• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky květen/červen

@teenyel
@mikracek takže test mám koupený,,a ješte počkám stým testovaní ,,,aspon 3 dny,,když vydržím,,plodné dni jsem počítala a mnel ajsem od 10 do 14 a to jsme se snazili pocitve i před i behem i po plodných dní :slight_smile: tento mesíc jsem n aradu od švagrovej zvedala nohy tak uvidíme možno to pomohlo ,,:slight_smile:
23. čer 2014 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek tak to jsis pěkně mákla...já byla včera zase plavat, tak si také říkám že aspoň budu mít lepší postavu do plavek, ikdyž by mi ani nevadilo tloustnout s miminkem v bříšku :slight_smile:
23. čer 2014 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzajda20
@teenyel
@mikracek
@tomstr ahoj holčiny.....tak jak?......povedlo, nepovedlo tento měsíc? testujete, netestujete?...:slight_smile:já na vás nezapoměla...:D
23. čer 2014 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 nepovedlo. Jsem 5dc.
23. čer 2014 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 ahoooj,,,no počkám do pátku a budu testovat,,už jsem psala,,že MS mám dostat 27,,a ted v sobotu teho 21 jsem si myslela že už sem to dostala a nakonec to bylo jen malinkate špinení,,čekala jsem že se to rozjede a nic,,,zdalo jsem mi to skoro na MS ale už jsem si řekla že znova nic a ono to bylo takove divne ješte se mi to nestalo jen pár kapek v sobotu a ja čekala v nedelu že to příde a ono je ted pondelí a nic,,tak doufám že by to mohlo snád být uhnizdovaní :slight_smile:jsem z toho nervoznííí
23. čer 2014 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teenyel tak se povede tento měsíc....moc na to nemysli.....a přijde to...:slight_smile:
23. čer 2014 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tomstr to zní dobře....:slight_smile: tak budu držet pěsti , aby to bylo uhnizdování....:slight_smile:
23. čer 2014 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 dekuji,,,musím jen doufat že Ms nedorazí,,,chci se už tešit jenže mám strach aby jsem to nezakřikla,,ale snád to špinení muselo neco znamenat,,,a kdyby to byla MS tak si myslím že by se to už rozjelo,,ješte se mi to nestalo,,,a co ty jak se daří???
23. čer 2014 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@susanne88 uvidime uvidime. Dostala jsem to tesne pred odjezdem s holkama na vodu,tak jsem se opila a bylo. Aspon jsem se tim netrapila.
23. čer 2014 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 ahoj, u nás se taky nepovedlo, jsem 8DC... co ty, už trošku roste bříško? :slight_smile: já jsem teď začala aktivněji sportovat, ať mám aspoň figuru do plavek, když už mimi není :slight_smile:
23. čer 2014 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tomstr určitě ms už nedorazí....:slight_smile: něco to znamenálo...:slight_smile:

no u mě je to jak na horské dráze, někdy dobře někdy špatně...ve středu jdu na kotnrolu tak jsme zvědavá...na 1. kontolu....:slight_smile:
23. čer 2014 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek hele to je dobrý...uděláš si figuru a otěhotníš...:slight_smile: zákon schválnosti...:slight_smile:

no u mě dobrý, někdy mi je zle a někdy zase ne...:slight_smile: ve středu jdu nakotolu...:slight_smile: nooo bříško...jsem spíš celkově nafouklá....:slight_smile:
23. čer 2014 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 tak potom dej vedet jak si dopadla na kontrole :slight_smile: a ja asi ve středu budu delat test :slight_smile:
23. čer 2014 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tomstr dobře, tak odpo napíšu...:slight_smile: a oduáfm, že mi napíšeš že jsi našla //....:D
23. čer 2014 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 :slight_smile: doufááááám
23. čer 2014 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se mi podařilo odbourat kojení u toho našeho závisláka, doufám, že se mi tím srovná menses a třeba příští měsíc se už zadaří! Těším se, jak vidím všude alba těhulek.
23. čer 2014 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tomstr Tak to držím palečky, aby to bylo uhnizdování, ale myslím, že je to na dobré cestě :slight_smile:

@susanne88 tak u mě je to asi zatím pasé, protože to mám celé nějaké rozházené a pokud bych to brala podle poslední ms (pokud to vůbec byla), tak jsem 21 DC, ale těhu určitě nebudu, čekám, až se to trošku srovná

@mikracek Já vůbec nevím, jaké se dělá vyšetření, ale podle mě by to mohl dr poznat podle sliznice a nejlépe tak kolem ovulky, to by měla být min 8 mm a pokud je menší, tak se asi dítě neudrží, alespoň tohle jsem se dočetla :slight_smile: Klidně ho začni užívat hned, myslím, že tím nic nezkazíš a někde píšou, že by se měl brát alespoň 3 měsíce, tak podle mě lepší začít co nejdříve

@teenyel To jste měli super, taková dámská jízda a alespoň si na to nemyslela a pročistila sis pěkně hlavu :slight_smile:
23. čer 2014 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzajda20 jsem si tu hlavu spia vygumovala nez procistila :grinning:
23. čer 2014 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel tak i to je potřeba :slight_smile:
23. čer 2014 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky tak jsem to dnes dostala tak mam takový smutný den....
24. čer 2014 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladkaspackova ahooj,,to poznám,,jak dlouho se snažíte,,,mi ted 3 mesíc,a zítra budu delat test tak jsem zvedavá
24. čer 2014 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tomstr ahoj snažíme se už rok od května 2013...no snažíme spíš jsme tomu nechali volný průběh a snažit se budeme až ted o dovolené.....budu ti přát aby ti ten test vyšel....kolik ti je?
24. čer 2014 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
zachvilku budu mít 30 :slight_smile: jedno díte už máme kluka,,a moc bychom si přáli aby nám to ted vyšlo,,,s malým nám to vyšlo hned prvný mesíc snažení,,,
24. čer 2014 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tomstr tak to je super že už jedno dítě máte....já nemám žádné a je mi už 34 :frowning2:
24. čer 2014 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak všem, kdo zítra bude testovat držím móóóc palečky, aby našli ty své // :grinning:
24. čer 2014 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tomstr tak zítra budu držet palečky ať tam ty 2 // najdeš
@ladkaspackova Tak to je mi líto, ale třeba to teď vyjde na dovolené, změna prostředí, jiné myšlenky a to by bylo aby to nevyšlo :slight_smile: tak držím palečky
24. čer 2014 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, já bych se přidala, jestli to nevadí...snažíme se první měsíc, tak tomu moc nevěřím, že by to vyšlo takhle hned napoprvé, testovat můžu nejdřív příští týden, tak uvidíme, za tři týdny se vdávám, tak bych chtěla dát příteli ve svatební den, pozitivní test:slight_smile: všem vám přeju, ať to co nejdřív vyjde:slight_smile:
24. čer 2014 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@wilburek tak to ti moc přeji aby ti to vyšlo.....i zázraky se přece dějí :slight_smile:
24. čer 2014 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky, tak jsem si udělala dnes test a bohužel negativní, ale je to divný....bolí mě v podbříšku, prsa taky bolí a jsem tak trochu unavená....nevím, co se to se mnou děje....ms nedorazila ( měla přijít 30.5.), ale tím, že to mám dost nepravidelný, tak nevím :-/ ... pokud bych byla těhotná, tak bych byla max. 3,5 týdne...není na ty příznaky brzo?...nedovedu si to vysvětlit...byla bych ráda,kdyby se nám zadařilo :slight_smile:
24. čer 2014 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 ahoooj tak dnes jsem nemohal dospat řekal jsem si že dnes ráno budu testovat a ono tam vážne su // uplne kráásne žadný duchu ale jasnééé // jsem hrozne štastnáááá,,,držííím vám všem palce nech to výde každé znás a aby se knám k susanne88 přidávalo co nejvííc :slight_smile:
25. čer 2014 v 06:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek