• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky květen/červen

@zuzajda20 ja uz to testla a nic ale cipek mam mekkej a nejde ani poradne nahmatat tak to zkusim rano ale furt si nejsem jista jestli 7dni pred MS muze probehnout ovulka?
26. kvě 2014 v 16:12  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek
@tomstr
@teenyel
@zuzajda20 ahoj kočeny...tak jak se máte ?.....:slight_smile:
@mamuska3
@mamkajitty
@enalga a tímto zdravím pro mě nové tváře...:slight_smile: ahoj...:slight_smile:
26. kvě 2014 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@susanne88 ahojky zatím fajn MS nikde,,a tak čekám dostat by jsem to mnela kolem teho 30 ,,tak doufám že se neukáže :slight_smile: test si udelám až budu mit jistoto a bude mi to meškat,,,tak držte palečky nech tam pak najdu // a ty jak ?? co noveho? :slight_smile:
26. kvě 2014 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miavit ahojky tak držím palce nech ti to výde,,ja čekám Ms kolem 30 a moc doufám že nepřide a pak udelám test a najdu tam // :slight_smile:
26. kvě 2014 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamkajitty ahoj dekuji ti ja mám jedneho bobka a moc by jsme chteli druhého špunta ,,snažíme se 2 mesíc a MS bych mnela dostat kolem 30 ,,a doufám že nepřide:slight_smile: uvidíme tento týden jak jsme na tem,,jsem hrozne zvedavá :slight_smile: ale doufám že pak udelám test a bude tam //
26. kvě 2014 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mamuska3 no test by se měl dělat nejlépe v den, kdy ti měla přijít MS :slight_smile:
27. kvě 2014 v 06:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 ahoj těhulko, máme se fajn, těšíme se, až se k tobě přidáme :slight_smile: jak probíhá těhu? :slight_smile:
@teenyel jj, to jsem slyšela, že prý je nejlepší, ať mají spermie čas na regeneraci...já spíš zvažuju, že 3 dny před ovulkou dáme absťák, protože mám podezření u manžela, že s jeho životním stylem ty spermíky nebude mít moc aktivní (kouří, má sedavé zaměstnání, nesportuje, nejí zdravě - tak se to snažím kompenzovat alespoň zdravým živ.stylem u sebe) :slight_smile:´
@zuzajda20 jo jo, už ji nedovolíme přijít, mrše nevítané :slight_smile:
27. kvě 2014 v 06:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 ahoj :slight_smile: no porad stejne :slight_smile: co ty?nejake nove info u tebe a mimise?
@mikracek tak to ten muj nekouri, nepije, v praci celou dobu nesedi, ale clovek nikdy nevi.
27. kvě 2014 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tomstr Děkujii :slight_smile: 30 - tého nečekáš MS? To už by sis možná mohla udělat test ne? :slight_smile:

Jinak já teda měla dneska BT 36,8, tak o 0,1° klesla od včerejška, tak doufám, že to nic neznamená :slight_smile:) Zítra budu 11 DPO a zkusím testovat. Vím, že je to brzo, ale někomu to už v tomto dni ukázalo ducha, tak uvidíme. Budu testovat clearblue, prý to dokáže rozpoznat dřív :slight_smile: ...Jinak mě furt nějak pichá v podbříšku, ale nevím jestli to není náhoda, a taky mě bolí prso, jen jedno a z boku, jako bych měla zvětšené uzliny...:/
Tak uvidíme, zítra dám vědět :slight_smile:
27. kvě 2014 v 07:30  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2017 (21. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tomstr ahojky....jasně neboj budu držet palce pěsti všechno co můžu...:slight_smile: ale obdivuji tě, já už bych testila....:slight_smile:však víš, jaký já byla nedočkavá...:slight_smile: tak šup šup....ať se už ke mně přidáš....:slight_smile:
27. kvě 2014 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek
@teenyel ahojk holky, však já tu na vás čekám a nikam neutíkám....:slight_smile: hezky obden a mužíkovi nabízet kávu....:slight_smile: věřím, že se vám to tento měsíc už povede....:slight_smile: držím všechno co můžu....:slight_smile: aby to vyšlo...:slight_smile:

no jinak já jdu příští týden na gyndu...tak doufám, ne já věřím, že vše je ok...:slight_smile: ale já si představovala že těhulkování je hračka a vážně něni...:slight_smile: bříško mě bolí sem tam...prý jak roste děloha...tak si vždy říkám, holka to vydržíš...porodní bolesti jsou pak milionkrát horší...:slight_smile: no prsa, holky...dnes jsem se probudila a ani si na ně nemůžu sáhnout jak bolí...auuuuu...mám je nafouklé nebo nateklé nevím k čemu to přirovnat...:slight_smile:
27. kvě 2014 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@susanne88 ja uz to taky chci zazivat. At to boli jak to boli, pro malicky zazrak je to to nejmensi co my zensky muzeme vydrzet :slight_smile: moc ti preji aby vse bylo v poradku a nam aby jsme te brzy nasledovaly :slight_smile:
Jinak holky nechavam si udelat repliku sve svatebni kytice a dnes jsem videla foto jeste nedodelane a uz se na ni moc tesim. Je krasna :slight_smile:
27. kvě 2014 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teenyel děkuji....:slight_smile: no tak honem honem se už přidejte, ať si můžeme společně ''stěžovat''...:slight_smile:

tak sem potom kytičku vlž, ať ji taky vidíme....:slight_smile:
27. kvě 2014 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miavit nočekám ,,nečekám,,radeji bych aby nedorazila:slight_smile: možno by to už ukázalo ale delala jsme test v sobotu,,a zatím nic,,,jenže mám jen test co ukazuje až po vynechaní MS,,lepší tu nemají,,tak proste musím počkat,,,břicho mne popolívá taky tak uvidíme doufam že tam ty // najdeme :slight_smile:
27. kvě 2014 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@susanne88 no ja jsme minulí mesíct tak testila a nic,,tak proste jsme si řekla že až po vynechaní MS a potom dám test :slight_smile: už tých pár dní musím vydržet:slight_smile: a doufám ž ese dočkám //
27. kvě 2014 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@susanne88 kdyz ja tu vetsinou jsem pres mobil a pres ten nejde vkladat foto :frowning2:
27. kvě 2014 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tomstr Páni to už máš za chviličku tak budu držet palečky aby tam byli čárky a vše bylo v pořádku to my se ted budem snažit a čekat do příštího měsíce no zvědavostí asi nevydržím ...:slight_smile: pak dej určitě vedet jak jsi dopadla
27. kvě 2014 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel aha...škoda, tak ji pak podrobně popiš...:slight_smile:
27. kvě 2014 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tomstr já už bych testila zítra...:slight_smile: ale to já....:slight_smile:

držím palce ať tam ty dvě // konečně najdeš....:slight_smile:
27. kvě 2014 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, tak v kouření jsme hrozný oba dva, kouřím jak já, tak i manžel :frowning2: stidím se za to hrozně moc :unamused: furt si říkám jaká jsem krá.a, že nepřestanu, ale potom mě něco rozhodí a šup, jdu si koupit krabičku, jak já bych dala vše za to, abych to hnusný cigáro už do pusy nedala :frowning2:
27. kvě 2014 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 no to ji sem radeji hodim pres pc az bude :grinning: ja a popisovani.... :grinning: to nevim nevim :grinning:
27. kvě 2014 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak dnes opet bolest bricha jak das a dnes i vcera hodne silny duch na ovu testu. Ale ze testy vypadaji skoro pozitivne. Tak mam takovy dojem, ze tento mesic dorazi driv nez minule. Ale teploty zatim nenasvedcuji,porad jsem na 36,9.
27. kvě 2014 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 no ja bych taky nejradeji,,ale proste jsem si řekla že počkám :slight_smile: zatím žadná Ms ,,tak uvidíme ,,,doufám :slight_smile: určite pak napíšu,, :slight_smile:
28. kvě 2014 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mamkajitty jasne určite napíšem jak jsme na tem,,čekám a to čekaní je fakt hrozne,,,ale doufám že vyplatí,,:slight_smile:a přeji veselé snažení :slight_smile:
28. kvě 2014 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak já jsem dnes 11 DPO a dělala jsem si test. Mamatest - úplně sněhobílo a clearblue ukazuje - .
Tak asi zase nic :frowning2:
28. kvě 2014 v 07:26  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2017 (21. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miavit Neboj, jednou se zadaří. My jsme čekali na Pavlínku rok....Já mám zase 3 dny zpoždění a test se bojím udělat. Minule jsem testovala, test slabě pozitivní a po 11 dnes krvácení a konec...:frowning2:
28. kvě 2014 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik22 Děkuji, věřím tomu, že někdy budu maminka :slight_smile: ..Neboj se, nesmíš se bát, jinak si to přivoláš , držím palečky, ať je všechno dobré :slight_smile:
28. kvě 2014 v 09:42  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2017 (21. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem se podívala na test s odstupem času a nevím jestli jsem si to vsugerovala nebo ne, ale vidím tam slaboulinkou, opravdu slaboulinkatou čárečku, kterou pouhým okem nejde vidět...ale když jsem se na to zaměřila, tak ji tam prostě vidíííím ..uvidíme.. zkusím v pátek , to budu 13DPO a snad bude viditelnější :slight_smile:
28. kvě 2014 v 09:44  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2017 (21. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tomstr safra...a já čekala, že mi už napíšeš , že jsi našla //....D no vdržím to s tebou ty dva dny...:slight_smile:
28. kvě 2014 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miavit Moc děkuji. :slight_smile: Uvidíme, necháme to času...U mě to většinou odejde po 10-14 dnech...Ale můžu být ráda, že máme Pavlínku. Maminkou určitě budeš...příjde to. Zkoušela jsi třeba nějaké bylinky?
28. kvě 2014 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek