• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky květen/červen

@zuzajda20 tak budu držet palečky, aby mrška už nedorazila a našla si krásné // :grinning:

@denisska tak aspoň někdo a copak se stalo, že Vás opouští :frowning2:
17. srp 2014 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spygy to je na dloho, psala jsem to už mockrát, ve zkratce...no prostě chce po me dalsí penize na firmu, kde jsou dalsi 2 lidi a když jsem se ptala ,kdy budou zpet....no konec, nepodporuji ho...neustále mu dávám penize, platím vse,ale jak rekl nepodporuji....jediny koho má, jsem já a moje rodina....
17. srp 2014 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spygy děkuji, no tomu moc nevěřím, spíše bych řekla, že jsem teď ovulku vůbec neměla a nebo jí mám právě teď, podle toho bolení, tak se budeme muset posnažit příští měsíc :slight_smile:

@denisska to je na nic, to tě chápu, to bych ho taky poslala někam. A myslíš, že není šance, že se změní a že s vámi zůstane? Ani kvůli tomu prckovi?
17. srp 2014 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky jsem na této diskuzi nová
Nemáte nake zkušeností s pripravkama co podporují poceti.
17. srp 2014 v 18:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisska to mě moc mrzí :frowning2: je mi z toho smutno i za tebe, to je někdy hrozný z těma chlapama. Než aby jako on hlava rodiny finančně podporoval tebe, tak to bylo naopak :frowning2: a hlavně když máte společný bydlení, tak platit vše společně a ne jen jeden z rodiny. Je to naprd :frowning2: každopádně držím moc palečky, aby už bylo lépe, hlavně se opatruj a nebuď smutná.

@zuzajda20 jo, tak s tou ovulkou si taky nejsem jistá, minulý měsíc mě tak hodně bolel vaječník a i podbříšek a včera a dnes kdy měla být ovulka, tak akorát občas pobolíval podbříšek a dnes jen lehounce vaječník, až mě to zarazilo, tak nai nevím, zda ovulka vůbec byla nebo ne.

@pedotra ahojky, tak určitě doporučuji pro začátek kyselinu listovou a ta i stačí, je to nejlevnější varianta, než do sebe cpát ty předražené prášky a vůbec, nejlepší je papat hezky ovoce, tam je vitamínků :grinning:
17. srp 2014 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spygy děkuji ale já nejsem v začátku.
Už mám za sebou 3ivf bez úspěchu na další pokus nám finanční situace nedovoluje.
Tak to chci zkusit přirozeně.
17. srp 2014 v 19:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pedotra jasně, myslela jsem jako, že pokud jsi ještě nic nezkusila, tak tu listovku, ale přípravků je hodně, každá ti poradí něco jiného, každopádně ještě jsem nenarazila nanic, co by usnadnilo otěhotnění, jsou jen vitamíny, které pomůžou proti vrozenejm vadám apod. a případně se poradit se svým doktorem
17. srp 2014 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pedotra nebo mě ještě napadlo toto, na podporu početí http://www.fertilityblend.cz/
17. srp 2014 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spygy no prave, ja se mohla na hlavu stavet, ale hlavne ze nepodporuji, js kdyz přicházela o praci, zadne slovo podpory, ted reknu ze čekáme miminko a misto radosti a podpory ... Konec
17. srp 2014 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisska a to byl vždy takový nebo se změnil až takhle později? Hrozně moc mě to mrzí, že místo, aby jste se radovali z tak krásné události, tak se vlastně raduješ a smutníš navzájem :frowning2:
17. srp 2014 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spygy prave;(, no ne ted vic... Spis mi to prijde ze ma mit od zari praci, tak uz me nepotrebuje ani na bydleni ani penize...;( auto bude mit služební
17. srp 2014 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisska ach jo, to je tak smutný :frowning2: nemám ani slov...moc mě to mrzí, pane bože, co to je občas za lidi někteří :frowning2:
17. srp 2014 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@spygy nevím a hlavne uz jsem si fakt myslela, ze
Budu mit v zivote klid :disappointed_relieved:
17. srp 2014 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisska to jo , zasloužila by sis to :cry: ale jak já říkám, musíme doufat v lepší zítřky,..
17. srp 2014 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@denisska ahojky, to me moc mrzi :frowning2: a je to teda pekny hajzl sobecky a vyuzivacny.....vim, ze s nim cekas miminko, ale uplne bych mu uzavrela dvere, ikdyby se chtel vratit.....podle toho, co tu pises, bys s nim stejne skoncila na mizine a jeste by to nejvic odskakalo mimi... To nechapu, takove lidi, co neumi ocenit podporu a tahaji ze svych blizkych penize a nevraci je...znam takove pripady.. Drz se! Mimco te ted potrebuje nejvic ;)
18. srp 2014 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzajda20 to ja mam mit cca za 6 dni ovulku, tak zas uvidime......furt uvazuju, jestli si zajit na nejake vysetreni nebo ne... chceme totiz v zari jet nekam na dovcu, asi do Tater, tak at si tu dovcu uziju :slight_smile:
18. srp 2014 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Já bych počkala a šla až po dovči, ať si jí vklidu užiješ, odpočineš a pak se na to vrhnete a oběháš si vyšetření, ale třeba už to nebude potřeba a dovezete si malý suvenýr z tater :slight_smile:
@spygy děkuji, no moc tomu nevěřím, že bych tam našla //, ale třeba to vyjde, dokud nedorazí ms, tak je ještě naděje :slight_smile:
18. srp 2014 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pedotra Já si koupila inofolic a začal se mi po něm pěkně upravovat cyklus a do toho piju ještě kontryhel a na ms beru tinkturu z jeřábu ptačího a je fakt že po roce kdy jsem neměla ms, jsem už teď měla dva normální cykly, ale k těhu mi zatím nic z toho nepomohlo :slight_smile:
18. srp 2014 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 Děkuji za info.
Ja mám cyklus pravidelnej jak hodinky.
Tak musíme doufat.Ale už je to hrozně dlouhy. :frowning2:
18. srp 2014 ve 13:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pedotra Neboj určitě se podaří a ten inofolic nebo nosifol si nezkoušela? Je na podporu ovulace a v lékárně mi to doporučovali
18. srp 2014 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 nezkoušela ale určitě ho koupim :slight_smile:
Razim do prace.ahoj
18. srp 2014 ve 13:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj,tak dnesek ukazal // :slight_smile:
18. srp 2014 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@teenyel Gratuluju :slight_smile: Můžu se zeptat, kdy byla ovulace? Mě test zatím neukazuje nic :(
19. srp 2014 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teenyel Tak to je super, moc gratuluji :slight_smile:
19. srp 2014 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gracinka7 typuji, ze 2.8. ale nedelala jsem testy a nemerila. Jen to tak vychazi ve womanlogu :wink:
19. srp 2014 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel ahoooj, no nekecej, tak ses dockala, vidis, ja ti to rikala :slight_smile: ty uz jsi netestovala ovulku? U nas tedy furt nic, zatim...
21. srp 2014 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tomstr @susanne88 holky, jak se mate? :slight_smile: co u vas noveho? :slight_smile:
21. srp 2014 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek nene, minuly mesic ani jeden ovutest :grinning: a sup a bylo to :grinning: a uvidis, vsak ono to brzy prijde :wink: me to dnes potvrdili, ma 2 mm na ultrazvuku. A mam nasazeny injekce na cele tehu.
21. srp 2014 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel a jaktoze mas nasazeny injekce? No ja jeste tento mesic potestuju ovu a pak se na to uz vy*eru, bo na to nemam nervy :grinning: tak super, gratuluju, at mimi dela jen radost a roste :wink:
21. srp 2014 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek jojo, pevne doufam, ze bude vse v poradku. A injekce mam kvuli zvysene srazlivosti krve....uz jsem byla i hospitalizovana s trombozou, ktera mi vznikla spontanne a ne po operaci nebo urazu....tak pro jistotu jsem vyfasla injekce.
21. srp 2014 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek