• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky květen/červen

@teenyel to já si říkám pořád, ale já před porodem tolik nežrala jako teď a když jsem kojila tak to bylo nejhorší :slight_smile: Tak počkáme do pátku a uděláme si ráno test spolu :slight_smile:
19. kvě 2014 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 dobrá dobrá :slight_smile: tedy pokud do té doby nepřijde mrcha. :angry:
19. kvě 2014 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 no to zatím nevím,,chtela bych co nejdřív,,ve středu jdu na nákupy tak kupim test a vyskouším asi ve štvrtek ráno,,,to bude 22,,ale nevím či tam najdu // protože dostat to mám až kolem 28,,,ale to břicho boli pořád jako před MS :slight_smile:
19. kvě 2014 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel oki, tak čekáme do pátku a podle ms uvidíme :slight_smile:
@tomstr Přidej se k nám s testováním na pátek ráno, bude nás více :slight_smile:
19. kvě 2014 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, pořád mám citlivé bradavky...divný že od ovulace nepřestaly bolet - což je 8 dní. V pátek testujeme, doufám, že tu bude mezi náma hodně dvoj-čárek :slight_smile:
19. kvě 2014 ve 21:27  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v květnu 2018 (13. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tomstr to už by mělo být vidět...mně to bylo vidět 5 dní před ms....:slight_smile: tak budu držet pěsti...:slight_smile:
19. kvě 2014 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@joyride ty mám citlivé i já, teda řekla bych, občas mi v nich jakoby brní, ale to mám taky od ovu
19. kvě 2014 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel @zuzajda20 @tomstr tak budete holky testit v pátek? přeju vám, aby vám to vyšlo a všechny abyste měly na testíku dálnici :slight_smile: Já jdu zítra k dr. na krev, říkal, že sice se nějaká vyšetření řeší až po roce snažení, ale že mi udělá nějaké testy z krve....nevím, o co přesně jde...ani jsem se ho nezeptala :grinning: Jinak jedna pozitivní věc, za těch 8 měsíců se mi zkrátil cyklus ze 30 dní na 28, tak aspoň se můžem častěji snažit... tak od včerejšího prvního dne mrchy zase piju kontryhelák a od cca 12DC zas naběhnu na ovu testy, posnažíme se víc (snad), a příští měsíc už tam chci vidět ty //
20. kvě 2014 v 05:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 tak jak se cítíš, nastávající maminko? :slight_smile: už se ti začínají měnit chutě? :slight_smile: Já jsem se rozhodla, že příští měsíc tě budu následovat ...prostě jsem si řekla, že teď už to vyjde a basta :grinning: vyhlašuju modrokoníkovský boj proti mrše :angry:
20. kvě 2014 v 06:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zuzajda20 jojo, presne tak :slight_smile: snad nikdo z nas neodpadne kvuli mrse.
@joyride to jo :slight_smile: doufam ze aspon 4 ze 4 :grinning:
@mikracek uz to musi vyjit :slight_smile: treba ti chteji udelat test na leidena a protrombin, jestli ti jeste nedelali.
20. kvě 2014 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 dobře dohodnuté testovat budu v pátek ráno,, :slight_smile: moc nám přeji ab ykažda dašla // :slight_smile:
20. kvě 2014 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak dnes pokles z 37,1 na 37,0. Tak uvidime co prinese zitrek... jinak minula mrcha prisla pri teplote 36,9 a klesala 3 dny z 37,4....tak uvidime....ale to byla prvni ms po vysazeni ha, takze nevim jak moc to teplotu zkresluje.
20. kvě 2014 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel nene, ještě mi nedělali žádné testy.... a co to přesně je?
20. kvě 2014 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek to byvaji pomerne caste geneticke vady, ktere mohou ztezovat poceti. Ja mam leidena tak se bojim aby pripadne mimco neodeslo pri ms s nejakou srazeninou, ale sestrenka ma i protrombin a 2x potratila.
20. kvě 2014 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek ahojky, chutě mám normální jako vždy...:slight_smile: akorát včera jsem měla hroznou chut na ananas tak byl muž vyslán do krámu...:slight_smile: no muž, přítel, ale muž je přece jen kratší slovo...:slight_smile:
jinak se citím fajn, až na ty bolesti břicha sem tam...:( ale to je prý kvůli té děloze...:slight_smile:

do boje jdu s tebou, tááhnu do předu ...:slight_smile: budu v popředí...a hlásat hesla...:slight_smile: jen ještě nějaké musím vymyslet...:slight_smile:

držím palečky, však já vám to všem moc přeji....:slight_smile:
20. kvě 2014 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 však my to té mrše natřem a snad se k tobě brzy přidáme :slight_smile: heslo bmůže být třeba "mrcha je nezvaný host" :slight_smile: jinak ze všech snažilek budou dříve či později maminky, tím se uklidňuju já
:slight_smile: @teenyel aha, děkuju za vysvětlení :slight_smile: takže když jsou genetické, tak se asi ovlivnit nedají, že :unamused: ale hlavu vzhůru, my prostě do roka budeme maminy, a mrcha ať se třese!
@joyride držím palečky, aby ti těhultest vyšel pozitivně :slight_smile:
20. kvě 2014 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek jo a tak to bude. Ja byla o poledni pauze zarizovat novou kuchyn a teta na me jestli nejsem tehotna :grinning: kez by mela pravdu :slight_smile:
20. kvě 2014 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel @tomstr Holky, tak v pátek, poslední pokus, dneska jsem koupila testy, tak snad nebude další zbytečně vyhozený, ikdyž tomu nějak nevěřím. Se mi včera večer udělal i po dvou letech opar, mě asi trefí, tak jestli tam ten prcek je, tak mě asi jebne, jsem nachcípaná a opar, tak má fakt super prostředí, ale spíše tomu moc nevěřím :(

@mikracek Neboj, další měsíc to vyjde, prostě musí, nic jiného si nebudeme připouštět :slight_smile:
20. kvě 2014 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak v pátek sem hned napište, jak jste dopadly... jsem přesvědčená, že minimálně jedna z vás se pochlubí testíkem s //, držím všechny palečky, tfuj tfuj tfuj pro štěstí :slight_smile: a mě se to musí povést tento cyklus, musí, musí, musí, jinak mě asi už odvezou :slight_smile: se dívám, že ovulka mi vychází na manželovy narozky, že by znamení :grinning: hahaa, už to asi vážně moc žeru :slight_smile:
20. kvě 2014 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zuzajda20 @mikracek holky jen tak jsem se divala, jaky by mi to pocitalo termin porodu, kdyby to vyslo tuhle ovu co byla...a normalne by to predbezne vychazelo 2 dny pred myma narozkama :grinning:
20. kvě 2014 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teenyel no možná by se ti prcek trefil do dne tvých narozek :slight_smile:
20. kvě 2014 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek ''mrchu tady nechce, my se mrše nedáme'' s mrchou pryč''...:slight_smile: a ještě neco vymyslíme...:slight_smile: neboj věřím tomu, že všechn ze snažilek budou těhulky, a vy co nedříve....protože my bzdeme skandovat a prostestovat a tu mrchu vypudíme.....:slight_smile:
20. kvě 2014 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@susanne88 hnutí "antimrcha" :grinning:
20. kvě 2014 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mikracek k tomu hnutí se taky přidávám :slight_smile:

@teenyel To by bylo krásné :slight_smile: Dneska mě trošku uklidila sestřenka, naděje ještě pořád je, u malé měla všechny testy negativní a když přišla k dr. byla v 9 tt, tak doufám, že budu mít taky takové štěstí :slight_smile:
20. kvě 2014 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mikracek
@zuzajda20 ja taky se přidávám k tomu hnutí :slight_smile:
21. kvě 2014 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@susanne88 ahoj,,,mne bolelo břicho tak 2 dni,,včera nic,,a v noci strašne,,jsem myslela že mrcha je tu,,a ona nepřišla,tak jsem ráda,,aj ted mne bolí břicho,,tak dufam že to je vážne ta deloha a ne nedočkavá mrcha,,jinak testit budu v pátek ráno a uvidíme,,,:slight_smile: přidala jsme se k hnutí "antimrcha" tak možná to pomože :slight_smile:
21. kvě 2014 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teenyel ahoj,,no ja se taky dívala a skoušela vypočítat dátum porodu,,a kdyby jse ted podařilo a mrcha tento mesíc nedorazí,,tož doufám,,tak datum porodu by byl den po tatinkovy :slight_smile: to bych mnela hezky při sobě :slight_smile:
21. kvě 2014 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mikracek @zuzajda20 @susanne88 @tomstr no hlavne musi to hnuti antimrcha mit za duvod tehu. Nerada bych si nechavala pichnout vyvolavacku :grinning:
21. kvě 2014 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky jinak zatim se to drzi, 15DPO (30DC) teplota 37,0 i dnes rano. Kazde rano jen doufam, ze neklesne!
21. kvě 2014 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teenyel no jasneee,,chceme // a klokana v únoru :slight_smile:
21. kvě 2014 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek