• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky květen/červen

@zuzajda20 ahoj Zuzi, piješ pořád ještě ten Inofolic? Já s Nosifolem sekla, stejně je na prd, necelé 3 měsíce jsem ho brala a nepomoh k ničemu, tak jsem s ním přesedlala.....ale beru vitamínky Gravital, ať mám aspoň nějaké živiny, kdyby se náhodou těhu povedlo :slight_smile:
29. zář 2014 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek děkuji....:- no půlka jezamnou....:slight_smile: ale mám malé bříško....:slight_smile:

třeba tohle je ta nejlepšé taktika...:slight_smile: nic neřešit...:slight_smile:
29. zář 2014 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzajda20 Zuzi já úplně přehlídla tu zprávu poslední, co jsi mi psala....se omlouvááááám.. byli jsme na Kosu na týden, bylo nádherně :slight_smile: úžasná luxusní dovolenka :slight_smile:
29. zář 2014 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Ahoj Míšo, tak to jste se určitě měli moc hezky, nám se tam taky moc líbilo :slight_smile: Já mám ještě poslední pár inofolicu a kašlu na to. Navíc tento měsíc chci dobrat gynex a ten infolic a končím, jenom to stojí prachy a nic z toho, tak to asi nemá na nás vliv :slight_smile: A kdy čekáš ms?
29. zář 2014 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 já čekám mrchu teď v neděli (myslím), ale nevím, kdy byla ovulka, ale v 95% případů jí mívám 16DC, takže tak nějak :slight_smile: no, zatím se mi nepotvrdilo ani to, že stačí na těhu nemyslet, jelikož minulý měsíc jsem na to vůbec nemyslela a mrcha přišla (naštěstí, protože těhu by nám překazilo dovču:slight_smile: no a teď to taky neřeším, ale to víš, že mi to zas bude vrtat hlavou, až v neděli přijde mrcha, že máme beztak problém s plodností.....no ale naštěstí jsem teď taková vklidu a spokojená, že se na myšlenky na mimi vůbec neupínám, a dříve jsem se na to upínala až moc, a každý nezdar jsem probrečela.....holt si asi člověk uvědomí, že jsou horší věci, asi se mi změnil pohled na věc, jak mi před necelými 2 měsíci umřela babička... Máš pravdu, ty doplňky stravy jsou vesměs vyhozené prachy, radši si koupím nové oblečení, než dotovat ty nesmyslné reklamou propagované farmaceutické výrobky :grinning: a kdy ty čekáš MS Zuzi? :slight_smile:
30. zář 2014 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Je to fakt, jsou horší věci a prostě se nám to povede, buď teď a nebo další cyklus, je to jedno, příjde to až na to bude vhodná chvíle :slight_smile: To s babičkou je mi moc líto. Já ms čekám až tak koncem října, ale nechci teď vůbec počítat. Ovu čekám tak kolem příštího víkendu, tak se více posnažíme a jinak na to dlabu a nechám to tak, prostě ještě asi ta pravá chvíle nenastala :slight_smile: Určitě budeme obě za chvíli těhulky a dočkáme se :slight_smile:
30. zář 2014 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzajda20 no, mi se zdá, že ta pravá chvíle si někdy dává dost na čas, hihi :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2014 v 05:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jak to jde? Co tady nového? U mě včera proběhla dopoledne ovulka, ale příznaky silné jak nikdy předtím :grinning: pozitivní test, ostrá bolest v podbřišku a teplota vyletěla dnes o 0,5 stupně :grinning: to jsem v životě nezažila :grinning:
1. říj 2014 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek To i mi, ale určitě musí někdy nastat :slight_smile:
@teenyel tak to je dobré, že jsi jí takhle poznala a že proběhla a snažení proběhlo? Já ovulku budu asi teprve mít, nějak to teď neřeším, tak ani moc nevím, ale měla by být někdy příští týden :slight_smile:
1. říj 2014 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 jojo, poznala jsem to na sobe na tuty,test a teplota jen potvrdily tuseni :slight_smile: a snazeni bylo den a pul pred, tak uvidime :slight_smile: bud to vyslo nebo ne.
1. říj 2014 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek Ahoj Míšo, tak co mrcha? Doufám, že nedorazila, moc na tebe myslím a držím pěsti :slight_smile:
5. říj 2014 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 ahojky Zuzi, dorazila o den dříve, takže jedeme do 14.kola... nijak extra mě to sice nesebralo, ale už mám v hlavě hlodáček, že asi opravdu není něco v pořádku, když se snažíme tak dlouho (z toho jsem si půl roku dělala ovu testy...asi s nimi zas začnu)...no nevím nevím :slight_smile: je to mazec, ještě jsem i v jiné skupině snažilek, a tam už jsme z té fůry snad jediné dvě holky, co se snaží tak dlouho...všechny ostatní se snaží kratší dobu anebo už jsou těhule....je to šílenéééééééé... Navíc já často trpím na mykózy, tak se bojím, jestli i to negativně neovlivňuje naši snahu...ikdyž doktor říkal, že né...tak nevím
6. říj 2014 v 06:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel čauky, tebe jsem tu už dlouho neviděla ;) jak se máš? U mě nového nic, bohužel, teď začínáme 14.měsíc snažení a poptám se doktora, jaká vyšetření nás (teda mě) čekají....manžela dohnat na spermio bude hooodně velký boj :D
6. říj 2014 v 06:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek tak snad brzy neco zjistite a zadari se :slight_smile: my uz spime v novem dome, stehujeme veci a mame za sebou prvni snazeni po potratu....i kdyz jestli by se to ted uchytilo, tak to musi uz vydrzet vse :grinning: taham celkem tezke bedny kvuli stehovani.
6. říj 2014 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teenyel no koukala jsem, jakou máte pěknou kuchyň :slight_smile: to musí být super pocit, konečně bydlet ve svém a podle představ, že? :wink:
6. říj 2014 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek jojo :slight_smile: a od včerejška už dokonce máme i čím svítit, tak je to čím dál lepší :slight_smile:
6. říj 2014 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek Ahoj Míšo, tak to je mi líto, ale hlavně že už to budeš řešit s dr. asi je něco blbě, když to nejde a určitě ti pomůže a za chvíli budeš těhulka, jenom to ještě asi chvíli potrvá, ale neboj, dočkáš se a pak to bude stát za to :slight_smile:
6. říj 2014 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek já jsem otěhotněla poprvé až po 13m snažení, takže určitě není nic ztraceno a může to jít klidně i přirozeně :wink:
6. říj 2014 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, tak já byla včera u dr., a říkal, že postupuje tak, že první nechá u ženy vyšetřit průchodnost vejcovodů a potom u muže spermio... No, říkal, že mě do ničeho netlačí, až se rozhodnu, tak mi prostě vypíše žádanku, no.... A potom jsme ještě debatovali, že jestli není ještě nějaká jiná verze, co by mi mohlo pomoct.... tak říkal, že mi dá clostilbegyt na stimulaci růstu vajíček...tak už ho mám doma, a mám brát 5-9 DC. Že prý by mi ho pak stejně dal, kdyby vyšetření vejcovodů i spermio bylo v pořádku.........ale já nevím, trošku se těch hormonů bojím a říkám si, jestli přece jen nezajít první na to vyšetření...
7. říj 2014 v 06:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Míšo, já bych zkusila první ty hormony, však to není na dlouho, ne? A třeba to hned vyjde a nebo se objednej a uvidíš jak dlouho to bude trvat a tento cyklus zkus s hormony a uvidíš, třeba to bude stačit a podaří se.
8. říj 2014 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 Zuzi, uz je beru ode dneska:slight_smile: jsem zvedavaaa:slight_smile:
8. říj 2014 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek Tak snad to pomůže, kéž by, moc bych ti to přála :slight_smile:
8. říj 2014 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 kéž by Zuzi, bylo by to skvělé...ale jak to nepomůže, tak v lednu mě pak čeká laparoskopie, trošku se bojím té narkózy, ale tak nevadí, co by člověk pro mimi neudělal....a pak po tomto vyšetření půjde manžel na spermio, a pokud by se ani po tomto všem nezadařilo, tak ho pravděpodobně budu ukecávat k IUI příští léto :slight_smile: Zuzi a víš co je super? Že ten clostilbegyt má jako vedlejší účinek zvýšení pravděpodobnosti vícečetného těhotenství :slight_smile: manžel mi hned řekl, že beztak jsem si to nechala napsat kvůli toho, že dvojčata jsou můj sen :grinning: :grinning: tak jsem mu musela vysvětlit, že je to fakt čirá náhoda :grinning:
9. říj 2014 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Tak to ti je Míšo přeji, mi se taky vždycky dvojčata moc líbily, ale asi by mě muselo trefit, musí to být hrozně náročné, ikdyž člověk zvládne všechno když musí :slight_smile: Budu držet palečky, ať to vyjde a hlavně ať nemusíš podstupovat ty vyšetření
9. říj 2014 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzajda20 děkujuuuuu :wink:
9. říj 2014 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek Ahoj Míšo, tak jak je? A co ovulka? Proběhla? Já čekám na ms, ale už jsem špinila, tak si myslím, že každou chvíli musí dorazit
19. říj 2014 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 Ahoj Zuzi, no já zas začla s ovu testy a podle nich to vypadá, že ovulka asi proběhla včera večer, nebo dnes ráno...a poctivě jsme se dle toho snažili :slight_smile: normálně bych ji už netestovala, ale když jsem dostala ty hormony na podporu, tak jsem si chtěla ověřit, jestli mi náhodou neudělají v cyklu neplechu...a zdá se zatím dobré, tak uvidíme :slight_smile: budu je brát 3 měsíce :slight_smile:
Třeba ti mrška nedorazí, co ty víš :slight_smile: určitě pak dej vědět :wink:
20. říj 2014 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Ahoj Míšo, tak dorazila dneska, teda pokud už to nebylo v sobotu, jsem špinila i s krví, pak v neděli nic a dneska taková slabší, tak nevím, jestli už jí jako nemám slabou od soboty. Počkám ještě měsíc a jdu si taky pro něco k dr. ten můj cyklus, je pěkně na nic, tak nebudu čekat, už víc jak rok neberu antikoncepci a pořád se mi to nesrovnalo, tak ať mi na to něco dá a snad to pomůže. Tak to držím pěsti, ať to vyjde a myslím na tebe :slight_smile:
20. říj 2014 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 ahoj Zuzi, to mě mrzí, ale asi to chce fakt nasadit něco na srovnání cyklu....podle mě ti dá utrogestan, ten je na srovnání cyklu a podporuje i udržení plodu... kamarádka díky němu otěhotněla :slight_smile: no a já čekám, co se mnou provede ten clostilbegyt...
21. říj 2014 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek no je mi to právě divné, ikdyž mi vyjímečně příjde, že mám normální ms, ikdyž dorazila dříve, ale je normální silná jako jsem měla před porodem, což je asi po 3 letech dobré, tak doufám, že to už je v pohodě a že už se to pěkně srovná
21. říj 2014 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek