• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky květen/červen

@tomstr ahojky....asi dobrý...děkuji za oprání...:D dr. mi nevolala....tak to vždy znamená , že je dobře...a nebobude volat až dnes...:D
22. črc 2014 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 Španělsko by se mi taky líbilo, jenomže se lítá jenom z Prahy a to jsem kvůli malé zavrhla, jedině až bude větší, ale teď by to bylo o nervy. My v tom Turecku byli v červnu a to se docela dalo, ale v létě by to tam bylo asi na infarkt :slight_smile: jj těch lidí tam moc nebylo a když už, tak se s nimi většinou dalo i bavit, tak to šlo, ale nějak rychle to uteklo :slight_smile:
22. črc 2014 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 Neboj, určitě je to ok a volat nebude :slight_smile:
22. črc 2014 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzajda20 :-* já se ani nijk nebojím...prostě je to podle německých statistik a at mi trhnou nohou....:slight_smile: my máme špunta zdravého...:D
22. črc 2014 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 no jasně že jo :slight_smile:
22. črc 2014 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 :slight_smile: a jak to vypadá u tebe?
22. črc 2014 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 no nevím, jsem 22 DC, tento cyklus na to úplně kašlu, takže ani netuším, jestli ovulka byla nebo ne, spíše bych řekla, že nic, tak alespoň doufám, že dorazí ms, nejpozději do 30 DC a příští měsíc začnu opět pít kontryhel a brát inofolic, tak snad se pak podaří :slight_smile:
22. črc 2014 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 nebooooj určitě se jednou podaří...:slight_smile: už se blíží teplější měsíce porodu, takto by to ylo v dubnu...:D paráda...oslava narozenin na zahrádce ...:slight_smile: za to my ve vaťáku a u krbu...:DDDD
22. črc 2014 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 jj to se mi právě líbí, malá je taky v dubnu, ale asi bych brala spíše srpen nebo září, to by jsme pak mohli ještě na dovču než bude mít dva a bude zadara, což není zase tak špatné :slight_smile:
22. črc 2014 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzajda20 njn občas to nevyjde....:slight_smile: úřítel taky chtěl, aby byl prcek v létě...:slight_smile: že až mu bude 18 let, tak si mžeme dělta zahradní narozeninovou párty...:slight_smile: ale ted ná je to už jedno...:slight_smile: nvíc to budeme mít hezky...:slight_smile: pokud nám vyjde ten datum 26.01. tak to máme vždy po měsící a dvou dnech..:slight_smile:
prcek 26.1.
tatínek 28.2.
maminka 30.3.....:DDDD
22. črc 2014 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@susanne88 Tak to by vám ta data vyšla moc hezky :slight_smile: Ono je to potom jedno, až se to povede, ale já se tím tak utěšuji, ať mi to není líto, že to třeba nevyjde, tak si vždycky řeknu, ten příští měsíc to bude lepší, to bude mít narozeniny třeba v květnu apod. a tak to pořád posunuji :slight_smile:
22. črc 2014 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzajda20 nebooooj ono to vyjde...musí....:slight_smile:ale asi se mimi opravdu cche narodit v létě...:slight_smile:že si dává na čas....:slight_smile:
22. črc 2014 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 taky si to tak říkám, že to bude lepší, když bude v létě, tak má ještě chvíli čas :slight_smile:
22. črc 2014 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzajda20 a jak sis uzila dovcu Zuzi? :wink:
23. črc 2014 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 nebooooj ono se podaří...jen na to moc nemysli...:slight_smile: nějaký kofein předtím...potom nohy nahoru...a povede se....:D a já to do sebe ještě vtlačovala...nebo jak to popsat....:slight_smile:jako cvičila jsme spodkem...:D nevím jetsli to pomohlo, ale dělala jsme to...:D
23. črc 2014 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Bylo tam super, hlavně člověk nemusel na nic myslel a měl klid, tak jsme si to docela užili a já si hlavně pořádně odpočinula, což jsem potřebovala :slight_smile:

@susanne88 Tak to můžu taky zkusit, to jsem cvičila hodně dávno na posílení pánevního dna, prý to není špatné, když chceš být těhu :slight_smile:
23. črc 2014 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky, tak dovča nezabrala a vypadá to, že jsem dneska 1 DC, no nic tak snad to vyjde další měsíc, tak hurá do toho :slight_smile: A jak jste na tom vy?
26. črc 2014 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 niiic je zřejmě po ovu, tak uvidíme:slight_smile:
26. črc 2014 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisska tak držím palečky :slight_smile:
26. črc 2014 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 já tobě taky,ale už si nějak nedělám naděje:slight_smile:
26. črc 2014 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisska Já to vidím stejně, ale zase tak dlouho se nesnažíme, tak si říkám, že to prostě ještě nemělo vyjít a vyjde to teď :slight_smile:
26. črc 2014 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 no my právě taky ne a i tak mě to deptalo,takže si asi pomalu začínám říkat, že až miminko bude chtít přijít, přijde...
26. črc 2014 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisska Taky jsem si říkala, že jsem si to nějak vzala hodně do hlavy, že s tím musím přestat a začít se zabývat něčím jiným. Tak chci hubnout a více sportovat a začít zase háčkovat, tak snad mi to dlouho vydrží :slight_smile:
26. črc 2014 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzajda20 jéééé to určo pomůže:slight_smile:, no já jdu od září do nové práce,tak třeba to bude to ono:slight_smile:
26. črc 2014 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se hlásím s novou zprávičkou. V červnu jsem měla 10 dní zpoždění MS, ale test nic a MS přišla velmi silná a dost bolestivá. Dneska mi bylo lehce špatně a jsem taková nafouklá i když jím normálně a zpoždění mám zatím 5 dní, namátkou jsem si udělala test a vyšel pozitivně...tak jsem zvědavá, zda budeme mít na podruhé štěstí...:slight_smile:
27. črc 2014 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@denisska Já myslím, že určitě, to bude změna, která tě na nějakou dobu zaměstná :slight_smile:
@takarazestinusakur tak to potichoučku gratuluji a držím palečky, ať je vše ok :slight_smile:
27. črc 2014 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
27. črc 2014 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 děkuju :slight_smile: 2// tam sice jsou, ale jedna je taková slaboučká, takže uvidíme, s návštěvou doktora ještě počkám...
@denisska: nová práce tě určitě zaměstná...nám se minulý měsíc nezadařilo a bylo to úplně na palici...tak jsem se vykašlala na ovulku a vypla jsem koníka...začala jsem se soustředit na všechno jiné, jen ne na mimčo, a včera jsem zjistila, že mám dvě čárky (jedna je slaboučká, ale je tam)
27. črc 2014 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@takarazestinusakur skvělé;)))! Gratuluji;))
Ja tento mesic merim BT a nevim no, porad takova vyšší tak nevim proc;), celou dobu
28. črc 2014 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,už jsem taková nějaká zoufalá... Brala jsem HA, s tou jsem v květnu přestala, poslední menstruaci jsem měla 22.6. ale bylo to spíš takové dlouhé špinění do hněda až ke konci to teda vypadalo jako MS. 2.7. jsem znovu silně špinila, myslela jsem si že je to krvácení, ale trvalo o jen jeden den. A od té doby nic... V poslední době jsem byla hodně nafouknutá, břicho jako kdybych už byla těhotná, občas mě píchne v břiše,hrozně jsme se do toho ponořila, že těhotná jsem, začala všude možně na internetu projíždět kde co, ale když jsem si dělala testy, vyšly negativní - zrovna dneska... Asi budu muset jít k doktorce :-/ ale ve čtvrtek odjíždíme na prodloužený víkend, tak nevím, zda to nenechat až se vrátíme..
28. črc 2014 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek