• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky květen/červen

@marselina to doufám, že ne :frowning2: já našla samé pozitivní výklady..
29. kvě 2014 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 budu doufat. Ale manzelovo zkousky ve skole vychazi na den, kdy ma byt ovu, takze si to asi maluji marne. Do skoly bude odjizdet den pred a vraci se v noci. Takze den pred ovu a ovu v haji. Mam fakt radost! Mesic v tahu.
29. kvě 2014 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel Neboj, pokud to tak má být tak to vyjde, spermijky přežívají 72 hod, tak je šance, že si na ovu počkají :slight_smile:
29. kvě 2014 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 to sice sance je, ale uz ne takova. :-/
30. kvě 2014 v 06:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel co ty víš, třeba bude ovulka o den později :slight_smile: a i kdyby ne, tak není nic ztraceno :slight_smile:
30. kvě 2014 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek hmm, snad. Se neda nic delat. Doufam ze to da a uz bude od te skoly pokoj.
30. kvě 2014 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel ja vam budu drzet palecky, aby se vam to i tak podarilo :wink:
30. kvě 2014 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek dekujeme :slight_smile: az dodela skolu,tak budu stastna. Potrebujeme resit veci ohledne baraku a nemuzeme,protoze se porad jen uci a uci. Vzal si dvoutydenni dovolenou, je u toho cele dny a ja kdyz prijdu z prace,tak ho nemuzu ani rusit. Tak uz 2.tejden po vecerech jezdim ke kamoskam a s nim nemam cas si ani popovidat. Pak kdyz prijedu,tak vetsinou spi a ze je z toho unaveny. :-/
30. kvě 2014 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel to máme trošku podobně...mému manželovi teď začala sezona v práci (dělá u soukromníka v zemědělství, takže s traktorem a se všema zemědělskýma strojema), a tak chodí domů nejdříve v 8 večer (jen když prší, tak je doma brzy), a tak je to vždy od jara do podzimu... ale on to snažení zase tak neřeší, bere to tak, že není třeba tlačit na pilu, že se to podaří v pravý čas :slight_smile: kdybych mu řekla, že si dělám ovulační testy a piju kontryhel, tak by si ťukal na čelo a řekl by mi, že to nemám zapotřebí :slight_smile: ale to jsme my ženské, no....všechno víc řešíme :slight_smile: tak jedině ho v noci vzbudit a navnadit... :slight_smile: jinak já myslím, že i po ovulaci je možné otěhotnět....prý když se to vajíčko uvolní, tak pak ještě asi den-dva "po" může být oplodněno - teda aspoň jsem to tak slyšela... Určitě se vám to zadaří! :slight_smile:
30. kvě 2014 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek spus se smiruji az s dalsim mesicem :-/
30. kvě 2014 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel vsaď se, že do čtvrt roka si tady budeme psát už jako těhulky :sunglasses:
30. kvě 2014 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek az za tak dlouho?to doufam ze driv.
30. kvě 2014 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel no to já doufám taky :wink: ale myslím, že to bude hodně brzo :slight_smile: mám na to čuch :slight_smile: ale taky mě to deprimuje, to čekání a celkově každoměsíční napínák a zklamání z mrchy......jak jsem říkala, že se snažíme od října, tak ty první 3 měsíce jsme se snažili blbě si myslím....já pořád, že chci holčičku, tak to prý je nejlepší sexovat tak 3 dny před ovulací (jsem někde četla)...no a teď je mi to úplně jedno, hlavně aby se zadařilo :slight_smile: i do dvojčat bych šla :grinning:
30. kvě 2014 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek jo,to ja taky chtela holcicku,ale ve finale je mi to vlastne jedno. At je to kluk,holka nebo obe naraz :grinning: hlavne at uz to je.
30. kvě 2014 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tomstr
@mikracek
@teenyl
@zuzajda20 ahojky....neveste hlavy tento mesic se vak povede.....uz sem to nek8mu psala pred snazenik at mut vypije kavu, at jsounspermivi rychli:slight_smile:

a, jinak u me se to ma tak.v pondeli jsem si riiala, ze se ani nejwk t3hotne necitim, no a od utery to zacalo, mrnous mi davs asi co proto:slight_smile:od utery mam celoeenni nevolnosi, nezvracim, ale cely den mi je soufl, coz je jeste horsi si myslim.nebo po zvraceni se prede ulevi.no k tomu si ani nesmi sahnout na, prsa jak boli.....a ja si myslela, ze 4ehu je nadhera....snadvty nevolnosti brzo zmizi:slight_smile:
31. kvě 2014 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
My taky, začali jsme poslední týden v květnu...tak uvidíme...a nebo ne...
31. kvě 2014 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsem 13DC a ovu test stále negativní, zítra si myslím, že už bude pozitivní :wink:
31. kvě 2014 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel jo, přesně tak, jak člověk vymýšlí, tak by se pak nemusel dočkat :grinning: jinak dneska jsem vyměnila appku Womanlog za Womanlog Pro, jsem nadšená, můžu si tam vést přehled testování, super :slight_smile: úplně mi to udělalo radost :wink:
31. kvě 2014 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@susanne88 můj kávu nepije, ale colu miluje, tam je taky kofein, tak snad to bude mít podobný účinek :wink:
31. kvě 2014 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek urco pomuzr i cola :slight_smile:
31. kvě 2014 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 ja uz taky chci nevolnosti a vetsi prsa :grinning:
@mikracek jj, je super. Ja se driv i vazila ale tenhle mesic to nejak flakam :grinning: a jinak 11dc,ovu test vcera jeste negativni a dnes jsem jeste nestihla otestovat. Za chvili jdu na to.
31. kvě 2014 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teenyel šance je vždycky, že přežijí, neboj :slight_smile:
@susanne88 Neboj, za chvíli to přejde, jenom to chvíli vydržet a bude lépe :slight_smile:
@mikracek Já jsem 12 DC a ovu zatím nepociťuji, tak snad dorazí a poznám to, protože na testy se zatím nechystám, to jsem si řekla, že asi až tak po půl roce, tak že to pak zkusím
1. čer 2014 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 ja mela vcera negativni a dnes budu testovat az vecer. Jedu se s kamoskou opalovat.
1. čer 2014 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel Jé tak to máš super, u nás je pod mrakem a vypadá to spíše na déšť než na opalování :(
1. čer 2014 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 rano se mi ulevilo a ted je tl tu zas :( nejsem vubec k pouziti:( snad to odejde driv mak ve 3.mesici :slight_smile:
1. čer 2014 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 to tady uz taky. Moc dliuho jsme se v plavkach neohraly. Tak jsme si sedly na caj a livance :grinning:
1. čer 2014 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Vypada to na pozitivni ovu test, tak holky drzte palce....jdem na tooo :grinning:
1. čer 2014 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@mikracek jé ty se máš! :slight_smile: držím všechny palce co mám! :slight_smile: snad na mě takový vykoukne zítra nebo pozítří také :slight_smile:
1. čer 2014 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teenyel dekujuu:slight_smile: taky moc drzim palecky, urcite ti do dvou dnu ovulka prijde :wink: ja uz si i vse poctive zapisuju do WomanLogu:grinning:
1. čer 2014 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek Tak doufám, že se snažíte :slight_smile: Držím palečky a myslím na tebe :slight_smile:
@teenyel Tak u nás se to nakonec odpo vybralo, ale na opalování to moc nebylo. Ty lívance závidím, už dlouho se na ně chystám a teď si mě nalákala, tak si je asi zítra uděláme :slight_smile:
@susanne88 Vydrž určitě to přejde, je to na nic, ale bude lépe :slight_smile:
1. čer 2014 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek