• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky květen/červen

@zuzajda20 strašně rychle to letí, a já měla jít v lednu-únoru na laparoskopii, jsem ráda, že nemusím, brrrrr......ty ještě neházej flintu do žita, já byla taky přesvědčena, že mrcha přijde, a když nepřišla, stejně jsem nevěřila, že jsem těhotná, pochyby jsem začala mít až 4.den vynechání...... moc na tebe myslím, ať už to konečně vyjde....když se podařilo první dítko, musí se podařit i druhé, to je jasná páka ;) jj určitě si to necháme říct, moc si přeju holčičku, ale tak nechám to osudu :slight_smile:
6. led 2015 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Tak budu na tebe moc myslet, ať je to holčička a pak napiš, jsem zvědavá :slight_smile: Tak zatím nedorazila, ale ještě pořád může, tak si nedělám naděje, tak uvidíme, když do pátku nic, tak si snad koupím i test, ale to je ještě dlouhá doba
6. led 2015 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzajda20 do pátku už je to chvilička, vydrž prťka vydrž :wink: myslím na tebe a držím palečky, dej pak vědět :wink:
7. led 2015 v 06:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Určitě se ozvu, tak zatím nic, poslední tak 4 cykly byla opravdu přesná a byl 26 DC a dneska už jsem 28 DC, tak doufám, že mě jenom nezkouší, ale modlím se aby nedorazila :slight_smile:
7. led 2015 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 hihi, no já to měla taky tak.....MS přesnou a ona nikde :slight_smile:
7. led 2015 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Kéž bych to měla stejně, mysli na mě a jestli mi pokušení nedá, tak koupím test už dneska, teoreticky bych měla být buď 14 nebo 15 DPO, tak to už by tam něco vidět být mělo
7. led 2015 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Míšo tak nic, už dorazila, takže opět 1DC a jedeme dále, ale už to začínám vzdávat, jsem si teď myslela, že to vyšlo a stejně nic :(
7. led 2015 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 to mě mrzí, ale určitě to nevzdávej, to přijde, musí :wink: a jak dlouho se vlastně snažíte? Ovulka už se dostavuje pravidelně? Nechceš taky zkusit hormony?
7. led 2015 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek my už dlouho rok a půl, ale první půl rok neberu, to jsem neměla ani ms a počítala jsem, že to po té antikoncepci bude tak dlouho trvat. No asi budu muset, nechám tomu ještě jeden cyklus a skočím na gyndu, jestli mi může něco dát. Ovu nevím, myslela jsem si, že jí mám a v té době jsme to i více zkoušeli, ale asi to nebyla ovu a nebo byla a problém je někde jinde :(
8. led 2015 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 tak to by ti Zuzi urcite pomohl ten clostilbegyt, vyvolava ovulaci :wink: akorat ma vedlejsi ucinek - zvysena pravdepodobnost vicercat :slight_smile:
8. led 2015 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek tak ty vícerčata by mi nevadily, hlavně kdyby to vyšlo :slight_smile: Tak počkám tento cyklus a pak tam zajdu a od kdy se to bere? Jestli je lepší tam jít před ms a nebo třeba hned po ms, ať mi to dá?
8. led 2015 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 ahojky, tak procitam a stale nic? :frowning2: a partner bere treba nejak doplnek stravy? Uz jsem tu parkrat cetla od ruznych holek, ze jim to pomohlo :wink:
9. led 2015 v 06:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel Pořád nic :( jj bere selzinek nebo tak nějak a pořád nic. No teď jsem ještě koupila ovu testy, tak to vyzkouším, ať vím, jestli vůbec ovu mám, ikdyž si myslím, že jí na sobě poznám, ale třeba se pletu, jinak už teda nevím a asi zkusím v únoru gyndu, jestli by mi něco nedal. A co ty? Gratuluji k holčičce :slight_smile:
9. led 2015 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 dekuji dekuji :slight_smile: u me vse ok. Manzel bral fertilman (nebo tak nejak) a Macu :slight_smile: tak kdyz budes mit ovu, tak muze manzel jeste vyzkouset tohle :slight_smile:
9. led 2015 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel děkuji za tipy, tak uvidím co tento cyklus a kdyžtak to asi zkusíme :slight_smile:
9. led 2015 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 treba to uz vyjde :slight_smile: drzim palce!
9. led 2015 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel děkuji, no to si říkám každý cyklus, že teď bude ten vítězný a pak stejně nic, ale tak snad se jednou dočkám :slight_smile:
9. led 2015 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 jestli se rozhodnete vyzkouset ty leky,tak jen pocitej s tim,ze se to projevi az po cca 2 cyklech, protoze cca 60 dni trva obnova spermiku :wink: aby to na ne melo vliv.
9. led 2015 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel tak do dubna už to asi stejně nestíhám, tak už je to jedno :slight_smile: tak už ten měsíc navíc pak asi takovou roli nehraje :slight_smile:
9. led 2015 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek