• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky květen/červen

@mamkajitty nejdříve se mi zdálo, že tam nic nevidím, ale když se na to pořádně zaměřím, tak tam možná malý dušík bude :slight_smile: držím palečky a zítra napiš :slight_smile:
@mikracek aha, tak se asi vybavím více testy na příští cyklus a zkusím od toho 12 DC a nebo od začátku, ať to neprošvihnu. díky moc. To vypadá nadějně, budu na tebe myslet, ať je tam zítra dušík :slight_smile:
15. čer 2014 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky, mám dotaz;), snad můžu mezi vás. PM jsem měla cca 14-18.5, pak uz jsem s novou antikoncepcí nezačínala. Ted 9.6 jsem byla na prohlídce a na ultrazvuku se ukázalo žluté tělísko, prý se to ukazuje po ovulaci a zvětšená sliznice. To taky prý může souviset s ovulací. Kdybych býka těhotná, ještě to nevidí( taky vy mohla být zvětšená). Ve středu 12.6 jsem to měla dostat a doteď nic, test negativní. Antikoncepci jsem brala 15 let, tak by mohla menstruace nastoupit pozdeji, ale kdyz proběhla ovu mela by prijit menstruace ne?;)
15. čer 2014 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek A zítra dej vedet ju :slight_smile: To DPO je co prosím ?
15. čer 2014 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisska Já myslím, že to můžeš mít posunuté tím, že si vysadila prášky, že se to teprve srovná
15. čer 2014 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamkajitty DPO = den po ovulaci :slight_smile:
15. čer 2014 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 to ja si taky myslim, ale kdyz proběhla ovulaci mela by prijit menstruace ne?;)
15. čer 2014 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek tak to netuším nejeli jsme podle ovulačky dnes utíkám zítra dám echo :slight_smile:
@denisska no to asi jo, ale může dorazit později, teda podle mě :slight_smile:
@zuzajda20 tak
Uvidime;)) a
Jeste umi nekdo polopaticky vysvětlit výpočet plodných dni?;))
15. čer 2014 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak dnes (13DPO) mrcha nikde, tak jsem si dělala test, byl negativní, a my se přes ovulaci tolik snažili... zas jsem to obrečela a jdu dál...dnes 29DC, tak uvidíme, kdy mě ta nechtěná ta mrcha mrchovatá navštíví.... všem vám ostatním držím palečky, abyste to aspoň vy prolomily... :slight_smile: teď další cyklus už uvažuju, že místo té 800mcg listovky si koupím něco lepšího....nemáte nějaký tip na dobrý doplněk stravy při plánování mimi?
16. čer 2014 v 06:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek tak co tak co? Testovala jsi?
16. čer 2014 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel jj, testovala, test negativni, kukni na zpravu vyse.... nevim, jestli je jeste nejaka nadeje, kdyz mrcha neprisla, ale asi spis ne :frowning2: co ty, budes dnes testovat?
16. čer 2014 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek prave testuji, ale zatim to vypada ze zustane bily. Ale jeste ma 2 min cas. Jinak 11dpo a tak oranzovou moc jsem snad v zivote nemela. A vypadavaji ze me nejake bile chuchvalce :-/
16. čer 2014 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel tak drzim palecky, at se ukaze v pozitivni. :slight_smile: dej pak hned echo... ja uz po tech 9 mesicich ztracim nervy, mam chut se na vsechno vyprdnout.. Ja se dneska asi zajdu nekam zmastit, at na to nemyslim..
16. čer 2014 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisska co se tyce tech plodnych dni, kukni zde http://www.tehotenstvi.podivej.cz/tehotenska-kalkulacka tady ti to vypocte plodne dny, a pocita se pravidelny cyklus a predpoklad ovulace v polovine :slight_smile: v opacnych pripadech je lepsi zjistovat pomoci ovulacnich testu :slight_smile:
16. čer 2014 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek tak ti nevim. Neco vidim, ale jen na kousku. Jako ze ne pres cely test. Kdyz se koukam z boku, vidim to v tom miste naruzovele. Vyzkousim zase za 2 dni. Jinak teplota jeste dnes rano stoupla na 37,2.
16. čer 2014 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teenyel tak hod fotku, mrknem spolu :wink: jinak ja to zrovna ted dostala:frowning2:
16. čer 2014 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky po včerejším testíku ted nevím Ms nikde dnes 28DC test jsem si dělala ještě ráno a ta čárečka je ještě slabší než včera večer tak ted nevím
16. čer 2014 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 Děkuji pořád doufám že snad ano :slight_smile:
16. čer 2014 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek me nejde hodit fotka z mobilu :frowning2: na pc budu az vecer. A na fotce neni nic videt, neslo mi to vyfotit. A navic ono je to videt spis z boku a to vubec nevezme :frowning2:
16. čer 2014 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel to je na pytel :frowning2: ale tak jeste pockej do dne ocekavane mrchy...kdy to mas dostat? ja jsem dnes jistojiste 1DC..nesnasim mrchu
16. čer 2014 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Ahoj to mě mrzí že to vyšlo :( ale ješte bych nezoufala známá otěhotněla až po roce tak to ješte může jít :slight_smile:
16. čer 2014 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamkajitty ja vim, jeste 3 mesice do roka snazeni nam zbyvaji...ale i tak je to pocit zoufalstvi, kdyz presne vim, kdy mam ovulaci, 3 mesice po sobe se snazime presne v dobe ovulace a nic :frowning2: pokud se to do roka nepodari, budu tlacit manzela na spermio (ikdyz to bude nadlidsky vykon) a pak na IUI..
A co tvuj dusik na testu? Sili? :slight_smile:
16. čer 2014 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek mam to dostat ve ctvrtek nebo v patek.
16. čer 2014 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel tak to bylo ještě na testování brzo...tak budu na tebe myslet, abys to nedostala a našla // :slight_smile:
Mě ta mrcha nebaví....jediná pozitivní věc na ní je, že existujou menstruační kalíšky, bez nich bych byla ještě víc nervní...
Holky, měříte tu někdo bazálku? Jak se to měří a jak podle toho poznám ovulaci?
16. čer 2014 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek ja merim. Musis merit kazdy den ve stejnou dobu a ovu poznas podle vzestupu teplot. Do ovu mas pod hranici a po ovu nad :wink:
16. čer 2014 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek dusik nesílí zatím ale ms nikde a 3 testy pozitivní tak musím pořád jen čekat tak snad jo
16. čer 2014 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek To je mi líto, ale třeba těhu jsi a jenom se to neobjevilo na testu, dokud nedorazí ms, tak ještě je naděje. Já začala brát inofolic, četla jsem o tom na netu a poradili mi ho i v lékárně, na netu jsem ho koupila za 268,- a věřím, že mi pomůže :slight_smile:
16. čer 2014 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek Tak až teď jsem to dočetla všechno, tak už vím, že si jí dostala, to je mi líto :( Zkus ten inofolic a nebo potom nosifol, ale to první vyjde levněji. A co kdyby si zkusila i nějaké vitamíny pro manžela? třeba ten selzink.
16. čer 2014 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamkajitty Držím palečky, ať mrcha nedorazí
16. čer 2014 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek