Snažilky květen/červen

Holky,kdo se bude snažit ????? 😉
mikracek
14. črc 2014
@teenyel je, tak to mate dovcu za rohem 🙂 tak uzivejte naplno 🙂 my pojedem az v zari, ale jeste nevime kam 🙂 no, ja ted brouzdam po netu, co si za doplnek stravy koupim....to zas necham v lekarne majlant 😃
teenyel
14. črc 2014
@mikracek no to mi povidej. Nase objednavka za 1400,- 😃 tolik jsem v zivote za lekarnu nedavala 😃 a jinak na dovcu take jeste nevime kam, zajdeme si 1.den dovci pro nejaky super last minute s odletem jeste ten den nebo nasledujici. A pak az se vratime, tak posledni vikend dovolene vyrazime jeste do Zenevy a na Mont Blanc. A v zari planujeme vylet do Verony. 🙂
mikracek
14. črc 2014
@teenyel na Mont Blanc? Tak to ti budu neskutecne zavidet 🙂 je to jeden z mych snu 🙂 jinak uz mam doma Nosifol a ode dneska ho uzivam, tak pak hodim echo, jestli byl co k cemu 🙂
mikracek
15. črc 2014
@takarazestinusakur ahojky, jak jsi na tom ty? Dlouho jsem te tu nevidela 😉 u me nic, zas to nevyslo, ale co uz, jdem do 11.kola a ted to proste prolomime...
@susanne88 @tomstr tak co maminky, jak se mate? 🙂 plivnete na me taky nejaky ten tehu bacil 😃
tomstr
15. črc 2014
@mikracek ahoj,,,ja zatím v pohode první kontrola v poradku,dalsí za3týdny,taky jsem objednana na skrining doufám že vše bude jak má být.jinak se cítím fajn špatne mi neni,chute zatím taky nemám aspon to nejk nepocituji,a plivu o stošest a držím palce nech se taky co nejdrív pridáš,,už to musí vyjííít,moc ti to preji 🙂 😉
mikracek
15. črc 2014
@tomstr moooc dekuji 😉 a jsem rada, ze je u tebe vse v poradku, jen tak dale 😉
@zuzajda20 Zuzi tak nakonec pred Inofolicem vyhral u me Nosifol 🙂
susanne88
15. črc 2014
@mikracek ahojky....u mě...počkej klepu...😃 tzatím dobrý...nevolnosti zase odešly a doufám, že už se nevrátí...zítra začínám 12 tt a zítra jdeme i na screening...těším se, ale zároveň mám i strach...🙂 ale spíš se těším...😃DDD
prsa mi rostou jak zblázněný a bolej...😃 jinak malinkaté bříško nějaké mám, hlavně když sedobře nadlábnu tak mám opravdu břicho...😃 ale začínám mít problém s dopínáním kalhot....😃DD
jinak minulý týden jsem byla na další kontrle...prcek tam seděl či čo...😃DDvypadalo to tak...:d a srdce bušilo a on se pořád vrtěl...😃
Těhu chutě též nemám,ale jídle jsme vybíravá....když na to ten den nemám chut tak to do mě nikdo nedostane....😃
Menší rada, až se ti povede otěhotnět a budeš mít nevolnosti...tak příšný zákaz jíst rýži...ta se blbě zvrací...😃

Neboj kočko...já věřím, že se vám to povede...hrozně moc bych ti to přála...vím, jak po tom toužíš....🙂 Rady typu nemysli na to...atd...ti moc nepomůžou...🙂
Ale zkus at mužík dostane do sebe celý nějaký kofein a pak hned na to ''hupněte'' Kafe, černý čaj, coco cola...😃 Spermíci jsou pak rychlejší...🙂 já budu do dneška tvrdit, že díky tomu období hoooodně kafování se nám to povedlo...🙂

Budu držet palečky....🙂Moc ti to přeji...😘
susanne88
15. črc 2014
@tomstr ahojky....jsem tě u nás ve skupině neviděla jsi tam vůbec? ....🙂

Jinak máš paární těhu, snad ty nevolnosti ještě nepřijdou, ale to už asi ne....🙂Já už je měla před 8 tt....🙂 No já zítra začínám 12 tt....🙂 a jdu na ten screening, tak drž pěsti...😃DDD Ptala jsem se holek co mě čeká, co už tam byly...a ta horzný to prý není....😃DD Utz bude konečně přes bříško...huráááá...😃 Prý po tobě budou chtít plný močák....nebo plnější...😃 Tak snad né i u nás...😃no a pak tak 15-30 minut ti dělá utz. Pokud chceš fotečku nesmíš si zapomenout říct...🙂Jo a berou krev zase....😃

Mám smíšené pocity ze zítřka...těším se, al emám i strach...🙂 ale věřím, že mimi je zdravé...😃

Kdy jdeš ty?
mikracek
15. črc 2014
@susanne88 děkuju 🙂 ten můj kafe pije hodně málo, tak do něho narvu coca colu a bude 😃
jedenácté kolo už se prostě musí povést a né že né 🙂
Tak teď už ti bříško jen a jen poroste 🙂 a je dobře, že už nemáš ty nevolnosti, teď už si to užíváš, co 😉
susanne88
15. črc 2014
@mikracek prostě ať pije coco colu a basta...🙂 neboj...vyjde to...🙂věř tomu...🙂moooc ti to přeju a nejen já, tak to vyjít musí...🙂

No užívám...🙂 ale jo...jen co mě občas obtěžuje...je to , že mi ještě většinavěcí smrdí....ale to by mělo polevovat...a hlavně to jídlo no...🙂 nevím co bych jedla...🙂 a kolikrát mi ani nepřijde, že jsme těhotná...🙂

ale můžu říct, že když se nezvrací a neni ti celý den šoufl, jeto paráda...a říkáš si jak je to hezý pocit....🙂 neboj taky to budeš brzo zažívat...🙂
mikracek
15. črc 2014
@susanne88 jeej, to musí být fajn 🙂 to jídlo, no však jíš za dva, tak si nějakou tu dobrotku dopřej...po porodu to shodíš 🙂 no a s tím, jak ti většina věcí smrdí, to už říkala i jedna kamarádka těhulka, že všecko kolem ní smrdí 😃😃
susanne88
15. črc 2014
@mikracek jj ten smrad je šílený....🙂
no mně nejde o kila co naberu, ale o to, že vlastně ani nevím na co mám chut...😃
teenyel
15. črc 2014
@mikracek dobra dobra 🙂 my to sehnali pres slevomat za 1800 na osobu 🙂 neber to 😃
mikracek
15. črc 2014
@susanne88 jj, chápu, takže taková "rozežranost" v jídle 🙂)
mikracek
15. črc 2014
@teenyel tak to je luxus....myslím, že jsem to na slevomatu taky viděla....to budete mít parádní 🙂 to je super, že takhle cestujete 🙂 my zatím tak pomaličku plánujeme zářijovou dovču, ale ještě přesný termín nemáme...
susanne88
15. črc 2014
@mikracek no spíš se bojím z čeho mi bude špatně a z čeho ne....🙂
tomstr
16. črc 2014
@susanne88 ahoj,,,no ja tam ani tuším nejsem ,,nejak nestíhám a jsme rada že aspon tady odpíšem nebo nakouknu 🙂 no zatím mám tehotenství v pohode jen trošku ráno mi ja tak trochu težko takové dlouhé vstávaní mám musím pomalu 😃 ja jsem ted 8tt,,na ten skrining idem 20.8 to budem ve 13tt,,,jinak taky takové pocity aj se teším a zaroven se i bojím či bude všechno v porádku,dnes budu na tebe myslet a určite všechno bude v poradku .potom napíš jak si dopadla a jake to je,,,ja když jsem volala se objdenat tak rikala že se bere krev a potom ultrazvuk kde čas výsledku ti rekne doktorka hnet z ultrazvuku a potom poobede dávaju telefonicky vedet vysledky z krve,,,a jinak diky za info že fotku si treba vypýtat 😉
tomstr
16. črc 2014
@susanne88 mne ted strašne smrdi kvítka jako muškáty a takové ty co ted su na oknách a su krásné rozkvitnute,,nemože to ani cítit 😃
mikracek
16. črc 2014
@susanne88 neboj, první trimestr už máš skoro za sebou, teď už to bude lepší 😉 to je šílené, jak to uteklo, si pamatuju, jak jsi nám tady oznámila, že jsi těhotná, a teďka už máš konec prvního trimestru....mazec 🙂 můj manžel mi včera řekl, že už si moc přeje miminko, ale že je připravený i na to, že to třeba ještě další dva měsíce nevyjde.....ale já už chciiiii 😃
teenyel
16. črc 2014
@mikracek jojo, shodli jsme se, ze musime nez bude mimco jeste aspon trosku poznat svet. Ze pak se par let nikam nekoukneme 🙂
mikracek
16. črc 2014
@teenyel taky jsme si to rekli....tak uz jsme vcera hledeli na nejake pekne hotely v Recku 🙂 rekli jsme si, ze si tu zarijovou dovolenku pekne uzijeme se vsim vsudy 🙂 nejaky luxus hotel vyberem...budem se rochnit v mori a jezdit na vylety....tehu netehu, proste pojedem 😃
teenyel
16. črc 2014
@mikracek jojo, presne tak 😃 my koukame na fethyie, sardinie, formentaru nebo neco u kleopatriny plaze. Nebo mozna mallorcu ci ibizu, aby jsme si to jeste uzili 😃 2.8. se dozvime kam to bude 😃
mikracek
16. črc 2014
@teenyel to my furt uvazujem, jestli koupit uz neco ted, anebo cekat na nejaky last minute, co se v tom zari objevi...no, jeste uvidime 😉
teenyel
16. črc 2014
@mikracek my cekame. Vyjde to financne mnohem lepe. Ale cekame vazne az na uplne posledni chvili. I tyden dopredu je moc brzy 😃 pojedeme do cestovky uz sbaleni a pripraveni jet klidne rovnou na letiste 😃
mikracek
16. črc 2014
@teenyel a to vzdy takhle jezdite? fakt se to tolik vyplati?
susanne88
16. črc 2014
@tomstr ahojky tak to mám zasebou...🙂 nevím jak to bude u vás, ale já vyplnovala nějaké papíry k souhlasu...🙂pak jsem blya asi hodinu na vyšetření...🙂 máme hyperaktivní mimino....🙂 tam asi mlo v tu dobu nějakou techno party...ne a ne si chvilku v klidu poležet či posedět...😃 takže skoro nemohla nic změřit...🙂 vyrotli sjme zase o 1 cm a už měříme 5,7 cm....🙂 dnes nám je 12+0...😃 no dělala mi břišní utz a pak zase vaginální protože to nešlo..mímo je po anatomické stránce v pořádku, má vše co má mít...jen výsledek je 1:743, ale to je kvůli prý statistice tu v Německu, že žijeme v okrese kde je hodně mongolidních lidí...a že já jsem z ČR...no, ale stejně....se mi to číslo nelíbí...😞 pak mi vzala krev a výsledek až v pondělí...pak budeme mít přsné číslo 😃
věřím, že v pondělé mě potěší výsledky....🙂

p.s. fotku mám, ale šílenou...🙂 je n ani rozmázlý....🙂 jooo a prý to vypadá na kluka, že tam nějaký pindík je...🙂 no uvidíme až to bude 100%...😃
susanne88
16. črc 2014
@mikracek jj hrozně to letí....1/3 je za mnou...🙂 neboj taky se brzo dočkáte....🙂 povede se to....🙂
mysackovi
16. črc 2014
holky ani nevíte jak vám tiše závidím.....já chci taky už mimi....zítra jdu k doktorovi, tak jsem zvědavá...kéž by mi řekl, že jsme těhu, příznaky mám, ms stále nepřišla, ale testy stále negativní 😞 břicho narostlo, váha o 3,5kg nahoře a to moc nejím...takovou váhu jsme nikdy neměla 😞, prsa bolí a trochu se zvětšily, při zmáčknutí tečou a jsem celkem unavená....buď se se mnou něco děje a nebo jsme opravdu těhu... 🙂...co myslíte, co by to jiného mohlo být?.... tak mi prosím držte pěsti, ať mi doktor zítra řekne dobrou zprávu 🙂
tomstr
17. črc 2014
@susanne88 ahoooj,,,takže kluka to je super 😃 bude fotbalista když už ted v brichu byl v neustálem pohybu 🙂 a neboooj určite to bude dobrééé,tomu verím,,v pondelí ti daju vedet a budeš klidná.aj svagrova mnela celkem vysoké čislo na ten syndroom,,a nakonec má zdravu holku.jen celkem dlouho čekáš až do pondelka :-| ale nemysel na to a utečete držím palce,,,,ja sem zvedava jak dopadneme mi,,celkem mám z teho obavy :-|
teenyel
17. črc 2014
@mikracek zkousime to prvne. A to bych rekla, ze vyplati, protoze kdyz jsme jeli na svatebni cestu, tak ten samy hotel vychazel takhle na posledni chvili o 7 tis na osobu levneji. Tak jsme si v duchu nadavali, ze jsme ho nekupovali az pozdeji.

Začni psát odpověď...

Odešli