• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky květen/červen

@susanne88 ahoooj tak je to tam přidávam se ktobe ,,ráno jsem testovala a jasné krásnéé // ,,jsem štastná,,asi pomohlo zvedaní nohou xixi ,,napíš jak na kontrole potom?
25. čer 2014 v 06:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ladkaspackova ahoj,,asi je nejlepší n ato vubec nemyslet,,,ted jsme se snazili 3 mesíce prvný 2 jsem se na to moc soustředila a dokonce si i příznaky namíšlela a nic z teho nebylo MS dorazila,,,ted jsem uplne vypla uživala a na radu od švagrovej zvedala nohy,,,ted ráno jsem delala test a je to tam // jsem štastná :slight_smile:,,,,tak moje rada je klid a zvedat nohy mne to pomohlo :slight_smile:a držím palce nech se tešíte co nejdřív :slight_smile:
25. čer 2014 v 06:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mysackovi pokud máš nepravidelný cyklus, tak můžeš být těhotná i delší dobu. Jinak mě vyšel negativní test v 7.týdnu těhu a něco jako menstruace proběhlo v demoverzi (jeden den). Držím pěsti, podle příznaků by to mohlo být :slight_smile:
@tomstr gratulace!!! :grinning: Doufám, že se k vám přidám...MS zpoždění 8dní (dneska ráno jsem myslela, že MS už začíná, ale bylo to jen zašpinění a kolem oběda už zase nic) tak uvidíme...testovala jsem dvakrát: jednou negativní/podruhé vadný test, tak budu testovat, až příští týden...:slight_smile:
25. čer 2014 v 06:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tomstr TAk to je po ránu krásná zpráva :slight_smile: Moc gratuluji a držím palečky, ať je vše ok a můžeš si to krásně užívat :slight_smile:
25. čer 2014 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ladkaspackova ahoj, my to máme podobně...snažíme se od října 2013 a taky jsme tomu cca první půlrok nechávali volný průběh....neboj, ono se zadaří :wink:
25. čer 2014 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tomstr velká gratulace!!! :wink:
25. čer 2014 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@takarazestinusakur noo tak to by jsi mohla mít tak jako já, ja mnela zašpinení v sobotu a pobolívalo mne bricho tak jsem myslela že začína MS a ono se to zastavilo a čekala jsme že se to rozjede a nic,,tak jsem četla že to mohlo být uhnizdovaní a asi aj bylo dnes ráno test a krásnéé // a u teby to zpoždení,,taky neco musí znamenat držím palečky nech se knám přidáš :slight_smile:
25. čer 2014 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Dekuji,,a držím vám všem palce :slight_smile:
25. čer 2014 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuji vám všem,,,mám hroznou radost,,,,:slight_smile: i když ted jsem se dívala do kalandářu a zistila jsme že dnes by mnel muj tatko narozeniny,,,a že by mnel hezký dáreček kdyby jsme mu oznámila že bude mít další vnouče :( tak mám takove pocity zmíšané radost a smutek v jednom,,,ale vím že by mnel určite radost
25. čer 2014 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tomstr Gratulujuuuu :wink: :slight_smile:
25. čer 2014 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tomstr tak to je super moc gratuluji.....buď šťastná...určitě by byl, to mi věř...a na smutné myšlenky nemysli
@mikracek no nevím neberu anti..deset let, tak nevím nevím
25. čer 2014 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@takarazestinusakur dekuju....doufam ze to vyjde....dnes mi i pri zmacknuti prsa,teklo bile...ale vse mi prijde hrozne brzo, prvni nechraneny sex byl pred skoro 4tydny...nevim jestli uz jit k doktorovi,abych nebyla zklamana a navic nema ani ultrazvuk a nic, tak jestli nebude lepsi jez na pohotovost...
25. čer 2014 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladkaspackova a bylas už u doktora na nějakém vyšetření? Já zatím byla jen na hormonální rozbor z krve a ten byl OK. Jinak zbytek začneme řešit asi až po roce snažení.. :slight_smile: držím palečky, ať se ti brzy zadaří :slight_smile:
25. čer 2014 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tomstr jéééééééééééééééééééééééééééééééééé já mám ohromnou radost....:slight_smile: já to věděla...věděla jsme to...:-* prostě jsme to cítila, že ti to vyšlo...:-* obrovská gratulace maminko...:slight_smile:
pošlu ti pak odkaz kde drbeme...je tam datum porodu leden, únor...:D

jinak u nás dnes kontrola skvělá...šla jsme poprvé k tomu novému gynekologovi, ještě k tomu v Německu...aaaale byl hrozně milý...vážně super...se vším mi pomohl...byl hrozně nadšený, že jsme si sama vyhledala jaké tablety si vzít na nevolnosti a že beru listovku atd...:DDDD
srdííííčko biiiiije....tatínek dojatý....dokonce se i prcek pohnul...tak mi vytryskly až slyzy a tatka byl pyšný....měříme 2 cm...a odpovídáme 9tt....takže dnes 9+0....:DDDDD
za 14 dní další kontrola...a to už dostanu těhu knížečku....:slight_smile:
25. čer 2014 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@susanne88 dekuji moooc,,,ja to tak nejak citila že to ted vyšlo :slight_smile:
aaa jsem rada že u tebe všechno v pořádku,,a že prcek roste :slight_smile: teeda už 2cm,,ja bych mnela být asi tak co jsem vyčetla na netu ve 4 týdnu,v pondelí se budu objednávat k doktorce a uvidíme kdy mne vezme,,jinak jaké tabletky bereš na nevolnost??zatím mi špane není ,,jen mne pobolívaji prsa a celkem dost,,,listovku beru taky:slight_smile:
25. čer 2014 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tomstr noooooo přeji ti, aby ti nebylo špatně...já si protrpěla své...a už to pomalu odeznívá...a doufám, že úplně odezní...:slight_smile:

no já beru nějaké homeopatika, lékárnice nám poradila...( ale název ti asi bude k ničemu ), žiju v Německu...:slight_smile:
25. čer 2014 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
My se snazime prvni mesic :slight_smile: tak uvidíme... :slight_smile: nejtezsi bude to cekani protoze posledniMS byly 14.6. Tak to bude dlooooouheee :( uz aby se to povedlo a vyslo to :slight_smile: vzdy jsem mela jen plane poplachy a pak h toho byla spatna... Az tenhlr mesic jsem sj o tom vice procetla a koupila ovu testy :slight_smile:
25. čer 2014 ve 20:19  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 super , krásná fotka! taky se těším, prosím já chci taky odkaz.... termín mám cca 25. unora :slight_smile: ráda bych se do diskuse přidala...
25. čer 2014 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
mohu se prosím zeptat?...kdy podle vás mám jít k doktorovi? ms jsem nedostala...ale byla bych tak ve 4.týdnu max?testy jsou negativní. :-/
25. čer 2014 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 noo tak super,,doufám za tebe že už máš tu nevolnost za sebu,,,jinak krásnáá fotečka :slight_smile:
25. čer 2014 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@susanne88 a ráda se přidám do diskuze termín bych mnela mit tak koncem února začátkem březn apodle netu:slight_smile:
25. čer 2014 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysackovi ahoj,,,no já nevím,,,ja bych podle výpočtu mnela být taky tak kolem 4 týdnu dnes jsem delala test a su tam krásnee // tak myslím že snád by už aj tobe mohel ukázat výsledek,,ale nevííím
25. čer 2014 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tomstr ahoj...no mě to zaráží.....páč mě prsa bolí docela dost, dnes mi i z nich při zmáčknutí teklo, bolí mě břicho a jsme dost unavená...uvidíme...přijde mi to divný...bojím se, ale že si to jen vsugeruji...jde mi o to, že nevím, kdy to doktor pozná, kdy mám vyrazit....
25. čer 2014 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tomstr a jakou značku testu si prosím měla?
25. čer 2014 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysackovi nooo,,mne taky prsa bolia,,a sem unavená ,,ale test jasne ukazuje // test jsem mnela obyčejný Life Light za 40korun
25. čer 2014 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysackovi a jinak já si tak vsugerovavala 2 mesíce tehu příznaky a nakonec MS dorazila,,,ale ted to bylo proste takové jine,,,jsem to cítil aže to vyšlo
25. čer 2014 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tomstr kdyby ti bylo zle...zeptej se doktora...a nebo v lékárně...řeknš že jsi těhotná a oni ti dají nějaká homeopatika...:slight_smile: a pak pomáhá pít colu po lžičkách, pěkně vychlazenou...:slight_smile:
25. čer 2014 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@susanne88 Krásné, tak oficiálně gratuluji těhulko a teď když už ti bude dobře, tak si to můžeš užívat :slight_smile:
25. čer 2014 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzajda20 děkuji...snad jo...:slight_smile: ted už čekáme jen na vás holčiny...:slight_smile:
25. čer 2014 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 Já doufám, že se brzo přidám, ale u mě to bude na déle :( Chystám se k dr, tak snad mi ten cyklus nějak srovná. Dneska ráno mě vzbudila hrozná křeč v podbříšku. Trvala asi hodinu a pak jsem to rozchodila, ale docela mě to vyděsilo, vůbec nechápu, co se to s tím mým tělem děje, vždycky šlapalo jako hodinky a teď nic :(
25. čer 2014 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek