• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky květen/červen

@mikracek jj, to ja taky :slight_smile:
@zuzajda20 ja si je nekde dala minule a ty byly lepsi. Byly polite boruvkami,tady na tech byl boruvkovy dzem a bylo to desne sladky. Ale i tak to zahnalo chute :grinning:
2. čer 2014 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzajda20 @teenyel @susanne88 @tomstr Holky moje, tak se snažíme fakt naplno....dnes to podle ovu testu vypadá na ovulaci, no a minulý týden jsme měli trošku absťák, takže jsme se začli snažit od soboty (tulení 2x) a včera (tulení 2x)....jedeme jak draci :grinning: dneska večer to ještě pojistíme (snad i zítra) a budu to považovat za nejpoctivější snažení, co jsem zažila :grinning: říká se, že nejlepší je snažení obden, ale tak snad se ty spermie po třídenní absenci nahromadily, když jsme na to v sobotu vlítli......nebýt toho WomanLogu, tak si pamatuju leda tak kulové, ale protože si to tam poctivě zadávám, tak mám skvělý přehled úplně o všem....musí to vyjít, holky...jak ne, tak už nevím... Doufám, že tento měsíc bude zlomový a že se všechny přesuneme ze snažilek do nastávajících maminek :slight_smile: vyjde to, na to mám čuch :wink:
2. čer 2014 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mikracek to jo :slight_smile: my tento mesic zkousime obden, minuly mesic jsme zkouseli denne :grinning:
2. čer 2014 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek no teda......to se uro povede.....tak drzim pesti...uz to musi proste vyjit:slight_smile:

jinak ja si holky cekani na vas "zprijemnuji"zvracenim.jinak mi je stale cely den soufl, ald co vypiju jde ven...tak mi mamina poradila cucat led....tak se mi v mrazyku kostky uz pripravuji:slight_smile:
2. čer 2014 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 jej, bobku, snad ty nevolnosti brzy opadnou....a chodíš do práce, nebo máš nemocenskou? Já si v takových stavech nedovedu představit fungovat v práci...asi bych to nedala :slight_smile: jinak na ty nevolnosti jsou prý dobré zázvorové lízátka - dají se koupit v lékárně - anebo zázvor celkově :slight_smile:
@teenyel jak se to nepodaří, tak mě už asi něco jebne :grinning: my jsme taky chtěli obden, ale přes týden nebyl moc čas, tak jsme "řádili" celý víkend :grinning: a teď už to necháme přírodě.... dneska jsem našla takovou srandovní hlášku...komu není shůry dáno, ať si vezme zezdola :grinning:
Holky, dneska má manžel narozky, a já pro něho pořád ještě nemám dárek.....už jsem si vzala půl dne dovču na to, a už se vidím, jak budu stihačkovat po obchodech :slight_smile:))
2. čer 2014 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek to je dobra hlaska :grinning:
2. čer 2014 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky tak presne jak minuly cyklus. 13dc a pozitivni ovu testik :slight_smile: pocitam ze jeste zitra bude pozitivni a prelom uterka a stredy ovulka :slight_smile: hura.
2. čer 2014 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teenyel no vidíš, taky ses dočkala :slight_smile: tak šup šup na snaženíčko :slight_smile: červnová mrcha už prostě nepřijde, nemá šanci proti našemu antimrchovskému sdružení :grinning:
2. čer 2014 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem si dnes zkoušela TT a bohužel negativní :frowning2: jsem dnes 9DPO a mrška by měla dorazit v neděli nebo pondělí, už testovat nbudu, akorát bych byla opět zklamaná :frowning2: takže červenc snad bude náš a zadaří se až mrška odejde.
2. čer 2014 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek my se snazili vcera,tak zase dalsi snazeni zitra :grinning: at to mame pekne obden :grinning:
2. čer 2014 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek.....no jsem chudak....si rikam, ze mi to vytouzene dite dava opravdu zabrat:wink: do prace nechoodim, podnikam takze pracuji z domova.....neumim si predstavit, ze bych nekam v tomhle stavu dochazela.....ani nevim jak se dostanu na gyndu:frowning2:.....:grinning:o tom zazvoru jsem uz slysela, ale nevim jestli ty lizatka maji i u nas....jinak od rana beru homeopatika, pritel dobehl do lekarny, tak snad to zabere
2. čer 2014 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek vse nejlepsiiii manzelovi k narozeninam, hlavne aby se vam brzo-tento mesic zadarilo:slight_smile:darrk si vybrala?
2. čer 2014 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 jj darecek uz mam, koupila jsem mu sportovni obleceni, penezenku a merci :slight_smile:
@teenyel ja myslim, ze tentokrate to vam i nam vyjde :slight_smile: akorat ja mam dneska zase pozitivni ovu test, to je divne...takze ovulka bude asi az zitra...uvidim, testnu zas:slight_smile:
2. čer 2014 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@spygy na testik je myslim jeste brzo, nekomu sice ukaze carku driv, ale nekomu treba az tyden po vynechani mrchy :slight_smile:
2. čer 2014 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek ja mela minuly mesic taky dva dny po sobe pozitivni a ovu vyznacenou den potom :wink: ovu test ukazuje 12-48 hodin pred,tak je to klidne mozne :slight_smile:
2. čer 2014 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel a neni to 24-48 hodin? no, musim testnout znovu zitra...a dnes i zitra se pokusim muze znasilnit :grinning: :grinning: vcera se me ptal jak funguje cyklus, ze pry jestli existujou plodne a neplodne dny nebo jak to vlastne je...asi mu dam skoleni :wink: :grinning:
2. čer 2014 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme se cely kveten snazili a ta mrska dnes rano dorazila i kdyz slabsi nez obvykle ale stejne :-/ tak cerven se budem snazit jeste vic :slight_smile: musi to vyjit
2. čer 2014 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek
@teenyel ahojte,,no mi taky včera končila MS a ted budeme se snažit obden,,minulí mesíc da se říct že dene,,a ted skusime každý druhý den,,a proste tento mesíc to už musí vyjííít :slight_smile:
2. čer 2014 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek jasneee tento mesíc nám to všem už musí vyjíít :slight_smile: mrcha o duum dáááál :slight_smile:
2. čer 2014 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek ten muj je proskolen hned od zacatku a spolupracuje :slight_smile:
@tomstr to mame stejne. My zkouseli minule taky denne a ted obden.
2. čer 2014 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek @teenyel holky, vidím, že jste poctivě připravené, to já to tento cyklus pěkně šidím, ale vám držím palečky, a věřím, že to teď vyjde :slight_smile:
@hania2401 neboj, určitě to vyjde, červen bude na to ideální :slight_smile:
@spygy Neboj, třeba už mrcha nedorazí, počkej do neděle a uvidíš :slight_smile:
2. čer 2014 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 snad. Ale to cekani bude zase hrozny. Ty dva tydny po ovu jsou nejdelsi :grinning:
3. čer 2014 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já jsem včera dostala MS..ÁLE ! nic si z toho nedělám a těším se na další snaženíčko. Jsem 2 DC a cítím, že to teď vyjde ! :slight_smile:
3. čer 2014 v 08:46  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2017 (21. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel No tak já jsem dnes 14 DC a opět mě začíná dost bolet břicho a slabě krvácím, už se mi to stalo minulý cyklus, tak doufám, že je to jenom ovulační krvácení a nic horšího :( Jj to máš pravdu, ty 2 dny týdny jsou nejdelší :slight_smile:
@miavit Tak to je mi líto, ale je to teprve první ms, tak alespoň víš, že ti pěkně přišla a že vše klape a teď to vyjde :slight_smile:
3. čer 2014 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem byla včera u dr. a všechno mám v pořádku což jsem ráda byla jsem po dětech na plastice hráze. Nyní se prý nemám stresovat ani TT a užívat si snažení :D jenže to se mu řeknu když MS mám mít za 14 dní a jsem zvědavá jak ti moji raraši :slight_smile:) Tak všem přeji jinak krásné snažení a držím palečky :wink:
3. čer 2014 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzajda20 ja jsem taky 14dc :slight_smile: a minuly cyklus jsem taky trochu zaspinila a ted zatim nic. Ale to bude tim, ze ovu by mela byt dnes v noci nebo zitra.
3. čer 2014 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel No mě to právě dneska docela rozhodilo, řekla bych, že spíše nebude něco ok, tak asi po skončení cyklu naklušu raději hned k dr., ať vím, že je vše ok
3. čer 2014 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 jestli to neni jako cervena krev tak by to melo byt OK :wink: a jestli je to jen chvili a ne buhvi kolik dni v kuse. :wink:
3. čer 2014 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prosím Vás je tam ten dušík nebo ho vidím jen já a pokud ano je to ovulka děkuji moc :slight_smile:
3. čer 2014 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Držím pěsti :slight_smile:
3. čer 2014 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek