• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky květen/červen

@simca190 mysliš jako nešpinila u uhnizďování? To asi ani nemusí být, já u malé taky nešpinila
@princina do příštího týdne ještě daleko, třeba budeš překvapena a // budou tam :slight_smile:
2. črc 2014 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@ladkaspackova moc tomu nevěřím...
2. črc 2014 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@princina věřit právě musíš :slight_smile:
2. črc 2014 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky tak
Co, plno
Dvojitých čárek ?:slight_smile://
2. črc 2014 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisska u mě tedy zatím nic :grinning: máme fázi snažení a ta je lepší než čekání :grinning: :grinning:
2. črc 2014 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zuzajda20 bohužel ty příznaky jsou tak nejistý...však to všechny známe...stačí se podívat na statistiky a nebo si přečíst pár příběhů tady...a nevěřím ničemu :frowning2:
2. črc 2014 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzajda20 aha... Me napsala jedna holcina ze podlepriznaku se mi spise blizi ovulace ale ja tohle nikdy nemela tak mam z toho ted docela pomatenou hlavu :frowning2:
2. črc 2014 ve 20:21  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@simca190 tak já myslím, že ani u ovulace nemusí být špinění, že to mám opravdu každá jinak, ale myslím, že po delším sledování, to člověk potom vypozoruje a bude chytřejší, co se to děje, ale chce to asi opravdu se hlídat
@denisska my jsme momentálně na bodě 0 a čekám na fázi snažení :slight_smile:
2. črc 2014 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zuzajda20 nome prave napsala ze to je hormonalni nerovnovahou... Vsechna nadeje ted ve me pohasla :':cry:
2. črc 2014 ve 20:54  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  • To se mi líbí
@ladkaspackova taky tak;), ale na výsledek se těším;)
2. črc 2014 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzajda20 Zuzi jakto, že na 0;)?
2. črc 2014 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@simca190 ani já ne:slight_smile:)!
2. črc 2014 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@denisska tak pokud budou // tak to je jasné :slight_smile:
2. črc 2014 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@ladkaspackova jojo to jo ;-D už jedu aby to bylo ooo :slight_smile:
2. črc 2014 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@simca190 a ty si špinila? Neboj ještě pořád to nemusí nic znamenat, já právě myslela, že si nešpinila a že to myslíš jako že se to vajíčko neuhnízdilo.
@denisska Deni jako že jsme ve fázi, že se ani nesnažíme ani na nic nečekám, protože mám konečně po roce ms :slight_smile: Tak na to vletím až potom a jsme na začátku :slight_smile: A vy jste ve fázi čekání nebo snažení? :slight_smile:
2. črc 2014 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzajda20 my snažení, já vysadila v květnu a první MS přišla o týden později a spíš špinění , nicméně týden předtím jsem byla u dr a za říkala dle ultrazvuku, ze tam vidí žluté tělísko, tskhle by mělo být po ovulaci:slight_smile:
2. črc 2014 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisska takže vlastně máte první snažení? Tak to držím palečky, ať se zadaří :slight_smile:
2. črc 2014 ve 22:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzajda20 děkuji:slight_smile:! Já vám taky;),
2. črc 2014 ve 22:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisska díky moc, no já doufám, že to vyjde, máme na to ještě 9 měsíců než se budu muset vrátit do práce, tak bych to chtěla stihnout :slight_smile: A vy se snažíte o první?
2. črc 2014 ve 22:29  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj holky, delsi dobu jsem tu nebyla. Zadarilo se nekomu? :slight_smile:
2. črc 2014 ve 22:39  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zuzajda20 9 měsíců? To zvládnete levou zadní;), za chvilku mi nahlásíš //,;), jojo my o prvni ;)
2. črc 2014 ve 22:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@teenyel ahooj,,no mne se třetí mesíc zadařilo ,,,našla jsem krásne //,,držím palce všem co se snaží ,,a ono tam zachvilku taky najdete // :slight_smile:hezký den
3. črc 2014 v 07:13  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@tomstr je tak to je skvele! Gratuluji! Ja zacala normalne nejak stagnovat. Pripada mi, ze vcera jsme meli sex jen kvuli ovu testu a kvuli tomu, ze manzel to ocekaval. Ale ani jsem nemela nejak chut. Navic vubec jsem u toho nemyslela na to, ze chci aby se to povedlo. Nechapu co se to ve me zlomilo. Co se sakra deje.
3. črc 2014 v 07:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@teenyel víš co já to tak nejak mnela podobne,,,nejdřív sem se sustředila na to že chceme miminko a užívali jsem si to,,ale když jsem pak delala testy a tešila se a pořád nic,,uplne mne přešla chut a nálada o snažení,,,a ani jsem si to nejak nepřipuštela,,proste jsem to brala tak že se povede anebo nééé,,ale zrovnala jsem se stým že to nebude tak jednoduche,,a spíš si myslela že ta mrcha dorazí i ted,,, a o to jsem byla víc překvapená že to vyšlo,,nevím ,možná to bylo tým že jsem se na to tak nesoustředila,,nic jsem neočekávala a možná jsem byla i klidnejší,,ona se říká že to chce hlavne klid,,,taaak držíííím palce a určite tam najdeš//
3. črc 2014 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@tomstr kdyz to je to...ja v tuhle chvili jsem na vazkach, jestli budu mit radost spis z bila, nebo ze 2 car. Nejak se v sobe nevyznam.
3. črc 2014 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, ja zjistuju, ze cim dyl se snazime, tim mene to resim....navic ted jsem zacala hodne sportovat, tak me momentalne spis zajima, jestli budu moct takhle sportovat i v tehotenstvi:slight_smile:
3. črc 2014 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@denisska tak já doufám, snažím se na to nějak nemyslet. Jsem to asi začala hodně řešit a je fakt, že je to většinou v hlavě, u prvního jsem to neřešila a podařilo se a to jsme měli ten měsíc sex jenom jednou, tak se mi tomu nechtělo ani věřit, že to vyšlo a teď jsem to začala dost řešit, tak musím vypnout a ne se na to tak soustředit. Tak snad vám to taky brzo vyjde, ale pokud máš po antikoncepci cyklus ok, tak to půjde rychle a držím palečky :slight_smile:

@teenyel Je to těžké vypnout, ale zkus to, třeba začni taky sportovat nebo se prostě zaměřit jenom na něco jiného a nějak to dopadne a určitě to dopadne dobře :slight_smile:
3. črc 2014 v 16:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzajda20 Zuzi to je super;), to tak mělo být, prostě stačilo jednou ;)), chichi no já
Jsem zvědavá !
3. črc 2014 v 17:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@teenyel noo ja sama sme to tak mnela,,když se nedařilo tak jsme byla sklamaná a ted když tam su // tak jsem taková no nevím,,,určite mám radost ,,určite se tešíme,,ale su tam takové obavy,,jak to budeme zvládat,,a jak to zebere malý,,a ted když je leto si říkám že to mohlo počkat,ale tak je to tu a beru to tak jak to je o musíme se tešit :slight_smile:
3. črc 2014 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzajda20 asi tak nejak pri prvným se nám podařilo taky tak,,hned na prvný pokus,,o to horší to bylo ted protože jsem si myslela že u druhého to bude to same,,a ono když se nepodařilo hned napoprvé tak jsem se na to tak strááášne upla,,že až to nebylo zdrave,,príznaky jsem si namýšlela a tak,,a ted ten posledný mesíc jsem na to už dá se říct kašlala,,proste jsem to brala tak že bude nebo neee,,,a vážne tá pohoda a klid asi pomohly a ja našla //,,,
3. črc 2014 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek