Snažilky květen/červen

Holky,kdo se bude snažit ????? 😉
mamkajitty
10. čer 2014
@takarazestinusakur Budu na Vás myslet aby to bylo vše v pořádku a aby bylo miminko a hlavně bylo v pořádku. Zkuste si spočnout udělat si relax a přijít na jiné myšlenky
mamkajitty
10. čer 2014
@mikracek Tak třeba to pujde asi to chce fakt hodit myšlenky jinak i když vím že je to těžké sama. Známá též otěhotněla až ted po roce tak nevzdávat 🙂 já právě jsem zvědavá na sebe jelikož u syna jsem otěhotněla hned ten první měsíc a u dcerky hned na druhý tak jsem zvědavá jak to půjde rychle ted ale říkám to čekání je na mrtvici určitě t pujde 🙂
mamuska3
10. čer 2014
@mikracek prave ze pred MS me prsa vubec neboli a nevis jak dlouho se ma udrzet bazalka aby to znacilo tehu?
mamkajitty
10. čer 2014
Holky ješte se zeptám prosím 🙂 MS mám tedy dostat v pondělí testy zatím negat. ale mám pocit nalitých prsou , tlak v podbříšku o jídle ani nemluvim pořád bych jen dlabala jsem unavená a ješte k tomu mám takový čirý povlak na kalhotkách jaké je možnost že bych byla těhotná ?? děkuji 🙂)
mikracek
10. čer 2014
@mamuska3 no já přesně nevím, jak to je, protože bazálku vůbec neměřím, ale mrkni tady, někdo už to tu řešil: http://www.modrykonik.cz/forum/jsem-tehotna/jak...
takarazestinusakur
10. čer 2014
@mamkajitty Děkuju, tobě taky držím pěsti. čekám MS 18-19., ale mám nepravidelný cyklus, takže bůhví, co z toho bude 🙂 Držím ti pěsti. 🙂
tomstr
11. čer 2014
@mamkajitty ahoj,,,no možný to je ,,jen nevím či to nejsou příznaky před MS,,,ja to tak mnela minulí mesíc,,,a nakonec se mrcha dostavila a podle všeho jsem si to proste nejak vsugerovala.ted se snažíme 3 mesíc a jsem zvedava 🙂a taky jsem z teho na mrtvici,,u syna se nám podařilo hned prvný mesíc napoprvé,,a ted čekáme,,ja jen doufám že proste ten 3 mesíc to klapne🙂 nejak to nehrotím beru listovku,,a tento mesíc zvedám nohy doporučil ašvagrová tak uvidíííííme 🙂 hezký den
mikracek
11. čer 2014
Ahoj holky, dnes jsem strašně unavená, sedím v práci jako vždy u PC a normálně mhouřím oči, semtam se mi zavřou 😃 to musí být pohled na mě 😃 😃 jak se dnes máte?
@susanne88 Zuzi jak ti je? už jsou ty nevolnosti snesitelnější?
mamuska3
11. čer 2014
@mikracek ahoj tak jsem zkousela test dnes a zatim nic je to 10 DPO prsa me furt boli tak nevim jestli neni furt brzo bazalka furt vysoka a bily vytok tak jsem z toho na nervy prijde MS nebo ne,ale jinak ti preju pekny den a ta unava to je i tim teplem
susanne88
11. čer 2014
@mikracek ahojky...jj už žiju zse konečně...přešlo to, te´d mi je občs lehce zle z těch veder, le je to ok...🙂 už jsem objednaná na gyndu...🙂 konečně jsem si vybrala komu se tu v Německu svěřím...a můj ''vyvolený'' má dovolenou do konce měsíce...tak jdu k někomu jinému na zástup, ale až 25.06....😃 nenapadlo mě, že bude tk dlouhá čekačka...ale sestra byla příjemná...🙂
mikracek
11. čer 2014
@mamuska3 bílý výtok taky může být znamení těhotenství 😉
mamuska3
11. čer 2014
@mikracek tak jsme si jak blbec opet delala test a vidim tam opravdu minimalniho ale minimalniho dusika tak ted nevim co si mam myslet zkusim to zase rano mozna zesili jinak dekuji
mikracek
11. čer 2014
@mamuska3 tak jestli vidis dusika tak to je jasneeee, jsi tehulka 🙂 hod sem fotku testiku 😉
marselinaautor
12. čer 2014
@mikracek bílý nebo čirý??To by mohly být spíš plodné dny,ne??? 🙂
mikracek
12. čer 2014
@marselina no husty bily vytok pry byva znamkou tehotenstvi🙂
enalga
13. čer 2014
@mikracek V tom případě jsem už několik měsíců těhotná a jaksi mi nic neroste 😃 Hustý bílý výtok je u mně asi normální fyziologický stav, čili já těhotenství poznám jen tak, že to prostě nedostanu 🙂
mikracek
13. čer 2014
@enalga jj já vím, taky ho někdy mívám, ale prý ho hodně těhulek má v časném stádiu těhu 🙂
mamkajitty
13. čer 2014
Holky přidám se též jsem začala mít bílý výtok a druhý den je mi zle .... nevím jestli z nervu že se to už blíží no stejne se budu zítra zas testovat ..
marselinaautor
14. čer 2014
tento výtok mívám také,ale co jsem se dočetla,tak jsou to plodné dny.
zuzajda20
14. čer 2014
holky, co používáte ovu testy, jak fungují? Já se rozhodla, že zjistím, jestli mám vůbec ovulku a ve čtvrtek mě bolelo břicho jako na ms, ale ta nepřišla, tak jsem zkusila ovu test a ten byl bílý, dneska znovu a je na něm slabý duch, znamená to, že se ovulka blíží a nebo když je to neplatný test, tak ovulka nemusí být? díky moc
mikracek
15. čer 2014
@zuzajda20 ahoj Zuzi, ovu testy fungují stejně jako těhu, ale s tím rozdílem, že ovu je lepší testovat odpoledne....jinak ovu test je pozitivní pouze tehdy, kdy testovací čárka je stejně silná nebo silnější než ta kontrolní 🙂 držím palečky.....jinak ovulace přichází 24-48 hodin po pozitivním ovulačním testu... Ale třeba já mívám ovu test pozitivní 2 dny po sobě, tak se počítá 24-48 h po posledním pozitivním ovu testu.... To, že tam vidíš slabou čárku už teď, může značit, že ovu se blíží, ale nemusí.. Vydrž 🙂
Jinak já mám dnes 12DPO, snad se ta mrcha zítra nedostaví 🙂 testovat budu asi fakt až zítra, ať to nehrotím 🙂
mikracek
15. čer 2014
@mamkajitty ahoj, jak dopadlo testování? 🙂
@teenyel, ty máš taky teď nějak 11DPO, že? Kdy budeš testovat? 🙂
teenyel
15. čer 2014
@mikracek dneska 10 dpo, vcera jsem vyzkousela z hecu a nic. Byly jsme s kamoskou pit a to vam povim. Tak akcni noc jsem uz dlouho nezazila 😃 odvolavat kolem 5 rano policii aby nejezdili kvuli kamaradce co si to s nekym rozdavala v chatce...to bylo fakt dobry 😃
mamkajitty
15. čer 2014
mikracek pořád nic čekám do zítřka mám dostat MS tak uvidíme 🙂)
zuzajda20
15. čer 2014
@mikracek moc děkuji a testuje se ovu každý den nebo stačí třeba co druhý? Mám jenom 6 testů, tak je šetřím 🙂 Zítra budu držet palečky a těšit se na dobrou zprávičku 🙂

@teenyel tak to jste měli akční večer 🙂
mamkajitty
15. čer 2014
Holky je tam ?? Já ho tam vidím dušíka 🙂)
mamkajitty
15. čer 2014
i když na té fotce to ješte moc vidět nejde ms mám mít zítra ráno tak zkusíme znovu
mikracek
15. čer 2014
@teenyel tak to musel být hodně akční večer 😃 😃 já měla poklidný víkend, akorát dnes jsme s kámoškou šly na hory a valily jsme ve velkém tempu, měla jsem radost, jakou ještě mám kondici 🙂
@zuzajda20 testovat musíš každý den, abys náhodou tu ovulku neprošvihla...pokud máš 28 denní cyklus, tak začni třeba 12DC.. 🙂 většinou je ovulka v polovině cyklu, ale já ji mám o 2 dny později, a někdo i o více dní později, někdo dokonce hned po ms nebo při ms... Moc děkuju, zítra se hned ozvu, ráno budu testovat hned 🙂 minulý cyklus už jsem den před ms slabě špinila a myslím, že mě trošku i pobolíval podbřišek...a teď nic....no jsem napjatá jak kšandy..
@mamkajitty tak to budem zítra testovat spolu 🙂
mikracek
15. čer 2014
@mamkajitty tež tam něco hodně slaboulinkého vidím....nemáš ostřejší foto, ať se můžem zaměřit? 🙂 kolikátý máš DPO?
mamkajitty
15. čer 2014
@mikracek mužu zkusit vyfotit ještě 🙂 jj ráno ješte jednou zkusíme páni že by to vyšlo hned na první pokus 🙂)

Začni psát odpověď...

Odešli