• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky květen/červen

@tomstr ahojky je to kontryhelový čaj...prý je hořký a ne moc dobrý, ale rpo mimčo se dá vydržet vše....:slight_smile:
7. kvě 2014 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tomstr
@ja707
@lucifereeek
@spygy
@iz
@summer18
@majkylove
@marselina
@lucinka1502 nějak to tu utichlo snažilky...:slight_smile:
8. kvě 2014 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 jo jo moc se tu nevyskytuju.... snažím se na to moc nemyslet... když jsem tu byla minulý měsíc každou chvilkou, myslela jsem na to mnohem více... teď dávám přednost svým koníčkům a je mi líp i po psychycký stránce. Občas sem nakouknu... neboj :slight_smile: Dneska mám 14DC a netušim jestli mám nějakou ovulku. Uvidíme :slight_smile: Snažím se to neřešit, to chci až tak po půl roce... zatím jsem 2 měsíc bez prášku.. takže si moc velké naděje nedávám :slight_smile:
8. kvě 2014 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 tak včera jsem vysadila prášečky, takže už se vesele můžeme snažit na 100% :slight_smile: tak doufám, že se zadaří co nejdříve
8. kvě 2014 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 rozumím Ti, taky to tak mám, nebo spíš jsme měla...všechny otěhotněly a já stále nic...:slight_smile: a je fakt, že mě to vnitřně sžíralo, ale nadruhou stranu, jsem zase ráda, že si mám s kým o tom popovídt...protože od rodiny a okolí slyším, že to půjde a bla bla...:slight_smile:
takže ti , tedy vám, budu držet pěsti, ať se to co nejdříve povede...:slight_smile:
8. kvě 2014 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spygy paráda,já prášky neberu už hodně dlouho, ale vždy sjme si dávali pozor...teď už nemusíme protože chceme miminko...:slight_smile:

tak ti budu taky držet pěsti, ( pěstí=štěstí ), aby se zadařilo co nejdříve...:slight_smile:
8. kvě 2014 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@susanne88 v to taky doufám, že se zadaří co nejdříve a to samé přeji i tobě :slight_smile:
8. kvě 2014 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
My se taky začali snažit od dubna, malá se nám podařila za půl roku, tak uvidíme co teď :slight_smile:
@ja707 Zkus na tu MS kontryhelový čaj, mi teda dost pomohl u prvního těhu a cyklus jsem měla ukázkový. Teď jsem na MS čekala třičtvrtě roku po vysazení hormonálních injekcí. Půl roku jsem to neřešila a teď jsem od ledna začala pít ten čaj a začala se slabě MS objevovat a minulý cyklus, bych už řekla, že jí mám zpátky, tak snad to tak bude pořád :slight_smile:
8. kvě 2014 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
my se začnem snažit až po příští ms, tak sem zatím neměla o čem moc psát :wink: u nás to vypukne až v červnu :wink:
@susanne88
8. kvě 2014 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@spygy děkuji...já doufám, že se budeme informvat v době snažení, zda se povedlo nebo ne...:slight_smile:
8. kvě 2014 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek aha, ...:slight_smile: no to nevadí....:slight_smile: kdo ví? třeba taky budeme ještě pokračovat v červvnu...:slight_smile:
8. kvě 2014 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 tak to je snad samozřejmost, ne? :wink:
8. kvě 2014 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@spygy a papkáš už něco? já už dnes druhý den listovku a od zítra začnu pít ten kontryh.čajík..ale prý je to nic moc, nechutná..:slight_smile: tak jsem zvědavá...:slight_smile:
8. kvě 2014 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 Mi teda chutná moc, mám takové čaje ráda, ani mi nevadilo ho každý den pít, teď čekám na MS a pak se zase do něho pustím, pije se většinou jenom do ovulky
8. kvě 2014 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 aha, tak to já ho teda musím začít pít až po ms, ted ovuluji ...:slight_smile: no uvidíme, jak to bude u mě...: ale snad mi bud etaky chutnat...:slight_smile:
8. kvě 2014 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 jj,beru listovku a zatím o ničem jiném neuvažuji, možná česem, když se nebude dařit, tak zkusím ten kontryhel :slight_smile:
8. kvě 2014 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@susanne88 Já to tak alespoň myslím někde četla, že se začíná pít první den MS a pije se cca do ovulky a pak se vynechá a zase znovu začne s MS, tak ho tak piji celou dobu :slight_smile:
9. kvě 2014 v 00:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spygy no já už budu pít teď , neboť už se nemohu dočkat, až to konečně vyjdte, tak se snažím všelijak pomoci k urychlení...:slight_smile:
9. kvě 2014 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 juknu taky na to ještě na netu a přečtu si ten příbalový leták...ale myslím, že jsem to taky už někde slyšela...:slight_smile:
9. kvě 2014 v 00:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 čaj už vesele popíjím ,sice nic moc ale tak vypit se to nejak dá, :slight_smile:
9. kvě 2014 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@susanne88 ja četla o tem čaji že se muže pít každý den a jen v tehotenství se nedoporučuje :wink:
9. kvě 2014 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@tomstr děkuji...:slight_smile: uvidím zeptám s ejště v lékárně....:slight_smile: co a jak.....:slight_smile:...ale doufám, že se nám už brzo povede....:slight_smile: chtěla bych si totiž užíš těhu bříško přes teplé počasí a neschovávat ho pod kabátem....:slight_smile:
9. kvě 2014 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 Nechceme nic zakřiknout :wink: Příští týden uvidíme jak sme byli šikovní, ale zatím to nijak neřešíme začali sme v dubnu tak na nervy a trápení je ještě spousty času....
9. kvě 2014 v 18:58  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@iz no my se taky už pečlivě pokoušeli, tak uvidím též až píští týden zda se povedlo nebo ne...:slight_smile:
9. kvě 2014 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@susanne88 Ahoj holky, dneska bych to měla dostat... TT negativní... Tak uvidíme, jestli se mrcha přes víkend objeví.... Doufám ale, že ne:slight_smile:....
9. kvě 2014 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinka1502 budu držet pěsti aby ne....ale dej vědět...:slight_smile:jak to dopadlo..:slight_smile:
9. kvě 2014 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 myslím si, že mrcha dorazí, ale uvidíme:slight_smile:......kéž by ne:slight_smile:...
9. kvě 2014 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinka1502 snad ne...já budu testovat příští týden...tak doufám, že se zadačilo...:slight_smile:
9. kvě 2014 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 tak držím palečky a dej taky vědět:slight_smile:
9. kvě 2014 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinka1502 děkuji, určitě dám vědět, ale až ke konci týdne...:slight_smile: nejraději bych testovala už dnes, ale zo nemá cenu....:slight_smile:
9. kvě 2014 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek