Snažilky květen/červen

Holky,kdo se bude snažit ????? 😉
susanne88
23. kvě 2014
@spygy 😞 já si ovu testíky ani nedělalal, držela jsem se online kalkulačky a vyšlo nám to...🙂 a ovulko nemáš jen jeden den, tak hned po niční skoč na mužíka...🙂
mikracek
24. kvě 2014
@spygy to nevadí, tak zítra na to vlítněte...i pozítří je šance 🙂
tomstr
24. kvě 2014
@susanne88 tak dnes jsem delala testík a výsledek negativný 😞 ,,jsem síce sklamaná ale ješte si myslím že nejaká šance je na testíku je napsane že určí tehotenství již prvný den po vynechaní MS a ja jí mám dostat až koncem mesíce kolem 30,,,a ješte ráno jsme nestíhala tak jsem nedelala z raní moči,,,tak ted počkám či MS dorazí a když nee potom budu testovat,,doufám že tam ten dorobeček je a tu mrchu nedostanem
susanne88
24. kvě 2014
@tomstr ahojky...jasně čance tu ještě je, přece to máš ještě 5 dní do ms...budu držet pěstu, aby 30.05. nepřišla a drobek tam byl...🙂
zuzajda20
24. kvě 2014
@tomstr Tak to si myslím, že máš ještě šanci velkou 🙂 Tak počkej do příštího týdne a uvidíš, držím pěsti, ať tam ty dvě // najdeš 🙂
@mikracek Tak super, tak teď to určitě půjde, vše v pořádku, tak za chvilku budeš určitě těhulka 🙂
zuzajda20
24. kvě 2014
@teenyel tak to je fajn, určitě to vyjde příště, neboj, držím pěsti 🙂
teenyel
25. kvě 2014
@zuzajda20 snad...
teenyel
25. kvě 2014
Holky tak jsem se prave v podnapilem stavu priznala manzelovi k memu samovolnemu potratu pri sexu kdyz mi bylo 18...vazne boduji...to jsem nikdy nechtela aby se dozvedel a nakonec mu to sama reknu. Co js jsem za husu, to svet nevidel....
teenyel
25. kvě 2014
Tak dobry. Promluvili jsme si o tom vsem, on se mi jeste omluvil, ze byl v posledni dobe necitlivy a ze se bude snazit aby se zadarilo a ze se o mne bude starat. To tedy koukam. Cekala jsem ze me sjede, ze jsem mu to nerekla.
zuzajda20
25. kvě 2014
@teenyel Tak hlavně že to takhle vzal, to je skvělý manžel. A neboj určitě se brzo povede 🙂
susanne88
25. kvě 2014
@teenyel ahojky, to se prostě někdy stane, když je člověk plný emocí...a ty jsi teď v posledním čase asi byla...buď ráda, že jsi mu to řekla...určitě tě to pořád užíralo, teď je to venku...a rekce tvého manžela je úžasná...🙂

teď se budete snažit tak, že nám tu ani nebudeš stíhat psát....🙂 uvdíš a ono se to povede, protože ti to mooooc přeju, jako ostatním tady....🙂
teenyel
25. kvě 2014
@zuzajda20 @susanne88 jo, asi je to tak. Byly jsme s holkama parit a takhle to dopadlo...
mikracek
25. kvě 2014
Holky, za chvíli nám začne další snaženíčko 😉
@teenyel to je skvělé, že takhle zareagoval 🙂
zuzajda20
25. kvě 2014
@mikracek Jj, ikdyž mě se ta ms ještě pořád nějak drží, tak snad za chvíli hodlá odejít 🙂)
mikracek
26. kvě 2014
@zuzajda20 neboj, za chvíli mrcha odejde a snad už se dlouho nevrátí 🙂 U mě už má dveře zavřené 😃
teenyel
26. kvě 2014
@mikracek jj, my uz to stihli vcera dvakrat 😃 sice ani ne tak snazeni, ovu bude az cca za 9 dni pokud bude stejne jak minulej mesic, ale prijemne to bylo. Opet zacnu s ovu testy, abych to neprosvihla.
mamuska3
26. kvě 2014
ahoj taky se snazime po dvou potratech ale minuly mesic 7dni pred menstruaci se manzel do me udelal MS probehla sice jen tri dny pak klesla bazalka na 36,6 a druhy den uz je 37.2 dnes mam 4 dny po MS a bazalka byla 37.4 myslite ze by to mohlo neco znamenat ze jsem to stihly do ovulky?dekuji za rady
mamuska3
26. kvě 2014
test jsem si delala den pred MS a byl negativni tak bych si prala aby to vyslo
miavit
26. kvě 2014
Ahoj holky, tak já jsem 9DPO a BT mám 36,9 🙂 MS mám nedostat za 9 dní, tak moc doufám, že nepřijde ]-(
Všem vám přeji krásné dlouhé // 🙂
mikracek
26. kvě 2014
@teenyel taky, taky 🙂 už mám ovu testy nakoupené, tak cca od 12DC začnu testit 🙂 tuším, že minule jsem ji měla 14DC, ale bůhví co udělal ten kontryhel, tak uvidíme. Kdyby měl manža v době ovulace takový "apetit", jako má po skončení MS, tak by bylo zaděláno hned 🙂 tak doufám, že mi ta ovulka nevyjde zrovna v dobu kdy přijde zničený z práce v 10 večer 😃
mikracek
26. kvě 2014
@mamuska3 zkus udělat test teď 🙂
mamuska3
26. kvě 2014
za chvili pujdu do mesta tak ho tam koupim ale veris tomu ze mam strach ze sklamani?
mamuska3
26. kvě 2014
@mikracek a myslis si ze tech sedm dni pred MS probehla ovulka ze to muze vyjit jsem jak na trni
zuzik22
26. kvě 2014
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Včera jsem měla dostat MS a zatím nic....Máme skoro dvouletou holčičku a s manželem jsme se domluvili, že zkusíme druhé miminko, ale budem to nějak prožívat. Buď nám to vyjde nebo ne....🙂
teenyel
26. kvě 2014
@mikracek my se s manzelem dohodli ze tentokrat budeme zkouset obden 🙂
zuzajda20
26. kvě 2014
@teenyel to je dobrý nápad, zkoušet obden, mi ještě ms neskončila, ale pak na to taky hned vletíme a teď to musí vyjít 🙂
@mamuska3 Já bych ještě netestovala, počkej ještě pár dní a nebo alespoň na ranní moč, aby si nebyla zkamaná.
@mikracek U mě už má taky dveře zavřené (pro další cyklus), ale teď už by mohla odejít 🙂
teenyel
26. kvě 2014
@zuzajda20 no ja doufam,ze kdyz dame spermikum cas na regeneraci, tak ze se zadari 🙂 nasla jsem 2 ctyrlistky, tak at prinesou stesti 🙂 jeden aby se zadarilo, druhy aby vse bez problemu probehlo az do konce 🙂
mamkajitty
26. kvě 2014
Ahoj holčiny můžu se k Vám též přidat ?? Je mi 23 a máme s přítelem 2 krásné zdravé děti a snažíme se o 3 bobiška tak snad nám to vyjde co nejdřív 🙂) MS mi ted končí tak na to potom najedem a Vám přeji všem hodně štěstíčka 🙂)
enalga
26. kvě 2014
Ahoj holky, tak zítra s jistotou přijde mrcha ( už špiním, cyklus mám 26 dní ), a pak na to vlítneme asi naposledy... Trápím se, odráží se to na rodině, kterou kvůli tomu prostě nechci ničit...
joyride
26. kvě 2014
Holky tak u nás to neklaplo. Jeden den jsem špinila, potom 2 dny nic ale MS nakonec stejně přišla. 😞 Svatbu jsme si užili ale naplno a byla dokonalá, takže příští měsíc zkoušíme vesele dál :-N

Začni psát odpověď...

Odešli