• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky květen/červen

@teenyel tak tedy podle teploty, budu čekat do úterý s tebou...:slight_smile: a do té doby držím pěsti, prostě to tam musí být...:slight_smile:
18. kvě 2014 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 bud druha carka nebo mrcha. Neco z toho muai prijit. Bud klesne nebo stoupne.
18. kvě 2014 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ja to mam nejake divne, od patku slabe spinim, ale bolest bricha neni vubec, jen ted takove slabe pichani dole v podbrisku.. nemuze to byt tim kontryhelakem? jindy spinim den pred mrchou a ten den prijde bolebruch a dalsi den mrcha..
18. kvě 2014 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek ja nikdy nespinila a nikdy me nebolelo bricho. A vysazeny prasky a mam vse co muze byt. Des. A jdy to mas dostat?
18. kvě 2014 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel To je krásný dárek ten přívěšek, tak doufám, že ho brzo koupíte. Si na tom jako já. Břicho mě bolí, ms nikde a test bílý :(
18. kvě 2014 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel držím pěsti.....:slight_smile:
18. kvě 2014 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teenyel já začala mít bolesti břicha před MS asi až 3 měsíce po vysazení prášků (přestala jsem je brát na konci července), no a od října se snažíme. Dostat to mám 20.5. stejně jako ty.....jsou to hrozné nervy, já bych si klidně dnes udělala test, ale vím, že beztak bude bílý, a já to zase obrečím... jestli to zítra dostanu, tak pak budeme začínat 9.měsíc snažení... Holky, ať už se nám to podaří, ty nervy a čekání na další MS, to je něco na bednu :confounded:
19. kvě 2014 v 05:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 no jsem na tenhle tyden zvedava. Mel by ukazat uspesnost kvetna...
@susanne88 dekujii :slight_smile:
@mikracek ty jo to uz je docela dlouho. A byli jste na spermiu?
jinak holky dnes teplota sla zpet nahoru na 37,1. Tak kaslu na zbytecne vyplytvane testy a jdu zkouset. Zitra nebo pozitri bych to mela dostat, takze by melo klesat a ne stoupat. Tohle mi neda.
19. kvě 2014 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88
@teenyel
@zuzajda20 ahoj holky,,tak jak se vám vede,,,,:slight_smile: mne pořad stejne ješte čekám a uvidíme co zteho,,,ted před výkend jsem na to ani nejak nemyslela nebolo času,,ale je pondelí a znovu to začne to nekonečné čekaní:(
19. kvě 2014 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tomstr ahoj, a kdy bude verdikt? Ja bych snad tento tyden mela vedet :slight_smile:
19. kvě 2014 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek ahoj,,,jojo j eto hrozné to čekaní,,,ja to sice mám dostat až koncem mesíce jenže už ted jsem z teho na zbláznení,,to čekaní je dlouhe,,a kdybych aspon dopředu vědela že se mužu tešit,,,jenže ja mám tušení že zase nic,,uvidíme sice se snažíme druhý mesíc zatím,,al ejsem z teho nervozný,při prvným miminku se nám to povedlo napoprve a ted mám strach že to nepujde :(
19. kvě 2014 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel mne skončila MS 3.5,,,a od tej doby se snažíme,,,dostat bych to mnela koncem mesíce tak myslím že na test je ješte brzo,,,nechci si ho udelat a byt sklamaná tak radši asi počkám,,i když nejradeji bych se testoval akažde ráno :slight_smile:
19. kvě 2014 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel a moc ti přeji aby ti to vyšlo:slight_smile:
19. kvě 2014 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 ahoj..chci se zeptat,,,mám bolesti břicha jako kdybych to mnela dostat,,,jenže n aMS mám ješte čas ,,až koncem mesíce,,snažíme se od 5.5 ,,je to zhruba 15 dní,,,mohlo by to znamenat uhníždovaní??:slight_smile:
19. kvě 2014 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tomstr to ja testuji :grinning: a dnes dalsi zmarenej. Ted vazne az kdyz to nedostanu.
19. kvě 2014 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel nene jeste nebyli...pokud to teda dnes dostanu (coz si myslim, ze dostanu, protoze spineni zesililo), tak 3DC mam prijit na gyndu na krev, ze pry jsou to takove ty prvni testy, co se delaji.... No, jinak rijen asi moc pocitat nebudu, to jsem ani nevedela, kdy je ovulace, vubec jsem ani nevedela, kdy byvaji plodne dny, tak jsme to nejak neresili... ovu testy jsem poprve zkousela v lednu, pak jsem si s tim dala pauzu, protoze v breznu jsem se vdavala, tak at se muzu napit, pak jsem mela maraton, no a az ted v kvetnu jsem do toho sla naplno...manzel se na mimi tesi, ale neresi to tak jako ja, pry rok snazeni je normalni, ale ja vzdycky, kdyz prijde mrcha, mam depku, ze co kdyz mame nejaky problem s plodnosti... navic tento mesic vim, ze 4. i 5.kvetna jsem mela pozitivni ovulacni test, tak jsme na to oba dny vlitli....do toho jsem ted pila ten kontryhelak... jestli to spineni (dnes uz vetsi nez predchozi dny) je naznak mrchy, tak uz fakt nevim, co vic pro to udelat. Manzel nevi, ze si delam ovu testy a piju ten caj, nechci ho s tim zatezovat a taky nechci, aby si myslel, ze je to na povel, to by ho taky mohlo prestat bavit.....ach jo, ja mam takove nervy :frowning2:
19. kvě 2014 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tomstr ahoj, uplne te chapu, to cekani je hrozne, no rika se, ze nejlepsi je na to nemyslet, ale ono to neni tak jednoduche... asi by nam nekdo musel restartovat mozek :grinning: ale vy se snazite teprve krasny druhy mesic, uvidis, ze hodne rychle zapadnes :wink: ja uz zacinam byt pekne ve stresu, jestli to nevyjde tedka, tak kdy jindy potom? :frowning2: kez by ten cas utikal rychleji, nebo kez by clovek aspon vedel, kdy uz se to podari...
19. kvě 2014 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky, v patek jsem si stahla do telefonu aplikaci WomanLog - a muzu doporucit - je to zensky kalendar, nemusim si psat do sesitku kdy jsem mela posledni mrchu, vidim, ktery DC prave mam a kdy ma prijit dalsi mrcha, kdy je predpoklad plodnych dnu i ovulace.... je to offline aplikace, tak aspon nemusim porad civet do kalkulacek na net. Je pak jeste nejaka placena verze WomanLog Pro - tam uz je vic funkci, tak uvidime, jestli mi stavajici bude stacit, nebo "upgraduju" ... Uz mi z toho snazeni trosku hrabe :slight_smile: ale znate to, kdyz clovek neco moc chce, tak neumi ani myslet na nic jineho..kolem me same tehotne, same mimca, jen my furt nic...pak clovek nema mit depku
19. kvě 2014 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ráno holky :slight_smile: tak jsem dneska byla na preventivní prohlídce u gynekoložky a bylo mi řečeno, že mám nakloněnou dělohu a že by to mohl být problém s otěhotněním. no můžu Vám říct, že mi totálně zkazila den :unamused: achjo snad mi půjde otěhotnět normálně a bez problémů :(
19. kvě 2014 v 07:45  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka89 urcite se vam to podari, dneska je medicina na tak vysoke urovni, ze se deji zazraky :slight_smile: nebud smutna, brouzdam tu v historii ruznych for, kde zoufale snazilky diskutovaly sve neuspechy, a pod jejich prispevkem uz maji napsano "2 deti" a podobne.....tak nezoufej.. drzim palecky, aby se vam brzy zadarilo :slight_smile:
19. kvě 2014 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek: děkuji Ti za pozitivní slova a myšlení. Přála bych si, aby to bylo bez problémů, ale to víš no po ránu jsem na takovouto zprávu nebyla připravená :slight_smile:
19. kvě 2014 v 08:35  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka89 nedekuj...od toho tu prece jsme, abychom se podporili a pozitivne "nakopli" :slight_smile:
19. kvě 2014 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek Ten kontryhel by se měl pít jenom do ovulku a pak už ne, tak to může být i tím, já ho tak piju. Začnu první den MS a končím zhruba před předpokládanou ovulkou. Já si taky myslím, že jsme tento měsíc trefili ovulku a testy mám bílé. Ono to asi opravdu ještě nic neznamená, když se do ní trefíš :( Neboj, určitě to brzo vyjde. Já u prvního těhu začala držet dietu, tak jsem se na to soustředila a nevydrželo mi to ani měsíc, hned jsem zjistila že jsem těhu :slight_smile:
@teenyel Dlabej na to, počkej do ms, já taky testovala i den po zpoždění a pořád je bílý, zítra si koupím ještě jeden, udělám si ho ve středu ráno a pokud nic, tak jdu k dr. a kašlu na to

@snazilka89 Neboj, určitě to vyjde, třeba to bude chvíli a třeba taky to bude hned. Víš co, je to těžké, ale ani medicína to 100 % neví a klidně můžeš otěhotnět bez problémů :slight_smile:
19. kvě 2014 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel ja tak testovala minulí mesíc,,,a nic z teho,,,a jelikož sme male mestečko,,,jedna lékarna,,už mi to je blbé ist kupit další test:slight_smile: ,,,ale ve stredu idem na nákupi tak asi dovezu nejaké do zásoby:slight_smile:
19. kvě 2014 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 no já ho právě pila od 1DC do ovulky :slight_smile: úplně jsem věřila, že se zadaří, že beru kys.listovou, teď ty ovu testy a kontryhelák....a ono tak leda velké kulové
19. kvě 2014 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak mrcha je tady....je sice slabá, ale je tu....přišla o den dřív a přinesla s sebou hnusnou depku, že se to zase nepovedlo :frowning2:
19. kvě 2014 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 jestli neprijde mrcha, testnu v patek. Do te doby uz ne. A tentokrat to doufam uz vydrzim :grinning:
@tomstr to jsme na tom podobne. Ja tu mam sice 2 lekarny,ale v jedne maji jen s citlivosti 25. Takze mi zbyva taky jen jedna.
19. kvě 2014 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek jinak womanlog pouzivam taky :slight_smile: koupila jsem si pro verzi. A pouzivam jeste appku od fertilityfriend. Obe maji sve pro a proti :wink:
19. kvě 2014 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tomstr ahojky podle mě ano, taky jsme měla takov=to bolesti....a furt jsme si říkala, že se mi asi ms dostavé brzo a nic...ted taky mám takov= ty ms bolesti...ale ms to neni...:slight_smile: hlavní příčinou těchto bolestí je prý roztajování dělohy a ta se roztahuje za jediným účelem...:slight_smile:tak držím pěsti, že to vyšlo....:slight_smile:
19. kvě 2014 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel a v cem je ta Pro verze krom moznosti manualniho zadani dne ovulace lepsi? Uvazuju taky o tom, ze si tu Pro verzi koupim, ale jeste vaham :slight_smile:

Holky, je pravda, ze kdyz se vam postupne po vysazeni HA zkracuje cyklus, ze se tim telo pripravuje na tehotenstvi? Slysela jsem to od kamaradky..
19. kvě 2014 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek