• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky květen/červen

@mamkajitty něco hodně, ale opravdu hodně slabého tam vidím i já :slight_smile: ...ale to může být i odlesk při focení... kolikátý DPO máš?
3. čer 2014 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel no právě že ráno byla červená a pak už moc ne, tak nevím, co to je :(
@mamkajitty Já tam něco vidím
3. čer 2014 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jsem dnes 15DC tak nevím zkouším poprvé
3. čer 2014 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj snazilky podle ovulacniho kalendare ma od 1 az do 6 plodne dny skousime to obden takze prvniho a dnes a mam dotaz od toho prvniho jsem mela bazalku 37.0 a dnes mam 37.1 myslite ze by???
3. čer 2014 ve 14:50  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, občas sem nakouknu :slight_smile:

@mamkajitty ovulačni test negativní, zkoušej dál, druhá čarka musí být stejná nebo tmavší než kontrolní.

@mamuska3 1.6.jsi měla 37? Měříš od začátku cyklu? Každá máme jiné teploty, ale to vypadá že ovu již dřív proběhla. Kolikaty jsi dc?
3. čer 2014 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@takarazestinusakur dekuji mooc:slight_smile: tobe taky drzim pesticky :slight_smile:
3. čer 2014 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamkajitty ja jsem ale debil, myslela jsem, ze to je tehu test :grinning: jinak ovu test je pozitivni pouze tehdy, kdyz je testovaci carka stejne silna nebo vyraznejsi nez kontrolni :slight_smile:
3. čer 2014 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamuska3 koukni ke me na graf,taky jsem mela na zacatku takhle vysoke teploty :wink:
@zuzajda20 tak to si radeji dojdi k doktorovi, cervena tect nema.
A jinak holky dnes pro jistotu ovu test delany hned rano a ted a oba pozitivni,takze ovu teprve bude :slight_smile: dnes se zeme vecer zachveje :grinning:
3. čer 2014 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teenyel no asi budu muset, je to divné :(
3. čer 2014 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 i kdyby to nic nebylo tak si aspon budes jista.
3. čer 2014 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 ano mela jsem 37 a DC mam 14 dni a menstruace byla 19.5
3. čer 2014 v 18:39  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamuska3 tak 37 je dost vysoké, já bych řekla že ovulace byla ještě dřív, kdoví.
3. čer 2014 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Pracujeme na tom, ale vzhledem k tomu, že mám nepravidelný cyklus, tak výpočet ovu, bude dost nejistý. Takže se tak nějak "snažíme" a snad se zadaří. Na poprvé se nám zadařilo ani jsme nevěděli jak (sice to bylo rychle nabyl a rychle pozbyl), ale teď na podruhé mám pocit, že si na mimčo opravdu počkáme... :zipper_mouth:
3. čer 2014 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@takarazestinusakur tak zkus ty ovulační testy, když budeš vědět, kdy ovuluješ, tak tomu můžeš jít i tak trošku naproti :wink:
4. čer 2014 v 05:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dnes uz mam 37.5 kazdym dnem stoupa a podle ovulacniho kalendare mela byt ovulka 1 az 3 nejsilnejsi a toho prvniho jsme s manzelem meli sex tak co myslite
4. čer 2014 v 08:12  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek já bych ráda, ale v Japonsku narazit na ovu testy je něco jako narazit na bílého slona...zatím jsem je nenašla a přes amazon nenakupuji...takže v tomhle ohledu mám smolíka :slight_smile:
4. čer 2014 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel tak už jsem na to asi přišla, ovu se nekoná, ale spíše bych řekla, že jsem 2DC a dorazila znovu ms. Já ji víc jak půl roku neměla a potom co se objevila, tak byla taková divná, slabá, nic moc a dneska bych řekla, že mám pořádnou ms. Já brala předtím antikoncepci v injekcích a hned ráno jsem si o tom četla a některé holky měly i ms 3x za měsíc, tak bych řekla, že to bude i můj problém :(
4. čer 2014 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@takarazestinusakur ty jo...tak to je divné, já myslela, že jsme oproti Japonsku sto let za opicema :slight_smile: a nemůže ti je poslat někdo z Čech třeba poštou? Anebo zkuste snažení obden, prý je to nejlepší ;)
4. čer 2014 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 tak to jo, tak uvidis jak to bude pokracovat dal :wink:
4. čer 2014 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 Tak dnes ovu test uplně prázdný pouze 1 čárka asi jsme to přešvihly no nic budem zkoušet dál a necháme to osudu :slight_smile:) třeba na sebe nenechá dlouho čekat jak ti naši bobánci dva předtím :slight_smile:
4. čer 2014 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek No na těhu si musím počkat :slight_smile:) ješte 14 dní pokud to vydržím :D
4. čer 2014 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamkajitty tak to máme plus minus stejně....já očekávám (neočekávám) mrchu 16.6.....kéž by nepřišla...byl by to hezký dárek na moje narozeniny, které mám o 10 dní později :slight_smile:
4. čer 2014 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek To máme úplně stejně též ji mám mít 16.6 .)) ale doufám že nedojde potvůrka a budem se kulatit :D jj to by byl krásný dáreček držím palečky
4. čer 2014 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teenyel No spíše jak jsem tak dneska začala hledat na netu, tak se toho docela bojím, ani mě to nenapadlo, se dívat na to, co by mohly ty injekce napáchat :( a prostě jsem si říkala, tak cca půl roku bez MS bude asi normální a pak normálně dojde a ono nic. Tak jsem dneska udělala nálet na lékarnu a koupila si inofolic nebo tak nějak a ještě asi zkusím gynex, mělo by to být na úpravu cyklu a podporu ovulky, tak snad to pomůže
4. čer 2014 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 snad ano, davej prubezne vedet, zda to zabira. :-/
5. čer 2014 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel Neboj, budu, pořád jsem snažilka, ikdyž to teď asi nemá moc smysl, ale snad to vše zabere :slight_smile:
5. čer 2014 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidávám se :wink:
5. čer 2014 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzajda20 snad jo, ja jsem ted 2DPO. A zase to cekani...14 dni, to je doba...
6. čer 2014 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 Zuzi zkus i ten kontryhel :slight_smile:
6. čer 2014 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Ten už piju asi od vánoc a je fakt, že bych řekla, že po něm se mi ta ms začala objevovat, což je docela úspěch, tak ho občas piju i 2x denně, tak snad pomůže :slight_smile:

@teenyel Neboj teď bude hezky, tak to bude rychleji utíkat. Užívej sluníčka a nemysli na to
6. čer 2014 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek