• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky květen/červen

@misanka22 Děkuji. No to právě doufám taky,že nedorazí.. Beru ho už skoro 2měsíce a všude píšou něco jiného,tak mám z toho v hlavě trochu zmatek.. Proto se ptám..
28. srp 2014 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzajda20 No mi říkala kamarádka, že to mám brát taky raději 2x, tak ten první měsíc jsem to brala 2x denně a teď už jen jednou ... ovulka došla, takže cyklus naskočil , tak se uvidí!
Děkuji a Tobě taky držím pěsti!!!!
28. srp 2014 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misanka22 Já se teď taky chystám, že začnu brát po dvou, brala jsem jenom jeden, ale když jsem si srovnávala kyselinu listovou, tak je jí o polovinu méně v tom inofolicu, než když bereš jenom listovku, tak si ty dávky taky zvýším :slight_smile: Držím pěsti a určitě se nám to brzo podaří :slight_smile:
28. srp 2014 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zuzajda20 taky jsem ho pila prvni mesic 2x;)
28. srp 2014 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@denisska tak si jdu dát hned druhý :slight_smile:
28. srp 2014 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@denisska Ty už máš dálnice :slight_smile: Ty jsi šikulnice!!! Jak jinak???? Daří se??? Doufám, že v rámci možností to jde...často na Tebe myslívám, jak se asi máš :slight_smile:
28. srp 2014 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misanka22 máme se dobře, ale že mi teda dneska bylo šoufl cely den;), a ta únava, to je masakrrrrr;) ale jsem taaaak moc stastna:heart:️Dalsi kontrola mi prijde nekonečna:slight_smile:, v sobotu začínám 8tt;)
28. srp 2014 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misanka22 brala jsem taky prvni mesic 2x a pak uz jednou ale pry velkeeeee +++++ ma gynex a je pravda, ze jsem ho zacala brat a v tom mesici se to podarilo:heart:
28. srp 2014 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@denisska Denčo jak si prosím užívala ten gynex? Já si ho nakonec taky objednala a dneska mi došel, můžu ho začít brát hned? jsem 9DC. děkuji
3. zář 2014 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Ahoj Míšo, tak jak je? Já čekám asi na ovulku, jsem 9DC, ale nějak to teď nehlídám, jenom mi dneska přišel gynex, tak teď právě zvažuji, jestli ho začít brát nebo ne, ale asi to zkusím a budu ho chvíli brát a snad mi ten cyklus urovná
3. zář 2014 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 jojo brala jsem jak jsem ho med koupila, doporučuje se az 7 kapel 3x denne, ja brala cca 11 kapek jednou denne:slight_smile: a Kapala jsem si to do Sklenky, kde jsem mela cca 1cm džusu, jinak mi teda ren fenykl moc nejel, ony jsou i takove do slana, s dzusem mi to vubec nepřišlo:slight_smile: a v tom stejném mesici prislo miminko:slight_smile:, mi v lekarne řekli ze je to to nejlepsi, ze s tim maji obrovské zkusenosti, byla to bylinkovy lekarna a hlavne to nemuze uškodit, kdyz je to jinak uplne ne chemické . Jo a musi se 21x protřepat at se uvolní ty silice a bylinky spravne namíchají, prislo mi to
Srandovni , ale toto jsem fakt vzdy dodrzela:slight_smile: protoze tomu verim :slight_smile:
4. zář 2014 v 00:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 ahojky Zuzi, já už sem nechodím tak často jako předtím, ale možná zase začnu, kdo ví :grinning: No dneska jsem si uvědomila, že jsem 10DPO :grinning: si říkám "UUUŽ"...normálně bych si to vůbec neuvědomila, protože mám tento měsíc jiné starosti, ale dnes nějak špiním, to už se asi blíží mrcha :slight_smile: ještě mi zbývá cca 10 sáčků nosifolu, dopiju ho a končím :slight_smile: ovu testy taky dodělám ještě příští měsíc a končím s nima :slight_smile: nějak mi je tento měsíc jedno, jestli otěhotním nebo ne....spíše se těším na dovču, tak by mi nevadilo, že se nepodařilo.....no a hlavně mě čeká v září spousta akcí, kde můžu pít alkohol, no tak si je ještě musím užít :grinning: na Gynex jsem slyšela taky dobré ohlasy :wink:
4. zář 2014 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisska tak to já to budu taky počítat a začnu ho brát hned a snad mi taky pomůže :slight_smile:

@mikracek Já jsem si taky říkala, že tady asi na chvíli přestanu chodit, ale stejně tady koukám :slight_smile: Mám to taky tak v plánu, vyzkouším ještě ten gynex, doberu inofolic a pak už nebudu brát nic a nechám to tak a snad se mi ten cyklus nějak upraví, dělám proto maximum a stejně si ta ms dělá co chce, tak s tím asi moc nezmůžu :( A kam nakonec pojedete? Už jste něco vybrali?
4. zář 2014 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 no koukáme na řecké ostrovy.....Kréta, Kos, Rhodos....nakonec né říjen, ale v druhé půlce září....tak snad něco pěkného vyberem :slight_smile: to mě mrzí, že ti ani inofolic neupravil ms :frowning2: no tak to už pak jedině hormony, né?
5. zář 2014 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 jojo taky jsem tu pak chodila min a davala nohy nahoru a zkusila i prstovou metodu:grinning:
5. zář 2014 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek No je to na nic, taky jsem doufala, že se to spraví a nic, teď se chystám znovu na gyndu, tak uvidím, co mi řekne dr a snad mi to nějak upraví. Tak to tam budete mít určitě ještě krásně. Včera jsme vrátil švagr z Turecka a že tam hrozné vedro :slight_smile:
@denisska asi to bude nejlepší, prostě úplně vypnout a je to, ikdyž je to těžké :slight_smile:
7. zář 2014 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 nooo, to je sakra tezke, myslim, ze to stejne uplne nejde, ani kdyz clovek rezignuje...;), ale ono se to podari:heart:
7. zář 2014 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzajda20 Ahojky Zuzi, tak já jsem dnes 2DC, ale tentokrát mě to vůbec netrápí, stejně jsem na těhu ani nemyslela, ani mě nenapadlo, že by to mohlo vyjít...žiju teď spíš myšlenkama na dovču :wink:
8. zář 2014 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Ahoj Míšo, tak to je mi moc líto, no já jsem teď na tom podobně, prostě jsem nějak rezignovala. Předtím jsem pila čaje a pořád hledala na netu co by mi pomohlo a teď prostě nic, beru ten gynex a začala jsem nějak flákat i pití inofolicu, prostě zapomínám apod. Věřím že se nám to oběma brzo podaří a pak si tady budeme psát o všech přípravách apod :slight_smile: A už víš kam a kdy jedete?
9. zář 2014 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 ahoj Zuzi, jj už máme zájezd koupený, příští čtvrtek letíme na Kos :wink: no a zrovna ovulka vychází tak nějak jak tam budem...ale trápit se tím nebudu, jedu si tam hlavně odpočinout a užít dovolenku....ale těším se moc :slight_smile: a neboj, ono nám to oběma do konce roku určitě vyjde....my teď už pojedem 13.kolo...a přes doktory to budu kdyžtak řešit až příští měsíc, no.. držím Ti palečky, aby se co nejdříve zadařilo :slight_smile:
11. zář 2014 v 06:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Ahoj Míšo, tak to budu na tebe myslet a držet palečky, ať si dovezete malého Řeka :slight_smile: A kam tam přesně jedete? A na jak dlouho? My se dneska vrátili z prodlouženého víkendu u Boskovic a fakt nám počasí přálo, tak jsem byla naštvaná, jsem se těšila, vezli jsme i kola a skoro celé nám to propršelo :(
14. zář 2014 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek
@zuzajda20 ahoj holky...tak co?už?....:slight_smile: jak se máte, co děláte?..:slight_smile: přišla jsem na vás zase prsknou''těhu bacil''...:slight_smile: podle poslední kontroly to u nás vypadá na holčičku...:slight_smile: ve 12 tt řekli, že asi kluk a nebo je to pupeční šnura...:slight_smile: tak jsme byla trochu v šoku, když mi dr. v úterý řekl holčička....:slight_smile:
18. zář 2014 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@susanne88 tak to je super :slight_smile: krásné, že tak rostete a rostete :slight_smile: a bacil tu roznášej v hojné míře!
18. zář 2014 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Bacil bych prosila i já :dizzy_face: jinak se už pokoušíme 3 měsíce,tak snad už bych se mohla nakazit taky at mame červnové miminko :wink:
18. zář 2014 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@susanne88 taky by se mi ten bacil hodil :slight_smile: Mě to asi teď nějak přešlo. Myslím, to snažení a vše kolem, nějak jsem totálně rezignovala a momentálně ani nevím, který DC jsem a nic neberu, jsem si prostě říkala, že na to musím přestat myslet a neřešit to a pak se to třeba povede, až to budu nejméně čekat :slight_smile:
18. zář 2014 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzajda20 určitě....nic nesleduj, žádnou ovulaci a ono se to povede....:slight_smile:

@spygy děkuji....:slight_smile:
@luissi jinak holky nebojte, občas vás přijdu nakazit těhu bacile...pro teď...prsk prsk prsk...:D
18. zář 2014 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@susanne88 no tak to doufám, že to zabere :slight_smile:
18. zář 2014 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
tak dnes bohužel dorazila ta hnusná mrcha.....o 2 dny dokonce dřív:( tak budeme snažilkovat dál :wink:
23. zář 2014 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já dnes 1DC, tak jedeme dále, ale konečně dorazila normální ms, tak to vše co jsem brala asi zabralo a sliznice opravdu roste, tak to prostě musí vyjít :slight_smile:
25. zář 2014 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 ahojky, jé tak holčička? gratuluju :slight_smile: u nás nic, nic a stále nic :slight_smile: teď jsem asi týden po ovu cca...nevím přesně, protože jsem už netestovala, už na to prdím :slight_smile: ty už máš půlku těhu za sebou, že? :slight_smile: už máš pořádné bříško, co? ;)
29. zář 2014 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek