• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky květen/červen

@zuzajda20 určitě srovná, neboj :wink:
24. říj 2014 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Tak jednou snad určitě :slight_smile:
24. říj 2014 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel Ahojky, tak jak si na tom? Vypadá to, že jsme tady zbyly samy dvě a i @mikracek už nás opustila :slight_smile: Já jsem asi po ovu, nebo vůbec nevím, podle bazální teploty byla v neděli, podle kalendáře už o víkendu a od pondělí mě bolí břicho jako bych to měla každou chvíli dostat, tak nevím, jestli není ovu až teď, nějak se v tom teď ztrácím :(
6. lis 2014 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 @teenyel holky, já vás neopustila, jsem stále s váma a plivu na vás těhu bacily, ať jste taky brzo těhule :slight_smile: jen doufám, že bude vše v pořádku, přece jen jsem teprve v 5 tt a ultrazvuk mě teprve čeká....dnes bych měla být 17DPO, a sestřička mi řekla, že to doktor na utz ještě nic neuvidí....to čekání je nekonečné...... 14 měsíců jsem čekala na tuhle krásnou zprávičku a teď prozměnu čekám, až uvidím bobiška na utz :slight_smile: doufám, že bude vše v pořádku..
6. lis 2014 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky, a ještě vám můžu dát tip, mě sice k otěhotnění asi nejpravděpodobněji pomohly ty hormony, ale je pravda, že jsem tento cyklus začala užívat vitaminy pro těhotné Gravital.......možná to bylo jen zásluhou hormonů, ale možná taky ne....takže doporučuju tyto vitaminky...baštím je i teď :slight_smile:
6. lis 2014 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 ahoj, jsem na tomuplne stejne jako ty :slight_smile: s tim, zenejen podle kalendare, ale i podle ovu testu mela byt v sobotu, ale podle teploty az v nedeli. :slight_smile: hlavne doufam, ze tentokrat az to vyjde, tak do zdarneho konce. A ne jak minule.
@mikracek drzim moc palce, at se brzy prcek ukaze :slight_smile:
6. lis 2014 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Neboj, určitě bude vše ok, prostě jsi těhule a hotovo, za chvíli prcka uvidíš a pak budeš pořád čekat do další a další kontroly, ale neboj, ono to rychle utíká :slight_smile: Já už jsem o těch vitamínech taky někde četla, no asi je ještě zkusím a uvidím, jinak už fakt nevím :slight_smile:

@teenyel no je to děs, vůbec to nechápu, kdyby mě to břicho alespoň pořád nebolelo, příjdou mi 4 dny už divné, kdyby den dva před ovu, ale 4? A teplota ráno 37, tak bych řekla, že ovu už opravdu byla, tak ti vůbec nevím, co je zase za problém :( A kdy máš dostat ms? Já příští víkend
6. lis 2014 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 ja mam dostat v pondeli 17. :-/ to je dobaaa.....to cekani me nebavi.
6. lis 2014 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel tak to nám to vychází skoro stejně, já počítám v rozmezí 15 - 17, to čekání je na nic, navíc nevím, jestli nemám teprve ovu, když mě to břicho tak pobolívá a nebo dorazí ms dříve, no snad nám ani jedné nedojde vůbec :slight_smile:
6. lis 2014 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 heled me porad picha prava strana. A zase se mi rozhodil tlak. Tak doufam, ze to bude zase jako minule prvni priznak. To byla vec, kterou jsem minule zaznamenala jako prvni.
6. lis 2014 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel tak třeba jo, mě minule taky pořád píchalo vpravo a pak přišla ms :( Ale každá to máme jinak :slight_smile:
6. lis 2014 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 ja mela na dovolene krece v brise, byla jsem nafoukla a tocila se mi hlava nizkym tlakem. A pak jsem zjistila 2 carky na testu....akorat ze to nevyslo...a tohle se zacalo objevovat uz pred uhnizdenim. Tak si rikam, ze treba snad by to mohlo byt zase tim, protoze se ted citim uplne stejne.
6. lis 2014 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel Tak to budu držet palečky, ať to vyjde, třeba to bude stejné a opět najdeš 2 // :slight_smile:
6. lis 2014 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 no o ty 2 carky mi ani nejde tolik....spis kdyz uz, tak tentokrat az do konce.
7. lis 2014 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel neboj, tentokrát bude vše ok a do krásného konce :slight_smile:
8. lis 2014 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzajda20 uz aby bylo to "tentokrat" :slight_smile:
8. lis 2014 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel neboj, bude :slight_smile:
9. lis 2014 v 00:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzajda20 tak jsem si zahrala na lovce duchu a ulovila jsem ho :slight_smile: jeste se neraduji, jsem teprve 9.-10. Dpo, 29 dc....ovu byla tenhle mesic pozdeji a testy mi ji ukazaly driv nez teplota, tak nevim presne den :grinning: snad se udrzi a neodejte jako minule. Zitra si zajdu zaplatit test z krve, at mam kdyztak papirovej dukaz pro pripad potreby. Jinak podle posledni MS bych mela byt dnes 4+0tt a zitra zacit 5.tt.
12. lis 2014 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teenyel držím palce :v::v::v:
12. lis 2014 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teenyel Tak to moc gratuluji a držím pěsti ať to vyjde a drží se :slight_smile: a už jsem tady zůstala sama :( Já dnes 24 DC, to většinou začínám špinit a zatím nic, tak uvidím, co z toho vyleze, doufám, že se budu radovat s tebou :slight_smile:
12. lis 2014 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 ja se jeste neraduji,co kdyby to jeste odplavila mrcha....radovat se zacnu az se dostanu dal nez minule :slight_smile: a nebooj, budu tu s tebou :slight_smile:
13. lis 2014 v 06:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 Zuzi zkus ty vitaminky Gravital :slight_smile: a manžel bral Selzink. Myslím, že i to mělo nějaký přínos u nás :slight_smile: a ovu testy používáš? Máš potvrzenou ovulaci? Možná by ti taky pomohlo něco na stimulaci ..
Nám by se možná bez clostilbegytu ani nezadařilo, jsou to sice hormony, ale podporují ovulaci a růst vajíček.. :slight_smile:
13. lis 2014 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek Manžel už je taky bere, ovu nevím, teď jsem zkoušela měřit bazální teplotu, sice ne úplně poctivě, ale občas, tak byla pořád 36, 5, pak jsem dva dny vynechala a byla skoro 36,9, tak bych řekla, že ovu v té době asi proběhla, ale jistě to říct nemůžu, protože cca za pár dní na to mi přišlo, že mám ovu, bolelo mě 4 dny břicho a bylo to takové divné, tak vůbec nevím, ale počkám ještě prosinec a pak jdu k dr, ať s tím něco udělá, ať se k vám můžu přidat :slight_smile:
@teenyel To si hodná, budu na tebe myslet, ať to teď vyjde, ale myslím, že určitě :slight_smile:
13. lis 2014 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 jinak u nas si myslim, ze v tom ma prsty kontryhel :slight_smile: jinak jsem tenhle a minuly mesic nebrala ani femibion.
13. lis 2014 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel já ho pila od ledna pravidelně a tento měsíc jsem ho poprvé vysadila a zkusila nějaké jiné bylinky, co mi tady poradila paní, tak jsem zvědavá, jestli to třeba nezabere, jinak už neberu ani listovku, vše jsem vynechala kromě těch bylinek a ty si ten kontryhel pila poprvé?
13. lis 2014 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 nene,pila jsem ho od vysazeni. A poprce se zadarilo 4. mesic, pak jsem byla chvili tehu,potrat pak popotratovy cyklus,1 MS a hned se zadarilo znova.
13. lis 2014 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel jo tak, já myslela, že si ho právě začala pít a hned těhu, já ho malé pila taky půl roku a podařilo se a to jsme se ani nijak nesnažili a teď mi přišlo že moc nezabírá
13. lis 2014 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 me hlavne delal krasne pravidelny cyklus :slight_smile:
13. lis 2014 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel No to mi právě ne, většinou jsem začínala tak týden před ms špiním, teď jí čekám cca do dvou dnů a zatím nic, tak nevím, ale asi ho opět na chvíli vysadím
13. lis 2014 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 tak na kazdeho funguje jinak :slight_smile: a treba se zadarilo a uz nedorazi :slight_smile:
13. lis 2014 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek