• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky květen/červen

@mikracek no paráda....:slight_smile: já si všimla jak se všechyn snažilky shánějí informace, čtou literaturu a objevují dokonce i nějaké aplikace...:slight_smile: jsme, tedy jste prostě úžasné...:slight_smile:
19. kvě 2014 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka89 ahojky, já byl naposledy asi na gyndě před 6-8 měsíci, kdy jsme byla v čr...a gyndař mi řekl, že mám tvětšený pravý vaječník , no a já hned začalal plašit, když jsme se snažili a ono nic...:slight_smile: tak jsem si o tom něco přečetla, '' vygúglila...'':slight_smile:a zjistila, že nic neni nemožné....:slight_smile: teď s enám tedy podařilo , podle testu...:slight_smile: a prostě se povedlo, co by to mělo být jiného než těhu...:slight_smile:

věřím,že se Vám také povede...:slight_smile:a držím pěsti, aby to bylo co nejdříve...:slight_smile:
19. kvě 2014 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek to je mi líto...:( ale povede se určitě příští měsíc....:slight_smile:
19. kvě 2014 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek to nevím...to jsme neslyšela....:slight_smile:
19. kvě 2014 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tomstr
@mikracek
@teenyel
@zuzajda20 holky moje, já vím, že je to těžké, my se snažili od října a nic...:( asi to nemělo pžijít, protože nás čekalo stěhování, neboť se mi v tom baráku nelíbilo, hlavně kvůli sousedům atd. Necítila jsem se v něm jako doma a nějak v něm asi proudili špatné energie...( na ty jako věřím )...:D Den před mými narozky jsme byli odstěhovaní...:slight_smile: najednou úleva...01.04. jsme se přihlásili k pobytu v novém domečku a já se celkově uklidnila...:slight_smile: nějak jsme se ani nesnažili...:slight_smile: nešlo to, večer jsme padali únavou do postele...:slight_smile:no pak jsme mla ms 23.04. přišla mi o 3 dny dříve...:slight_smile: po ní jsme nějak ani na to neměli ch(t a nebo si to nepamatuji, ale snažili jsme se 8. a 9.5. ( našla jsme si na netu kalkulačku ovulace , asi to nevypočítává 100% ale já nejsme ten typ, že by svtával pořád ve stejnou hodinu a měřil si teplotu...:slight_smile:no a 9.5. po aktě jsem si zvedla zadek polštářem a prosila snad všechny nahoře co můžou být , aby se to povedlo...:slight_smile: no v sobotu 10.5. jsme šli na kolotoče, byla u nás slavnost. Tak jsme jezdili v autíčkách a bourali a bourali ( což asi nebyl dobrý nápad ), já si dalal vínko a od neděle jsme měla bolesti na ms...:slight_smile: v pondělí jsme 100% věděla, že jsem těhu...:slight_smile: a ty bolesti neustupovaly...ve čtvrtek se na testu objevil první dušík...:slight_smile: asi jsme se moc rozepsalal,a le ani sama nemohu uvěřit, že se to prostě během dvou dnů povedlo...:slight_smile: ale myslím si, že je to tí, že přítel v těch dvou dnech hodně kafoval...:slight_smile: to prý pomáhá spermíkům , aby byly rychlejší...takže manžílci ať si dají o několik kávy více ten den...:slight_smile:alespoň ať si dají hodinu před snažením...:slight_smile: no do dneška tomu nemohu uvěřit, že se zadařilo, ale zadařilo...:slight_smile: nechci vám říct,a by jste se odtěhovali někam jinám...:slight_smile: ale třeba to chce trochu vypnout....odjet někam na víkend, nebo někam jen přes noc...:slight_smile: a pak se modlit a modlit a modlit....:slight_smile:já si to těhu prostě vsugerovala...:DDD takže držím pěstičky holky...já vím, že se vám brzo zadaří...:slight_smile:
19. kvě 2014 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek ty jo ja uz ani nevim :grinning: ale vyhovuje mi to. Ja si to koupila hned asi druhy den :slight_smile:
19. kvě 2014 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 ahoj,,tak to bych byla moc rada,,no ja si taky řikala že ji tento mesíc dostanu nejak brzo protože bolesti su jako kdybych to mnela vážne dostat,,jen by to bylo moooc brzo když ji čekám až koncem mesíce a ted je teprve 19,,,tak doufám :slight_smile: ješte pár dní počkám a skusim test:slight_smile:
19. kvě 2014 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tomstr jéééé tak to máš přáznaky jako já.....:slight_smile: tak držím pěsti....:slight_smile: a kdy chceš tetsit?..:slight_smile:
19. kvě 2014 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 no nam do stehovani zbyva jeste 4,5 mesice. Takze doufam,ze se povede driv :grinning:
19. kvě 2014 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teenyel určitě...:slight_smile: já si myslím, že to bylo hlavně tím barákem, cítila jsme se tam hrozně...:(...:slight_smile:
19. kvě 2014 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 to ja jak kdy. Jsme u tchyne a tchana. Jsou fajn, ale uz se tesim do sveho. Ale docela to utika. 1.10. nam maji predat obyvatelny dum :slight_smile:
19. kvě 2014 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teenyel n to máš zachvilku a věžím, že se už budeš stěhovat s bříškem....:slight_smile:
19. kvě 2014 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 to pevne doufam :grinning: to utece jako nic :wink: 1/4 stavby uz je za nami.
19. kvě 2014 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teenyel
@teenyel no tak vidíš, to utečejako voda...:slight_smile: neboj...:slight_smile:
19. kvě 2014 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 jojo,to jo. Jinak dneska je mi pekne blbe, ale stejne bych porad neco jedla. Koupila jsem si buchtu, dvakrat si kousla a udelalo se mi zle. A to je moje oblibena tvarohova buchta!
19. kvě 2014 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teenyel noooo...:slight_smile: že by nakonec...:slight_smile: já teda taky žeru...můžu se užrat na čínských polívkách...nesnášela jsme je....a teď si je vždy musím koupit...:slight_smile:
19. kvě 2014 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 to si spis myslim, ze mam po vcerejsku pretlaskany zaludek. :-/
19. kvě 2014 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel nooo nevím...:slight_smile: ...:slight_smile: a čímpak ses včera přetláskala No?...:slight_smile:
19. kvě 2014 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 mela jsem chleba se salamem, pak zeleninku, odmitla jsem jist rajce, ktery se do me manzel snazil narvat, pak spenatovou polevku se smetanou, steak z lososa s listovym spenatem a bramborem,cokoladove brownies s pistaciovou zmrzlinou, pak doma 2 parky, nesguick s mlikem,bramburky, nejaky slany sezamovy rybicky, pak jsem manzelovi snedla chleba s hortici a salamem a jeste pulku jednoho se sejrem,to bylo kdyz se hral hokej a pak jsem prezrana usnula :grinning: takze....asi tak... :grinning: no a divny je, ze takhle zeru furt a stejne hubnu vic,nez kdyz jsem se hlidala a cvicila :grinning:
19. kvě 2014 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teenyel tteeeeda to bych do sebe nenarvala...:slight_smile: alle tak jíš správně...:slight_smile: svačinky dodržuješ atak...:slight_smile: a jako opravdu takhle papkáš pořád jo?jéééé ale špenát v jakékoliv formě miluju...:slight_smile: polívku bych si dalal taky...:slight_smile:
19. kvě 2014 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 no vicemene porad :grinning: a nemam 100kg :grinning: to se divim ja i vsichni kolem :grinning: jinak dnes taky....housky se sejrem,policka kapustova, kus pizzy a buchta.
19. kvě 2014 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teenyel to je dobrý...:slight_smile: ..:slight_smile: a já myslela, že máš nějaké začáteční chutě...:slight_smile:
19. kvě 2014 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 ne, to ja jsem porad rozezrana :grinning: dle chuti bych u sebe tehotenstvi asi nepoznala. Nemam problem si dat kus dortu, pak chleba se skvarkama a zapit to kakaem :grinning:
19. kvě 2014 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teenyel tak dkyž ti chutná....:slight_smile:proč ne....:slight_smile:
19. kvě 2014 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 no to sice jo. Ale co az nebudu mit takovy metabolismus? Za par let? Stane se ze me koule. Mela bych se nad sebou vazne zamyslet :grinning:
19. kvě 2014 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teenyel no psk už ti tolik chutiti nebude, až bude pomalejší...:slight_smile:
19. kvě 2014 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 no jen aby :grinning: tak jsem si říkala, že až přijdu z práce, tak vyžehlím...a normálně ještě to není suchý...a to jsem prala včera odpoledne...no je toto možné?
19. kvě 2014 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Tak to je mi líto, já bych jí už taky ráda dostala, ale pořád nikde není, tak to brzdí další snažení, což je na nic, tak snad mi taky brzo dojde :(
@teenyel Jo já asi taky počkám do pátku a když nic, tak udělám test a další týden půjdu rovnou k dr. nebudu zbytečně čekat, to ať mi jí radši vyvolá
19. kvě 2014 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel Já jsem stejná, sežeru cokoliv a je mi jedno jestli třeba kus masa zajídám buchtou, prostě to se mnou nic nedělá a cpala bych se pořád, ale od porodu jdou ty kila pěkně nahoru, což je na nic, tak mám v plánu, začít cvičit a zaměřit se na něco jiného
@susanne88 S tím vypnutím máš pravdu, ono je to nejlepší, musím to taky tak udělat. U prvního jsem neřešila nic a šlo to a teď nevím proč, jsem se na to zaměřila a s tím je konec, prostě to vypustím a snad se povede :slight_smile:
19. kvě 2014 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzajda20 jojo, přesně tak. Dr. říkal, že se mám ozvat, když bych měla 10 dní zpoždění. Což by bylo příští týden v pátek. Takže když to nedostanu a nebude nic na testu, tak bych se objednala na 3.6. k dr. ať se mnou něco provede.
@zuzajda20 jojo, já když vidím modelkovský fotky svojí mamky než měla mě a po mě...tak tedy chudák....to je vážně veeeliký rozdíl. A už to dolů nedala :-/ toho bych se ráda vyvarovala, takže bych měla s tím svým žraním vážně ubrat.
19. kvě 2014 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek