• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky květen/červen

@rockerka Vítám tě :slight_smile:
6. čer 2014 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzajda20 jj, jinak ja piju pravidelne 2 denne :slight_smile:
6. čer 2014 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel Já tam právě četla jenom jednou denně, tak jsem to nechtěla moc přehánět, ale asi taky začnu :slight_smile:
6. čer 2014 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Naopak Japonsko je v některých směrech jako za krále klacka...Za celé těhotenství ti udělají dva krevní testy a při každé prohlídce ultrazvuk..Toť vše! Pokud chceš nadstandart jako třeba plodovka či epidurál, tak platíš jako mourovatá...Chce se mi říct, zlaté Čechy. :wink: O posílání z Čech jsem neuvažovala, při kontrole na letišti se na mě mladý kluk, který mi kontroloval kufr, zda nevezu drogy, obrátil z otázkou "co to je?" držíc krabičku od tampónů. Ještě by to nějaký jiný neznalý chlapec, vyhodnotil jako bůhví co :grinning:
6. čer 2014 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 u me na krabicce s cajem psali 2 :slight_smile:
6. čer 2014 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak dnes bud 3 nebo 4 dpo. WomanLog ukazuje 4, ovu testy ukazuji 4 a fertilityfriend ukazuje 3. Tak teda nevim. A jinak dnes mirny pokles, tak snad to zitra zase vyleti.
8. čer 2014 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky holky,ja dnes 5DPO...jak se mate? ja mam dneska nejakou depku:frowning2:
8. čer 2014 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek čauky a copak tě postihlo? Venku tak krásně a ty depku? Užívej sluníčka :slight_smile: Já jsem asi 3DC nebo po ovulce nebo ani nevím, ale řekla jsem si, že to prostě nesmím řešit :slight_smile: Tak jsme včera spaly s malou ve stanu, dneska vyjely ke švagrovi na kole a až se vyspí, tak se chystáme do bazénu a pak na vaječinu k tetě :slight_smile:
8. čer 2014 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teenyel Tak tomu vůbec nerozumím :slight_smile:jenom tomu 3 nebo 4 dpo a jinak se ztrácím :slight_smile:
8. čer 2014 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 no jedna aplikace detekuje ze ovu byla o den pozdeji, nez ovulacni testy a druha aplikace. Tak nevim.
8. čer 2014 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel a kde sis prosím nějakou aplikaci stáhla? je to v češtině?
8. čer 2014 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 ja ti ani nevim, mam dneska nejakou extremne precitlivelou naladu, az jsem z toho spatna...ale to prejde...jinak tu aplikaci WomanLog, co ma @teenyel , muzu jen doporucit, mam ji taky:slight_smile: pokud mas chytry telefon, stahnes si ji pres google play :slight_smile:
8. čer 2014 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek aha, tak to si nestáhnu, nějak nefandím těm chytrým telefonům a můj starý to nezvládne :slight_smile: To je mi líto, ale to přejde a bude lépe, to znám, taky mě to občas chytne
8. čer 2014 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj mam dotaz jsem 8DPO boli me prsa a bazalku od te doby mam 37.4 nic jineho test jsem si ja nedockavec delala a nic asi brzy co myslite ze muzu byt tehu?mam za sebou dva potraty pauzu jsme dodrzeli dekuji za odpovedi
9. čer 2014 v 09:19  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidávám se k Vám, ve čtvrtek jsem měla začít brát další kolekci anti ... a nic takže jsem tu. Jsem v klasických "nových snažilkách" zapadám spíš sem. Je tu nějaká z okolí hradce králové?
9. čer 2014 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tomstr ja taky četla něco podobnýho a moje gynekoložka mě varovala že ho teď už nemám pít když chci co nejdřív otěhotnět. Že prý je dobrý na upravení MS a na bolesti ale těsně před snažením nebo při něm je spíš na škodu. To samé mi o týden později potvrdili v bylince. Tak nevím ale riskovat to nebudu.
9. čer 2014 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cukrik123 @mamuska3 vítám vás a držím palce, ať se brzo podaří :slight_smile:
@cukrik123 A co myslíš? Ten kotryhelový čaj? Já ho pila u prvního těhu až do poslední ovulace než jsem otěhotněla a měla jsem ms krásně co 24 dní, tak nevím, ale myslím, že tak na škodu nebyl :slight_smile:
10. čer 2014 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamuska3 ahoj, že by to bylo těhu? :slight_smile: 8 DPO je fakt brzo na test, málokomu tak brzy ukáže.... ale myslím, že je to na dobré cestě :wink:
10. čer 2014 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak dneska jsem 7 DPO, říkám si, že počkám až do dne očekávané MS (příští pondělí), že dřív nebudu testovat, tak doufám, že to vydržím, necháme tomu volný průběh :slight_smile: bude z vás některá testovat dříve? :slight_smile:
10. čer 2014 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak co holky jak to vypadá ?? nějaká těhulka ?? Já musim počkat do toho pondělí ale je to síla :D
10. čer 2014 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@takarazestinusakur třeba si myslel, že to jsou nějaké novodobé náboje do pistole :grinning: oni tam neznají tampony? Nebo to byl jen nějaký neznalec? :grinning:
10. čer 2014 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek tak to jsi me potesila dnes rano zase 37,4 a picha me podbrisku a poboliva prsa furt boli a kdy jsi asi myslis ze test by mohl neco ukazat?dekuji
10. čer 2014 v 08:49  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Já si jen říkala, kluk kolem 25 a nezná tampóny?! Tak sem mu chabou Japonštinou začala vysvětlovat, k čemu to je a podle toho, že začal rudnout, jsem si byla jasná, že chlapec porozuměl. Za chvilku přicupitala holčina, která se koukla na něj a na krabičku tampónu a prostě mu ji vzala z ruky a kufr mi zabalila bez dalšího vyptávání. :grinning:
@mamkajitty u nás zatím nic :cry: ale pořád doufám :slight_smile:
10. čer 2014 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamuska3 no podle toho, co tady píšeš, jsou to pravděpodobně příznaky těhotenství (teda pokud tě nebolí prsa běžně před MS)....no, test zkusit můžeš, třeba ti ukáže ducha, ale možná máš ještě hladinu HCG strašně nízkou a budeš mít test bílý.....já bych asi počkala ještě dva dny, ikdyž vím, že je to těžké radit a že se to hrozně vleče...
@mamkajitty u mě je ještě na testování brzo, musím vydržet do pondělka a pak se uvidí.....doufám, že to vyjde....po 9 měsících snažení (ale tento měsíc bylo snažení fakt poctivé) :slight_smile:
10. čer 2014 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@takarazestinusakur Tak držím moc palečky aby to vyšlo :slight_smile:)
10. čer 2014 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Páni to už se snažíte dlouho ... taky čekám do pondělí ale stejně se testuju co druhý den :D
10. čer 2014 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamkajitty Trošku se bojím, už druhý den mě píchá na levé straně v podbřišku, tak mám strach, co z toho bude (mimoděložní, cysta?!) Nemyslím si, že nám to vyšlo, takže mám strach. :frowning2:
10. čer 2014 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamkajitty no my se ty první dva-tři měsíce snažili špatně.....myslela jsem, že mám ovulaci v půlce cyklu a nebylo tomu tak...byla později :slight_smile: a to už jsme to většinou "flákali" :slight_smile:))) při každé mrše jsem sice zklamaná, ale už dokážu myslet i na jiné věci a odprostit se od toho a trošku vypnout....ale když se blíží ten den, tak vždycky začnu být nervózní, jestli se zadařilo....a když mrcha přijde, tak ten první den nadávám na celý svět a s nikým se nebavím :grinning:
10. čer 2014 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 ano kontryhelový čaj, věřím že bylo vše ok jen předávám informaci co jsem obdržela rozhodně nechci strašit nebo vymlouvat někomu aby ho užíval. :slight_smile: taky mě to dost zarazilo protože fóra jsou plná doporučení na něj.
10. čer 2014 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cukrik123 tak snad s tím nic nezkazím, ale je fakt, že je toho všude napsáno plno a každý ho užívá jinak :slight_smile:
10. čer 2014 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek