• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky květen/červen

@zuzajda20 a dostala jsi to?
16. kvě 2014 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek to věřím..:( já to taky nevydržela, první testy negativní a včera konečně duch...:slight_smile: tak uvidíš, držím pěsti aby to vyšlo jak si přeješ...:slight_smile:
16. kvě 2014 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@susanne88 ani jedno, ani ms ani ten tvůj těhotenský bacil :slight_smile:
16. kvě 2014 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 to je divný....:slight_smile: jsem vážně napnutá...:slight_smile:
16. kvě 2014 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 no to je, ale vzhledem k tomu, že jsem tu ms tak dlouho neměla, tak to asi tak divné nebude. Jsem si myslela, že když už se párkrát po měsíci objevila, že to bude ok a ještě asi ne, tak snad se mi to brzo upraví
16. kvě 2014 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 jojo,uzivam. Manzel a kamos uz sli domu, ted pujde domu kamoska a dalsi kamos a zustaneme tu 3 holky. Tak to rozjedeme. :slight_smile:
16. kvě 2014 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 pošli nám fotku testíku s duchem, ať se taky nakazíme, někdy to pozitivně "nakopne" :wink: jinak je to super, že se ti zadařilo, nám se to doufám taky potvrdí, ať můžem diskutovat i v jiných fórech než ve snažilkách :wink:
16. kvě 2014 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak to slabé špinění už odeznělo ..
17. kvě 2014 v 00:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jak moc muze ovlivnovat piti alkoholu BT? Dnes pokles z 37,1 na 36,7. Tak to vypada,ze to asi dostanu. Tim padem hura, za cca dva tydny nove snazeni.
17. kvě 2014 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teenyel Já to sice ještě nedostala, ale myslím, že se k tobě přidám a vrhneme se na to spolu :slight_smile:
@mikracek tak třeba to bylo uhnízdění :slight_smile:
17. kvě 2014 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 drzim palce abys to nedostala :slight_smile:
17. kvě 2014 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak to spineni zase mam, ale spise je to takovy vytok, je to fakt slabe, ale zacalo me to tam dole trosku svedet, tak doufam, ze to neni mykoza :frowning2:
17. kvě 2014 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 tak snad se to brzo upraví...
17. kvě 2014 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek tak to nevím co to může být...:(
17. kvě 2014 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek mám ji u sebe v albě....ale zašlu ji i sem....) ať vás tím bacilem nakazím, tedy...:slight_smile:

ten je ze včera a je silnější než z předvčera...:slight_smile: tak snad se to udrží...:slight_smile:
17. kvě 2014 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@susanne88 parada, super :wink: snad tam tu druhou carecku v utery tez najdu :slight_smile:
17. kvě 2014 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek držím pěstičky, aby ano....:slight_smile:
17. kvě 2014 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, tak jsem ovu měla po stresu ze svatby a tchýně posunutou. Šance na mimi ale snad je. Ovu byla někde mezi 12. a 14. květnem...sexíku kolem bylo několik. Jenže asi do svatby nezjistím, jestli to vyšlo nebo nevyšlo...pochybuju, že 23. už mi test něco ukáže. 24. mám svatbu a mám ted dilema....pít či nepít (tvrdý tedy nepiju vubec, jenom víno/šampanské). Nicéně 23. testík zkusím a dám vědět :slight_smile:

susanne88: Moc gratuluju - koukám, že jsme jmenovkyně a stejný ročník :slight_smile:
17. kvě 2014 v 17:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@susanne88 Zuzi a po kolika dnech od ovu se ti objevil ten dušík? :slight_smile: A měla jsem ten citlivý test 10?
17. kvě 2014 v 17:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@joyride ja myslim, ze muzes klidne pit...psalo tu spousta holek, ze se opily a pak zjistily, ze jsou tehotne a ted maji zdrave mimi. Takze v pohode si dej:slight_smile: no, ja myslim, ze ti zatim test nic neukaze, ale treba se mylim :slight_smile: preju ti, aby to dopadlo, jak si prejes :wink:
17. kvě 2014 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@joyride ahoj to já přesně nevím kdy, já moc netestila těmi ovu testíky, našla jsme si na netu kdy mám ovulaci a zkusili jsme to , tažke nevím...:slight_smile: ale pokdu ti to pomůže tak pomoci tak, že s emi dušík ojevil 15.05. tedy 5 dní před ms...a poslední začátek ms jsem měla 23.04.2014

tak snad ti to trochu pomohlo....:slight_smile:
17. kvě 2014 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 Já jsem měla začátek minulé ms 21.4., a pokud počítám, že mi další ms dorazí 14 dní po ovulaci, tak bych ms měla dostat až 28.5. (37 dní dlouhý cyklus). Ale toho 23. to bude vlastně také 5 dní před začátkem :slight_smile: Tak snad bude dušík :slight_smile:

@mikracek Já vím, že se mimi narodí nejspíš zdravé, ale ten čertík, že něco mohlo být na vývoji lepší... asi si dám tak max 3 skleničky vína a odpadnu. Víc stejně nezvládnu, aby mi nebylo další den špatně :slight_smile: Pokud bude ale dušík, usrknu přípitek + 1 skleničku vína a přejdu na nealko.
17. kvě 2014 v 18:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@joyride tak držím pěsti, aby dušík byl...:slight_smile: a aby se vám váš den D vyvedl prolde vašich představ...:slight_smile:
17. kvě 2014 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88: Díky! Zuzi a máš už čárečku potvrzenou od doktora, nebo v jaké jsi fázi? :slight_smile:
17. kvě 2014 v 19:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@joyride podle ms jsem vě třetím týdnů...a k doktorovi půjdu až začátkem června, aby už alespon bylo něco vidět....:slight_smile: já se i těhotně cítím už od pondělí, od pondělí jsme přítelovi už říkala, že jsem těhule...a testíky to potvrdily....:slight_smile:
17. kvě 2014 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88: Jůůůů to jsi dobrá. To bych asi nevydržela nejít okamžitě k doktorovi :slight_smile: Já teda nemám na výběr a budu muset fičet hned, ale stejně :slight_smile: Moc gratuluju
17. kvě 2014 ve 20:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@joyride nepřipouštím si nic špatného, možná že půjdu ale dříve...:slight_smile:

děkuji...:slight_smile:
17. kvě 2014 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak já nevím. Podle toho poklesu jsem čekala mrchu včera nebo v noci a ona nikde. Ani slabé zašpinění se nekonalo. A dnes teplota opět o kus stoupla.
18. kvě 2014 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teenyel tak vidis, jeste neni nic ztraceno :wink: drzim palec, abys to nedostala vubec :slight_smile:
18. kvě 2014 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek no uvidíme...v úterý by měla přijít mrcha...tak jak to bude vypadat dál.
18. kvě 2014 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek