• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky květen/červen

@teenyel je, tak to mate dovcu za rohem :slight_smile: tak uzivejte naplno :slight_smile: my pojedem az v zari, ale jeste nevime kam :slight_smile: no, ja ted brouzdam po netu, co si za doplnek stravy koupim....to zas necham v lekarne majlant :grinning:
14. črc 2014 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek no to mi povidej. Nase objednavka za 1400,- :grinning: tolik jsem v zivote za lekarnu nedavala :grinning: a jinak na dovcu take jeste nevime kam, zajdeme si 1.den dovci pro nejaky super last minute s odletem jeste ten den nebo nasledujici. A pak az se vratime, tak posledni vikend dovolene vyrazime jeste do Zenevy a na Mont Blanc. A v zari planujeme vylet do Verony. :slight_smile:
14. črc 2014 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teenyel na Mont Blanc? Tak to ti budu neskutecne zavidet :slight_smile: je to jeden z mych snu :slight_smile: jinak uz mam doma Nosifol a ode dneska ho uzivam, tak pak hodim echo, jestli byl co k cemu :slight_smile:
14. črc 2014 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@takarazestinusakur ahojky, jak jsi na tom ty? Dlouho jsem te tu nevidela :wink: u me nic, zas to nevyslo, ale co uz, jdem do 11.kola a ted to proste prolomime...
@susanne88 @tomstr tak co maminky, jak se mate? :slight_smile: plivnete na me taky nejaky ten tehu bacil :grinning:
15. črc 2014 v 06:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek ahoj,,,ja zatím v pohode první kontrola v poradku,dalsí za3týdny,taky jsem objednana na skrining doufám že vše bude jak má být.jinak se cítím fajn špatne mi neni,chute zatím taky nemám aspon to nejk nepocituji,a plivu o stošest a držím palce nech se taky co nejdrív pridáš,,už to musí vyjííít,moc ti to preji :slight_smile: :wink:
15. črc 2014 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@tomstr moooc dekuji :wink: a jsem rada, ze je u tebe vse v poradku, jen tak dale :wink:
@zuzajda20 Zuzi tak nakonec pred Inofolicem vyhral u me Nosifol :slight_smile:
15. črc 2014 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek ahojky....u mě...počkej klepu...:D tzatím dobrý...nevolnosti zase odešly a doufám, že už se nevrátí...zítra začínám 12 tt a zítra jdeme i na screening...těším se, ale zároveň mám i strach...:slight_smile: ale spíš se těším...:DDDD
prsa mi rostou jak zblázněný a bolej...:D jinak malinkaté bříško nějaké mám, hlavně když sedobře nadlábnu tak mám opravdu břicho...:D ale začínám mít problém s dopínáním kalhot....:DDD
jinak minulý týden jsem byla na další kontrle...prcek tam seděl či čo...:DDDvypadalo to tak...:d a srdce bušilo a on se pořád vrtěl...:D
Těhu chutě též nemám,ale jídle jsme vybíravá....když na to ten den nemám chut tak to do mě nikdo nedostane....:D
Menší rada, až se ti povede otěhotnět a budeš mít nevolnosti...tak příšný zákaz jíst rýži...ta se blbě zvrací...:D

Neboj kočko...já věřím, že se vám to povede...hrozně moc bych ti to přála...vím, jak po tom toužíš....:slight_smile: Rady typu nemysli na to...atd...ti moc nepomůžou...:slight_smile:
Ale zkus at mužík dostane do sebe celý nějaký kofein a pak hned na to ''hupněte'' Kafe, černý čaj, coco cola...:D Spermíci jsou pak rychlejší...:slight_smile: já budu do dneška tvrdit, že díky tomu období hoooodně kafování se nám to povedlo...:slight_smile:

Budu držet palečky....:slight_smile:Moc ti to přeji...:-*
15. črc 2014 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tomstr ahojky....jsem tě u nás ve skupině neviděla jsi tam vůbec? ....:slight_smile:

Jinak máš paární těhu, snad ty nevolnosti ještě nepřijdou, ale to už asi ne....:slight_smile:Já už je měla před 8 tt....:slight_smile: No já zítra začínám 12 tt....:slight_smile: a jdu na ten screening, tak drž pěsti...:DDDD Ptala jsem se holek co mě čeká, co už tam byly...a ta horzný to prý není....:DDD Utz bude konečně přes bříško...huráááá...:D Prý po tobě budou chtít plný močák....nebo plnější...:D Tak snad né i u nás...:Dno a pak tak 15-30 minut ti dělá utz. Pokud chceš fotečku nesmíš si zapomenout říct...:slight_smile:Jo a berou krev zase....:D

Mám smíšené pocity ze zítřka...těším se, al emám i strach...:slight_smile: ale věřím, že mimi je zdravé...:D

Kdy jdeš ty?
15. črc 2014 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 děkuju :slight_smile: ten můj kafe pije hodně málo, tak do něho narvu coca colu a bude :grinning:
jedenácté kolo už se prostě musí povést a né že né :slight_smile:
Tak teď už ti bříško jen a jen poroste :slight_smile: a je dobře, že už nemáš ty nevolnosti, teď už si to užíváš, co :wink:
15. črc 2014 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek prostě ať pije coco colu a basta...:slight_smile: neboj...vyjde to...:slight_smile:věř tomu...:slight_smile:moooc ti to přeju a nejen já, tak to vyjít musí...:slight_smile:

No užívám...:slight_smile: ale jo...jen co mě občas obtěžuje...je to , že mi ještě většinavěcí smrdí....ale to by mělo polevovat...a hlavně to jídlo no...:slight_smile: nevím co bych jedla...:slight_smile: a kolikrát mi ani nepřijde, že jsme těhotná...:slight_smile:

ale můžu říct, že když se nezvrací a neni ti celý den šoufl, jeto paráda...a říkáš si jak je to hezý pocit....:slight_smile: neboj taky to budeš brzo zažívat...:slight_smile:
15. črc 2014 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 jeej, to musí být fajn :slight_smile: to jídlo, no však jíš za dva, tak si nějakou tu dobrotku dopřej...po porodu to shodíš :slight_smile: no a s tím, jak ti většina věcí smrdí, to už říkala i jedna kamarádka těhulka, že všecko kolem ní smrdí :grinning::grinning:
15. črc 2014 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek jj ten smrad je šílený....:slight_smile:
no mně nejde o kila co naberu, ale o to, že vlastně ani nevím na co mám chut...:D
15. črc 2014 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek dobra dobra :slight_smile: my to sehnali pres slevomat za 1800 na osobu :slight_smile: neber to :grinning:
15. črc 2014 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 jj, chápu, takže taková "rozežranost" v jídle :slight_smile:)
15. črc 2014 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teenyel tak to je luxus....myslím, že jsem to na slevomatu taky viděla....to budete mít parádní :slight_smile: to je super, že takhle cestujete :slight_smile: my zatím tak pomaličku plánujeme zářijovou dovču, ale ještě přesný termín nemáme...
15. črc 2014 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek no spíš se bojím z čeho mi bude špatně a z čeho ne....:slight_smile:
15. črc 2014 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 ahoj,,,no ja tam ani tuším nejsem ,,nejak nestíhám a jsme rada že aspon tady odpíšem nebo nakouknu :slight_smile: no zatím mám tehotenství v pohode jen trošku ráno mi ja tak trochu težko takové dlouhé vstávaní mám musím pomalu :grinning: ja jsem ted 8tt,,na ten skrining idem 20.8 to budem ve 13tt,,,jinak taky takové pocity aj se teším a zaroven se i bojím či bude všechno v porádku,dnes budu na tebe myslet a určite všechno bude v poradku .potom napíš jak si dopadla a jake to je,,,ja když jsem volala se objdenat tak rikala že se bere krev a potom ultrazvuk kde čas výsledku ti rekne doktorka hnet z ultrazvuku a potom poobede dávaju telefonicky vedet vysledky z krve,,,a jinak diky za info že fotku si treba vypýtat :wink:
16. črc 2014 v 06:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 mne ted strašne smrdi kvítka jako muškáty a takové ty co ted su na oknách a su krásné rozkvitnute,,nemože to ani cítit :grinning:
16. črc 2014 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 neboj, první trimestr už máš skoro za sebou, teď už to bude lepší :wink: to je šílené, jak to uteklo, si pamatuju, jak jsi nám tady oznámila, že jsi těhotná, a teďka už máš konec prvního trimestru....mazec :slight_smile: můj manžel mi včera řekl, že už si moc přeje miminko, ale že je připravený i na to, že to třeba ještě další dva měsíce nevyjde.....ale já už chciiiii :D
16. črc 2014 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek jojo, shodli jsme se, ze musime nez bude mimco jeste aspon trosku poznat svet. Ze pak se par let nikam nekoukneme :slight_smile:
16. črc 2014 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel taky jsme si to rekli....tak uz jsme vcera hledeli na nejake pekne hotely v Recku :slight_smile: rekli jsme si, ze si tu zarijovou dovolenku pekne uzijeme se vsim vsudy :slight_smile: nejaky luxus hotel vyberem...budem se rochnit v mori a jezdit na vylety....tehu netehu, proste pojedem :D
16. črc 2014 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek jojo, presne tak :grinning: my koukame na fethyie, sardinie, formentaru nebo neco u kleopatriny plaze. Nebo mozna mallorcu ci ibizu, aby jsme si to jeste uzili :grinning: 2.8. se dozvime kam to bude :grinning:
16. črc 2014 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel to my furt uvazujem, jestli koupit uz neco ted, anebo cekat na nejaky last minute, co se v tom zari objevi...no, jeste uvidime ;)
16. črc 2014 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek my cekame. Vyjde to financne mnohem lepe. Ale cekame vazne az na uplne posledni chvili. I tyden dopredu je moc brzy :grinning: pojedeme do cestovky uz sbaleni a pripraveni jet klidne rovnou na letiste :grinning:
16. črc 2014 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel a to vzdy takhle jezdite? fakt se to tolik vyplati?
16. črc 2014 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tomstr ahojky tak to mám zasebou...:slight_smile: nevím jak to bude u vás, ale já vyplnovala nějaké papíry k souhlasu...:slight_smile:pak jsem blya asi hodinu na vyšetření...:slight_smile: máme hyperaktivní mimino....:slight_smile: tam asi mlo v tu dobu nějakou techno party...ne a ne si chvilku v klidu poležet či posedět...:D takže skoro nemohla nic změřit...:slight_smile: vyrotli sjme zase o 1 cm a už měříme 5,7 cm....:slight_smile: dnes nám je 12+0...:D no dělala mi břišní utz a pak zase vaginální protože to nešlo..mímo je po anatomické stránce v pořádku, má vše co má mít...jen výsledek je 1:743, ale to je kvůli prý statistice tu v Německu, že žijeme v okrese kde je hodně mongolidních lidí...a že já jsem z ČR...no, ale stejně....se mi to číslo nelíbí...:( pak mi vzala krev a výsledek až v pondělí...pak budeme mít přsné číslo :D
věřím, že v pondělé mě potěší výsledky....:slight_smile:

p.s. fotku mám, ale šílenou...:slight_smile: je n ani rozmázlý....:slight_smile: jooo a prý to vypadá na kluka, že tam nějaký pindík je...:slight_smile: no uvidíme až to bude 100%...:D
16. črc 2014 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek jj hrozně to letí....1/3 je za mnou...:slight_smile: neboj taky se brzo dočkáte....:slight_smile: povede se to....:slight_smile:
16. črc 2014 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ani nevíte jak vám tiše závidím.....já chci taky už mimi....zítra jdu k doktorovi, tak jsem zvědavá...kéž by mi řekl, že jsme těhu, příznaky mám, ms stále nepřišla, ale testy stále negativní :frowning2: břicho narostlo, váha o 3,5kg nahoře a to moc nejím...takovou váhu jsme nikdy neměla :frowning2:, prsa bolí a trochu se zvětšily, při zmáčknutí tečou a jsem celkem unavená....buď se se mnou něco děje a nebo jsme opravdu těhu... :slight_smile:...co myslíte, co by to jiného mohlo být?.... tak mi prosím držte pěsti, ať mi doktor zítra řekne dobrou zprávu :slight_smile:
16. črc 2014 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 ahoooj,,,takže kluka to je super :grinning: bude fotbalista když už ted v brichu byl v neustálem pohybu :slight_smile: a neboooj určite to bude dobrééé,tomu verím,,v pondelí ti daju vedet a budeš klidná.aj svagrova mnela celkem vysoké čislo na ten syndroom,,a nakonec má zdravu holku.jen celkem dlouho čekáš až do pondelka :unamused: ale nemysel na to a utečete držím palce,,,,ja sem zvedava jak dopadneme mi,,celkem mám z teho obavy :unamused:
17. črc 2014 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek zkousime to prvne. A to bych rekla, ze vyplati, protoze kdyz jsme jeli na svatebni cestu, tak ten samy hotel vychazel takhle na posledni chvili o 7 tis na osobu levneji. Tak jsme si v duchu nadavali, ze jsme ho nekupovali az pozdeji.
17. črc 2014 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek