• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky květen/červen

@misanka22 vydrž ještě s testíkem, někomu se // ukážou až týden po očekávané MS...
@danielka1985 no hrála jsem si na akrobata a málem jsem přišla k úrazu :grinning:
8. črc 2014 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek hihi, no toho se radsi vyvaruji :slight_smile:jinak dnes proběhlo znásilňování :slight_smile:
8. črc 2014 v 11:58  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek Taky jsem četla, že když se po styku žena "postaví na hlavu", tak že se spermie lépe dostanou k vajíčku a taky jsem to praktikovala .-) Naštěstí bez újmy na zdraví, opřela jsem se o zeď a čelo postele a přítel vedle nechápal :slight_smile: tak jsem mu vysvětlila k čemu ty šaškárny a směje se asi ještě teď co jsem to za cvoka! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2014 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misanka22 hihi ty si jako @mikracek:D

no holky, hláasím, že mám ovu test uplně pozitivní,viz můj fotoblog..asi mam fakt druhou ovulku,asi,nevím to jistě,pač jsem testovala předtím až když tam byly dvě skoro stejné:slight_smile:
8. črc 2014 ve 13:01  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielka1985 tak držím palečky, aby se pánové spermoníci ujali a činili se :slight_smile: :grinning:
8. črc 2014 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misanka22 :grinning::grinning: tak to věřím, ten můj by asi taky pošel od smíchu :grinning: no a podařilo se ti díky tomu otěhotnět? Já moc dlouho ve stojce nevydržela...teda byla to vlastně taková ta svíčka.....no a jak jsem dávala nohy výš a výš, tak jsem nějak nevychytala ten balanc no :grinning: ještě že můj manžel byl tou chvilkou zrovna v koupelně, aspoň mě neviděl, jinak by si ťukal na čelo :grinning: no doufám, že tento měsíc už se snad po tak dlouhé době něco ujalo :slight_smile:
8. črc 2014 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek no , uvidíme nespal 24 h..a pak na mě hupsnul a to věděl, že mám ted někdy ovulku...tak snad spermie nejsou taky tak ochrápané jako on:D
8. črc 2014 ve 13:49  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Zatím nevím, čekám s napětím ... dnešní ranní test vypadal jako ducháček, ale nevím .... zítra budu v testování abstinovat :slight_smile: a uvidíme ve čtvrtek. Dneska mi dorazilo 10 tt, tak bych nejraději testovala při každém čůrání :-P

@danielka1985 Držím palec!!!!! To jsem už taky četla, že se tělo někdy "zblázní" a ovu je i 2x do měsíce ... Někteří mimi nechtějí a flákají je na počkání a my ... musíme "stojkovat" a čekat :-P
8. črc 2014 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misanka22 děkuji:slight_smile:uvidíme..zítra taky testuji:slight_smile:..jinak mas pravdu, jiní mají, když nechtějí..njn..zákon schválnosti:-/..jinak v kolikátém si dc?a taky ti vyšel předtím takovýhle ovu test?
8. črc 2014 ve 14:58  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 prý ochrápané :grinning: jsi mě rozesmála :slight_smile:))
@misanka22 tak pokud jsi měla ducháčka, tak je to na dobré cestě :slight_smile:
8. črc 2014 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek tak jak jinak to nazvat:slight_smile:
8. črc 2014 v 18:16  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 třeba budou naopak čilí :grinning:
8. črc 2014 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek uvidíme, zda ms dojde, pokud jo, tak mrchy spaly:grinning:
8. črc 2014 v 18:54  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 Já asi zítra taky budu testovat, už teď vím, že to nevydržím :frowning2:

@mikracek Já si dělala a koukla hned a nic tam nebylo vidět, myslela jsem si, že nic ... a po nějaké době jsem se koukla, ale asi víc než 5min tam byl dušíček ... ale neví jestli se to dá počítat :frowning2:

Holky už mi z toho čekání hraboší v hlavě!!!!!! Sice mám prázdniny, ale mou celodenní psychózou je testování a čučení na testíky ... případ pro psychiatra!!!! Chocholoušek by se měl připravit, že dřív nebo později dorazím!!
8. črc 2014 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Tak my dneska objednali Řecko Kos a ve čtvrtek večer letíme. Tak lítám a chystám a už se těším, konečně nějaká změna a taky že si odpočinu :slight_smile:
8. črc 2014 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzajda20 tak to je super, si odpocines. ŘEcko miluji a který hotel máte..
9. črc 2014 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladkaspackova Už se na to právě těším, původně jsme chtěli něco na 8 dní, nakonec to máme na 12 a do hotelu Gaia Village nebo tak nějak :slight_smile: Doufám, že tam bude hezky, v Řecku jsem nikdy nebyla, tak je to premiéra :slight_smile:
9. črc 2014 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 jestli ty mrchy spaly, tak priste nalit do chlapa plno kofeinu, at jsou cilejsi :D:D:D
@misanka22 no na testech sice pisou, ze nemas brat v potaz vysledek po peti minutach, ale ja si myslim, ze pokud tam i po peti minutach najdes dusika, tak to znamena, ze nejake hcg v tele mas....takze ja si myslim, ze je to na dobre ceste.......zkus ten digi test clearblue, ten pry dokaze zjistit tehotenstvi i par dni pred ms..
Holky ja nevim, jestli se nemam testovat uz v sobotu rano (2 dny pred ms), protoze jdu na svatbu a vim, ze se tam zase ozeru :D:D:D tak abych nemela vycitky, kdybych byla pak tehu :slight_smile:
9. črc 2014 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 Jeeee, Gaia Village? Na to jsme se taky divali, vypada to moc krasne....tak si to moc uzij, a poreferuj pak po dovolence, jak tam bylo :slight_smile: My sice letime az nekdy ke konci zari, ale uz se moc tesim, az neco pekneho vyberem :slight_smile: Muj manzel je strasne narocny a vyzaduje luxusni dovolenou, more primo u hotelu a all inclusive, a ja jsem zase takovy dobrodruh, ze bych jela i do egypta pod stan :grinning::grinning: ale prizpusobim se mu na 100%, protoze cele leto maka od rana do noci, tak si zaslouzi poradny luxus! :slight_smile:
9. črc 2014 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 řecko je krasne určitě se ti bude líbit. Super že jedete na 12dní, kolik vás to stalo. MY jedeme v sobotu do egypta s dětmi a stojí nás to hrozných peněz.....
9. črc 2014 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Určitě pak písnu. Já mám taky ráda luxus, ale to jsme si mohli dovolit, když jsme byli sami, teď ve 3 už je to horší :slight_smile:

@ladkaspackova Nás to vyšlo na 36, tak doufám, že to bude stát za to, ale vzhledem k tomu co nám nabízeli, to vyšlo asi nejlépe, většinou tak stálo 8 dní, tak na 12 je to podle mě super cena. My měli ve výběru jenom Turecko a Řecko. V Egyptě už jsme byli a taky se nám tam líbilo, ale moc jsme tam nechtěli v létě, byli jsme tam na jaře a už tak tam bylo horko. A kdy jedete? A na kolik vás to vyšlo?
9. črc 2014 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek nevim, jestli mel kafe:(ale dnes kolem 12te galsi test bude:slight_smile:
9. črc 2014 v 09:54  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 no prave, ja si rikam, ze tuhle dovcu musime vybrat nejaky luxus, protoze az pak bude prcek, tak uz na to nebudou penize.. :slight_smile:
@danielka1985 tak pak dej echo :slight_smile: a bazalni teplotu si meris? ja sice ne, ale ta pry ukaze ovulaci presne :slight_smile: ikdyz az den po....
9. črc 2014 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 jedeme v sobotu na 8 dní a stalo to kolem 50 s pojištěním a bylo to to nejlevnější. HOlka má 14 let a to už po nás chtěli plnou cenu, v egyptě ji počítají ješte jako dítě tak proto i egypt...ale byl problém najít pro rodinu neco za dobrou cenu, proto jsme to raději nenechali na poslední chvíli aby ješte vůbec bylo z čeho vybírat....pro dva se lépe vybírá než pro rodinu (2 děti)
9. črc 2014 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek nemerim holka:slight_smile:,nemám ani teploměr :slight_smile:hihi a jak je?
9. črc 2014 v 10:43  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 no dneska maras, davaji mi v praci pekny zahul, nekolikahodinovy prescas kazdy den...jak ja se tesim domuuuu :grinning: ja taaaak moc doufam, ze se mimi zadarilo...bych z tohohle holubniku aspon na 2-3 roky vypadla venovat se prijemnejsim povinnostem :D a co ty, jak je? testovalas dneska? :slight_smile:
9. črc 2014 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek no, tak ten zahul ti nezavidim :(,Jj, testovala a je stejný jako včera, takže nevím a asi to mazlení včera bylo k ničemu:(a navíc přijedu až v pátek :(myslela jsem, ze ovu proběhla dnes a prd, furt mám pozitivní ovu test:(
9. črc 2014 v 16:07  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky tak
Co???? Kolik //?:grinning:
9. črc 2014 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny, tak se k Vám opět přidám..ale až tak za 5 týdnů... pokud tu ještě někdo bude!
O ty naše dvě bublinky jsme přišli, nevyvíjelo se to :(
Co je u vás nového?? :slight_smile:
9. črc 2014 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 Dneska jsem myslím 29 DC ... ale mívám cyklus proměnlivý od 21 do 24 dnů, což je už trošku přes čáru. Uvidíme zítra.
Stres v práci, to je potom těžké se soustředit na mimopracovní aktivity :frowning2: Tak hlavu vzhůru!!!!

@summer18 :frowning2:((( to je mi líto!!!
9. črc 2014 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek