• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky květen/červen

@zuzajda20 no o tom inofolicu uvažuju :slight_smile: právě můj manžel je ten typ, co jíst žádné vitamíny nebude, vyrostl na vesnici a tam se to prý nikdy nejedlo, tak to nebude jíst ani teď......já jen doufám, že se nám co nejdříve zadaří, protože bych měla problém ho asi ukecat i na spermiogram.....možná se pletu, ale myslím si to...
@mamkajitty tak zkus počkat dva dny a udělat si testík pak :slight_smile: dušík už by mohl sílit...
@teenyel a měříš v puse nebo v pochvě? já asi vyzkouším měřit v puse, tam dole by mi to bylo nepříjemné...musí se měřit od 1DC? to už jsem totiž asi prošvihla...
Holky jdu si nalit sklenku vina...cele odpoledne jsem na to nemyslela a ted tu zas bulim.....chjooo
16. čer 2014 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Já si právě myslela, že je manželovi dám tajně, je stejný asi jako tvůj :slight_smile: Ale jsou červené, tak když jsem se rozpustila ve vodě, tak se to ztratilo jenom v červeném džuse, tak do něj jich moc nedostanu :slight_smile: Ten inofolic beru už asi 13 dní a začalo mě pobolívat břicho jako na ovu a dneska jsem 14 DC, tak zkusím ještě asi test. Já prostě věřím, že mi pomůže a řekla bych, že tento měsíc na to ani nemyslím, prostě beru vitamíny a určitě se to povede. A tobě taky, jenom na to ještě asi nebyl ten správný čas.
16. čer 2014 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzajda20 ty jo, to je dobrý nápad...asi mu tež nějaké vitamíny dám tajně :slight_smile: Tvůj nápad se mi líbí :slight_smile: čím dál tím víc přemýšlím, jestli problém není u něj....žije hodně nezdravě, pije, vypije tak 8 piv týdně (i víc), má sedavé zaměstnání, kouří... tak aspoň nějaké vitamíny do něj musím nacpat... teď chodívá z práce pozdě (holt sezona zemědělců), tak mu vždy podstrčím jen zeleninku s nakrájeným sýrem (někdy to i sní :slight_smile: )
Držím palečky, ať Ti ten inofolic pomůže :slight_smile: a děkuji za tip..
16. čer 2014 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek není za co, snad to pomůže, vím, že je to trošku podraz, ale troška vitamínu snad ještě nikoho nezabila :slight_smile: Zkusit se má všechno a pokud máš ovu, tak může být problém i u něho, tak to vyzkoušej a uvidíš :slight_smile:
16. čer 2014 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek ja merim v pochve, je tam stabilnejsi prostredi. Zacala jsem merit nekdy v pulce cyklu. Sice jsem z toho nic nevycetla, ale navykla jsem si na to. No a jinak ted uz 2.cyklus merim cely pravidelne.
17. čer 2014 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 Zuzi a kde na netu jsi koupila ten Inofolic za tu super cenu. Já všude vidím přes 300 Kč. Díky
17. čer 2014 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 Děkuji pořád nikde :slight_smile: dnes 29DC
17. čer 2014 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek jj určitě ted zkusím počkat aspoň do čtvrtka přidám fotku normálně to jde videt ale na fotkách dost mžourám. Tak co myslíte krom čekání ? :slight_smile:)
17. čer 2014 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamkajitty no mě se zdají negativní, ani ducha tam nevidím...ale ještě vydrž a zkus testovat obden... :slight_smile:
17. čer 2014 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 jo, něco rozpustného mu do toho pití dám :slight_smile: doufám, že na to nepřijde, ještě by mě měl za blázna, nebo by si řekl, že na něho zkouším nějakou magii :grinning: :grinning: Jinak s tím inofolicem pořád uvažuju, jestil jo nebo ne - jestli jej vůbec potřebuju....protože kontryhel mi upravil cyklus na 28 dní a ovulku na 16.DC (teď už 2 cykly po sobě), co jsem to testovala (dříve 29denní a 30 denní cykly - po vysazení HA se to postupně zkracovalo z počátečních 31 dnů). Spíš asi vyzkouším nějaké calibrum babyplan....nebo ještě mrknu...
@teenyel jsem napjatá a čekám na tvoje testíky :slight_smile:
17. čer 2014 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek jj zkoušet budu pořád na fotce to jde vidět špatně v realu tam vidět jde právě
17. čer 2014 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska 16 DC ovu je je dlekalendáře zamnou, ale bylo to celý nějaký divný dle testů vůbec neproběhla. Jsem z toho jelen. No uvidíme třeba jen neumím počůrat papírek :D
17. čer 2014 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek dokud na nich nebudou poradne cary, tak to nema smysl :grinning:
17. čer 2014 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel a ty tam máš ducha, jsi říkala, že? To je potom na hodně dobré cestě :wink:
@cukrik123 to může být anovulační cyklus...testuješ každý den ve stejný čas? Od kterého dne cyklu testuješ?
@mamkajitty aha, tak jestli tam je duch, tak přeju, ať krásně sílí :wink:
17. čer 2014 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek testuju každý den ve stejný čas to si hlídám. anovulační cyklus je přesně co?
17. čer 2014 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mamkajitty já tam taky nic nevidím :frowning2:
17. čer 2014 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek no ja prave nevim jestli to neni jen nejaky kaz,neni to skoro videt a neni to ani pres cely test. Tak nechci jasat predem. To budu zatim radeji u presvedceni,ze jde o kaz materialu :grinning:
17. čer 2014 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zkusila jsem to vyfotit znovu :D jsem blázen vím ale nedá mi to test dělaný odpoledne dneska :slight_smile:
17. čer 2014 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@denca2000 Denčo mají ho tady http://www.lekarna-doktorka.cz/search/, do dvou dnů jsem ho měla doma, tak super obchod a hlavně cena a u nás v lékárně stal 380,- :(, tak se mi to vyplatilo i s poštou
17. čer 2014 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek Já si chtěla koupit v lékárně kyselinu listovou a tak jsme se o tom bavili a paní mi to poradila, že je v tom listovka a že se to může brát i v těhu, tak bych řekla, že to jsou vitamíny a přirovnala bych to asi k femibionu, tam kde se ta kyselina listová umí štěpit sama, u některých přípravků to tak není, nevím, jestli to umím dobře vysvětlil, ale mrkni na nějaké diskuze, podle mě to všichni neberou jenom na úpravu cyklu
17. čer 2014 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamkajitty tak já nevím, na těch horních asi nevidím nic a na tom spodním možná ano :slight_smile: Tak počkej do čtvrtku a udělej z ranní moči
17. čer 2014 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamkajitty jé, tady už vidím dušíka :slight_smile: to je super, gratuluji, a přeji, ať jen sílí :slight_smile:
18. čer 2014 v 06:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cukrik123 anovulační cyklus je cyklus bez ovulace, ve kterém vlastně nemůžeš otěhotnět....prý čas od času ho může mít každá..
@zuzajda20 děkuji za vysvětlení :wink: tak já nakouknu do nějakých diskuzí....teď beru listovku 800 mcg od Dr.Max, ale nevím, jestli to není moc těch 800 už.. :slight_smile:
18. čer 2014 v 06:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky;), tak teda vypadá, že dnes taky dorazila, no... Nicméně mě zajímá
Jak ted počítat ovulaci, od toho dne kdy mela dorazit nebo od ted kdy dorazila?;)
18. čer 2014 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Děkuji začínáme sílit :slight_smile:)
18. čer 2014 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@mamkajitty duch tam je :slight_smile:
18. čer 2014 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...mam zas problem...potrebuji hlavne vas nazor....Mirne zvetsene prsa a pobolivaji,mam navaly a boli me hlava a rano se objevuje nevolnost hlavne kdyz si zapalim cigarko a pribiram na vaze..behem mesice jsou to 3 kila nahore...svinuchu mam dostat pristi tyden ale vrta mi ho v hlavne.......a hlavne moc nejim tak nevim z ceho bych pribrala...
18. čer 2014 v 19:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky snažilky předem moc děkuji za Vaši podporu a ochotu mi tu radit a dávat naději :slight_smile: u nás už to neobkecám a tak se s Vámi loučím a přecházím do jiné skupinky a Vám všem Přeji moc krásné snažení a aby jste ty čárečky tam také za chvilinku viděli :slight_smile:) Mějte se krásně a nevzdávejte se
19. čer 2014 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@mamkajitty to už není duch, to už je krásně viditelná čárka :wink: tak užívej krásné těhotenství a ať je vše v pořádku :wink:
19. čer 2014 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojky holčiny, tak nám tu koukám odešla další snažilka :wink: tak doufejmě, že se zadří i nám zbytkům :grinning: jinak poctivě hlásím, že dnes krásně ukázkový uvou testík, čárka silnější, než kontrolní a snaženíčko bylo dopoledne, tak doufejme, že to dopadne, tak jak má...teď jsem v práci na noční a ráno až přijdu, tak jdu na svatbu, takže snaženíčko zítra už nebude
19. čer 2014 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek