• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky květen/červen

@susanne88 jj čekám, tak jsem zvědavá, myslím si, že spíše nic, ale uvidíme. Jsem měla první ms po třičtvrtě roce, předtím jsem brala hormonální injekce a pak celou dobu čekala na ms, tak by to byla asi náhoda, kdyby se nám to hned povedlo :slight_smile: určitě dám vědět, ale já se chystám testovat až tak v pondělí, pokud nedorazí. Dělala jsem to tak i u prvního. První test, až jsem si byla skoro jistá, že bych mohla být těhu a to by bylo po půl roce snažení :slight_smile:
12. kvě 2014 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzajda20 tak držím pěstičky, aby se to podařilo...no naše to bude první, tak jsem právě nedočkavá no, ale tentokrát mám jako vnitřní pocit ( nevím jak to nazvat ) že se to povedlo, otázka však je, zda to bude těhu nebo jen moje touha...
12. kvě 2014 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 děkuji, taky držím pěsti :slight_smile: já právě tenkrát měla taky takový pocit, jako že by to mohlo vyjít a když se ms zpozdila jeden den, tak už jsem si byla skoro jistá, tak jsem počkala 3 dny a čekaly na mě nádherné // :slight_smile:
12. kvě 2014 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@susanne88 netuším, mě bolelo min měsíc šíleně, měla jsem křeče, šílená bolest prsou, hrozný chutě a pachy jsem cejtila úplně jinak, měla jsem 20 dní zpoždění, když jsem se rozhodla že testnu, tak jsem testla ráno, sněhobílo a odpoledne to dostala.... :frowning2: ale může to být, možná i při zahnízďování, i když... no uvidíš, nic jinýho ti nikdo asi ani neporadí :slight_smile: u každý je to jiný :slight_smile:
12. kvě 2014 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 jééé to muselo být radosti viď, ani nevím co budu dělat zda břečet anebo se usmívat....:slight_smile: a jak máš staré dítko? holčičku, chlapečka?...
12. kvě 2014 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marryjanew jsi zlatá, děkuji za odpověď....no uvidíme...:slight_smile: příští týden budu moudřejší...:slight_smile:
12. kvě 2014 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 Mám holčičku, má dva roky. No já v tu chvíli nevěděla vůbec co dělat. Jsem to zjistila v docela blbou chvíli, dva dny na to šel můj taťka na operaci s nádorem, tak jsem se ani nemohla radovat, protože ten kolotoč co se rozjel po jeho operaci moc k radosti nepřidal :(
12. kvě 2014 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 to věřím, je mi to líto a tatka je v pořádku?
jéé holčička, podle kartářky mám mít taky holčičku, al ejá bych raději chlapečka no...:slight_smile:
12. kvě 2014 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 Bohužel ne, nezvládl to, umřel když bylo malé 7 měsíců. Bylo to těžké, ale asi to tak mělo být. My se snažili o malou půl roku a vyšlo to v nejméně vhodnou dobu, ale je to to nejkrásnější, co mě mohlo v tu chvíli potkat :slight_smile: Já jsem si právě strašně přála holčičku a celou dobu jsem si myslela, že čekám chlapečka a když jsem na sále zjistila, že se mi k tomu všemu splnil můj sen, tak jsem tam bulela štěstím jak želva :slight_smile:
12. kvě 2014 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 tak třeba se kartářka plete a vyšlo ti už od ní něco?
12. kvě 2014 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 to mě mrzí....:( vím, že ztráta bolí...u nsá v rodině, když se narodí mimi, tak vždy někdo zemře a říká se, že jeden život zhasínáa druhý se rozsvicí a u nás toto pravidlo opravdu funguje....

jo něco mi vyšlo, tak uvidíme...ikdyž moje mamina by si přála abych měla holčičku má jen jedinou vnučku a 3 vnuky...:slight_smile: mámd vě starší sestry...:slight_smile:
12. kvě 2014 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 U nás to tak nefungovalo, jednom umřela prababička, když ségra čekala malou, ale ta už měla přes 90 roků, tak se to dalo čekat, taťka měl 53, tak si měl ještě vnučky užívat, ale asi to tak mělo být, někdy je ten život nevyzpytatelný... Tak třeba mamince ta holčička vyjde :slight_smile: ono je to stejně jedno, hlavně když je zdravé, ale každý má takové svoje malé přání, aby mu vyšlo to jeho pohlaví :slight_smile: Tak ti budu přát chlapečka :slight_smile:
12. kvě 2014 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@susanne88 ahoj,,no ja jsem na tom podobne ,,jsem hrozne nedočkava,,a už počítam dni kdy asi testovat:slight_smile:ale u mne je ješte skoro MS mi skončila 3.5,,,a ted se vesele snažíme o miminko:slight_smile:a břicho když te bolí tak to mužeš být tehu:slight_smile: držím palce nech ti to výde,,,mne bolele břicho v noci jako kdybych to mnela dostat,,a nikdy mne nebolí jen před MS,,přijde mi že si to spíš napýšlím,,že by to bylo moc skoro uvidíme
12. kvě 2014 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tomstr to by mohla být ovulka, mi skončila ms v neděli a další týden v úterý mě začalo bolet břicho a i jsem krvácela (řekla bych ovu krvácení) asi 3 dny a pak konec, tak to by si asi tak měla ve stejnou dobu jako já, tak bych řekla, že to může být :slight_smile:
12. kvě 2014 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 jsi zlatá...děkuji...:slight_smile:
já si stejně myslím, že lidé kteří odejou, tu jsou s námi pořád...taže věřím, že tatka vidí jak mu vnučka roste...:slight_smile:

je to hrozný no, přítelův tatka umřel při autonehodě, když mu bylo teprve 8 let, tak si ho taky moc nevybavuje...:( ale prostě život je takový...:(
12. kvě 2014 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tomstr mně to taky přijde moc brzo, ale četla jsme i na netu, že je to možné...tak nevím...:slight_smile:

no třeba nám o vyjde společně...:slight_smile:
12. kvě 2014 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 doufám v to, že jí vidí, jaké dělá pokroky a tak, ikdyž mě to mrzí, že tady nemůže být, věřím, že se na nás dívá a že nás hlídá :slight_smile: Je to blbé, u nás to vlastně za malou byli dva lidi, v 5 měsící přesně na vánoce mi umřel děda a pak taťka, tak doufám, že jsem si vybrala a další těhu si už jenom užiji...
To je hrozné, chudák přítel, ten život je někdy dost krutý :(
12. kvě 2014 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 určitě neboj, máte ho u sebe a určitě se raduje z toho jak roste...:slight_smile:moc nad tím nepřemýšlej, nebo tě to bude užírat.....kdybych měla já přemýšlet nad tím zda někdo odejde, když otěhotním zbláznila bych se...mamina na tom neni moc dobře, minulý rok mi tatka zkolaboval a ted už mu je lépe, ale prostě si nechce odpočinou, babička hrozně sešla...měla bych moc ¨¨kandidátů¨¨ takže já na to nemyslím, prostě si jen říkám, že budou mít radost z nového přírustku....:slight_smile:

občas si na něj vzpomene a říká, že by docela chtěl aby ho tatka viděl jak vše dokáže a dokázal...tak mu říkám, že ho vidí....neni věřící,a le prostě věří že tatka u něho je a pomáhá mu...:slight_smile:
12. kvě 2014 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 Já na to taky nemyslím a hlavně doufám, že tentokrát to bude vše ok a budu si od začátku užívat a těšit na miminko :slight_smile: a kdy plánuješ testovat? Až nepříjde ms nebo dříve?
12. kvě 2014 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzajda20 no asi budu už testovat ve středu....:slight_smile: to by užmohlo ukázat...měl by to být týden a kousek, tak snad...a pak pokud to nedostanu no, nebo ještě dva dny předem...:slight_smile:

neboj tentokrát si to tu budeš užívat i s námi na MK....:slight_smile:
12. kvě 2014 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 Tak v to doufám, tak ve středu napiš, já bych chtěla vydržet do pondělí, ale nevím, jestli to vydržím a nezkusím to taky dříve :slight_smile:
12. kvě 2014 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzajda20 ve středu určitě napíšu.....:slight_smile: no pondělí by bylo už pro mě dlouhé....ale rychle to uteče.....)uvdíš....:slight_smile:
12. kvě 2014 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 ale zase už by si měla větší jistotu, že tam něco může být, zkus vydržet a třeba tě za to bude čekat odměna :slight_smile:
12. kvě 2014 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 to asi jo, ale já prostě nevydržím, radši budu testovat....:slight_smile: do nekonečna......:slight_smile:přemýšlím, že už to zkusím zítra, ikdyž je to brzo, ale kdo ví....:slight_smile: třeba tam bude malý duch....)
12. kvě 2014 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 třeba jo, budu na tebe myslet, ať tam ten duch už je :slight_smile:
12. kvě 2014 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzajda20 jsi hodná děkuji, hned zítra dám info...:slight_smile: a pak to budu zkoušet po 2-3 dnech až do ms...:slight_smile:který doufám nepřijde....:slight_smile:
12. kvě 2014 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@susanne88 tak čekám na zítřejší dobrou zprávičku :slight_smile:
12. kvě 2014 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzajda20 doufám, že bude dobrá....:slight_smile:
12. kvě 2014 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@susanne88 Když ne zítra, tak bude třeba dobrá pozítří a nebo příští týden, neboj :slight_smile: Tak si jdu lehnout, držím pěsti a přeji krásnou noc :slight_smile:
12. kvě 2014 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzajda20 děkuji, taky přeji dobrou noc...:slight_smile:
12. kvě 2014 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek