• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky květen/červen

@teenyel u me taky, tak dam vedet :slight_smile: snad nam neprijde..
18. kvě 2014 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek zavřu dveře a okna na petlice a ať jde mrcha o dům dál :grinning:
18. kvě 2014 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek tak jsem našla pár gráfků, kde to bylo hodně podobné a přesto to vyšlo. Posílám odkazy na nějaké z nich :slight_smile: a začínám víc doufat :slight_smile:
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/49799.html/
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/49432.html/
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/63364.html/
:slight_smile:
18. kvě 2014 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 no snad jo, pokud to nedostanu, tak počkám ještě týden a půjdu k dr, ať s tím něco udělá.
@teenyel To vypadá nadějně, tak snad tam ten mimísek je :slight_smile:
@joyride Já myslím, že klidně můžeš pít, v tomhle stádiu to ještě spousta holek neví a normálně pije. Známá je těhotná a brala atb na začátku těhu a měla strach a dr. jí říkal, že min 3 týdny po ovulaci, to ještě nemá na dítě vliv, že se hned od ní neživí, tak neboj a klidně si užij svatbu :slight_smile:
18. kvě 2014 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel no vidis to, ja myslim, ze sance je velka :wink: jinak u me ma mrcha taky dvere zavrene, tak doufam, ze to pochopi :grinning: jinak ja si BT zatim jeste merit nezkousela, sazim na ovu testy, neni boha aby nepomohly :slight_smile: za ty prachy :grinning:
18. kvě 2014 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 musi. Chceme ho tam :grinning: byla jsem vcera ve zlatnictvi pro zlaty privesek manzelovi k vyroci a dnes znovu,chtel abych si vybrala k vyroci taky neco,tak mam zlaty naramek :slight_smile: krasny jemnoucky :slight_smile: a vyhlidli jsme tam krasneho zlateho maleho andilka s kridly z bileho zlata. Tak jestli se povede a jestli by to mela byt holcicka,tak mame vybrany darecek,ktery by jsme koupili k narozeni :slight_smile:
@mikracek ja si ji zacala merit hlavne proto, ze jsem nevedela jak dliuhy bude cyklus tak abych vedela,kdy to mam dostat :slight_smile:
18. kvě 2014 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel hele nebudeš ty taky v tom ( hrozně bych ti to přála ) ms stále nikde a bolesti jako při ms...při těhu to znmená, bolesti při uhnizďování...:slight_smile:
18. kvě 2014 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 no jestli se tam nejaky zlaticko zakutava, tak mi ta bolest tedy nevadi :grinning: a jak dlouho by hnizdeni melo trvat a kolik kdy zacne produkovat hcg? Abych vedela, kdy ma cenu ten test :grinning: uz me zase zacala svedet ruka :grinning: puvodne jsem chtela dnes testovat na to vyroci, ale po tom fiasku s patecni krvi jsem si rekla, ze to asi nema smysl. I kdyby to vcera byl nidacni pokles,tak dnes by asi jeste nebylo nic poznat.
18. kvě 2014 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel za 1.velská gratulace k výročí...:slight_smile:
a za 2. mělo by to být vidět po ovu tak 10 dní....ale já toho ducha viděla už 7/8 den po tulení...:slight_smile: něco si pročtu a napíšu...:slight_smile:
18. kvě 2014 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 podle tvé profilovky tu, se chci zeptat to je vaše svatební? bali jste se v cozině? taky jsme nad tím uvažovali, než jsme otěhotněli...:slight_smile:
18. kvě 2014 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel podle tvé profilovky tu, se chci zeptat to je vaše svatební? bali jste se v cozině? taky jsme nad tím uvažovali, než jsme otěhotněli...:slight_smile:
18. kvě 2014 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel V době uhnízdění je vajíčko staré asi10 – 12 dní. To je doba, kdy se v krvi začne objevovat těhotenský hormon zvaný lidský choriogonadotropin (hCG).
18. kvě 2014 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 nene, brali jsme se v cechach, ale pak na svatebni ceste jsme si nechali udelat taky par fotek :slight_smile: a jinak nevydrzela jsem a sla jsem testnout. Videla jsem ducha, zacaly mi tect radosti i slzy a pak jsem se poradne podivala a ja hloupa sahla po nespravnym pytlicku a udelala si misto tehu testu ovulacni. Takze taky dobry....tak ale mozna tomu dnes dam jeste sanci az se mi bude chtit znovu curat :grinning: kdyz je to vyroci :grinning:
18. kvě 2014 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teenyel jéé já už tu pištěl radostí...:slight_smile: a víš o tom, že i ovu testy označují těhu?...:slight_smile:
18. kvě 2014 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 tak v tom pripade bych musela byt tehu celou dobu :grinning: na nich jsem mela duchy pokazde :grinning: tak uvidime. Holt bude pak o test mene. LadyMax stoji 40,- 2ks. To me nezabije..a poslu pro ne manzilka a bude :grinning:
18. kvě 2014 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teenyel :slight_smile: já si chci koupit ještě ten slear blue......:slight_smile: nooo snad to vyšlooooo....:slight_smile: tak hned ráno tetsi a dej vědět...:slight_smile:
18. kvě 2014 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 kdyz ja chci jeste dneska :grinning: a clear blue budu chtit jednou taky, ale az budu vedet ze mi to dela 2 cary. Stoji jeden asi 220,- tak ty nechci plytvat tak ve velkym.
18. kvě 2014 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel no to je jasný, až tam budou dvě tak pak koupíš...:slight_smile: a už manžel věžet koupit?...:slight_smile:
18. kvě 2014 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 nene, to pak potrebuji dokoupit do zasoby. Jinak prekecala jsem svuj mocak, aby jeste neco dal a v 19:21 by mel byt vysledek. Kazdopadne si myslim, ze tak jako tak je brzy. I kdyby se tam neco chytalo, tak pokud hnizdilo vcera, tak dnes by bylo hcg jeste moc nizky. Ale co. Aspon me prejde ta potreba testovat.
18. kvě 2014 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel....no to y ještě bylo brzo, ale kdo ví...třeba jsi už dýl...:slight_smile: možná se to dnes neukáže nebot je už večer, tak to pak zkus hned ráno...:slight_smile:tak čekám...:slight_smile:nech to tam třeba o minutu dýl...:slight_smile:
18. kvě 2014 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 tak ted bile jak snih.
18. kvě 2014 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel tak ráno, já si taky předtím jeden dělala večer a nic...:( a pak ráno sušík...:slight_smile:
18. kvě 2014 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 a kolikaty DPO ti to ukazalo? Jinak ja si rikam, ze dalsi az ve stredu, pokud to v utery nedostanu :wink:
18. kvě 2014 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel já to vaše dpo moc nechápu, ty vaše zkratky, ale ukázalo mi to 5 dní před ms, a některá snažilka v nějaké diskuzi psala, že s ejí to potvrdili až několik dní po vynechaní ms...
18. kvě 2014 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 aha :-/ sakrys to je na houby. Proc neexistuje neco co ti to rekne hned po styku :grinning:
18. kvě 2014 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel jooo to nevím...:( třeba někdo něco vynalezne...:slight_smile: budu držet pěsti na ráno...:slight_smile: v noci nepij....prý se před těhu testu pít nemá....:slight_smile:
18. kvě 2014 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 a myslis, ze ma smysl delat zitra? :-/
18. kvě 2014 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel to já nevím...jak dlouho meškáš s ms?
18. kvě 2014 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 no prave jeste nemeskam. V utery ma dorazit. Uvidim podle teplot. Myslela jsem ze prijde kvuli tomu vcerejsku. A nic. Zase o kus stoupla. Tak pokud zitra stoupne a v utery neklesne, otestuji. Myslim ze zitra to jeste nema cenu :wink:
18. kvě 2014 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek