• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky květen/červen

@danielka1985 Byli jsme v Řecku v Leptokarii, prostředí celkem pěkné, ale moře špinavé, Srbů plno, takže poučení pro příště, že v Řecku je čistější moře na ostrovech. Vy dovču neplánujete?

My jedeme ještě s malou a kamarádkami na týden do Chorvatska, tak třeba přijdu na jiné myšlenky a nebudu se pořád hlídat a pozorovat příznaky ovu či těhu :slight_smile: jsem zralá na cvokhaus! :slight_smile:
4. srp 2014 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlásím mimíska 9tt do poslední ms,7 tt skutečné stáří bobečka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,zatím vše v pořádku,bojim se stále po předchozích zkušenostech...snad nad námi stojí všichni strážní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,za 14 dní snad už dostaneme těhu průkazku,,ale je mi pořáád na blinkání :grinning: ...uff. :dizzy_face: :dizzy_face:
4. srp 2014 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@merilinka Gratuluju a držím pěsti!!!!!
4. srp 2014 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@merilinka Držím pěsti :slight_smile:
4. srp 2014 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 ahoj Zuzi, jak se mas? Co ten Inofolic, spravil ti cyklus? Ja mam dlahu z nohy dole konecne, tak muzu zas trajdat po horach, juhuu :slight_smile:
@teenyel cau kocko, dlouho jsem te tu nevidela, jak se mas? co noveho u tebe? :wink:
@susanne88 tak jakpak se mame mamco? :slight_smile: brisko uz urcite roste....nechces nam tu hodit foto, at vidime, jak nam pekne rostes? ;) ja mam takovy pocit, ale bojim se to zakriknout, ze se snad tento mesic povedlo...ale dostat to mam az v sobotu, tak uvidim :slight_smile: ale spise si to vsugerovavam, ze jsem tehu :D:D
5. srp 2014 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek ahoj, nevim, asi nic...tenhle mesic je nejaky divny, 18dc a teploty porad jeste 36.7....tak tedy nevim....a co noveho u tebe?
5. srp 2014 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel u me akorat to, ze uzivam nosifol, na kontryhel jsem se vyprdla, no a ovulacni test jsem mela superpozitivni (ze by zasluha nosifolu?), snazenicko bylo krasne naplanovane, dnes pnuti v podbrisku, toz uvidime, co z toho bude :slight_smile: dnes jsem 9DPO, 24.DC. Mrcha v sobotu bud dorazi anebo nedorazi a ja v nedeli potestuju ;) ale priklanim se k moznosti B, ta se mi libi vic :slight_smile:
5. srp 2014 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misanka22
@zuzajda20 holky moc děkuju!!
5. srp 2014 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek ahojky, to je úžasná zpráva...budu držet pěstí....:slight_smile:dej pak hned vědět....:slight_smile:
u nás dobrý...:slight_smile: v pátek jsem byla na kontolr a mimísek je vpořádku, rosteme a stále má vbříšku diskotéku...:slight_smile: teda podle těch jeho tanečních kreacích usuzuji....) měli jsme 8 cm, ted už zase více...:slight_smile: zítra začínám 16 tt a letí to hrozně rychle...:slight_smile:už se těším až budu cítit pohyby...:slight_smile:
jinak fotečku mám jednu v albu u mě ''naše prvňátko''.....:D tak se můžeš juknout tam...:slight_smile:jinak přes noc mi jakoby bříško vždycky trochu splaskne, ale přes den zase naroste...:slight_smile: ale ted by snad už mělo prý růst rychlostí blesku...:slight_smile:
5. srp 2014 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek tak budu drzet palce...u me bida...myslim, ze ani nebyla ovu a nevim tedy,zda jsme se snazili nebo ne...
5. srp 2014 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky emoticon)) Holky ms jsem měla od 26,7 a trvala 6 dní . A podle ovulační kalkulačky bych měla mít ovulaci v sobotu(ten nejplodnější den) Ale od st . že by to mělo začít ...Neni to divný ? měla jsem za to, že ovulace bývá v půlce měsíce cca.
Ale asi přijde fakt ted bolí mě prsa a začíná zase hlen malinko ....Teprve začínám tak ještě nevím úplně co a jak emoticon . Měření ještě neděláme ...manžel chce at tohle dělám až za dýl když to nepůjde emoticon)
5. srp 2014 ve 12:04  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Tak to budu na tebe moc myslet a držet palečky, ať tě intuice neklame a jsou z toho dvě čárečky :slight_smile: Moc bych ti to přála. Já už měla druhý normální cyklus a normální ms, tak jsem moc ráda, teď někdy by snad mohla být i ovulka, ale malá od včerejška horečky 39 a vůbec neklesají, do toho zvracela, tak není na snažení nějak ani chuť, tak to asi prošvihneme a posnažíme se až další cyklus :slight_smile:
5. srp 2014 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 @teenyel @zuzajda20 holky, moc dekuju :slight_smile: pak tu dam hned echo....no uz by to mohlo vyjit po 11 mesicich snazeni konecne :slight_smile: jsem naladena pozitivne, tak snad pozitivni zprava prijde o vikendu :slight_smile:
5. srp 2014 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mikracek pokud to cítíš tak jsi....:slight_smile: já to cítíla nebo věděla hned po 3-4 dnech snažení, že to vyšlo...:slight_smile: prostě jsem to věděla a taky, že jo...o 4 dny později duch na testu...:slight_smile:

tak pak dej hned vědět...:slight_smile:
5. srp 2014 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@susanne88 ty sis delala testik uz 7-8 DPO? Ja mam dnes 9DPO a mam takovy pozitivni pocit, proste si rikam, ze to vyslo, ale na druhou stranu se bojim udelat si test. Mela jsi taky takovy tlak v podbrisku? Citim, ze mam i nejake horke bricho i podbrisek, ze mam v nem mozna i teplotu, ale to muze byt spis tim zanetem...
5. srp 2014 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek vím zní to jako blbost, ale já to cítila...tu vnitřní teplotu jsem měla taky, ale nevím jetsli to nebylo...to mi snad hořela psra...:slight_smile:

ty vaše počty něchápu, tak si to spočti..:slight_smile: 23.04. poslední ms, cyklus po 28 dnech a 15.05. pozitivní těhu test...:slight_smile:tedy cca týden po snažení...:slight_smile:
5. srp 2014 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 no DPO=dny po ovulaci :slight_smile: tak to je mazec, tos mela pozitivni testik hodne brzy....protoze malokomu se // ukazou tak brzy....ale laka me to testovat, ikdyz zase je tam ten strach, no :slight_smile: no mi prave hori bricho uz druhy den....podbrisek i bricho...prsa v pohode, necitim v nich pnuti ani bolest...ale ten podbrisek....proste horko a tlaky......ale taky je mozne, ze uz z toho magorim :grinning:DDD kamaradka mi dnes rekla, ze se ji o me zdal sen, ze jsem ji prisla rict, ze jsem tehotna :slight_smile: ze by nejake zvesti? :slight_smile: dneska se v praci uplne chlamu, ikdyz mi sef naridil 3 hodiny prescas a oznamil mi to kdyz jsem se chystala domu....vubec mi to nevadi, naopak, delam si tady srandu ze vseho dneska, porad se hihnam...me nenaserou :D
5. srp 2014 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek já než se to naučila počítat tak to tu bylo...:slight_smile: pro mě obrovký dar a štěstí...:slight_smile: to že tě nikdo nerozhodí aninenaštve je dobré...:slight_smile:
no já měla bolesti jako na ms...a nic...:D to je prý uhnizďování vajíčka...:slight_smile:
že by kamarádka byla vědma?...:slight_smile:
mně vyšel test tedy 6 dní před ms pozitivní...:slight_smile: ted jsem si to spočítala...:slight_smile: a byl to nějaký na častné testování, tak si kup nějaký tento...:slight_smile:

pokud jsi vnitřně stastná a to, že nejspíš jsi...tak je to ono...:slight_smile:
5. srp 2014 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 tyy jo, tak ja vyzkousim clearblue nebo nejaky lepsi :slight_smile: dekuju, jsi hodna, drz mi palecky :wink: 6 dni pred MS? tak to je mazeeec :slight_smile: no ja mam 4 dny pred ms :slight_smile:
5. srp 2014 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek no ten clearblue mi ukázal , že nejsem...ale asi proot, že jsme s ním testila večer...:slight_smile:

tak budu držet palečky...:slight_smile:
5. srp 2014 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzajda20 Zuzi děkuju moc :slight_smile: jéj, to mě mrzí, tak ať se malá brzy uzdraví a vy ať můžete hupsnout na snaženíčko a brzy se můžeš radovat z // :slight_smile:
6. srp 2014 v 05:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Tak už se těším na sobotu, až se nám pochlubíš a budu ti moc držet palečky a myslet na tebe :slight_smile: Malá už vypadá ok, tak snad to byl jenom úpal ze sluníčka a bude v pohodě :slight_smile:
6. srp 2014 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, jak se mate? Neco u vas noveho? Ja uz pomalicku zacinam shanet informace o IUI a o vysetrenich plodnosti, tak snad se to povede aspon vam ostatnim tady, kdyz nam se nedari....
11. srp 2014 v 06:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a moc děkuji milé dušičce za srdíčko :wink:
11. srp 2014 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Je tady nějaké mrtvo, co?

Holky kde všechny jste? To se tak poctivě snažíte? :slight_smile:
15. srp 2014 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 ahoj Zuzi, tež si říkám, že to tu nějak "uchcípá" :slight_smile:)))) já tedy spíše patřím do jiné skupiny, a to "Snažilky od prosince", ale tady bývám taky a divím se, že už tu skoro nikdo nepřispívá....tak se klidně přesuň k nám :wink: ikdyž tedy tam už je víc těhulek než snažilek, holkám se zadařilo ve velkém.....tak snad na nás poplivou těhu bacil....
15. srp 2014 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kdepak máme nějakou novou těhu :wink: nebo někoho, kdo bude v brzké době testovat?
17. srp 2014 v 00:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek Já doufám, že se holky zase přidají, že jsou třeba na dovči a není moc času :slight_smile: a pak se to tady znovu rozjede. Tak to ať holky pořádně plivou, ať jsi brzo těhulka. Já jsem 22 DC a řekla bych, že jsem ani ovulku neměla a nebo jí mám až teď, protože už mě druhý den bolí břicho jako kdybych to měla dostat a pořád nic, ale pokud mám ovulku teď, tak je to stejně na nic, manžel odjel na týden rybařit, tak je po snažení :(
17. srp 2014 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spygy Možná já, ale až tak příští týden, ms čekám koncem týdne, tak jsem zvědavá, jestli dojde sama nebo, protože doufám, že už se mi ten cyklus upravil.
17. srp 2014 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spygy já,já,i když jsme možná mohly číst na mém profilu, že nás tatínek opouští....
17. srp 2014 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek