• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky květen/červen

@spygy já si myslím, že jak otěhotníš, tak to tělo samo přestane mít na cigarety chuť :slight_smile: manžel je závislý kuřák, vícekrát se pokoušel přestat, taky je z toho už nešťastný, ale má slabou vůli, tak u něj to holt půjde těžko....nechávám to na něm, nechci ho stresovat, řekla jsem mu, že musí chtít přestat kvůli sobě a né kvůli mě :slight_smile:
28. kvě 2014 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek jojo, hodně kamarádek, co kouřilo, tak když zjistili že jsou těhotný, tak přestali, ne teda všechny, ale vetšině z nim to přestalo opravdu chutnat, takže až se povede, tak určo přestanu a budu ta nejštastnější na světe a budu na sebe hrdá, že jsem přestala :grinning:
28. kvě 2014 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 ahoj no ted jsem byla na Wc a malinkatee špinení :( takže asi bohužel,,jsem z teho dost sklamanáá,,,
28. kvě 2014 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tomstr neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.....:( tak uvidíš třeba to ještě mrcha neni
28. kvě 2014 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
noo j eto zatím jen slabé špinení,,ale podle datumu by to sedelo na mrchu kolem 30,,fakt jsme si tentokrát myslela že tam ten prcek je,,nechápu to :(,,když jsme chtela poprve mimčo tak se podařilo napoprvé,,vubec by mne nenapadlo že ted to proste bude trvat,,:( chtela bych aby se stal takový malí zazrak a zostalo to jen u teho malinkateeeho špinení :(
28. kvě 2014 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tomstr jenže je to mrcha,,,jsem sklamaná ale musím dat hlavu hore a až skončí pokračujeme ,,proste třetí mesíc se nám už musí podařit,,do třetice všechno dobré,,,
28. kvě 2014 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahoj holky, normálně v noci se mi zdálo, že se mi narodil chlapeček Patrik....v tom snu jsem si nemohla vzpomenout na to, jak jsem ho vlastně pojmenovala a byla jsem trochu smutná, že to není holčička.. zvláštní sen... jak jsem se vzbudila, tak jsem si říkala, že co to byl za sen, že kluk nebo holka, pal to čert, hlavně ať je to zdravé....mrknu do snáře, zajímalo by mě, jestli to něco znamená..
29. kvě 2014 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamuska3 Já myslím, že může proběhnout i před MS, znám některé co se jim to povedlo těsně před ms a nebo hned po, tak by to tak mohlo být :slight_smile:
@susanne88 ahoj kočko, docela to jde, jenom trošku nestíhám, teď jsme měli dva dny po sobě dámskou jízdu a dneska jsem došla domů o půl 2, tak se teď chystám uklízet, protože to u nás vypadá jak po výbuchu :slight_smile: Jinak mi konečně skončila ms, tak na to můžeme vlítnout :slight_smile: A co ty? Jak je? A kdy jdeš k dr?
@mikracek To víš že ne, mrcha už k nám nesmí :slight_smile: Včera jsem si pochovala 4 měsíčního bobíška a už mě to chytlo a brala bych mimčo hned :slight_smile:
@tomstr Tak to je mi líto, ale nevěš hlavu, vyjde to příští měsíc, možná jsme se teď na to moc upnuly, já si teď taky myslela že to vyšlo a nic, teď na to nechci vůbec myslet a ani nebudu řešit ovu, prostě nic, buď jí na sobě poznám nebo ne a budeme se snažit tak co 3 den a třeba to trefíme. U malé jsme měli v tom měsíci sex jenom jednou a ani by mě nenapadlo, že jsem těhu a byla jsem, tak teď to tak chci taky. Prostě vypnout. Dva dny pařím a v sobotu mě čekají třicetiny, tak alespoň příjdu na jiné myšlenky :slight_smile:
@teenyel Tak že by už ovulka? Tak šupky na to :slight_smile:

Vítám všechny nově příchozí a držím palečky! Prostě nám to všem musí vyjít! Nic jiného si nebudeme připouštět :slight_smile:
29. kvě 2014 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Tak to by hezký sen, tak třeba to něco znamená :slight_smile: Mi se dneska zdálo, že ségra podvedla manžela s bývalým manželem od kamarádky, ale bylo to teda jak živé, tak doufám, že nám nechystá žádné překvápko :slight_smile:
29. kvě 2014 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 někdy jsou ty sny pěkný hnus, že? Taky se mi nedávno zdálo něco hrozného, po vzbuzení jsem ještě tak čtvrt hodiny brečela, než jsem se vzpamatovala.. :frowning2: ale jindy, když má člověk krásný sen, tak si posouvá budík, aby si ho mohl nechat dozdát :slight_smile: Mě by zajímalo, jestli ten výklad snů fakt má něco do sebe, nebo to jsou jen tlachy..
29. kvě 2014 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek No to jo, někdy jsou fakt divné. Já myslím, že určitě, ale záleží co to znamená. Nedávno měla naše zaměstnankyně taky divný sen a znamenalo to, že něco příjde a v noci nám vykradli provozovnu, tak jako kdyby to tušila :slight_smile: Tak bych na to věřila, ale těžko říct, co přímo znamená, když se ti zdá o dítěti, může to znamenat i něco jiného, než že se ti narodí, to netuším, co se pod tím vykládá, nedívala si se na net?
29. kvě 2014 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 jj už jsem se mrkla, a narození chlapečka prý znamená štěstí ve všech směrech....ale mě se přímo nezdálo o narození, ale o tom, že už jsem ho prostě měla, vypadal, že už má tak měsíc-dva a že jsem v tom snu uvažovala, že jestli se nám jako druhé dítě podaří mít holčičku :slight_smile:
29. kvě 2014 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek aha, tak to je dobré znamení, tak třeba to znamená to stejné, ikdyž tam nebylo přímo narození
29. kvě 2014 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 no a před měsícem se mi zdálo, že jsem měla dvojčata :slight_smile: taky fajný sen..... no jestli toto všecko je znamení, tak už se tento cyklus zadaří a nebude to jen znamení.....SNAD :wink:
29. kvě 2014 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tomstr přesně tak, do třetice už se vám to podaří :slight_smile:
29. kvě 2014 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 ahoj no ja si taky tak myslím že možná jsem se na to moc soustředila a myslela jen na to jak už jsem tehotná,,,manžel si taky myslí že když budu v klide tak se proste podaří,,taky to asi tak udeláme tento mesíc ,,proste si budeme užívat každý druhý nebo třetí den,,a proste snád to výde,moje sestra má 2mesíční miminko a švagrová 2týdení,,takže všude kolem samee miminka a moc mi to nedelá dobře,,nemnela bych ale závidím :( a ješte horší to je o to,,že vím že se jim podařilo hned napoprvé,,a mne nééé :( jinak všechno nejlepšííí a pořadne oslav :slight_smile:
29. kvě 2014 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek já doufám,,,nebudu proste na to tak myslet ,,jak mrcha odejde,,,si proste budeme užívat,,a snažit se a to miminko tam do třetice bude,,,jen jsem byla taka zaskočená že se snažíme 2 mesíc a nic,,myslela jsem že se nam podaří hned :( žadne zrdav.problémy ,,ani ženské,,,manžel taky,,nefajčíme ,,nepijeme,,celkem športujeme,,,tak nevím kde to uvízlo :( kdzž jsem byla na prohlídce ,tak doktorka skonštatovala že se mužeme vesele snažit nevidí problééém,,tak uvidíme,,a co ty jak??
29. kvě 2014 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tomstr no já jsem slyšela, že z každého sexu v době ovulace je jen 30% pravděpodobnost, že se to podaří prý... Jinak my se snažíme už od října 2013, ale to jsem ještě nevěděla, jak na to, na jednom webu jsem si našla kalkulačku plodných dnů a snažili jsme se hlavně ty první plodné dny (což je tak 3-5 dní před ovulací - a to jsem se ještě netestovala, jestli tu ovulku fakt mám v půlce cyklu, z čehož kalkulačka vycházela). No, takže teďka už to zkusíme naplno a uvidím, jestli tam ty // najdu :slight_smile: pokud jste oba zdraví, tak se vám to už určitě povede :slight_smile:
29. kvě 2014 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 to asi jeste ne. Dnes teplota poklesla konecne aspon na 36,8 ale to je porad hodne. A i ovu test negativni. Stejne je na ni jeste brzy si myslim. Jsem 9dc.
29. kvě 2014 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel já začala testovat raději už od 9DC a ovu jsem měla 12DC - pozitivní :slight_smile:
29. kvě 2014 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co myslíte, že je lepší - v plodných dnech sexovat každý den anebo obden? Co je lepší a proč? :slight_smile: Jinak já budu začínat testovat ovulku zítra :slight_smile:
29. kvě 2014 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel Já myslím, že nemusí být ani v půlce cyklu, kámošce se podařilo hned po ms a ani tomu nevěřila, že to vyšlo, tak je to asi u každé jiné

@tomstr vím, že je to těžké, zvlášť když vidíš kolem miminka, ale zkus na to nemyslet, dva měsíce je krátká doba, my se o malou snažili půl roku a vyšlo to v době, kdy jsem to nejméně čekala. A třeba tě ty miminka nabudí. U mě otěhotněla první kolegyně v práci, pak sestřenka, vzápětí hned druhá kolegyně a pak hned já, tak nám to vyšlo pěkně :slight_smile:

@mikracek Tak teď už to prostě musí vyjít, takové krásné znamení :slight_smile:
29. kvě 2014 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
To ja se anazim pres rok a pul a stale nic :-/
29. kvě 2014 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaras26 a zkoušela jsi ovulační testy, kontryhel....atd? Prý doporučujou i ten Nosifol...což je kys.listová v kombinaci s nějakými vitaminy nebo co..
29. kvě 2014 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel zase nám to vychází hodně podobně, já jsem 11DC, ale testit budu asi až od zítřka....pak budem spolu zase čekat na mrchu (ANTIMRCHU:D) podle kalkulačky na netu mi ovulka vychází na pondělí, tak furt uvažuju, jestli dáme dva dny absťák a pak až na to vlítnem.....už mi z toho hrabe, jak to "zkombinovat", aby to vyšlo :grinning:
29. kvě 2014 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spygy ja uz taky testuji :slight_smile: minuly mesic jsem mela 14dc tak uvidime kdy prijde ted.
@zuzajda20 tak my sex meli i tak, neponechavame nic nahode :grinning:
@mikracek my si rekli ze tentokrat pred ovu zkousime obden a kdyz budou pozotivni ovu testy treba 2 dny, tak oba dny :grinning: jinak me vychazi asi na ut nebo stredu :slight_smile:
29. kvě 2014 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spygy teda kecam...15dc.
29. kvě 2014 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mikracek:tenhle mesic si zkusim kdy presne mam ovulku a listovku beru uz mesic
29. kvě 2014 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel Pěkně jste se teď připravili, tak to musí určitě vyjít :slight_smile:

@mikracek Já bych řekla, že obden stačí, pokud se má zadařit, tak se to podaří i obden :slight_smile:
29. kvě 2014 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mikracek ve snáři to neznaená nic dobrého,narodí li se to ve snu dítě,někdo z blízkých zemře,mamce se taky zdálo,že se jí narodilo miminko a ráno došel telegram,že umřela její babička :cry:
29. kvě 2014 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek