• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky květen/červen

@spygy taky si myslím, že na test je ještě dost brzo...já bych počkala do 14DPO, ale věřím, že to člověk chce vždycky vědět hned :slight_smile:
30. čer 2014 v 06:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@mikracek tak mooc přeji aby se zadařilo :slight_smile: ja jsem ze Strážnice :slight_smile:
30. čer 2014 v 08:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzajda20 noo ja doufám,,a držím moooc palce abys tam našla ty //,ja jsme rada že to tak vyšlo termín bych mnela mít tak koncem února,,a mám už kluka skoro 6letého a příští rok bude předškolák takže než pujde do školy miminko už bude trošku odrostnuteee a hlavne ,a doufám že bude čas se venovat i prvnáčkovy,,a budu klidnejší že si ho vypravým do školy sama :slight_smile:
30. čer 2014 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mikracek tak několik holkám se už druhá čárka objevila taky už 9 DPO, tak jsem to taky zkusila :slight_smile:
30. čer 2014 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@tomstr moc děkuji :slight_smile: Strážnice, tam je skanzen, že? Byla jsem tam někdy před 15 lety na táboře kousek odtamtud...je tam nádherně...a kousek dál jezdíme do vinných sklípků vždycky na podzim...na burčák :slight_smile:
30. čer 2014 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@spygy já vím, ale četla jsem, že tak brzo se // ukáží jen mizivému procentu žen.....ale držím ti palečky, ať tam ty dvě čárky najdeš :slight_smile:
30. čer 2014 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@tomstr tak jsem dneska došla k dr. a podle ultrazvuku těhu nejsem, dostala jsem noretisteron na úpravu ms, tak snad zabere
30. čer 2014 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@mikracek ano,,je tu krásne,,ted tu byli strážnické slavnosti,,a sklípku tu je jeejda :slight_smile:tak nekdy se třeba potkáme u nejakého s kočárkama:slight_smile:
30. čer 2014 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky to je je neuvěřitelné, ještě včera řeším že se bojím abych nebyla zklamaná z Ms a dneska odpoledne v 15:10 ....
řekněte, že se nepletu a je tam sice malá ale je:
30. čer 2014 v 15:51  • Odpověz  • To se mi líbí (7)
@marselina
@marselina Tak to mi poves jak jsi to dokatala ze to vyslo napoprve? Ja to zkousim od prosince a stale nic...a pritom pritel uz jedno dite ma...kazdy mesic to opakavam
30. čer 2014 v 18:03  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Cukrik123: to se někdo má:slight_smile:
30. čer 2014 v 18:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@cukrik123 Já myslím, že se nepleteš, gratuluji :slight_smile:
30. čer 2014 ve 23:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@cukrik123 je taaaaaaaaaammmmmmmmm.gratulace
1. črc 2014 v 07:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@cukrik123 no tak tam je krásně viditelná druhá čárka! Moc gratuluji! :slight_smile:
1. črc 2014 v 07:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@tomstr jo jooo, to by bylo fajn :slight_smile: no sklípky tam jsou super, každý rok tam jezdíme, pokaždé do jiné obce, ale vždycky na burčáček :slight_smile:
Tak holky a hlásím, že ovulka byla včera, snaženíčko taky včera (po 2 dnech absence) a pro sichr i dnes :slight_smile: tak snad se v té dvoudenní absenci spermoši pěkně nahromadili a budou se pěkně činit :grinning:
1. črc 2014 v 07:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@princina @zuzajda20 @marselina @mikracek tak nevim nevim dneska ráno jsem testla na doporučení, že to bude líp vidět než včerejší odpolední a opak je pravdou je to slabší tak fakt nevím jsem z toho jelen.
1. črc 2014 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@cukrik123 a kolikátý jsi DPO? testovala jsi obojí z ranní moči a na testu stejné citlivosti?
1. črc 2014 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@mikracek no ovulace měla být 16.6. testy jsou naprosto stejné a ten silnější jsem dělala 29DC v 15:10 a dnes 30DC byl z ranní moči a byl slabší. no nedalo mi to a testovala jsem ještě jednou po obědě a je stejně silný jako ten včera.
1. črc 2014 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@cukrik123 aha, tak pokud ten další už je stejně silný, tak je to na dobré cestě :slight_smile:
1. črc 2014 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@mikracek doufám hodně doufám jen tak nějak jsem nečekala že to bude hned na první pokus tak brzo. Vůbec nevím jak to říct manželovi. Chceme oba dva miminko ale ta rychlost mě vážně zaskočila zvlášť když mi před 14 dny doktorka tvrdila, že ovulace nejspíš neproběhla.
1. črc 2014 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@cukrik123 neboj ty testy někdy mají ty čárky malinko jinak tmavé... to bude ok :slight_smile:)) mě se taky stalo že byla i stejná dva dny po sobě a další den už byla o dost tlustčí.... a pak jinej test jí měl uplně mega tlustou.... takže těhu jsi to je jasný :slight_smile:))
1. črc 2014 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@cukrik123 vydrž pár dní a testni znovu, ale myslím, že to vypadá hodně dobře :slight_smile:

Holky, tak já byla v pondělí u dr., tvrdil mi že sliznice vysoká jako před ms (tak to předtím asi opravdu ms nebyla) a to jsem byla 29 DC, dal mi na úpravu noretisteron, já se rozhodla ho nebrat a na doporučení jedné paní tak z mk jsem si koupila jeřáb ptačí na úpravu, vzala jsem si ho večer a normálně mi za 15 min došla ms a stále trvá a je normální, žádné špinění, takže po půl roce úspěch :slight_smile: Tak nechápu co se stalo, že tak najednou došla, asi jsem jí ráno tím dr. vyhlásila válku, tak raději konečně došla :slight_smile:
2. črc 2014 v 07:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@mikracek taak to držíím moc palečky aby se zadařilo,,a co najdřív se připojila k tehulkááám,,ja se musím objednat k doktorce dnes,volala jsem v pondelí a byl tam doktor že mám zavolat ve středu odpoledne ,,tak doufám ž emne vezme co nejdřív,,hezký den
2. črc 2014 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@cukrik123 gratuluji:slight_smile:
2. črc 2014 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@vercafilip dneska jsem si jen tak zajela k doktorce protože mě docela bolí břicho jak o před ms a ona se koukla a byla tam mála bublinka, :slight_smile: Sice mi tvrdí že je to zatím ještě neprůkazné ale moje uši to tak nějak nechtějí slyšet. No každopádně za 14 dní kontrola. :slight_smile:
2. črc 2014 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@cukrik123 me bricho boli uz asi 14dni...jako pred ms... Bricho se mi lehce nafouklo... Mam citlivebradavky.. Pomalu zacinaji bolet... Mam neprav. Cyklus.. Naposled 14.6. Po 54 dnech :grinning:. Je to nejaky divny...
2. črc 2014 v 11:15  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  • To se mi líbí
@simca190 no tak takhle přesně to začalo u mě nafoukle a bolavé bříško, bolestivý hrudník a pak přišly //
2. črc 2014 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@cukrik123 ale zarazilo me ze jsem nespinila prave... :frowning2: :slight_smile:
2. črc 2014 ve 12:49  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  • To se mi líbí
Mě holky zlatý :bolí prsa,mám je taková citlivá, mam nafouknuty břicho... Ale mám tušení,že příští týden bude zas / :frowning2:
2. črc 2014 v 18:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@princina třeba nebude....věřím tomu že budou // :slight_smile:
2. črc 2014 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek