• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky květen/červen

@tomstr joo, nebo klidne na konci ledna! :grinning:
21. kvě 2014 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel klidne bereme leden nebo únor,, :slight_smile: fak by to bylo uplne supr kdyby nám to všem vyšlo:slight_smile: klokan by přiletel v lednu nebo v únoru a pak by jsme si společne připili přes net limčou :slight_smile:
21. kvě 2014 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nic...1dc...dosla jsem na zachod a reznictvi jak blazen. Jen nez jsem si vymenila vlozku, tak jsem na te nove mela 3 kapky a 2 utirala ze zeme :-/ to jsem nikdy nezatila. Navic me po tom, co jsem vztala hrozne rozbolel podbrisek :frowning2:
21. kvě 2014 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, super, cítím v kostech, že vám to vyjde :slight_smile:
Jinak já jsem dneska byla u doktora na krev, že teda mi z toho udělají hormonální rozbor a v pátek budu v 9 ráno mít výsledky.
To měření bazálky-je to spolehlivější než ovu testy? Uvažuju, že bych taky vyzkoušela...u mě je velký problém přestat na to myslet....ať jsem sebezaneprázdnější, pořád v podvědomí doufám, že se povedlo....to už je asi tou délkou snažení, přece jen 8 měsíců už je celkem dlouhá doba...ikdyž kámošky mě uklidňují, že prý do roka snažení je to normální, ale znáte to, prostě ta netrpělivost a nervozita....

@teenyel no super, super, jen tak dále, v pátek nám tu hodíš foto s pozitivním těhu testíkem :slight_smile:
21. kvě 2014 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Můžu se přidat? Už se snažíme 8. měsíc, v pondělí bych měla mít OV a věřím, že už to vyjde! :slight_smile:
Máme 22 měsíční holčičku a možná bychom pak chtěli ještě třetí. :slight_smile:
21. kvě 2014 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já už jsem tak posedlá, že mám vypočtené, že pokud by se mi nezměnila OV, zatím jí mám jak hodinky, tak na který měsíc by připadal přibližný termín porodu. :sweat_smile: Pokud by se zadarilo tento měsíc, podle MS bych rodila 15. února a měla vodnare. :grinning:
21. kvě 2014 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lm222 ahoj no ja jsme taky tak na tem,,,doufám že to výde tento mesíc a taky už vypočítavám termín porodu 6. února :slight_smile: pořád na to musím myslet a jsem zvedavo či se podařilo MS mám dostat kolem 28-30 .5 tak uvidíme v pátek vyskouším testík a doufám že tam bude // :slight_smile:
21. kvě 2014 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
můžu se přidat? MS jsem měla 6-10.5 ..a teď se snažíme a snažíme, tak uvidíme. :slight_smile: Další MS ne/čekám 3.6 :/
21. kvě 2014 v 08:58  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2017 (13. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lm222 ahoj, jsem na tom stejně jako ty, 8 měsíců jsme se snažili, teď jdeme do devátého levelu, snad už bude "finální", musíme si držet palečky :slight_smile:
21. kvě 2014 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@miavit vítej :slight_smile: já mám mrchu teď, tak doufám, že je poslední a že další už se na 9 měsíců nedostaví :slight_smile: jak dlouho se snažíte?
21. kvě 2014 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo, tak snaženíčko se asi s největší pravděpodobností bude přesouvat na příští měsíc :( dnes se mi nepodařilo mou drahou polovičku znásilnit a ovu bude pravděpodobně v pátek a to máme oba noční, tak bohužel smůla, no, uvidím, třeba bude ovu jinej den – hold je blbé, když manžílek je celý týden v čudu – má dvanáctky :frowning2:
21. kvě 2014 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tomstr ahojky, podle toho jak to popisuješ, to máš stejně jako já..:slight_smile: tak už se těším na pátek....:slight_smile:
21. kvě 2014 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek no však jý už dokšrtávám dny do pátku....:slight_smile:, až se budeme radovat....:slight_smile:
21. kvě 2014 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lm222 ahojky vítej...:slight_smile:my jsme vyrazily do boje proti mrše...:slight_smile:takže věříme, že se to každé z vás povede co nejdříve....:slight_smile:
21. kvě 2014 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@miavit ahojky vítej....:slight_smile: v této skupině jsme vyrazily do boje proti mrše...:slight_smile: říkáme tomu hnutí antimrcha...:slight_smile: tak doufám, že se vám co nejdříve povede a tam mrcha nepřijde....:slight_smile:
21. kvě 2014 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teenyel :( to mě mrzí, ale po mrše se povede....:slight_smile:
21. kvě 2014 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi prinesli andela a ze si mam dojit na zachod....odmitam se do nej oblekat nez mi nekdo rekne co se deje a co se mnou maji v planu!!
21. kvě 2014 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spygy tak zkuste zítra :slight_smile: nebo pak i v sobotu by se to mohlo uchytit :slight_smile:
21. kvě 2014 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel ahoj, promiň, já nečetla tu tvou další zprávu.....tak jen doplňuju.......nebuď smutná, povede se nám to příští měsíc! A né že né! :wink: tež jsem měla depku, ale to přejde a už se těším, až si tady budeme všechny psát jako těhulky :slight_smile:
21. kvě 2014 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek jenže dnes byla supr příležitost, jelikož jsme měli oba po noční a nešli si hned lehnout, já už nešla, ale manžílek jo, jelikož má opět noční a zítra jestli si půjde zase takhle brzy lehnout jako dnes, tak já buď budu ještě spát nebo budu vstávat a to on už nebude mít náladu, jelikož se bude chtít jít vyspat na další noční :frowning2:
21. kvě 2014 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel, bobku, ty jsi v nemocnici? :frowning2: kvůli těm bolestem?
21. kvě 2014 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spygy tak ho musíš znásilnit hned, jak si lehne :slight_smile: já tě chápu, můj manža teďka začíná hlavní sezonu, dělá v zemědělství a od půlky května do konce srpna chodí domu až po osmé, mají toho strašně moc....takže bude nadlidský výkon ho nějak "to"...no, asi si koupím nějaké nové rajcovní spodní prádlo, co na mě ještě neviděl, ať ho to navnadí :slight_smile:))
21. kvě 2014 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, též se přidávám.

Prášky vysazeny, začalo se "pracovat".... :slight_smile: Snad se zadaří, co nejdříííve!
21. kvě 2014 ve 12:10  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek jojo, bohuzel. Ale bohudik to byla jen praskla cysta. Uf.
21. kvě 2014 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teenyel aha, takže to krvácení jsi měla z toho, nebo už zároveň přišla mrcha? já právě cystu nikdy neměla, tak o tom moc nevím... tak snad jsi v pořádku už :wink:
21. kvě 2014 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek to zatim nevim,jestli krvaceni bylo jen tim,nebo i mrcha do toho. To mi asi rekne doktor zitra. Doufam, ze me pusti na domaci leceni.
21. kvě 2014 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel to bude dobré, drž se! :wink:
21. kvě 2014 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek jo snad. Jinak zmena,uz sice nekrvacim tolik,ale kdyz curam tak ze me jdou velke ktevni srazeniny...
21. kvě 2014 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tomstr děkuji za srdíčko, myslím, že je od tebe...:slight_smile: je?...:slight_smile:
21. kvě 2014 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kéž by se všechny zázraky v životě děly do 14 dní... =) Dneska jsem zjistila tento výsledek.. :slight_smile:
21. kvě 2014 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek