• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky květen/červen

@mamkajitty Tak moc gratuluji a přeji pohodové těhotenství :slight_smile:
@spygy Tak držím palečky, ať to vyjde :slight_smile:
19. čer 2014 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
20. čer 2014 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Děkuji moc všem a Vám držím holky všechny palečky :slight_smile:
20. čer 2014 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, nevím jestli si pamatujete psala jsem zde o těch cystách.... takže po 3 měsíčnim snažení i s dvouma cystama mám pozitivní testy a 15.7. jdeme k dr na srdíčko, tak nám držte palce a je to povzbuzení pro ty, kdo měl nebo má podobný problém :slight_smile: Strašně jsem se bála, že snima neotěhotnim :slight_smile:
20. čer 2014 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@vercaafilip Gratulace veliká. :slight_smile: Já mám zpoždění (4 dny) pobolívá mě v podbřišku napravo, ale mám pocit, že se nám nezadařilo (nevím, jak to popsat, ale u prvního těhu jsem věděla, že "jsem v tom" a neměla jsem to potvrzené testy a tehdy jsme se nesnažili), teď ten pocit "jsem v tom" nemám, takže se obávám, že se snažení červen/červenec mě nemine...Komu se zadařilo velká gratulace, hlavně ať se vám všem vyhnou veškeré problémy a máte zdravé, krásné mimča!!! :slight_smile: Hodně štěstí!
21. čer 2014 v 00:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@takarazestinusakur vím o jakym pocitu mluvíš.... tentokrát jsem sledovala hlen , a po ovulaci přetrvával, to bylo hlavní proč jsem si byla jistá že to vyšlo, pak mi začalo být na zvracení a byla jsem si jistá.... :slight_smile: Moc Ti přeju aby to taky vyšlo.... u druhého těhu s dcerou, jsem třeba nic necítila... a špatně mi bylo mnohem déle.... tak udělej testík ! :slight_smile:
21. čer 2014 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercaafilip Myslím, že je ještě brzy. První těhu mi testy v Japonsku odhalily až v 8.týdnu těhu a to jsme se už kochali mimčem s viditelně tlukoucím srdíčkem a bylo mi zle vždycky navečer. Nevím čím to je, ale testy tady jsou nějaké "na prd", tak teď počkám do července a otestuju se pak...Teď by všechny testy vyšly nejspíš negativně...Uvidíme :slight_smile: Ty na sebe dávej pozor :slight_smile:
21. čer 2014 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@takarazestinusakur budu Ti moc držet palce, a koukat jak dopadneš tak dej určo vědět :slight_smile: a moc díky :dizzy_face: jsem tak na nervy, že bych si nejradši lehla a ležela tak do 15 týdne, aby se nic nestalo :grinning:
21. čer 2014 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky, kdo tady testujete, kupujete si mamatesty? četla jsem na ně, že jsou ted na nic a fakt mužu potvrdit, ze začátku ten duch se strašně pomalu zesiluje... ted už mám na něm slušnou čárku, ale koupila jsem i jiný testy kde už je stejně tlustá jak kontrolní, ale ten mamatest má vždycky celkem dost slabší.... připadaj mi uplně shit.... proti tomu když jsem snima testovala před 6 lety
21. čer 2014 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercaafilip dneska jsem to nevydržela a otestovala...5dní zpožděná MS, ale nic naplat 2// tam nejsou, nezbývá mi, než doufat že to bude stejně jako při první těhu až kolem 8tt.
22. čer 2014 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@takarazestinusakur a jinak máš ms přesně?
22. čer 2014 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercaafilip sem tam mívám den/dva zpoždění (když rychle zhubnu nebo přiberu), jinak mám cyklus víceméně přesný. Není to tak, že by MS hodila běžně o týden o dva později.
22. čer 2014 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercaafilip Moc gratuluji a držím palečky, ať je vše ok :slight_smile:

@takarazestinusakur Tak třeba to budeš mít stejné a ukáže se to až později. Já u malé taky přesně věděla i bez testu, že jsem těhu a teď už jsem jednou měla taky takový pocit, ale nic z toho nebylo, ale předtím jsem se na to nějak nezaměřovala a teď na to čekám, tak se asi spíše více hlídám
22. čer 2014 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@takarazestinusakur drzim palecky, aby to bylo tehu :wink:
@teenyel tak jak jsi dopadla? Testovalas? :slight_smile:
22. čer 2014 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 naše první těhu jsem věděla, že jsem v tom 3 týdny předtím, než to potvrdil test (to se stalo až v 8tt špatnej test/nízká hladina HCG) teď ten pocit "jsem v tom" nemám. Držím si nadějí, že to bude třeba stejné, jako s naším prvním (taky z toho nic nebylo zamlklé těhu). Teď mi nezbývá, než čekat (na pozitivní test nebo na MS)...to čekání "na něco nebo na nic" mě trošku začíná ubíjet (a to na mimču pracujeme pouze první měsíc po ukončení klidového režimu po revizi dělohy). Bojím se, že na rozdíl od našeho prvního, kdy se zadařilo hned na poprvé, tak mám strach, že teď si na mimčo budeme muset počkat...:( @mikracek Děkuju moc! :slight_smile:
22. čer 2014 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@takarazestinusakur neboj, určitě se brzo dočkáte. To čekání je na nic, ale třeba se na testu objeví tentokrát 2 // dříve a bude vše v pořádku
22. čer 2014 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@takarazestinusakur mě ubíjí čekání na první návštěvu dr :slight_smile: jinak na první dítě jsem čekala 8 měsíců... na druhý 3 měsíce a ted na třetí taky 3 měsíce... stim že mi ovuluje jen jeden vaječník------ tak neboj určitě to bude brzo :wink:
22. čer 2014 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak já čekám na MS doufám že poslední....příští ovulaci budeme asi na dovolené tak doufám že se podaří :grinning:
22. čer 2014 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahoj milé spolusnažilky, tak dneska je to 21 DC a mě už předevčírem začaly dost bolet prsa a hlavně bradavky, test jsem si dělala a byl negativní ale stejně si myslím že je na něj ještě brzo. Co myslíte mám nějakou šanci na dvě čárky v dohledné době nebo je to jen PMS?
22. čer 2014 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 Děkuju :slight_smile: já bych hrozně chtěla březňátko :slight_smile: V Japonsku je tou dobou nádherně. Kvetoucí sakury, alerige na pyl, romantika :slight_smile: už bych chtěla aby něco přišlo, buď pozitivní test a nebo MS, ať vím, na čem jsem :grinning:
@vercaafilip To mi ani nepiš...to už bych březňátko nestihla :D (teď si dělám samozřejmě srandu, budu ráda, když se zadaří, jedno kdy, ale čím dřív, tím líp) Díky moc! Musím prostě čekat...urychlit to nijak nejde :grinning:
22. čer 2014 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek ahoj, nebyl duvod, prisla ve ctvrtek mrcha a trva dosud. Jinak ted jsme byly s holkama na vode, tak jsem ani nemerila, nepila kontryhel atd. Tak ted budu muset zase najet do starych koleji a zacit na sobe pracovat :grinning: s tim mnozstvim alkoholu a spanim v ledovem stanu by to stejne nemelo ten vikend cenu :slight_smile:
22. čer 2014 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel a kde jste byly na vode? aspon ses odreagovala :slight_smile: tento cyklus uz se na nas usmeje stesti.. ja nakonec tu bazalku ani merit nezacnu, jsem nejaka lina, zustanu prozatim u testu :slight_smile: asi zkusime tak dvou-tridenni abstak pred ovulkou...pokud to vydrzime a uvidime..
22. čer 2014 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek Víš co mě ještě nepadlo? Jestli se ti třeba netvoří tolik děložní sliznice. Já si myslím, že jsem na sobě předtím ovulku poznala a taky to nevyšlo a teď mi kámoška říkala, že měla normálně ovulku, ale dr. jí zjistila, že se jí netvoří tolik sliznice a začala na to pít čaj s řebříčku a kontryhel a nějaké čínské bobule (to jí dala dr.) a další cyklus byla těhulka
22. čer 2014 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teenyel Tak to je mi líto, ale určitě to vyjde teď a budeme tady najednou všechny těhulky :slight_smile:
22. čer 2014 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@cukrik123 Tak to nevím, třeba je na test brzo, ale já to měla minulý cyklus stejné a i jsem si myslela, že jsem těhulka a nic, ale držím ti palce, ať ti to vyjde :slight_smile:
22. čer 2014 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzajda20

@mikracek
@teenyel ahojte holky,,tak já už tu dluho nebyla,,,musela jsme nejak vypnout a až tak moc na to nemyslet,,je to už ted třetí mesíc co se snažíme,,a ted nevím potřebovala bych radu,,,MS mám dostat ted kolem 27.28,,,pátek ,sobota,,jenže ted v sobotu jsem šla na záchod a špinení,,zdálo jsme mi to skoro ale řekla jsem si co už sklamaná jsem byla a hodne,,,jenže čekala jsme že se to rozjede a nic jen malinke špinení tak 4 až 5 kapek,,ale MS to nebyla určite čekala jsme že se to rozjede třeba přez noc nebo v nedeli a nic a ted v pondelí ráno taky nic,,test doma nemám chci si dneska koupit,,myslíte že by to mohlo být uhníznovaní???Dekuji
23. čer 2014 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek jely jsme Vltavu. Vyssi Brod az Borsov. Jinak BT jsem znovu dnes zacala merit, byla bych jinak nesva, kdyz bych nevedela co se se mnou deje :grinning: nejak jsem si na to mereni zvykla :slight_smile:
@zuzajda20 no uz by mohlo. Uz 4. cyklus (ale pocitat se da tak 3., ten prvni ani nevim, jestli to bylo ve spravne dny. Merit jsem zacala az pozdeji).
@tomstr to by klidne mohlo, i casove by ti to vychazelo. Dej hned vedet, az testnes. Kazdopadne kdyby to bylo uhnizdovani, tak nema cenu testovat driv jak za 3-4 dni, protoze teprve od uhnizdeni se zacne tvorit hcg. :wink:
23. čer 2014 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tomstr ahojky, vitej zpet mezi nama :slight_smile: ja myslim, ze to mohlo byt uhnizdovani, drzim palecky! budu na tebe moc myslet! Kolikaty jsi DPO?
@teenyel je, tak to mate super. Ja byla loni i predloni na vode tady u nas (reka Moravice) a bylo to bozi...jen letos uz nejedem, protoze organizatori (kamos a kamoska) maji mimco, a jini jsou v ocekavani....jen my furt nic hehe :grinning:
@zuzajda20 ty jo, to me nenapadlo. Ja kontryhel piju uz treti cyklus. Byla jsem u doktora zatim jen na ten hormonalni krevni rozbor a ten byl ok.... Nevis, jake dalsi vysetreni pak nasleduji? Doktor mi nic dalsiho myslim nerekl, tak nevim, pak uz jsem se neptala....a rekla jsem si, ze jestli tento cyklus nezapadnu, tak pujdu do toho Inofolicu :slight_smile: ted uz je pozde ho zacit brat, jelikoz jsem 8DC, tak kdyz uz, tak bych to chtela brat od zac.cyklu :slight_smile: ale jsi zlata, dekuju za tipy a rady :wink:
23. čer 2014 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vcera jsem si dala do tela.....50km na kole, vitr foukal jako prase, myslela jsem si, ze vyplivnu dusu :grinning: no a dneska na kole do prace.....zacala jsem se soustredit na formovani postavy, kdyz uz nevyjde tehu, tak budu aspon mit hezkou figuru do plavek :slight_smile: ale je pravda, ze uz i manzel zacal vic mluvit o mimcu...ze by si moc pral, aby se nam tento mesic zadarilo....
23. čer 2014 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek no my jezdime damskou jizdu bez chlapu :grinning: uz 4.rok jsme takhle jely. 5 zenskych na raftu a jedeme. Kazdy den si dame tak 25 km a ponocovani do rana, takze kazdorocne jsem jeste par dni po navratu skoro nepouzitelna :grinning:
23. čer 2014 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek