• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky květen/červen

@takarazestinusakur Budu na Vás myslet aby to bylo vše v pořádku a aby bylo miminko a hlavně bylo v pořádku. Zkuste si spočnout udělat si relax a přijít na jiné myšlenky
10. čer 2014 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Tak třeba to pujde asi to chce fakt hodit myšlenky jinak i když vím že je to těžké sama. Známá též otěhotněla až ted po roce tak nevzdávat :slight_smile: já právě jsem zvědavá na sebe jelikož u syna jsem otěhotněla hned ten první měsíc a u dcerky hned na druhý tak jsem zvědavá jak to půjde rychle ted ale říkám to čekání je na mrtvici určitě t pujde :slight_smile:
10. čer 2014 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek prave ze pred MS me prsa vubec neboli a nevis jak dlouho se ma udrzet bazalka aby to znacilo tehu?
10. čer 2014 v 11:27  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ješte se zeptám prosím :slight_smile: MS mám tedy dostat v pondělí testy zatím negat. ale mám pocit nalitých prsou , tlak v podbříšku o jídle ani nemluvim pořád bych jen dlabala jsem unavená a ješte k tomu mám takový čirý povlak na kalhotkách jaké je možnost že bych byla těhotná ?? děkuji :slight_smile:)
10. čer 2014 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamuska3 no já přesně nevím, jak to je, protože bazálku vůbec neměřím, ale mrkni tady, někdo už to tu řešil: http://www.modrykonik.cz/forum/jsem-tehotna/jaka-by-mela-byt-bazalni-teplota-mam-pres-37/
10. čer 2014 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamkajitty Děkuju, tobě taky držím pěsti. čekám MS 18-19., ale mám nepravidelný cyklus, takže bůhví, co z toho bude :slight_smile: Držím ti pěsti. :slight_smile:
10. čer 2014 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mamkajitty ahoj,,,no možný to je ,,jen nevím či to nejsou příznaky před MS,,,ja to tak mnela minulí mesíc,,,a nakonec se mrcha dostavila a podle všeho jsem si to proste nejak vsugerovala.ted se snažíme 3 mesíc a jsem zvedava :slight_smile:a taky jsem z teho na mrtvici,,u syna se nám podařilo hned prvný mesíc napoprvé,,a ted čekáme,,ja jen doufám že proste ten 3 mesíc to klapne:slight_smile: nejak to nehrotím beru listovku,,a tento mesíc zvedám nohy doporučil ašvagrová tak uvidíííííme :slight_smile: hezký den
11. čer 2014 v 06:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, dnes jsem strašně unavená, sedím v práci jako vždy u PC a normálně mhouřím oči, semtam se mi zavřou :grinning: to musí být pohled na mě :grinning: :grinning: jak se dnes máte?
@susanne88 Zuzi jak ti je? už jsou ty nevolnosti snesitelnější?
11. čer 2014 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek ahoj tak jsem zkousela test dnes a zatim nic je to 10 DPO prsa me furt boli tak nevim jestli neni furt brzo bazalka furt vysoka a bily vytok tak jsem z toho na nervy prijde MS nebo ne,ale jinak ti preju pekny den a ta unava to je i tim teplem
11. čer 2014 v 11:14  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek ahojky...jj už žiju zse konečně...přešlo to, te´d mi je občs lehce zle z těch veder, le je to ok...:slight_smile: už jsem objednaná na gyndu...:slight_smile: konečně jsem si vybrala komu se tu v Německu svěřím...a můj ''vyvolený'' má dovolenou do konce měsíce...tak jdu k někomu jinému na zástup, ale až 25.06....:D nenapadlo mě, že bude tk dlouhá čekačka...ale sestra byla příjemná...:slight_smile:
11. čer 2014 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mamuska3 bílý výtok taky může být znamení těhotenství :wink:
11. čer 2014 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek tak jsme si jak blbec opet delala test a vidim tam opravdu minimalniho ale minimalniho dusika tak ted nevim co si mam myslet zkusim to zase rano mozna zesili jinak dekuji
11. čer 2014 v 16:51  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mamuska3 tak jestli vidis dusika tak to je jasneeee, jsi tehulka :slight_smile: hod sem fotku testiku :wink:
11. čer 2014 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mikracek bílý nebo čirý??To by mohly být spíš plodné dny,ne??? :slight_smile:
12. čer 2014 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marselina no husty bily vytok pry byva znamkou tehotenstvi:slight_smile:
12. čer 2014 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek V tom případě jsem už několik měsíců těhotná a jaksi mi nic neroste :grinning: Hustý bílý výtok je u mně asi normální fyziologický stav, čili já těhotenství poznám jen tak, že to prostě nedostanu :slight_smile:
13. čer 2014 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enalga jj já vím, taky ho někdy mívám, ale prý ho hodně těhulek má v časném stádiu těhu :slight_smile:
13. čer 2014 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky přidám se též jsem začala mít bílý výtok a druhý den je mi zle .... nevím jestli z nervu že se to už blíží no stejne se budu zítra zas testovat ..
13. čer 2014 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tento výtok mívám také,ale co jsem se dočetla,tak jsou to plodné dny.
14. čer 2014 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, co používáte ovu testy, jak fungují? Já se rozhodla, že zjistím, jestli mám vůbec ovulku a ve čtvrtek mě bolelo břicho jako na ms, ale ta nepřišla, tak jsem zkusila ovu test a ten byl bílý, dneska znovu a je na něm slabý duch, znamená to, že se ovulka blíží a nebo když je to neplatný test, tak ovulka nemusí být? díky moc
14. čer 2014 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 ahoj Zuzi, ovu testy fungují stejně jako těhu, ale s tím rozdílem, že ovu je lepší testovat odpoledne....jinak ovu test je pozitivní pouze tehdy, kdy testovací čárka je stejně silná nebo silnější než ta kontrolní :slight_smile: držím palečky.....jinak ovulace přichází 24-48 hodin po pozitivním ovulačním testu... Ale třeba já mívám ovu test pozitivní 2 dny po sobě, tak se počítá 24-48 h po posledním pozitivním ovu testu.... To, že tam vidíš slabou čárku už teď, může značit, že ovu se blíží, ale nemusí.. Vydrž :slight_smile:
Jinak já mám dnes 12DPO, snad se ta mrcha zítra nedostaví :slight_smile: testovat budu asi fakt až zítra, ať to nehrotím :slight_smile:
15. čer 2014 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamkajitty ahoj, jak dopadlo testování? :slight_smile:
@teenyel, ty máš taky teď nějak 11DPO, že? Kdy budeš testovat? :slight_smile:
15. čer 2014 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek dneska 10 dpo, vcera jsem vyzkousela z hecu a nic. Byly jsme s kamoskou pit a to vam povim. Tak akcni noc jsem uz dlouho nezazila :grinning: odvolavat kolem 5 rano policii aby nejezdili kvuli kamaradce co si to s nekym rozdavala v chatce...to bylo fakt dobry :grinning:
15. čer 2014 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
mikracek pořád nic čekám do zítřka mám dostat MS tak uvidíme :slight_smile:)
15. čer 2014 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek moc děkuji a testuje se ovu každý den nebo stačí třeba co druhý? Mám jenom 6 testů, tak je šetřím :slight_smile: Zítra budu držet palečky a těšit se na dobrou zprávičku :slight_smile:

@teenyel tak to jste měli akční večer :slight_smile:
15. čer 2014 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky je tam ?? Já ho tam vidím dušíka :slight_smile:)
15. čer 2014 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
i když na té fotce to ješte moc vidět nejde ms mám mít zítra ráno tak zkusíme znovu
15. čer 2014 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel tak to musel být hodně akční večer :grinning: :grinning: já měla poklidný víkend, akorát dnes jsme s kámoškou šly na hory a valily jsme ve velkém tempu, měla jsem radost, jakou ještě mám kondici :slight_smile:
@zuzajda20 testovat musíš každý den, abys náhodou tu ovulku neprošvihla...pokud máš 28 denní cyklus, tak začni třeba 12DC.. :slight_smile: většinou je ovulka v polovině cyklu, ale já ji mám o 2 dny později, a někdo i o více dní později, někdo dokonce hned po ms nebo při ms... Moc děkuju, zítra se hned ozvu, ráno budu testovat hned :slight_smile: minulý cyklus už jsem den před ms slabě špinila a myslím, že mě trošku i pobolíval podbřišek...a teď nic....no jsem napjatá jak kšandy..
@mamkajitty tak to budem zítra testovat spolu :slight_smile:
15. čer 2014 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamkajitty tež tam něco hodně slaboulinkého vidím....nemáš ostřejší foto, ať se můžem zaměřit? :slight_smile: kolikátý máš DPO?
15. čer 2014 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek mužu zkusit vyfotit ještě :slight_smile: jj ráno ješte jednou zkusíme páni že by to vyšlo hned na první pokus :slight_smile:)
15. čer 2014 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek