• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky květen/červen

@tomstr jj je to fakt nejlepší, pokud to člověk zvládne vypnout a neřešit to :slight_smile:

@denisska No právě, já na to předtím vůbec nemyslela, prostě jsem vysadila prášky a na nic nehleděla, ani na ovu dny, ani na délku cyklu, prostě na nic a vyšlo to :slight_smile:
4. črc 2014 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzajda20 prave ze ja mam pocit, ze jsem vypla az moc.
@tomstr no ja si ted taky rikam, ze bych se ani nezlobila, kdyz by to bylo az treba na podzim. Tenhle mesic ani poradne nemerim, podle ovu testu jsem mela ovulku vcera rano a sex byl predevcirem. A predtim 3 dny nic. A potom take uz nic. Nejak me to tento mesic nebavi a nemam ani nejak extra naladu.
4. črc 2014 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teenyel a třeba budeš pak na konci měsíce překvapená. Já se na tom snažím vidět to pozitivní. Užiji si vklidu dovču a léto a pak na podzim se začneme snažit více. Do té doby se mi snad cyklus srovná a bude. A pak miminko na jaře taky není špatné, člověk může hned ven na procházky, ale v zimě, když mrzne, tak je to na nic :slight_smile:
4. črc 2014 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 přesně a stejně my to neovlivníme, vse se děje jak má!;) zvládli to jiní., my taky, udělat i vychovat:slight_smile:)))
4. črc 2014 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisska to víš, že jo, za chvíli budeme všechny těhulky, jenom to chce asi chvíli čas, ale dočkáme se :slight_smile:
4. črc 2014 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzajda20 já sem tak přemýšlela, kolik holek tady, zjistí během dne, že jsou těhotné :slight_smile:, normálně by mě zajímal takový výzkum:slight_smile:, i jestli se to pravidelně v určitých měsících
Zvyšuje nebo snižuje:slight_smile:))
4. črc 2014 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzajda20 to je pravda.
4. črc 2014 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky...tak hlásím, že jsem dnes 5DPO...nějak to od té ovulace uteklo těch pět dní...ani nevím jak :slight_smile: večer jdu pařit, to zase bude v alejích nablito :slight_smile: příští víkend jdu zase na svatbu, teďka v létě jsou samé akce....a to právě už budu 12DPO, tak si možná pro sichr udělám test, že kdyby byl náhodou pozitivní, tak ať nechlastám :grinning: jinak mimčo pořád moc chci, ale čím déle se snažíme, tím méně na to myslím...moje momentální starosti jsou trošku jinde - trénuju kondičku a plánuju si na léto výstupy na různé hory, kde se nahoru šplhá po řetězech..no už se nemůžu dočkat :slight_smile: když už si to mimi dává tak na čas, tak si holt asi mám ještě pořádně užít, než přijde rodinný život :slight_smile:
5. črc 2014 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ma nektera z vas zkusenost s timto..dnes rano pri sexu jsem zacla krvacet a protom mi mrcha skoncila minuly tyden....cim to muze byt?
5. črc 2014 v 17:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Ahoj resim totez..ja se snazim od prosince a mimi neprichazi tak si budeme uzivat :wink: Ja na to teda myslim docela casto a ke vsemu mam zmatek v cyklu a krvmacim kdyz nemam..
5. črc 2014 v 18:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prvni mesic snazeni se po manzelove operaci!!! fuj, fuj, fuj at se zadari!!! vcera vecer jsem lehce zaspinila, ale jen lehoucce. V utery jedeme na 2 tydny do cech, pristi vikend ocekavam cervenou tetu. at se vam brzy zadari
5. črc 2014 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackarebicerova doufam, ze se nam brzy zadari:slight_smile:
6. črc 2014 ve 03:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Uz by bylo na case...Strasne moc si mimi preju
6. črc 2014 v 08:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisska Nad tím jsem nikdy nepřemýšlela, kolik tady holek denně zjistí, že jsou těhulky, ale určitě hodně :slight_smile:

@mikracek Já to teď taky přestala řešit. Chceme jet o víkendu někam na dovču, tak sháním nějaký pěkný zájezd, tak se bavím spíše tím a po dovči se chci dát opět na hubnutí, tak alespoň příjdu na jiné myšlenky :slight_smile:
6. črc 2014 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 byl by to urco zajímavý vysledek:slight_smile:, rada bych di do nej taky dala carku:wink: teda dve:grinning:DD
6. črc 2014 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 Zuzi já se teď taky zabavuju hledáním dovči....sice máme ještě čas, protože asi pojedem na konci září, ale už teď všecko očumuju :grinning: a do toho stále sportuju, teď v sobotu jdem na svatbu, v pátek máme rodinný výšlap na hory, takže furt něco :slight_smile:) jinak jsem 7DPO, to to letí :slight_smile:
7. črc 2014 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek ty si taky všude:D
7. črc 2014 v 18:50  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Chci se zeptat uz mam jedno ditko ale pokousime se od brezna na dalším ted sem mela dostat ms 29 cervna a nic dnes sem si dělala test a také nic před tim sem byla na dyn a tam akorát řekl ze když vynecha mam prijit ale nejsem si jista abych tam nesla a řekl jen ze nic pak rikal ze bude muset jinak za tri mesice mi dat hormony to bych nechtěla jak dlouho mam tedy počkat na test a nebo mam jit rovnou vůbec netusim dekuji
7. črc 2014 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hobitka1 Šla bych hned, udělá ti uzv a vezme ti krev na HCG. :slight_smile:
7. črc 2014 v 19:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. črc 2014 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek hihi..a jak si na tom?:D
7. črc 2014 ve 21:19  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 no dnes 7DPO :slight_smile: zacinam byt zase zvedava a lehce netrpeliva, jestli to vyslo :grinning: a jak u tebe? me se zda ten testik, co jsi dneska davala, ze je pozitivni...ikdyz holky rikaly, ze negativni...ale mi ty carky prijdou stejne silne...no mozna jsem slepa :D
7. črc 2014 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k Vám přidat? My se začali v červnu snažit o 2. prcka (respektive manžel už v květnu). Vzhledem k tomu, že syn nám trval rok a půl, neočekávám nějaké rychlé otěhotnění.
7. črc 2014 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek no, na zaschlým papírku jsou stejné, fotila jsem to pár minut po vylulání, a pak jsem napsala, že zesílila a že jsou stejné, nevím..jen to je divné v pondělí byly taky takové, pak zeslábly, ve středu bílo a pak zase sílily a dnes je taková jak si viděla..bud mám druhou ovu nebo nevím.. když vezmu špinění jako ms, tak jsem 14 dpo..nevím,je to celé dívné..to špinění místo ms a pak 2x takhle silné ovu testy po 8 dnech:-/
7. črc 2014 ve 21:42  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek a co ovu testy, jak si na tom?
7. črc 2014 ve 21:43  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisska Neboj, určitě se brzo přidáme :slight_smile:

@mikracek To je správný přístup, já jsem asi 7DC, tak by mohla ovulka vyjít na dovču, dneska už jsem byla v cestovce, ale nic co by mě nadchlo, tak jdeme ve středu znovu, tak snad budeme úspěšnější :slight_smile: A kam se chystáte?
7. črc 2014 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@curdibilka Ja tam byla 25.Cervna a nic nerikal akorát ze když nic nepride at prijdu a delal mi ultrazvuk to by snad něco řekl kdyby něco vydel nebo to bylo moc brzo ms sem mela mit 29cerven tak nevim zbytecne tam jit a byt sklamana a nebo počkat az zas bych je mela mit vůbec nevim
7. črc 2014 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 no my ještě taky nemáme úplně vybráno, ale asi na Kos nebo Rhodos...poletíme až na konci září, manža nedostane dříve dovču....tak jsem prvně byla pro Egypt, protože tam je i v tuhle dobu jistota bezdešťového počasí, ale zase jsem si řekla, že kdybych náhodou byla těhotná a chytla tam tu jejich faraonovou pomstu, abych si ještě nezadělala na nějaký malér..
@danielka1985 já ovu testíky používám už čtvrtým měsícem, pozitivní ovu test jsem měla 29.6. a snažení bylo taky 29.6. (po denní pauze), pak 30.6. a 1.7. :slight_smile: skoušela jsem udělat takovou tu stojku, abych pomohla spermošům dovnitř, jenže jsem nevychytala balanc a vtipně jsem skončila na rohu postele :D:D:D ty jo s tím špiněním, težko říct, buď se ti rozjede MS, anebo to máš uhnizďování....dej určo vědět :slight_smile:
8. črc 2014 v 06:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek hihi...stojku jo?..tak tu jsem ještě nezkoušela...ty brdo, ty děláš teda eskapády:D...kolem dvanácté zase dělám ovu test:D
@martinale ahoj, třeba to ted půjde rychleji, uvidíš:slight_smile:
@hobitka1 pokud se ti nedostaví ms 14 dnů ode dne, kdy to máš dostat ,tak zajdi na vyvolávačku, já jsem to měla minulý rok, když jsem byla dlouho na dovče, a díky teplu jsem měla spoždění,a bylo to poprvé a doufám, že naposledy v životě:D
8. črc 2014 v 09:07  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky! Můžu k Vám????
Máme 4,5letou holčičku a od května zkoušíme splodit dalšího člena naší rodiny.
Mám strašně nepravidelné cykly, jednou 21 dní, pak zase 28dní ... kdy mám Ovu v tom aby se čert vyznal! Tak jsem si po červnové MS koupila ovu testíky a tesovala ... a ovu vyšla na 25.6. (asi od 20.6. jsme poctivě sexovali). Od soboty mě bolí prsa(ale tak zvláštně, jako jsem zánět prsu když jsem kojila malou). Dnes ráno jsem si dělala test 28 DC a negativní :frowning2: Jsem z toho jelen. Gynekologa mám přes 100km, takže jet na výlet, aby mi řekl , že nic se mi nechce :slight_smile:
Vím, že dvouměsíční snažení je nic, ale mám vsugerované asi všechny příznaky na světě :slight_smile: a test negativní!!
8. črc 2014 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek