• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky květen/červen

@zuzajda20 aha,,,dekuji tak uvidíme co zetho bude,,,doufám že miminko:slight_smile:,,,musím vydržet doufat a čekat,,,:slight_smile: a když se mužu zapojit do témy,,,mne taky zemřel tatínek nečekane na embolku když mu bylo 49,a moje sestra čekala miminko,,tak to bylo takove smutne období,ale po narodení miminka to bolo také pozítývne sme sa tešili ,,,,a po sestre se narodil potom mne a už to išlo,,,,sme 4 surodenci a všetci jsme postupne mali deti,,je to take vesele,,ale když si spomenu že tatínek se nedožil vnučat na ktere se moc tešil mi to příde hrozne líto,,ale život je už taký a musím jít dal
13. kvě 2014 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 žeby?? to by bolo dobre xixi,,budu ti držet palce,,a určite napíš,,jak ti dopadel test,,ja ješte chvilku počkám,,a taky dám vědet :slight_smile:
13. kvě 2014 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzajda20 ješte se chci zeptat,,,když mi skončila MS 3.5 v sobotu ,,a od pondelka 5.5.se snažime o miminko ,,myslíš za jaku dobu testovat???mám čekat až do další MS?? je to strašne dluho a jsme nedočkava:slight_smile:
13. kvě 2014 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tomstr @zuzajda20 ahojky, tak zatím nic....:( asi je ještě vážně brzo, prost si nepřipustím, že se nám to nepovedlo, tak si říkám, že je brzo....:slight_smile:
13. kvě 2014 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 můžu se zeptat, kdy jsi měla poslední MS? Já 23.4. :wink: Mám vysazené prášky a mimčo buď bude nebo ne - bylo by to už třetí, zatím to nehrotím :wink:
13. kvě 2014 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj vsem...mam dotaz: 2 dny pred planovanou ms jsme si s manzelem rekli ze to zkusime a manzel si pri milovani "nedal pozor". Dnes je to 5.den co bych mohla byt tehotna. Stale cekam jestli ms prijde nebo ne. Mam nafoukle bricho...ms zpozdena o 3 dny. Nestalo se nekterym z vas ze jste otehotnely pred ms? A prisla vam nebo ne, nebo treba jen v mensi mire?
13. kvě 2014 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leyla.x Tak s tímto zkušenost nemám :-/ ale zkus testnout a uvidíš. Říká se, že před MS jsou neplodné dny, ale kdo ví
13. kvě 2014 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 ok diky...no ja mam takovej pocit ze budu. Na test je dost brzo, budu muset jeste tak tyden vydrzet...no uvidime...S prvnim ditetem jsem otěhotněla tesne po ms..
13. kvě 2014 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@denca2000 ahojky, no začala mi 23.04....:DDD a měla jsem ji docela krátkou 4-5 dní...:slight_smile: ale po nebyl čas na tulení :( a to bylo minulý týden....:slight_smile: tak doufám, že se to povedlo....:slight_smile:
13. kvě 2014 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@leyla.x ahoj, tady už někdo někde psal, že otěhotněla přímo před ms.....takže to je asi možné.....:slight_smile: tak si udělej testík...:slight_smile:
13. kvě 2014 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leyla.x Testovat už můžeš :wink: To jsem teda zvědavá a držím pěstičky pro štěstí
13. kvě 2014 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@susanne88 tak to je dobré, to máme stejné datum :grinning: Když chceš testovat dříve, tak vždy s ranní močí - vím, že jsi nedočkavá, ale vydrž :wink:
13. kvě 2014 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@susanne88 udelam, dik za odpoved
13. kvě 2014 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 a kdy mám tak testovat? cyklus mám po 28 dnech, tak to vychází na 20.05. a bolí mě břicho jak při ms, ale takto do předu mě nikdy nebolelo...:slight_smile: já vím, jsem hrozná, ale já bych to chtěla hned vědět po...:slight_smile:
13. kvě 2014 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@denca2000 dikas a Tobe take at to vyjde!
13. kvě 2014 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@leyla.x děkuji moc, i tobě, aby to vyšlo...:slight_smile: dej pak vědět...:slight_smile:
13. kvě 2014 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 Ono záleží i na testu - když to bude ten dražší, tak testuj třeba v neděli ráno, ale dřív fakt ne. Pak budeš zklamaná a aby sis pak něco zklamáním nepřivodila.
Taky jsem jakoby nafouklá a bolest v podbřišku a taky na to netrpím, tak uvidíme :wink:
13. kvě 2014 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@susanne88 Tak si mě tady s tím včera tak nahlodala, že jsem před chvíli zkusila taky test a je bílý jako sníh :slight_smile: Tak jsem si vynadala, že už to víckrát nebudu zkoušet dříve a počkám teda do příštího týdne :slight_smile: Vidím, že si na tom stejně, tak to musíme společně vydržet a uvidíme :slight_smile:
@tomstr To je mi moc líto, bylo to hrozné období a i dneska je, když vidím malou co vše umí a že se toho nedožil, vím, že vnoučata miloval a udělal by pro ně vše, tak mě to mrzí o to více, měl si jich teď užívat a ne se na ně jenom dívat :( A kdy máš dostat ms?
13. kvě 2014 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@denca2000 no koupila jsem si ty levn=, protože ty dražší jsou opravdu dražší a na to moje nedočkavé testování je to jako vyhodit 9 euro z okna...:slight_smile: a pak jsem si koupila ten clearblue.....tak počkám do neděle....:slight_smile: dnes mě bříško zatém nebolí...:slight_smile: ale doufám, že to vyjde....:slight_smile:tak se vrhnu na to v neděli...ale to je hrozně dlouhá doba...:slight_smile: ale jinak děkuji za rady...přeji ti, aby to taky vyšlo a pak dej hlavně vědět....:slight_smile:
13. kvě 2014 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 Já měla poslední MS 17.4. a dneska test bílý, ale nebyl z ranní moči a ms mám teprve dostat, tak čekám a čekám co z toho bude :slight_smile:
13. kvě 2014 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 j===t o mě mrzí... ale takse budeme vzájemn pdoporovat a pak si ho uděláme spolu...:slight_smile: a obě tam budeme mít dálnici uvidíš....:slight_smile: já to prostě cítítm...:slight_smile:
13. kvě 2014 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 já budu podle rady @denca2000 testovat v neděli ráno....:slight_smile:
13. kvě 2014 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@susanne88 Já počkám do pondělí a koupím si další test až v pondělí, ať mě to neláká dříve testovat :slight_smile:
13. kvě 2014 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzajda20 až do pondělí jo?....ty brdo, to mevím zda to vydržím...uvidím...:slight_smile:
13. kvě 2014 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@susanne88 Tak to máš jedno, jestli neděle nebo pondělí :slight_smile: Já jedu v pondělí do města, tak se stavím koupit test a do té doby budu zavřená doma, ať mě to nenutí :slight_smile:
13. kvě 2014 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zuzajda20 tak zítra testnout hned ráno :wink:, pokud je to ten citlivější test
13. kvě 2014 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já mám clearblue a zkusím to asi taky až v pondělí, snad to vydržím :grinning:
13. kvě 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzajda20 no, ale to pak můžeš testovat až v úterý, když to má být z ranní moči ne?....:slight_smile: nevím testnu ai v neděli a pak ještě s tebou v pondělé...:slight_smile: já to mám blbé, protože hned vedle mě je lékárna....:DDD
13. kvě 2014 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@denca2000 Vydržím s tebou do pondělí, já si dneska koupila jenom jeden test, tak si v pondělí zajdu koupit další, pokud ms nedorazí, čekám ji ve čt :slight_smile:
13. kvě 2014 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 Teď ve čtvrtek? Tak to by ti clearblue ukázal už dnes a nemusela by to být ani ranní moč :wink:
To je šílené to čekání :slight_smile:
13. kvě 2014 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek