• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky květen/červen

@teenyel tak držím palce, ať je vše ok
25. lis 2014 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 ty jo...vyzkousim zavolat uz ted :grinning:
25. lis 2014 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel tak jak si dopadla?
25. lis 2014 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. lis 2014 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel tak super, tak teď už aby bylo vše u dr, což určitě bude a můžu ofiko gratulovat :slight_smile:
25. lis 2014 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 mno uvidime ve ctvrtek :slight_smile: kolegynka ma stejny datum posledni MS a dnes jeste na kontrole nic nevidel...
25. lis 2014 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel ale mohla mít jinak ovulku, tak neboj, já myslím, že už tam něco bude :slight_smile:
25. lis 2014 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 snad ano, preju ji to....
25. lis 2014 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzajda20 tak si nechala udelat dnes hcg a ma pres 10600 :slight_smile: takze nekde tam neco bude urcite :slight_smile: jeste se musi prestat schovavat a ukazat se :slight_smile: tak snad ho za tyden ve ctvrtek uz uvidi v plne parade i se <3 :slight_smile: a me to dnes uz celkem uteklo a zitra ta kontrola. Snad neco uvidi :slight_smile:
26. lis 2014 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel tak to tam určitě něco je, když tak pěkně roste, jenom se musí ukázat a tobě zítra držím pěsti, ať je vše ok a pak hned napiš :slight_smile:
26. lis 2014 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 jojo, hned dam vedet :slight_smile: jsem napjata.
26. lis 2014 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel tak jak si dopadla?
28. lis 2014 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Ahoj Míšo, tak jak je? A co prcek? Všechno ok?
29. lis 2014 v 00:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 ahoj Zuzi, včera jsem byla na kontrole, jsem na konci 8.týdne, prcek má 1,4 cm a tluče srdíčko, jsem nadšená....manžel to chce už všem vytroubit ale já se bojím... přece jen je ještě brzy podle mě...Jak ty se máš? :slight_smile:
29. lis 2014 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 jeste nemame srdicko :-/ ve ctvrtek dalsi kontrola.
29. lis 2014 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Tak to je skvělá zpráva, to jsem ráda, že je vše v pořádku. Tak ještě chvíli a myslím, že už to můžete za chvíli oznámit a vy jste to ještě neřekli ani nejbližším? U mě nic nového, jsem tak v polovině cyklu, asi, už to neřeším a připravuji se na nástup do práce, poslední ms jsem chvíli obrečela, tak jsem si říkala, že už si to tak nemůžu brát, tak se snažím to vůbec neřešit a zatím se mi to docela daří :slight_smile:

@teenyel tak to už určitě ve čt bude, to ještě bylo asi brzo, tak potom hned písni a čekám samé dobré zprávy!
29. lis 2014 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 právě Ti posílám srdíčko, pro povzbuzení a aby se zadařilo :wink: no rodiče a sourozenci to ví a dvě mé nej kamarádky taky :slight_smile: ale zbytku to řekneme až o svátcích :wink: ikdyzž tchyně nám pořád říká, že je blbost to tajit, když už tlouklo srdíčko...
29. lis 2014 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek ty jsi zlatíčko, moc děkuji, doufám, že mi přinese štěstíčko :slight_smile: tak to bych to taky řekla až o svátcích, ti nejbližší už to ví a ostatní to ještě chvíli vědět nemusí :slight_smile: Já to tenkrát řekla jako první mamce a až později se to dozvěděl manžel, ale já to tenkrát zjistila v blbé situaci a pak jsem to musela hned říct sestrám, aby mi pomohly, ale zbytku rodiny a babičkám jsem to řekla až po více jak třech měsících a alespoň jim to čekání dříve uteklo :slight_smile:
30. lis 2014 v 00:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzajda20 určitě Ti přinese štěstí, proto jsem ho taky posílala :slight_smile: a brzy vám to vyjde, neboj, já na to mám čuch :wink: a moc Ti to přeju :slight_smile:
30. lis 2014 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzajda20 snad...mam trosku strach, minule se zastavil vyvol v 6.tt a v 8+0 potrat. Srdicka jsme se nedockali. Take si rikam,ze mohlo byt brzy. Dle kalkulacek dle ovu by zacalo tlouct srdicko nejdrive o den pozdeji nez byla kontrola. Ale trosku me desi i fakt, ze byly patrne pouze vacky, ale nebyl ani naznak embria, natoz srdicka....jsem z toho nervozdni.
30. lis 2014 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel Neboj, hlavně se nenervuj a buď v klidu, kalkulačky nejsou u každého stejné, třeba bylo na vše opravdu brzo
@mikracek já doufám :slight_smile:
30. lis 2014 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 prave ty kalkulacky me uklidnuji....ale prece jen strach je.
30. lis 2014 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel to ti věřím, ale hlavně se pokus být v pohodě a mysli na toho prcka a vše bude ok
30. lis 2014 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 ted me rozptyluje, ze jsem na seper navsteve :slight_smile:
30. lis 2014 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teenyel tak to je fajn, to máš dobré rozptýlení a do čt to určitě rychle uteče :slight_smile:
30. lis 2014 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 jojo,snad jo :slight_smile: ted jsme v me nejoblibenejsi restauraci :slight_smile:
30. lis 2014 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 ahoj Zuzi, jak se máš? :wink: nějak to tu umírá ta diskuze..
5. led 2015 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek Ahoj Míšo, no když já tady zůstala sama, tak jsem se přesunula mezi jiné snažilky :slight_smile: Zítra čekám ms a určo dorazí, to cítím, nejdříve jsem si myslela, že by to snad mohlo vyjít, ale dneska už si to nemyslím a zítra dorazí, tak začínáme znovu. A to se snažím na to nějak nemyslet a neřešit to a stejně nic. A co ty? Jak se cítíš? vše v pořádku?
5. led 2015 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 jj, klepu, vše ok :slight_smile: no mě hodně pomohlo na to nemyslet, v srpnu jsem to přestala řešit a v listopadu // :slight_smile: ale díky těm hormonům, no...já jim moc nevěřila, tak mě to překvapilo.... držím palečky, abys to nedostala :slight_smile:
6. led 2015 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek já se snažím na to nemyslet a stejně nic, no dneska má dojít, tak kéž by nedošla, ale moc tomu nevěřím, už od včera jí cítím :( Tak hlavně že je vše ok a že se dobře cítíš, teda za chvíli už budeš mít za sebou půlku, to je hrozné jak rychle to letí :slight_smile: a necháte si říct co to bude?
6. led 2015 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek