• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky květen/červen

@zuzajda20 nooo ta dr. s tebou musí něco udělat...to takhle nejde., že to máš celý rozhrabošený...:( budu držet palce, aby se to co nejdříve dalo do pořádku....:-*
25. čer 2014 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 děkuji, taky v to doufám, že mi snad pomůže
25. čer 2014 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tomstr dekuju....tak uvidime, snad to brzy vyjde...
25. čer 2014 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mam otazku devcata :slight_smile: mam za posledni pul roku nepravidelny cyklus (od unora jsem to mela 2x naposled 14.6.) uz asi 3 den me boli v podbrisku jako bych mela poslicky pred MS... Dnes jsem si delala ovu test a byla tam slaba carka... Poradite kdy se nejvice zabyvat "mamzelskym povinnostem" aby z toho neco bylo? Problem je ze nevim kdy budu mit termin dalsi MS ale nedela mi problem cekat do nejakych priznaku :slight_smile:
26. čer 2014 v 00:31  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 jéé, krásná fotečka, přeju jen to nej Tobě i miminku :slight_smile:
Holky, tak se nám to tady ve skupince nějak těhotní.....jen tak dál :slight_smile: já mooc doufám, že tento cyklus se k vám už přidám...ovulku čekám 1.7., oba už bychom si to moooc přáli :slight_smile: zkusíme dát před ovulkou 3 dny absťák (ale nejsem si jista, zda to vydržíme při našem apetitu:D)
A když už nic, tak (jak se to tady u nás na moravě říká) "chuj s tym", aspoň bude figura a kalby v létě, když teď na sobě tak makám :slight_smile: ale raději bych už mimíska :slight_smile: malé březnové by bylo nejlepší :slight_smile:
26. čer 2014 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@simca190 ahoj, slabou čárku můžeš mít i hodně dní po sobě...ale pokud sílí, tak bude sílit i dál a asi se fakt blíží ovulace :slight_smile: jinak na srovnání cyklu pomáhá pít kontryhelový čaj :slight_smile: anebo se zkus poradit s gynďařem, poradí ti lépe než my tady :slight_smile: no a pak tady @zuzajda20 doporučovala Inofolic :slight_smile:
26. čer 2014 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek moooooc děkuji...:slight_smile: neboj ono se zadaří...:slight_smile:
26. čer 2014 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 to to letí....už máš vlastně 1/4 těhotenství za sebou :slight_smile: už jen zbývající 3/4 a bude mimísek na světě :slight_smile:
26. čer 2014 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zuzajda20 Zuzi a kontryhelový čaj piješ? Možná by ti to pomohl srovnat....já po něm mám ukázkový 28denní cyklus (těžko říct, jestli by to tak bylo i bez něj - dříve byl 29-31denní) s ovulkou 16DC.
Nemůže ta křeč značit ovulaci? Mám kamarádku, co má vždy při ovulaci hrozné bolesti...
Nebo zkus k Dr. na hormonální rozbor, kdybys ho neměla v pořádku, nasadí ti nějaké hormony na srovnání, hodně holek tu psalo, že pak brzy otěhotněly....držím palečky :wink:
26. čer 2014 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek to je fakt....:slight_smile: doufám, že si to ted budu už užívat....a nevolnosti odejdou daaaaaaleko pryč....:slight_smile:
26. čer 2014 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek
Ja mam od doktora prasky ktery mám brat od3.7 ale nevim zda muzuu... Musim se ho zeotat :slight_smile:
26. čer 2014 v 11:16  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Právě že už ho piju tak od ledna, sice né moc poctivě, ale většinou třeba tak 10 dní v kuse a pak přestanu, vůbec nevím, jak ten cyklus mám. Dneska jsem začala lehounce špinit a bolí mě břicho jako při ms a jsem 24 DC, předtím než jsem čekala malou, tak jsem měla cyklus 24 DC, tak vůbec nevím, jestli to je ms a nebo ne, mohla by se pořádně rozjet a pak bych alespoň věděla na čem jsem
26. čer 2014 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 tak uvidíš, třeba budeš překvapena :wink: pak dej určitě vědět.....buď je to mrcha, nebo je to zahnizďování :slight_smile:
27. čer 2014 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek No tak nevím, co to je, břicho mě bolí pořád a ráno se trošku krve objevilo a pár nějakých kousků, ale to bylo tak na papír a teď už zase nic, tak já fakt nevím :(
27. čer 2014 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 já tp tak mnela minulú sobotu,,bolelo mne břicho jako pred MS ,,dokonce takove menší špinení,,už jsem si myslela že MS je tady a nakonec nic jen malinke špineni,,čekala jsem že se to rozjede v nedeli nebo v pondelí a nic,,,tak jsem delala ve středu ráno test a byly tam // takže ohromná rodost,,a bylo to uhnizdovaní,,:slight_smile: tak třeba i u tebe to bude tak,,držím palce
27. čer 2014 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, myslíte že ok? první jsou mamatesty..... předposlední byl už stejnej jako ta kontrolní čárka, ale na poslednim je zas ta kontrolní silnější než čárka..... tak jsem si zas šla pro testy ale maj jen DR maxe tak na něm mám zas čárku silnější jak kontrolní..... ale nechápu proč ten poslední mamatest jí má zas slabší :/
28. čer 2014 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercaafilip gratuluji,,aspon podle mne :slight_smile:
28. čer 2014 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tomstr Já bych spíše řekla, že u mě to je tím debilním cyklem, který se nějak nechce srovnat. Dneska mi už není vůbec nic, tak to nechápu, počkám do pondělí a půjdu asi k dr., ať mi něco na ten cyklus dá
@vercaafilip Já myslím, že jsi těhulka a jenom prostě každý test ukazuje jinak :slight_smile: Gratuluji :slight_smile:
28. čer 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky... jde jen o ty dva poslední u sebe, že když už ta čárka byla stejná s kontrolní tak na poslednim mamatestu je o maličko slabší..... jinak jsou dělaný s rozdílem dvou dnů.... takže to je v pohodě, o to nejde :slight_smile:
28. čer 2014 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 aha,,ja mnela cyklus tak s rozdýlem 2-3dnu,začala jsme pít kontryhelový čaj a prestne to sedelo pokaždé teho 28,,,,mne to pomohlo,,držím palce nech se to zrovná a potom co nejdřív najdeš na testu // :slight_smile:
29. čer 2014 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek moooc držím palce,aby se vám to ted už povedlo a přidala jsi se k tehulkám,,,jinak odkud si ??z moravy??:slight_smile:
29. čer 2014 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tomstr No já to před prvním těhu měla stejné, cyklus krásně 24 dní a pila jsem kontryhel a teď se mi to pořád nechce nějak urovnat :( A kdy se chystáš k dr?
29. čer 2014 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 aha,,,no ja zitra se skusim objednat,,,musím vyskoušet kde mne vezmou,,asi tak před mesícem jsem se odhlasovala na slovensku a ješte zatím jsem jaksi nestihala zajít k doktorce tu,,,ja doufám že mne vezme doktorka tu ve Strážnici aby jsem nemusela nekam dojíždet,,uvidííme,,ale bylo by nejlepší aby mne vzali co nejdřív.dnes jsem si delala další tes a krásnee// ,,,počítam že jsem tak 4-5 týden :slight_smile:
29. čer 2014 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem strašně nedočkavá a nervozní dneska jeto 28 Dc. Hrudník bolí jako čert... Jak se vyrovnáváte s tím nejistým čekáním na ms vy?
29. čer 2014 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tomstr jj jsem moravacka:slight_smile: bydlim asi 20km od Ostravy...dnes mi vysel pozit.ovu test, tak vecer bude tuleni...po 2 dnech:slight_smile:
29. čer 2014 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cukrik123 jo, vyrovnávám se s tím špatně a to je teprve po druhé, o na ní nečekám, jelikož jsem vysadila v květnu teprve.

Dnes jsem ze srandy dala testík a místo čárky tečka a už mě třetí den tak nějak poblívá břicho, ale asi vada testu nebo co, uvidíme v sobotu, to má přijet tetka
29. čer 2014 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tomstr tak snad tě vezme, to by si měla na nic dojíždět a ještě když budeš těhu, tak uvidíš. To je krásné, taky se na ty 2 // čárky těším, tak doufám, že na ně nebudu dlouho čekat :slight_smile:
@cukrik123 Já se snažím to nějak neřešit, tím že mám na ten cyklus nepravidelný, tak ani pořádně nevím, kdy má přijít, tak nemám pořádně na co čekat :slight_smile:

@spygy tak zkus ráno ještě jeden test. A kolikáty DC jsi?
29. čer 2014 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spygy my vysadili na konci května, takže tohle je první pokus. Moc si to přejeme, manžel teď odjel na pár dní služebně do Holešova takže mám čas přemýšlet a klepat se že ms dorazí a budu zklamaná.
29. čer 2014 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 jsem 9 DPO

@cukrik123 hrozně moc ti to přeju :slight_smile: já bohužel už to zklamání zažila a další bych nechtěla, ale bojím se, že nakonec zklamání bude :frowning2:
29. čer 2014 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spygy tak to je ještě na test docela brzo, to tam klidně může být za chvíli pěkná dálnice :slight_smile: Držím palce :slight_smile:
29. čer 2014 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek