostě pokud ne, tak se začnete tulinkat znovu....:slight_smile: a více...: ) ono se to povede neboj...:slight_smile: já vás budu všechny podporovat a brzo s eke mně přidáte...:slight_smile:

pokud jsi to ještě nedostala tak uvidíš, třeba nakonec to mimi bude.....)
16. kvě 2014 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@susanne88 to si hodná a budeš na nás ten těhu bacil plivat a my se brzo přidáme :slight_smile:
16. kvě 2014 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zuzajda20 neboj...:slight_smile: už začínám s plivýním...:slight_smile: tak snad tak doleko doletí....) pliv pliv pliv....:slight_smile:
16. kvě 2014 v 17:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@mikracek co se hlidat,kdyz neni duvod.
16. kvě 2014 v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@susanne88 už to chytám :slight_smile: Jenom tak dál, pěkně na nás plivej :slight_smile:
16. kvě 2014 v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@teenyel Já myslím, že by se stejně nic takhle na začátku nestalo. Ségra byla na 50, byla tak opilá, že nemohla dojít ani domů a pak zjistila, že je těhu a bylo vše ok :slight_smile:
16. kvě 2014 v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzajda20 plivu o 106...:slight_smile: pil pliv pliv pliv pliv pliv pliv pliv...:slight_smile:vás tu nakazím všechny....:slight_smile: pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiv....:slight_smile:
16. kvě 2014 v 18:02  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@zuzajda20 no ja nechtela, mam problemy s krvi, tak abych tomu jeste nepridala. Ale co. Do pristi ovu na to dlabu.
16. kvě 2014 v 18:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, já to nevydržela a udělala si test...samozřejmě že je negativní a akorát jsem na sebe nasraná, že neumím vydržet :frowning2: takže teď už čekám do 20.5., buď to přijde anebo se zadařilo... ale ty nervy z toho čekání, to je teda něco...
16. kvě 2014 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@teenyel hele, ještě užívej, já jdu za 14 dní na 30 tiny a určitě se nebudu nijak omezovat, jedině kdybych nakonec byla těhu, ale jinak si chci ještě užít, pak se hodně dlouho nenapiješ :slight_smile:
@susanne88 tak za tím na mě ještě nic neskočilo, necítím se jinak :slight_smile:
@mikracek jsi na tom jako já. Já ani nejsem naštvaná, že tam nic není, ale spíše na to, že to nevydržím a zbytečně si ten test dělám :slight_smile: Já už měla ms dostat včera a na testu bílo a ms nikde, tak nevím, kde se fláká :slight_smile:
16. kvě 2014 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek