• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky květen/červen

@summer18 to mě mrzí:frowning2:, držím nové palečky a posílám srdíčko:slight_smile:
9. črc 2014 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 Kos?? Doporučuju, byla jsem tam před 3 royk a byl to tam super... Určo si pujčte auto a zajedte někam na nějaký plažičky.
My jsme byli v Marmari a bylo to super, akorát nikde žádná zmrzka :/ A dejte si Souvlaki, jsou luxusní :D
9. črc 2014 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 ja koukala na tve testiky, no mas je pozitivni dva dny po sobe jako ja:slight_smile: tez to tak mivam (krom tohoto mesice) :slight_smile:
9. črc 2014 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 to me mrzi:frowning2: ale ono se zadari, nezoufej :wink:
9. črc 2014 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisska jéé děkuju, potěšilo mě, ale snad ho brzy pošlu zpět tobě :slight_smile: Ale zatím si ho chviličku nechám :slight_smile:
9. črc 2014 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@summer18 nechej nechej,hlavně atˇ tě pohladí:slight_smile:!!!!
9. črc 2014 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisska pohladilo, nikdy mě nenapadlo, že by mě mohla potěšit taková věc, jako malé modré srdíčko... ale je to hezký, když se o někoho i cizého člověk zajímá.. :slight_smile:
9. črc 2014 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@summer18 je to hezký, taky to tak vnímám:slight_smile: a přeji ti strašně mooc štěstíčka:-*, koukala jsem tvůj profil, krátké zprávy, alba...srdíčko si užij :heart::heart::heart:️, je potřeba pohladit na duši a kdo to umí vnímat, přitáhne si k sobě jen to pozitivní...máš krásný úsměv, věřím, že jsi veselý člověk a toho štěstíčka se dočkáš, stejně tak jak my ostatní v něj doufáme a jednou se tady sejdeme a budeme vesele debatovat o štěstí :heart:
9. črc 2014 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misanka22 a zkoušela jsi těhotensky test?
9. črc 2014 ve 21:59  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek tjn, zítra zkusím naposledy:slight_smile:zda je úplně po ovu :slight_smile:
9. črc 2014 ve 22:01  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladkaspackova To je docela dost, ikdyž my byli s manželem sami v Egyptě za 40 a vy jste na to 4, tak to možná není tak strašné. My právě riskovali a čekali do poslední chvíle, tak snad se nám to vyplatí a bude to tam super :slight_smile: Tak si to tam pořádně užijte, určitě se vám tam bude líbit :slight_smile:
9. črc 2014 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@summer18 Je mi moc líto že to nevyšlo, ale neboj, určitě se za chvíli podaří a asi to tak mělo být a teď už bude vše v pořádku. My právě letíme do Řecka poprvé, tak doufám, že se nám bude líbit :slight_smile: O autě už jsem taky uvažovala, tak uvidíme, jak to bude zvládat malá, ale snad se nám na nějaký výlet podaří dostat.
9. črc 2014 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek no právě, musíte si to teď ve dvou ještě hezky užít, pak už to tak jednoduché není :slight_smile: Hlavně s tím balením docela bojuji, ale vypadá to, že se nakonec vejdeme jenom do dvou kufrů, což jsem ráda.
9. črc 2014 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzajda20 a mě přibal do třetího :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2014 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisska hezky napsané :slight_smile:
@zuzajda20 mě se Kos líbíl zatím nejvíc, loni proběhla Kréta a nic moc... jo a pozor na komáry!! My sme jich tam měli víc jak much!!
10. črc 2014 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 Dělala a hned ráno, ale nevím ... spíš nic ... :frowning2: koukám na to ze všech stran, chvilkama tam ten proužek i vidím... Zkusím nafotit a přiložím.

U Sofie jsem byla ve 4tt ale na sonu nebylo nic vidět, tak mi dal Mudr vyvolávačku a MS nic a pátek 13. jsem šla na kontrolu a bylo to 7tt ... tak nevím jestli si to moje tělo ze mě dělá prču :frowning2: Prsa mě bolí, že chodím bez podprdy, bradavky extrémně citlivé ...

@summer18 Jééé my o tom Marmari taky uvažujeme, ale uvidíme jestli vyjde nějaký lastík. Za plnou cenu si to teď nemůžeme dovolit, protože 18.7.2014 (příští pátek) máme svatbu a to bude větší položka v seznamu plateb :slight_smile:
10. črc 2014 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misanka22 tak este par dni seckej :slight_smile:a jak dlouho mas ted zpoždění? Jinak u me ot slabne, tak jsem zvědavá jestli to teda vyjde, jsem 17dc a ms mam 28-30dc, spise ale 28dc:slight_smile:
10. črc 2014 v 15:34  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 Počkám, nic jiného nezbývá ... Držím palec ať to vyjde!!! Tfuj, tfuj pro štěstí!!!
10. črc 2014 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misanka22 ja si taky počkám :(a děkuji :slight_smile:
10. črc 2014 v 17:17  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tam mě MS odešla 7., ale dnes jsem začala špinit, tak snad se mi MS nerozjede znovu :unamused:
10. črc 2014 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 Tak asi nic ... test negativní, ducháček asi je jen v mé už choré mysli :slight_smile: Uvidím, další test udělám v pondělí, jestli to teda vydržím :slight_smile:)) a příští týden de objednám k Mudrovi, ať jsem moudřejší ... neštve mě ten negativní test (nebo jako štve), ale víc mě štve ta nejistota!!!
11. črc 2014 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misanka22 tak pokud mas nepravidelnou ms, tak to je blbý, a meskas ms?
11. črc 2014 ve 12:12  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem,
Snažíme se otěhotnět už od dubna a pořád nic :( Antikoncepci neberu od konce prosince a Dr. mi nasadil Duphaston, menstruaci mám pravidelnou ale teď jsem ji měla nějak krátkou a slabou... Ovulaci počítám,milujem se.. jsem z toho nešťastná! :( Vím že to chce čas ale jsem prostě asi nedočkavá :slight_smile:
11. črc 2014 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 No, MS nepravidelnou mám, ale od 21 do 24 denní cykly. A dnes je 30DC, což se mi nikdy nestalo ... prsa mě bolí jak nikdy nebolela, ale ty testy jsou negativní :frowning2: Uvidíme co řekne v týdnu Mudr. A co Ty ovulka proběhla???
11. črc 2014 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 Tak už Mudra není potřeba došlo to samo v podobě červené stopky :frowning2:((((((
11. črc 2014 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misanka22 ahoja :slight_smile:tak pokud se to rozjelo,tak nezoufej a hurá do dalsiho kola:slight_smile:,v úterý byl mega pozitivní ovulacni test, takže jsem, a od te doby me tlačí podbřišek, občas píchne pod pupikem a mam vetriky, takže asi mam problem se strevy :(a jak se máš dnes?
12. črc 2014 v 09:07  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 to me mrzi :( drz se! brzo se to urcite povede!
13. črc 2014 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak hlasim 1DC :frowning2: a uvazuju, ze vyzkousim ten inofolic nebo neco na podporu..
13. črc 2014 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel ahojky, jak to s tebou vypadá? mrcha nemrcha? písni, myslím na tebe...vím, že to máme přibližně stejně ty dny, tak jsem si na tebe vzpomněla.......já jsem 2DC, bohužel, no.....včera jsem bulela celý den jak pako....dnes mám oči jak angorák, ale zítra už se snad otřepu...
14. črc 2014 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek ahoj, ja cekam, ted jsem 11dpo a zatim tt negativni. Ale tenhle mesic bych byla radeji,kdyby se nezadarilo. Mame od 2.8.dovcu, tak by se nam mohlo zadarit na dovce :slight_smile: jinak hlavu vzhuru,kdyz ne ted,tak treba za mesic :wink: uz jsem to zacala brat volneji. A manzel se odhodlal a objednal si nejake prasky. Jako je femibion pro zensky, tak neco pro chlapy, co podporuje tvorbu. Tak uvidime :slight_smile:
14. črc 2014 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek