• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky květen/červen

@teenyel urcite bude vse v poradku...je to super videt, jak se banda snazilek rozrusta v tehulky :slight_smile: ..ja si te uplne na zacatku zaryla do pameti, jak jsme si psaly, ze cekame mrchu spolu (myslim v kvetnu)..tak jsem si rikala, ze urco do 3 mesicu napises, ze jsi tehu :slight_smile: a ono fakt....plivni na me taky tehu bacil, at uz po tom roce snazeni konecne otehotnim :slight_smile: my v zari jedem na dovcu, ale asi dame prednost horam pred morem, tak by tehu ani neprekazelo. Ja doufam, ze uz se to podari, at se nemusim stresovat tim, ze dohnat manzu na spermio by byl nadlidsky vykon...
21. srp 2014 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, kdo mi poslal srdicko? :slight_smile: Moc moc za nej dekuji :-*
21. srp 2014 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek ahooj no u mne vše v dobre v stredu jsme byla na vyšetrení v brne a rosteme vše v porádku máme už 6 cm abudeme mít druhého kluka :slight_smile:
21. srp 2014 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek Já ti jedno poslala, ale už je to myslím pár dnů zpět, tak nevím, jestli ti třeba ještě neposlal někdo teď :slight_smile:
21. srp 2014 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teenyel něco mi ušlo?.....:slight_smile: obrovská gratulace ty tajnůstkářko...:slight_smile:
21. srp 2014 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Ahojky...u mě dobrý....:slight_smile: co u tebe?v pátek jdu zase na kontrolu, teda až příští týden...:slight_smile:
21. srp 2014 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 ahoj :slight_smile: nene,neuslo, je to novinka :slight_smile:
21. srp 2014 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@susanne88 u me nic noveho :slight_smile: snad nejaka novinka casem pribude :slight_smile:
@zuzajda20 jee tak moc dekuji Zuzi :slight_smile:
21. srp 2014 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek není za co, snad ti pomůže :slight_smile: já jsem dneska 26 DC a většinou do 24 jsem začínala špinit a zatím nic, tak jsem zvědavá, co z toho bude, ale spíše bych řekla, že se ještě objeví
21. srp 2014 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 tak tfuj tfuj tfuj, aby mrcha nepřišla :-* ty míváš taky 28denní cyklus?
22. srp 2014 v 06:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek brzo bude....určitě....:slight_smile:
22. srp 2014 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@susanne88 musí musí...jinak budem muset do CARu pak....ale snad to tak daleko nedojde :slight_smile:
22. srp 2014 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek já právě ms dlouho neměla a teď poslední dva cykly už jo a to jsem začínala tak 24 DC špinit, to trvalo 2-3 dny a pak se rozjela ms a dneska 27 a zatím nic, tak buď se mi to upravilo a už budu mít zase jenom ms bez špinění a nebo se mi opět zpožďuje. Ovulku jsem se teď snažila měřit a podle mě jsem jí vůbec neměla, tak nevím a nebo když nebyla ovu, tak nebude ani ms, je to možné?
22. srp 2014 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky:slight_smile:, tak kdo dalsi?:slight_smile:
@teenyel gratulujiiii :heart:
23. srp 2014 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zuzajda20 ahoj tak včera jsem si koupila nosifol.
Tak sem zvědavá . :wink:
23. srp 2014 v 15:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@denisska dekujii :slight_smile:
23. srp 2014 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pedotra určitě vyzkoušej, za to nic nedáš a já na to četla chválu, tak snad pomůže i tobě.

Já jsem dneska 29 DC ms nikde a na testu sněhobílo, jenom mě pořád bolí břicho, jakoby už měla přijít, tak běhám pořád na záchod a nic, tak asi jsem se radovala předčasně a už to mám zase rozházené :(
24. srp 2014 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 no ms přijde i bez ovu, ale pokud máš rozházené cykly, tak nevím, já s tím právě nemám zkušenost... jinak já mám ovulku dneska dle ovu testů....takže to ještě "pojistíme" večer :slight_smile:
25. srp 2014 v 06:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek no já právě měla spíše problém, že mi vždycky chodila dříve, třeba i co 14 dnů, ale ne později, to je poprvé a teď už poslední dva cykly to bylo ok, tak třeba jenom nějaké zpoždění. Ale pořád mě bolí břicho, jako bych jí měla, tak jsem z toho blázen. Koupila jsem si dneska ještě jeden test, ale čekám tak do pátku a pak asi půjdu k dr.
Tak to pořádně pojistěte, budu na tebe myslet a držet palečky, ať to vyjde :slight_smile:
25. srp 2014 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzajda20 Zuzi děkuju :slight_smile: I já Tobě budu držet palečky...snad mrcha nedorazí a bude z toho mrňousek :slight_smile:
26. srp 2014 v 06:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek tak nebude, dneska dorazila, tak snad další cyklus :slight_smile: prostě nám to musí už vyjít :slight_smile: Jak jsi na tom? Už máš po ovulce? A jak se prosím jmenuješ? :slight_smile:
26. srp 2014 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 Ahoj Zuzi, jj, já měla ovulku v neděli :wink: a jmenuju se Míša :slight_smile: neboj, další cyklus už to vyjde :slight_smile:
27. srp 2014 v 05:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 ups, spletla jsem se, ovulka byla v pondělí, takže jsem 2DPO...
27. srp 2014 v 06:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute holky,chci se zeptat pomohl některé z vás nosifol k prckovi?? má to cenu brát?? moc děkuji.. :slight_smile:
27. srp 2014 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek tak teď nám to musí vyjít oběma, já jsem si řekla, že teď to vyjde, začala jsem pít dva kontryhelové čaje denně a prostě teď to bude ono :slight_smile:

@pdidi1 Já beru inofolic, je to asi podobný a levnější, zatím teda nejsem těhu, ale beru toho více a začal se mi pěkně cyklus srovnávat a dvakrát bych už řekla, že jsem na sobě poznala i ovulku :slight_smile:
27. srp 2014 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pdidi1 Já to začala brát na začátku července hned po MS. Na hodně diskuzích holky psaly, že to pomohlo :slight_smile: A teď čekám , že MS už nedorazí ... tak Ti s radostí otvrdím, že nosifol funguje. Zatím nevím :slight_smile: ale doufám!!!!!
27. srp 2014 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 Já tedy už střídám, nosifol a inofolic, složení je přibližně stejné ... tak doufám, že to tento měsíc klaplo!!! Teď jsem 21DC a mívám nepravidelný, od 18 do 27dnů ... ale dle ovu testů OVULKA proběhla :slight_smile:
27. srp 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misanka22 taky jsem si říkala, že bych mohla zkusit i nosifol, ale tak uvidím, zkusím teď chvíli brát 2x denně ten inofolic, někde jsem četla, že mu to tak doporučil dr, tak uvidíme, třeba to pomůže :slight_smile: Tak to držím pěsti, ať to vyjde :slight_smile:
27. srp 2014 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 jj, snad Zuzi jo :slight_smile: teď mám období, že na těhu nemyslím vůbec, ale bůhvíco přijde pár dní před MS...to se zas beztak budu sledovat :grinning: ahahaha :grinning: Tobě moc držím palečky, abys byla těhulka :slight_smile:
28. srp 2014 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek To moc dobře znám, taky jsem si říkala, nebudu na to myslet a když mi teď ms nepřišla, tak jsem si prostě myslela, že to možná vyšlo a pořád na to myslela, tak se teď musím pokusit to úplně vypustit z hlavy a přestat počítat i DC, prostě to nechat tak a uvidíme. Teď nám to musí oběma vyjít a budeme těhulky spolu :slight_smile:)
28. srp 2014 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek