• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky květen/červen

@spygy :( já si ovu testíky ani nedělalal, držela jsem se online kalkulačky a vyšlo nám to...:slight_smile: a ovulko nemáš jen jeden den, tak hned po niční skoč na mužíka...:slight_smile:
23. kvě 2014 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spygy to nevadí, tak zítra na to vlítněte...i pozítří je šance :slight_smile:
24. kvě 2014 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 tak dnes jsem delala testík a výsledek negativný :( ,,jsem síce sklamaná ale ješte si myslím že nejaká šance je na testíku je napsane že určí tehotenství již prvný den po vynechaní MS a ja jí mám dostat až koncem mesíce kolem 30,,,a ješte ráno jsme nestíhala tak jsem nedelala z raní moči,,,tak ted počkám či MS dorazí a když nee potom budu testovat,,doufám že tam ten dorobeček je a tu mrchu nedostanem
24. kvě 2014 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tomstr ahojky...jasně čance tu ještě je, přece to máš ještě 5 dní do ms...budu držet pěstu, aby 30.05. nepřišla a drobek tam byl...:slight_smile:
24. kvě 2014 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tomstr Tak to si myslím, že máš ještě šanci velkou :slight_smile: Tak počkej do příštího týdne a uvidíš, držím pěsti, ať tam ty dvě // najdeš :slight_smile:
@mikracek Tak super, tak teď to určitě půjde, vše v pořádku, tak za chvilku budeš určitě těhulka :slight_smile:
24. kvě 2014 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teenyel tak to je fajn, určitě to vyjde příště, neboj, držím pěsti :slight_smile:
24. kvě 2014 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. kvě 2014 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem se prave v podnapilem stavu priznala manzelovi k memu samovolnemu potratu pri sexu kdyz mi bylo 18...vazne boduji...to jsem nikdy nechtela aby se dozvedel a nakonec mu to sama reknu. Co js jsem za husu, to svet nevidel....
25. kvě 2014 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dobry. Promluvili jsme si o tom vsem, on se mi jeste omluvil, ze byl v posledni dobe necitlivy a ze se bude snazit aby se zadarilo a ze se o mne bude starat. To tedy koukam. Cekala jsem ze me sjede, ze jsem mu to nerekla.
25. kvě 2014 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teenyel Tak hlavně že to takhle vzal, to je skvělý manžel. A neboj určitě se brzo povede :slight_smile:
25. kvě 2014 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teenyel ahojky, to se prostě někdy stane, když je člověk plný emocí...a ty jsi teď v posledním čase asi byla...buď ráda, že jsi mu to řekla...určitě tě to pořád užíralo, teď je to venku...a rekce tvého manžela je úžasná...:slight_smile:

teď se budete snažit tak, že nám tu ani nebudeš stíhat psát....:slight_smile: uvdíš a ono se to povede, protože ti to mooooc přeju, jako ostatním tady....:slight_smile:
25. kvě 2014 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zuzajda20 @susanne88 jo, asi je to tak. Byly jsme s holkama parit a takhle to dopadlo...
25. kvě 2014 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, za chvíli nám začne další snaženíčko :wink:
@teenyel to je skvělé, že takhle zareagoval :slight_smile:
25. kvě 2014 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek Jj, ikdyž mě se ta ms ještě pořád nějak drží, tak snad za chvíli hodlá odejít :slight_smile:)
25. kvě 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 neboj, za chvíli mrcha odejde a snad už se dlouho nevrátí :slight_smile: U mě už má dveře zavřené :grinning:
26. kvě 2014 v 05:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek jj, my uz to stihli vcera dvakrat :grinning: sice ani ne tak snazeni, ovu bude az cca za 9 dni pokud bude stejne jak minulej mesic, ale prijemne to bylo. Opet zacnu s ovu testy, abych to neprosvihla.
26. kvě 2014 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj taky se snazime po dvou potratech ale minuly mesic 7dni pred menstruaci se manzel do me udelal MS probehla sice jen tri dny pak klesla bazalka na 36,6 a druhy den uz je 37.2 dnes mam 4 dny po MS a bazalka byla 37.4 myslite ze by to mohlo neco znamenat ze jsem to stihly do ovulky?dekuji za rady
26. kvě 2014 v 07:30  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
test jsem si delala den pred MS a byl negativni tak bych si prala aby to vyslo
26. kvě 2014 v 07:31  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já jsem 9DPO a BT mám 36,9 :slight_smile: MS mám nedostat za 9 dní, tak moc doufám, že nepřijde :angry:
Všem vám přeji krásné dlouhé // :slight_smile:
26. kvě 2014 v 07:40  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2017 (4. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teenyel taky, taky :slight_smile: už mám ovu testy nakoupené, tak cca od 12DC začnu testit :slight_smile: tuším, že minule jsem ji měla 14DC, ale bůhví co udělal ten kontryhel, tak uvidíme. Kdyby měl manža v době ovulace takový "apetit", jako má po skončení MS, tak by bylo zaděláno hned :slight_smile: tak doufám, že mi ta ovulka nevyjde zrovna v dobu kdy přijde zničený z práce v 10 večer :grinning:
26. kvě 2014 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamuska3 zkus udělat test teď :slight_smile:
26. kvě 2014 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
za chvili pujdu do mesta tak ho tam koupim ale veris tomu ze mam strach ze sklamani?
26. kvě 2014 v 09:32  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek a myslis si ze tech sedm dni pred MS probehla ovulka ze to muze vyjit jsem jak na trni
26. kvě 2014 v 09:44  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Včera jsem měla dostat MS a zatím nic....Máme skoro dvouletou holčičku a s manželem jsme se domluvili, že zkusíme druhé miminko, ale budem to nějak prožívat. Buď nám to vyjde nebo ne....:slight_smile:
26. kvě 2014 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek my se s manzelem dohodli ze tentokrat budeme zkouset obden :slight_smile:
26. kvě 2014 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teenyel to je dobrý nápad, zkoušet obden, mi ještě ms neskončila, ale pak na to taky hned vletíme a teď to musí vyjít :slight_smile:
@mamuska3 Já bych ještě netestovala, počkej ještě pár dní a nebo alespoň na ranní moč, aby si nebyla zkamaná.
@mikracek U mě už má taky dveře zavřené (pro další cyklus), ale teď už by mohla odejít :slight_smile:
26. kvě 2014 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzajda20 no ja doufam,ze kdyz dame spermikum cas na regeneraci, tak ze se zadari :slight_smile: nasla jsem 2 ctyrlistky, tak at prinesou stesti :slight_smile: jeden aby se zadarilo, druhy aby vse bez problemu probehlo az do konce :slight_smile:
26. kvě 2014 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holčiny můžu se k Vám též přidat ?? Je mi 23 a máme s přítelem 2 krásné zdravé děti a snažíme se o 3 bobiška tak snad nám to vyjde co nejdřív :slight_smile:) MS mi ted končí tak na to potom najedem a Vám přeji všem hodně štěstíčka :slight_smile:)
26. kvě 2014 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky, tak zítra s jistotou přijde mrcha ( už špiním, cyklus mám 26 dní ), a pak na to vlítneme asi naposledy... Trápím se, odráží se to na rodině, kterou kvůli tomu prostě nechci ničit...
26. kvě 2014 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak u nás to neklaplo. Jeden den jsem špinila, potom 2 dny nic ale MS nakonec stejně přišla. :frowning2: Svatbu jsme si užili ale naplno a byla dokonalá, takže příští měsíc zkoušíme vesele dál :sweat_smile:
26. kvě 2014 v 15:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek