• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky květen/červen

@susanne88 Zuzi, no krásná zpráva - moc gratuluji. Výsledky budou taky na jedničku a už si pak budeš v klidu užívat zbytek těhu. Já jdu na kontrolu až 11.8., protože má doktorka dovču, tak to musím vydržet. Už jsi přemýšlela o kočárku?
@tomstr Žádné obavy neměj, člověk musí myslet pozitivně a vše bude v pořádku :relaxed: Já dnes jedu s malou vlakem k našim na Moravu a moc se na rodinu těším - v Praze nemám skoro nikoho
17. črc 2014 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teenyel ty jo, tak dekuju za tip, asi to taky tak vyzkousime :wink: jinak jak dopadlo snazeni, mrcha prisla, nebo testujes? ja mam pro zmenu nohu v dlaze, tak mam super vyhlidky na celozavodni dovolenou, asi me z toho jebne...
17. črc 2014 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek jej cos delala? No mam to dostat zitra, tak cekam a cekam. Dnes sla teplota dolu z 37 na 36,9.
17. črc 2014 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tomstr já vlbec nevím co tam je...ale snad se to uklidní, než bduu cítit pohyby...:DDDD
děkuji jsi hodná, člově je pak klidnější...:slight_smile:
Ale dnes ráno jsem vstala a řekla jsi, ty máš prostě zdravé dítě aje to...:D a za tím si stojím...:slight_smile:

Nebooooj to bude dobré...:slight_smile: Těš se na to, že prdolu uvdíš....:slight_smile: Třeba ti řeknou pohlaví, nám řekla, že tam něco jako pindík je, ale nemůže to říct na 100%...:slight_smile:
17. črc 2014 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 ahojky...to mi holky povídejte...:slight_smile: já nemám tu v Německu nikoho...jen přítel malinko část z rodiny...:slight_smile: ale opravdu pidi část...:D

Děkuji jsi zlatá, už se nebojím...věřím, že mimčo je zdravé ...mus být....:slight_smile:
Jéééé ty jdeš 11.8. to mám svátek...:slight_smile: tak to budou samé dobré zprávy....:slight_smile:Ale to čekání je děs vid....:slight_smile:
Ale alespoň povyrostete...a bude víc vidět....:slight_smile:

Tak pohodovou cestu vlakemna Moravu....:slight_smile:
17. črc 2014 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@susanne88 Díky Zuzi :slight_smile: Toho 11.8. bych měla být 8+2, tak jsem zvědavá a napjatá zároveň. Vlakem jedeme do Olomouce a tam nás vyzvednou naši a auten do Kojetína. V Praze mám jen ségru a asi 2 spolužačky ze střední, ale není čas se navštěvocat :-/
Pindík se uvidí, někdy to může být pupečník, ale hlavně ať je mimi zdravoučké :slight_smile:
17. črc 2014 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky je normální , že mě bolí při ovulaci bradavky ? Ale jako silně :( A to bych řekla , že už ovu končí a pořád bolííííí :angry:
17. črc 2014 v 09:20  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulka188 při ovu nevím, ale v těhu mě bolí...:slight_smile: že by?....:slight_smile:
17. črc 2014 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 jéééé to už budete stááárý...:slight_smile:

jen si to užijte hezky...u babičky a u dědečka...ty si odpočineš...děti si to užijí...přece jen u babičky a děděčk je to suprovější a volnější jak doma...:slight_smile: noooo a ty můžeš mlsat dobroty....:slight_smile:
17. črc 2014 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 to je blbost snažíme se od pondělí :slight_smile:) Ale asi 4 den od vysazení ms jsme teda měli takovou rychlovku ....ale nevim to neni možný :slight_smile:))
17. črc 2014 v 10:03  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@susanne88 Malá se na babi a dědu už moc těší. Mlsat nebudu, musím se držet - u první jsem přibrala 30 kg a tohle už fakt hubnout nechci :laughing: Máme tam i spoustu tet a strejdů a moji jedinou babičku - budeme mít maraton po rodině :slight_smile:
Hlavně nebudeme zavřené v bytě, ale v baráčku se zahrádkou
17. črc 2014 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jitulka188 já vím, kdy jsme přesně počali...ve čtvrtek...v sobotu jsme byli na slavnostech, ta už my známé říkali že jsem nějaká divná a já od pondělí tvrdila, že jsem těhu....:slight_smile: to bylo 12.5. pondělí a 15.5. vyšel na tt dušík...:slight_smile: já to prostě cítila...:slight_smile: no a dnes jsem v 12+1 tt...:D tak moc držím palečky, aby to bylo...:slight_smile:
17. črc 2014 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mikracek To mě moc mrzí držím pěsti, ať to vyjde příště :slight_smile: já jsem přestala na koníka chodit, jsem tu po delším časem, přestala jsem sledovat "plodné dny" atd. nechávám tomu volný průběh...prostě na to kašlu...s nepravidelným cyklem, nemám na výběr, ale myslím si, že jsem byla příliš zaměřená na to mít miminko...snažím se najít jiný zájem :grinning:
17. črc 2014 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@denca2000 jééééé to znám, my když jedeme na doču do ČR tak to taky neni dovča, ale maraton...tahle babička, tihle a tam musíme taky....:slight_smile: takže to znám...:slight_smile: sice to člověka unaví, ale i potěší...:slight_smile:

juj 30 kg, to bych už asi nedala já osobně dolu...:slight_smile: nemám pevnu vůli...:slight_smile: takže tě obdivuji....:slight_smile:
17. črc 2014 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 jinak nad kočárkem ještě moc nepřemýšlím....:slight_smile: budu mít lednáčka...tak nějak super stabilní musí být , na ty závěje sněhu...co doufám leto sbudou...:D
17. črc 2014 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teenyel tak to klesla jen malinko, tak to je celkem nadejne :slight_smile:
@takarazestinusakur dobre delas :slight_smile: jak clovek vypne, tak se to urcite povede co nejdrive :wink: drzim palecky
17. črc 2014 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 jeee to je krásný :slight_smile:)Ale teď jsem četla že někoho bolí prsa při ovulaci ...To by byla fakt náhoda :slight_smile:))Že bysme v po počali a mě v ut začli bolet prsa :slight_smile:))
Tak ať krásně roste:slight_smile: Snad se nám brzo zadaří :slight_smile:)))
17. črc 2014 v 11:02  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jitulka188 děkuji...:slight_smile: já to běru tak, že naše početí byla jedna velká náhoda...ten měsíc jsme se spíš málo snažili...:slight_smile:

tak přeji, aby vám to vyšlo co nejdříve...:slight_smile:
17. črc 2014 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek to ti nevim. Cipek uz je pootevreny, tak mrchu ocekavam :wink:
17. črc 2014 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.. ráda bych se k Vám přidala. HA jsem vysadila v květnu a v červnu jsem otěhotněla :slight_smile: byla jsem fakt překvapená, nic jsem nebrala, ničím jsem případné těhotenství nepodpořila a měla jsem ohromnou radost :grinning: Bohužel nám osud nepřál a radost nás brzy přešla - těhotenství bylo od začátku komplikované, krvácela jsem kvůli hematomu a nakonec jsem přesně před týdnem byla na revizi dělohy kvůli zamlklému těhotenství v 7tt. A tak začínáme znovu.....
Mám objednaný kontryhelový čaj a inofolic, snad to pomůže .. nevím proč, ale najednou mám hrozný strach z dalších pokusů - že trochu podvědomě čekám, že to vyjde zase hned a tím spíš to nepůjde, že se třeba bude problém opakovat a my znovu budeme musít projít tím, co zažíváme teď :frowning2: je to hrozný, znáte to, všichni říkají nemyslete na to, ale jak to mám udělat? :sweat_smile: zatím těžko snáším těhulky a miminka....

Omlouvám se, ale doufám, že tady se můžeme navzájem podpořit a budeme v tom alespoň všichni spolu :slight_smile: :slight_smile:
17. črc 2014 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@broukarici ahoj, to mě mrzí :frowning2: ale znám spoustu holek, které zažily něco podobného, a po tomto neúspěchu brzy otěhotněly a miminka mají zdravé a v pohodě....takže nezoufej, ono se brzy zadaří, držím palečky :wink: to my už se snažíme od října a zatím nic..
17. črc 2014 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@broukarici taky jsem si tím prošla rok jsem nemohla otěhotnět a po 13m se to podařilo a pak nakonec krvácení a potrat v 8tt :( pak jsme tři měsíce čekali a pak se snažili znovu a za 4další měsíce se to povedlo :slight_smile: a teď mám 2letou holčičku, takže hlavu vzhůru, podruhé se to už určitě podaří :slight_smile:
18. črc 2014 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, je tu něco nového? Nebyla jsem tu pár dní, byla jsem v nemocnici :unamused: cca teď o výkendu by měla být OVU, ale uvidím, mla bych se šetřit, tak bud bude nebo nebude snaženíčko
18. črc 2014 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spygy ahoj, jakto, že jsi byla v nemocnici? U mě nového nic, teď se budem snažit 11.měsíc, ale spíše teď řešíme zářijovou dovču-kam poletíme :slight_smile:
20. črc 2014 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek měla jsem zvýšené CK v krvi, tedy svalový enzym, ale nikdo bohužel z lékařů nepřišel na to, co mi přesně bylo a jak a z čeho to vlastně vzniklo, pravděpodobně více špatných věcí najednou, prej mi mohli odejít i játra, ale já si myslím, že to bylo tou hnusnou posilovnou, kterou jsem opravdu přehnala a moc se přepínala a druhá věc, že málo piju :frowning2: ztíží vypiju tak litr denně, ale teď se už snažím hlídat a hodně bumbat, abych v nemocnici neskončila znovu :frowning2:
20. črc 2014 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spygy jéj, tak se drž a snaž se bumbat více :slight_smile: třeba pij to, co máš ráda, džusy, minerálku, atd....pořád lepší tohle než nepít vůbec :wink: hlavně teď v létě v těch parnech málo pít je sebevražda...
20. črc 2014 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek tak potom napiš, jak je na tom nosifol. Já to teď na dovči šidila a nic nebrala tak začínám na novo. Dneska jsme dorazili domů a jsem odpočinutá, 21 DC a doufám, že ms pěkně dorazí a nebude nikde meškat, ať se můžeme začít snažit a konečně mi ten cyklus pěkně funguje. :slight_smile:
21. črc 2014 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@summer18 Tak už jsme zpátky a bylo tam hezky a ani ti komáři nebyli tak hrozní. Jenom v noci jsme používali raid do zásuvky a jinak to šlo. Mi se tam docela dost líbilo, jenom manžel mrčel a nebylo to úplně podle jeho představ, ale myslím, že i tak byl spokojený :slight_smile: A kam se chystáte letos? Já byla v Řecku poprvé, ale asi se mi zatím nejvíc líbilo v Turecku, ale do Řecka bych se ještě někdy určitě podívala
21. črc 2014 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@susanne88 ahoj,,,dluho jsem tu nebyla,,tak jak si na tem??doufám že vše v pořádku :slight_smile:
22. črc 2014 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 to jsem ráda, že se líbilo, mě se to líbílo moc, už z toho důvodu, že tam nebylo tolik lidí, jako na Krétě :slight_smile:
Včera jsme byli v cestovce a známá nám tam dala pár katalogů. Docela mě zaujal jeden, kterej je i s poznávačkama, na který můžeš jet a nemusíš, jsou už v ceně. A pak se nám docela zalíbílo Španělsko Costa Brava (je to kousek od Barcelony, kde je fotbalovej klub :D ) Takže uvidíme... Turecko jsem chtěla taky, ale když jsem zjistila, že v době kdy tam chci jet, jsou tam 40C a to je dost :/
22. črc 2014 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek