• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky květen/červen

@ja707 gratuluju!!! :slight_smile:

Holky tak u mě novinka... slaboučký hnědý výtok, žádná červená... že by zahnizďování? Je to možný? Normálně mám cyklus dlouhý 34-35 dní. Ovulaci jsem měla tento měsíc opožděnou asi o 3 dny, takže bych předpokládala, že MS by přišla až na 38. den. Dnes jsem 31. den cyklu, od ovulace je to 9 dní. Tedy na MS je to brzo. Co myslíte?
21. kvě 2014 v 19:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tomstr tak v pátek už dvě / určitě uvidíš! A kdyby ne v pátek, tak aspoň v neděli. :slight_smile:

@mikracek já prostě věřím, že maximálně 12. nebude. Snad ale ani už ta červnová.. :slight_smile:

@ja707 Jee, gratuluju. Nechceš nás nakazit? :dizzy_face:
21. kvě 2014 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bývá růžový, ale to, že je hnědý, u ms znamená, že v těle byla dyl a je starší, tak kdyby to bylo i tady, tak je určitě velká šance. :slight_smile:
@joyride
21. kvě 2014 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek @teenyel @tomstr Holky, tak potom co jsem vstoupila do klubu antimrchy, dneska ráno přišla, asi se jen tak nezalekla a hned raději dorazila :slight_smile: Ale nejsem z toho ani zklamaná, jsem ráda, že alespoň přišla sama od sebe, když ty testy byly negativní, tak lepší než vyvolávačka a z chutí znovu do toho :slight_smile: Začínám pít čajík a snad to teď vyjde :slight_smile:
@teenyel copak je s tebou? Jsi doma nebo v nemocnici?

Vítám všechny nové příchozí v klubu antimrcha :slight_smile:
21. kvě 2014 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ja707 Krásné, moc gratuluji :slight_smile:
21. kvě 2014 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 jsem v nemocnici,snad ale budu doma brzy.
21. kvě 2014 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel A co se stalo? Kdyby si nechtěla tady, tak napiš klidně sz, to je mi moc líto a já tak věřila, že to některé z nás vyjde, tak snad alespoň @tomstr nezklame
21. kvě 2014 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 no ja pořád doufám ten test vyskouším jeden v pátek a potom třeba v nedeli,,jinak dnes znovu bolesti břicha ,,že celí den chodím n azáchod či to neni mrcha a zatím nic
21. kvě 2014 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teenyel no teda,,,to mne mrzí :( doufám že zítra už budeš doma
21. kvě 2014 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tomstr Já to měla stejné, břicho mě bolelo od minulého čtvrtku, až mi to bylo divné, proč mě tolik bolí, ale jsem po císaři, tak jsem si říkala, že třeba to teď bude jiné, já ještě od porodu neměla pořádnou ms, ale dneska se začala pomalinku rozjíždět
21. kvě 2014 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ja707 gratuluji :slight_smile: přála bych si aby sme si takouvu dálnici našli všechny
21. kvě 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzajda20 klidne tady,rano jsem zacala krvacet. Ale hodne, kapala ze me krev a hrozne me bolelo bricho. Tak jsme jeli do nemocnice. Udelali mi ultrazvuk a ze pry bud praskla cysta nebo mimodelozni. Tak jsem dopoledne prorvala uplne hotova. No a nakonec je to jen praskla cysta, tak si me nechali na pozorovani a snad me zitra nebo v patek pusti.
@tomstr za sebe muzu rict ze co nejdriv k doktorovi,taky me celou dobu pobolivalo bricho a pak tohle. Tak radeji byt za citlivku ktera prijde s blbosti nez neco zanedbat :wink: ale preji ti aby bolest byla zpusobena roztahovanim delohy a miminkem :slight_smile:
@tomstr v to take doufam. Nebavi me to tu.
21. kvě 2014 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ,,mne bolí už od 19 ale na mrchu se mi zdá že to je brzo,,mnela bych ji dostat ak kolem 28 až 30 ,,tak nevím,,,o miminko se tento mesís snažíme od 5.5
21. kvě 2014 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel no ja asi počkám do pátku udelám test a podle toho se asi zařídíím
21. kvě 2014 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tomstr budu drzet pesti!
21. kvě 2014 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tomstr aha, tak to by možná mohla být ta děloha, já už měla dostat ms a od toho dne mě jenom bolelo břicho.
@teenyel tak to je mi líto, ale tak to vám v dalším snažení bránit nebude, ne? Horší by bylo asi to mimoděložní těhu. Nic si z toho nedělej, prostě na to vletíme znovu a půjde to, uvidíš. Prostě to musí vyjít, teď když jsme v tom klubu, tak má k nám další zákaz a na dlouho se s ní rozluč :slight_smile:
21. kvě 2014 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 jojo, to branit nebude. Snad. To mimodelozni by znamenalo operaci. Tak jeste ze tak.
21. kvě 2014 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ja707 gratuluji ze srdce....:slight_smile:
21. kvě 2014 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20
@teenyel
@tomstr
@mikracek holky, ta jsem tak dneska přemýšlela, zda odsud ''vypálit'¨do jiné diskuze...ale rozhodnutí padlo, že nikam nejdu...prottě tu budu ''strašit'¨dál, protože tu na vás do jedné budu čekat...:-*
21. kvě 2014 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@susanne88 a prskat tehotensky bacil! :grinning:
21. kvě 2014 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teenyel prskám a plivu pořád....:slight_smile: ale už na vás budeme dvě...:slight_smile: s @ja707....:slight_smile:
21. kvě 2014 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teenyel njak se mi odsud nechce, je tu dobrý babinec...:slight_smile:
21. kvě 2014 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj :o) Tak se taky hlásím do klubu. Začali jsme se snažit právě dnes :o)
21. kvě 2014 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@ellektron ahoj, držím pěsti, aby se to povedlo ihned....:slight_smile:
21. kvě 2014 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 ty jsi zlatá :slight_smile: jj, fajný babinec se tu rozjel :slight_smile: za sebe můžu říct, že na modrém koníkovi trčím čím dál více :slight_smile:
21. kvě 2014 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mikracek tak to jsme dvě :grinning:
21. kvě 2014 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@susanne88 Kam by si šla? Tady spolu budeme hezky, až budeme všechny těhulky a pak místo čekání na ms si budeme společně stěžovat na těhotenské problémy a pak na ty naše ratolesti, tak se nikam nechystej :slight_smile:
21. kvě 2014 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@ellektron Vítej v klubu :slight_smile:
21. kvě 2014 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 Diky... :slight_smile: To by bylo super, uvidime :slight_smile:
21. kvě 2014 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek neeee vy jste tu všechny zlaté....:slight_smile: jj taky na něm ujíždím...:slight_smile:
21. kvě 2014 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek